Dodaj do ulubionych

PiSi nie mają kasy i kradną składki z FPŚG

27.08.18, 10:13
Jeśli koniunktura się utrzyma, to im się (i nam) upiecze. Jeśli nie, to klops.
gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/579927,fundusz-gwarantowanych-swiadczen-pracowniczych-pieniadze-lekarze.html
Edytor zaawansowany
  • yoma 27.08.18, 10:16
    Pisi nie mają kasy i przestają leczyć seniorów przeciw osteoporozie

www.medexpress.pl/osteoporoza-decyzja-ministra-zdrowia-uniemozliwia-kontynuowanie-leczenia-osob-starszych/71410

--
    Nowogrodzka, bardzo proszę o rzucenie na odcinek kogoś o IQ wyższym od glisty. Bo nudno. 
  • religijnych.uczuc.obraza 27.08.18, 10:54
    Bo Tusk wziął z Funduszu rezerwy Demograficznej!!! Tak bym to tłumaczył w razie co.

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande?-mówi Morawiecki.
  • xystos 28.08.18, 15:57

no to obszczekajmy złodzieji że
    okradają złodzieji

w tzw."demokracjach zachodnich"
    takie złodziejstwo to chleb powszedni,ale społeczeństwo uczy
    się ekonomicznej samoobrony-ten
    który wpadnie niemusi się martwić
    o wikt i opierunek

--
    ZEN
  • yoma 27.08.18, 11:12
    Pisi nie mają kasy i zabierają dzieciom po przeszczepach

m.facebook.com/bozena.henczyca.posel/photos/a.741306435983391/1833462360101121/?type=3&source=48&__tn__=EHH-R

--
    Najdłuższy miesiąc w roku to trzeci.
  • superspec 27.08.18, 11:21
    Jak kogo nie stać na opłacenie przeszczepu mózgu to niech siedzi cicho!

--
    Jestem leczonym psychiatrycznie anarchistą.
    pl.wikipedia.org/wiki/Anarchokapitalizm
  • yoma 27.08.18, 12:05
    Czyli pisi.

--
    Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc mówi: nic mi nie zrobicie. [Cimoszewicz]
  • xystos 28.08.18, 08:00
    przeszczep mózgu niewystarczy
    potrzebny jest też przeszczep jaj

--
    ZEN
  • nazimno 28.08.18, 08:08
    Dla Grzesiow?
  • erte2 28.08.18, 11:27
    superspec napisał:

Jak kogo nie stać na opłacenie przeszczepu mózgu to niech siedzi cicho!
    Jak widzę ciebie było stać, ale ktoś się pomylił i wziął z półki nie ten mózg. Ostatecznie 99% genów masz wspólne z dawcą, więc nie jest tak źle....
  • wkkr 28.08.18, 14:00
    Dlaczego w takim razie nie siedzisz cicho?

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • xystos 28.08.18, 08:13
    tak jak PO&PSL okradało SKOK'i?

--
    ZEN
  • yoma 28.08.18, 09:36
    Partie ci się pomyliły.

--
    Nowogrodzka, bardzo proszę o rzucenie na odcinek kogoś o IQ wyższym od glisty. Bo nudno. 
  • wkkr 28.08.18, 14:03
    Skoki to okrładł PiS. Mam ci przypomnieć kto wyprowadził ze skoków 5mld złotych do luksemburga?
    Mam ci podać listę tzw. niepokornych mediów finansowanych przez Skoki za pośrednictwem licznych fundacji?
    PiS tak jak wydoił Skoki tak samo wydoi Polskę.
    Zobaczysz, ludzie będą z głodu marli w tym kraju a Wenezuela przy Polsce to będzie raj!

