Dodaj do ulubionych

Izabela Pek: PiS mnie wykorzystał

27.08.18, 12:02
Nikt tej "ślicznej" kobiecie nie wyjaśnił że Pięta ... szek to nie cały PiS? Chyba że, nie tylko Pięta był konsumentem jej powabów, a i to nie może być cały PiS, bo jak, ona i prezespan? Ona i Pawłowicz, na tym skończę porównania, bom wrażliwy i mogę tego nie znieść, a nie chcę sprzątać po sobie.
Teraz toto robi za pokrzywdzoną, czy toto nie wiedziało że Pięta...szek ma rodzinę?
Typowa pisówa.

wiadomosci.wp.pl/izabela-pek-zabiera-glos-ws-romansu-z-pieta-pis-mnie-wykorzystal-6288767534856321a
Edytor zaawansowany
  • yoma 27.08.18, 12:09
    Tak jak te aktresy z MeToo, co szły z facetami do pokoju, a potem pokrzywdzone :)

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • cronny 27.08.18, 12:22

może i straciła to czego już i tak nie miała, ale - jak w dowcipie - dzięki temu, że była skoncentrowana na pilnowaniu portmonetki - uchroniła to co miała

--
    "Zamknijcie mordy, tak jak prezes powiedział, zdradzieckie mordy" /Krystyna Pawłowicz/
  • ta 27.08.18, 12:19
    czandra1 napisał:

> Nikt tej "ślicznej" kobiecie nie wyjaśnił że Pięta ... szek to nie cały PiS? Ch
    > yba że, nie tylko Pięta był konsumentem jej powabów, a i to nie może być cały P
    > iS, bo jak, ona i prezespan? Ona i Pawłowicz, na tym skończę porównania, bom wr
    > ażliwy i mogę tego nie znieść, a nie chcę sprzątać po sobie.
    > Teraz toto robi za pokrzywdzoną, czy toto nie wiedziało że Pięta...szek ma rodz
    > inę?
    > Typowa pisówa.
    >
    > wiadomosci.wp.pl/izabela-pek-zabiera-glos-ws-romansu-z-pieta-pis-mnie-wykorzystal-6288767534856321a

Będzie żądać odszkodowania od prezesapana? Ile w temtampisie jest takich poszkodowanych?

--
    Jarosław Kaczyński: "Natomiast ja nie miałem swojej grupy. Grupę stanowiliśmy tylko z bratem"
    Mateusz Morawiecki:" Nawet jak się potykamy, to potykamy się dobrym potykaniem"
  • pies_na_czarnych 27.08.18, 12:31
    Pis kazal jej sie barabarzyc z pieta, a teraz powiedzieli barabarz sie sama. Teraz ani top kochanka, ani posadki w panstwowej firmie. Co za niewdzieczny los.

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • ta 27.08.18, 12:47
    pies_na_czarnych napisała:

> Pis kazal jej sie barabarzyc z pieta, a teraz powiedzieli barabarz sie sama. Te
    > raz ani top kochanka, ani posadki w panstwowej firmie. Co za niewdzieczny los.

Gdyby udał jej się zamiar ulegnięcia panu Dudzie, co było widać jak na dłoni w trakcie jego kampanii prezydenckiej, to dopiero darłaby się o odszkodowanie. Być może od samej tzw pierwszej damy.

--
    Jarosław Kaczyński: "Natomiast ja nie miałem swojej grupy. Grupę stanowiliśmy tylko z bratem"
    Mateusz Morawiecki:" Nawet jak się potykamy, to potykamy się dobrym potykaniem"
  • czandra1 27.08.18, 12:44
    Czy ktoś widział "twarz" Pięty? Ona też nie ma twarzy wyjściowej, ale żeby z Piętą, to musiała być desperacja.
  • buldog2 27.08.18, 13:17
    "Pani z Pałacu" wykorzystana podobnie jak Cugierkotka.
    Pamiętam, w czasie pacyfikacji okupacji blaszaka przed PKiN PISowcy zorganizowali zdjęcie ucharakteryzowane na kopie obrazu Caravaggia, wszystko to samo.
    Nie potrafię się wypowiedzieć na temat męskiej twarzy, specjalnie nie rozróżniam. Wierzę na słowo, że Pięta ma szczególną, pewnie dlatego, że nic w niej nie widzę.

--
    Nasze rządy będą przeciwieństwem rządów prawa – prezes na Zjeździe PiS
  • wsk175 27.08.18, 13:23
    Pisie szambo.....
  • borrka 27.08.18, 16:50
    Pieniądze i niech to się nazywa miłość.
    Z tych dwóch sex drive szlachetniejszy.
    A że faceci jakoś wychodzą na bałwanów, vide Miller, Pięta, czy Kaziu Marcinkiewicz ... szto diełat', jak mawiał Ilicz?

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • wsk175 27.08.18, 16:55
    No i jest popęd niedointernowanego głupka do oficera kontrwywiadu......

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka