Dodaj do ulubionych

Niemra bije Polkę protestującą przeciw rusyfikacji

02.09.18, 16:05
...Polski przez Poputczyków i Sprzedawczyków. Niemra nazywa się Dominika Arendt-Wittchen, urzędniczka administracji państwowej - pełnomocniczka wojewody dolnośląskiego Pawki Hreniaka ds. obchodów stulecia odzyskania niepodległości.
www.rp.pl/Spoleczenstwo/180909925-Pelnomocniczka-wojewody-spoliczkowala-protestujaca-kobiete.html

A ta sucz sowiecka Matołusz pieprzy o jedności Polaków, nasyłając na nich jakieś lokalne przedstawicielki Werwolfu. Układ Ribbentrop-Mołotow+?
Edytor zaawansowany
  • rabbi.rozencwajg 02.09.18, 16:12
    Nie ukrywam że podejrzewam że to Salci jaka jest...

--
    Naród,który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.
    Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, co ją głoszą. Prawda jest mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania, jest rewolucyjnym czynem. George Orwell
  • prostactwo_po 03.09.18, 16:17
    Dowód!!!!!
    Link:
    Słynność.
  • 141288bs 03.09.18, 19:11
    prostactwo_po napisał:

> Dowód!!!!!
    > Link:
    > Słynność.
    - okropna ub-ecka morda...,ja tez jesli ja spotkam,przywale w ten ub-cki ryj
  • buldog2 02.09.18, 17:08
    Niemców bym w to nie mieszał, po prostu PIS bierze każdą swołocz, która jest pod ręką.
    Dla realizacji wyznaczonych mu zadań.

--
    Nasze rządy będą przeciwieństwem rządów prawa – prezes PIS na Zjeździe Partii
    Ludzie powinni się bać! – prezes PIS
  • piq 02.09.18, 23:39
    ...przecież to świetny bacik na wszystko. PiSim wystarcza, że o kimś powiedzą, iż jest proniemiecki, i mają sprawę załatwioną. A tu rajchsdojczka z domu i po mężu w PiSiej służbie spełnia PiSi sen o traktowaniu opozycji.
  • superspec 03.09.18, 11:54

--
    Jestem leczonym psychiatrycznie anarchistą.
    pl.wikipedia.org/wiki/Anarchokapitalizm
  • runda.pierwsza 03.09.18, 12:18
    Ja bym to o wiele lepiej zrobił za na oślep machanie kijem w powietrzu i szemranie słowem.

link:

Na kurs powinna pójść!!!!!

• kosel_maruvi 02.09.18, 17:13
    Może tej szmacie należy tłumaczyć językiem który sama wybrała?

--
    Co bysmy bez niego znaczyli
  • pislamistapolski 02.09.18, 17:33
    moze to Bog kazal swietojebliwej pislamskiej katoliczce uderzyc?
    To jest wlasnie jezyk milosci pislamskiej wladzy
    Dokladnie to sie dzieje co na terenach tzw Panstwa Islamskiego. Tam tez bija gwalca i zabijaja bo panuje tam wladza absolutna
    Dokladnie to samo co w tzw panstwie pislamskim
  • witek.bis 02.09.18, 19:02
    ... jako stażysta Deutsche Bundesbanku z pewnością będzie umiał wynagrodzić gorliwość Parteigenossin Arendt-Wittchen. Najpierw za pieniądze Kukiza wyśle ją na wczasy do Veteranenheimu Frau Zwiertzan, a później da jej Arbeitplatz in w der KGHM. Cieszta się "zwykli Polacy", bo za poprzedniej okupacji było znacznie gorzej.