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • yoma 28.08.18, 14:45
    Tak app skoków:

mobile.twitter.com/AdamowiczPawel/status/1034332914056654848/photo/1

--
    Bo nie poradzisz nic bracie mój, gdy na tronie siedzi...
  • tanebo2.0 28.08.18, 08:27
    Ale na szable jest wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23832889,szable-dla-strazy-marszalkowskiej-kancelaria-sejmu-nie-chce.html#Z_BoxNewsImg&a=167&c=96
  • xystos 28.08.18, 09:36
    racja,z halabardami i strojami z renesansu
    lepiej by się prezentowali,nawiązywali by do
    Gwardi Papieskiej

wiele turystów chciałoby mieć selfy z nimi

--
    ZEN
  • erte2 28.08.18, 11:24
    Może niezupełnie w temacie wątku, ale ponieważ nie mogę założyć odrębnego (tak, panie adminie, pisowskie trolle mnie "wyklikały" - piszę za dużo prawdy z rzeczowymi argumentami?), więc "podklejam się" tu.
    Tak czy owak nawet niegdysiejsi apologeci PiS-u zaczynają dochodzić do rozumu:

opinie.wp.pl/lukasz-warzecha-zawodowi-obroncy-ludu-6289141128804481a
  • xystos 28.08.18, 12:23
    obie strony dochodzą do wspólnego wniosku
    dialog lepszy niż podgryzanie gardeł oponętom

--
    ZEN
  • yoma 28.08.18, 12:51
    Komu?

--
    Bo nie poradzisz nic bracie mój, gdy na tronie siedzi...
  • misioczesia 28.08.18, 14:58
    calkiem niedlugo przed NORMALNYM sadem
    Ktorego sie tak boicie
  • religijnych.uczuc.obraza 28.08.18, 15:00
    Nie posraj się kretynek71. Takie jak ty kreatury nawet w paryżewie zawisną.

--
    Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość z niepokojem przyjmuje zalecenia Komisji Nadzoru Bankowego tzw. „Rekomendację S” wprowadzające ograniczenia w dostępności do kredytów walutowych, których głównym skutkiem będzie zmniejszenie możliwości nabywania przez obywateli (szczególnie przez młode osoby) własnych mieszkań.
    Przemysław Gosiewski
    Przewodniczący Klubu Parlamentarnego
    Prawo i Sprawiedliwość
  • misioczesia 28.08.18, 15:16
    papuga .Bo choc cie GW o bezkarnsci zapewnia , to nie tak musi byc a za chwile sie na ciebie wypna i zostawia samemu sobie na lawie oskarzonych
    I co wtedy dupku zrobsz ze swoja obcieta przez ustawodawce ubecka emerytura ?
    Jak sie na koszta obrony przygotujesz?
  • religijnych.uczuc.obraza 28.08.18, 15:29
    Hehhee kretynek71 się spultał. Co jeszcze za bzdety wymyślisz, żałosny enkawudzisto? Jeszcze cię Ziobro ściągnie z tego paryżewa i wtedy zobaczysz jakie ma dowody na twoje złodziejstwo. W innym przypadku do Polski nie przyjedziesz bo obawiasz się że od razu cię zwiną jak tylko granicę przekroczysz, sprzątaczu w kiszczakowym MSW.

--
    Ryszard Czarnecki:
    Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce. Mamy do czynienia z przesuwaniem się naszego kraju na Wschód-ze standardów zachodnich i europejskich do standardów wschodnich, rosyjskich i białoruskich
  • snajper55 28.08.18, 15:33
    misioczesia napisała:

> calkiem niedlugo przed NORMALNYM sadem
    > Ktorego sie tak boicie

Dla ciebie normalny sąd to taki sterowany przez Partię. Dla innych to jest nienormalne.

S.
    --
    Modlitwa o wschodzie słońca
  • religijnych.uczuc.obraza 28.08.18, 16:05
    Jego to nie dotyczy, on sprdolił przed odowiedzialnością do paryżewa.

--
    Stanisław Piotrowicz: Niewątpliwie nazwisko jest znane, ale czy z tego powodu moje dziecko ma być traktowane gorzej niż inne?
  • piq 29.08.18, 01:26
    ...i widać po tobie, łżePolaku, że macie już w porach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.