Dodaj do ulubionych

Wolne sądy w Studio Polska. Nie do wiary

18.08.18, 23:25
Czlowiek potracony na pasach . Kobieta prowadzaca uznana za winną
Ofiara skazana na 150 dni wiezienia gdyz w wyniku wypafku wybił szybe w samochodzie
Jeszcze pare takich newsow i ci ludzie rusza prosto na sady z bejsbolami

--
Przyszla pora
Na Kaczora
Edytor zaawansowany
  • snajper55 18.08.18, 23:42
    krystian71 napisała:

> Czlowiek potracony na pasach . Kobieta prowadzaca uznana za winną
    > Ofiara skazana na 150 dni wiezienia gdyz w wyniku wypafku wybił szybe w samocho
    > dzie
    > Jeszcze pare takich newsow i ci ludzie rusza prosto na sady z bejsbolami

Chyba tylko idiota może łykać te pislamskie brednie. No ale cóż, idiotów u nas dostatek a każdy ma jeden głos przy urnie.

S.
    --
    Kometa
  • krystian71 19.08.18, 00:03
    Macie problem towarzyszu
    Nie zauwazyliscie ze przez te trzy lata cos sie w Polsce zmienilo w sprawie mediow
    Stad jest taki wrzask i tzyg na TVP i proba jej zdyskredytowania. Bo powoli powoli sle juz ostatnio z sils wodospadu dociera do spoleczenstwa co sie wlasciwie stalo i jskim panstwem bezprawia bylo panstwo PO
    TRZY lata temu byls tylko niszowa Republika gdzie Rachon dokonywal transmisji z przesluchanie Bula Komorowskiego za pomocs tel.komorkowego
    Na wszystkich kanalach panstw. i prywatnych szedl ten sam szlam
    Ta gaxeta i inne media siedza roztrzasaja medytuja robia madre miny i kiwaja glowami
    A takie lemingi jak ty nie moga uwierzyc
    Jak to mozliwe ze PIS nic nie traci a poparcie mu rosnie
    Mimo taakich wpadek .
    Ja odpowirdz znam. Ale nie zamierzsm sir za bexdurno dzielic
    500 plus. He.he co za glupota 3/4 z nas poza zasiegiem tej ustawy
    Powiem tylko jedno. Na ten wlasnie yemat
    To min zasluga takich wlasnie programow gdzie ludzka krzywda i ludzka nedza mialy szanse sie wypowiefziec

--
    Przyszla pora
    Na Kaczora
  • snajper55 19.08.18, 01:49
    Nie rozumiem twojego bełkotu. Proponuję, abyś pisał na trzeźwo.

S.
    --
    Ten kraj
  • religijnych.uczuc.obraza 19.08.18, 07:02
    Tak, od trzech lat pisowska esbecja może bezkarnie kłamać w mediach a debile tacy jak ty te kłamstwa mogą propagować.

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande?-mówi Morawiecki.
  • adam111115 19.08.18, 07:16
    Rzecz w tym że to co było oszolomstwem w niszowej republice teraz jest oszolomstwem na szeroką skalę a niestety ludzie głupi i podatni na manipulacje to oglądają i łykają czego jesteś najlepszym przykładem.
  • x2468 19.08.18, 08:27
    "Na sady z bejsbolami"? Śliwki zbierać? Do łóżka z kolegą też idziesz z bejsbolem?

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • yoma 19.08.18, 00:52
    >Czlowiek potracony na pasach . Kobieta prowadzaca uznana za winną

A co, według pisiorów winny ten potrącony?

--
    Bo nie poradzisz nic bracie mój, gdy na tronie siedzi...
  • matigrypl 19.08.18, 06:08
    Bardzo lubię ten program "Studio Polska". Pamietam jak komuna oddawała ostatnie drgawki to też zrobiła coś podobnego i nazwała to studio otwarte. Bardzo szybko skończyli bo wrzenie w narodzie osiągnęło temperaturę wrzenia. Tam był siwak a tu jakieś głąby pełowskie! Wczoraj był tylko jeden bo inni chyba coś zrozumieli. Nawet błazenek pełowski przestał się pokazywać choć na początku był aktywny. Najwieksze kontrowersje mamy tam w sprawie sądownictwa. Guru pełowski niejaki naj sztub jest przykładem idealnym jak spostrzegają pełowscy sędziowie podejście do prawa. Po prostu robią sobie z niego jaja i powinni podlegać pod paragrafy wszyscy von!!! Siła tego programu jest nie do przecenienia. Stąd można wnosić że podobne w totalnej tv nigdy się nie ukażą! Bo tam W tvp INFO właśnie mamy wolność słowa i demokrację a nie jakieś sterowane szopki.

BRAWO PANI MAGDA OGÓREK!!!
  • superspec 19.08.18, 06:21
    I stało się. Dostałem bana na zakładanie wątków na tym forum. A co do sądów to sądziłem się z ZUS o rentę socjalną i przegrałem nie mam pretensji do sądu raczej do biegłych.

--
    Jestem leczonym psychiatrycznie anarchistą.
    pl.wikipedia.org/wiki/Anarchokapitalizm
  • krystian71 19.08.18, 15:44
    Trzym sie
    To sa te nasze forumowe POLSKIE DROGI

--
    Przyszla pora
    Na Kaczora
  • krystian71 19.08.18, 15:51
    Ja to dostaje od razu na wszelka dzialalnosc

--
    Przyszla pora
    Na Kaczora
  • x2468 19.08.18, 08:22
    "Na sady z bejsbolami"? Śliwki zbierać?

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • krystian71 19.08.18, 15:49
    Dwa lata temu bylem jedzcze optymista
    Teraz to tych edxystkich sedziach Topylach Najsztubach komornikach mam inna wizje
    Ktora mi mowi ze niedlugo pewnego dnia po spektakularnej demonstracji tlum rudxy z bejsbolami na GW . Wiertnicza. Niektore sady. Nazwiemy to Powdtanie Listopafowr 2

--
    Przyszla pora
    Na Kaczora
  • wsk175 19.08.18, 16:03
    a ten już napisdolony, w klawisze nie trafia....
  • spokojny.zenek 19.08.18, 16:05
    Co szmaciarzowi zostało?
  • krystian71 19.08.18, 16:16
    Co wy z tymi klawiszami?
    Widocznie jeszcze nie pors. Jak przyjdzie pora to trafie - z buta albo po pansku - pejczem. Tylko wykop sobie rodzinna ziemianke

--
    Przyszla pora
    Na Kaczora
  • spokojny.zenek 19.08.18, 16:06
    Słabo wymyśłone.
  • krystian71 19.08.18, 16:18
    W przyszla sobote bedzie kontynuacja
    Jak myslisz? Jaka widownie ma ten program ?
    Ile to bedzie w elektoracie?

--
    Przyszla pora
    Na Kaczora
  • snajper55 19.08.18, 16:26
    krystian71 napisała:

> W przyszla sobote bedzie kontynuacja
    > Jak myslisz? Jaka widownie ma ten program ?

Sądzę, że ma widownię podobną tobie. Typowy elektorat PiS. Niestety, sporo takich jest między innymi "dzięki" komunie, PGRom, wódzie...

S.
    --
    Five miles out
  • krystian71 19.08.18, 17:57
    jasne ze typowy . mlody ywyksztalcony
    przejrzyj dane z ostatnich wyborow
    i nie taki potulny i gamonowaty jak opozycji co idzie kurna pod SN upac w obronie ic 20 tys
    Dumny ze swego kraju , bez kompleksow co na to europa powie i co gdzies na Jamajce z GW przedrukowali

--
    Przyszla pora
    Na Kaczora
  • m.c.hrabia 19.08.18, 16:27
    spokojny.zenek napisał:

> Słabo wymyśłone.

jakaś miernota na dyżurze, esemesy na poziomie intelektualistów z pisu.

--
    Pisiorski motłoch żyje nienawiścią, chce nienawiści, ona ich napędza
  • riposton.pis 19.08.18, 16:27
    Człowiek i kobieta powinni być traktowani różnie.
    Piotr Strzembosz słusznie dziś powiedział: precz z demokracją liberalną!
    Nie będziemy małpować innych narodów, ale walczyć z lemingami będziemy jak się da.
    Link:
    PIS zwycięży!!!
  • matigrypl 19.08.18, 17:26
    Ty snajper chyba umiesz tylko slepakami strzelać? Na pewno więcej i mniej politycznych niż u czaskoskiego na ławeczce!
  • krystian71 20.08.18, 16:30

--
    Przyszla pora
    Na Kaczora

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.