--
    Cała Polska z was się śmieje, pisurmańscy kaznodzieje.
  • donatienfrancois 02.09.18, 19:21
    A oszołomstwo chce dostępu do broni. Kurcze, każda manifestacja kończyła by się masakrą.
  • taniarada 02.09.18, 19:44
    donatienfrancois napisał:

> A oszołomstwo chce dostępu do broni. Kurcze, każda manifestacja kończyła by się
    > masakrą.
    Myślisz ze w USA na manifestacjach strzelają.Kto cie rzeżbił człowieku?Pełno tu kretynów.Ty przebijasz wszystkich.🤔
  • donatienfrancois 02.09.18, 19:48
    taniarada napisał(a):

Ty przebijasz wszystkich.🤔

Zaraz po tobie.
  • taniarada 02.09.18, 19:51
    Każdego wyprowadzą z równowagi.Czyn haniebny.Ale mina rudej po spoliczkowaniu bezcenna.😁
  • wtop.ek 02.09.18, 19:57
    taka jak twoje kiedy dostawałeś w mordę od przeora?
  • witek.bis 02.09.18, 20:00
    Przeor to chyba w mordę go nie bił, ale za to nieźle przeorał.

--
  • m.marle 02.09.18, 20:22
    W mordę to tego ruskiego trolla lał za notoryczne matołectwo jego ведущий офицер, a j..bała Tanię собака офицера. A Tania? Jak to Tania, była rada

• pislamistapolski 02.09.18, 21:14
    pokazujesz tylko ze jestes smieciem, bo de facto popierasz to co sie stalo
  • piq 02.09.18, 23:43
    ...świetną będzie mina tej Niemry w waszej służbie, jak jej ktoś lutnie, gdy znajdzie się gdzieś bez ochrony wojska i policji. Będzie się mazać iście po PiSowsku, bo wy tak macie, że jak przyjdzie dostać w pysk, to się smarkacie po portkach i płaczecie wniebogłosy "za co?". Za to, wy dziwki.
  • wkkr 03.09.18, 07:13
    Typowa dla PiS logika "nie popieram ale rozumiem"
    ====
    Mnie wyprowadza z równowagi każde wystąpienie Mateusza Morawieckiego (mnie on wkurza bardziej niż Kaczyński).
    Czy to znaczy ze mam dać mu w mordę?
    PS
    Jego mina była by stokroć cenniejsza.

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • wkkr 03.09.18, 08:31
    Test

--
  • 141288bs 03.09.18, 08:15
    Nalezalo sie rudej od dawna,tak jak burej suce buda.
  • piq 03.09.18, 21:38
    ...bo ci się, sobako, należy.
  • witek.bis 02.09.18, 20:12
    Damlich Polin! Ruhe bitte!
    I na koniec w twarz kobitę...
    Dominika Arendt-Wittchen -
    Wachterin im unser Kittchen.

--
  • nazimno 02.09.18, 23:20
    Wiciu, tys lepszy od Szymborskiej z tymi aforyzmami...
    ...Nobel bedzie?
  • inocom 02.09.18, 20:22
    Poznamy więc kim są działacze :)

--
    Wiatr wieje w plecy, a Stoch skacze najdalej.
  • taniarada 02.09.18, 20:36
    inocom napisał:

> Poznamy więc kim są działacze :)
    >
    Obywatele UB. Dlaczego dla tych gadów policja jest taka łagodna?
  • inocom 02.09.18, 20:39
    taniarada napisał(a):

> inocom napisał:
    >
    > > Poznamy więc kim są działacze :)
    > >
    > Obywatele UB. Dlaczego dla tych gadów policja jest taka łagodna?

Ale sądy mogą być okrutne :)
    § 2. Jeżeli naruszenie nietykalności wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • piq 02.09.18, 23:50
    ...i niesłusznie. Gdybyś raz drugi dostała pałą, to byś wiedziała, że nieładnie jest być rosyjską agenturką
  • pies_na_czarnych 03.09.18, 00:31
    Nie licz na to. Pisowska dziwka przyznala sie i wyrazila skruche.
    www.tvn24.pl/pelnomocniczka-wojewody-dolnoslaskiego-spoliczkowala-kobiete,865570,s.html

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • jabbaryt 03.09.18, 09:29
    Tych Kodowców to napradę trzeba lać porządnie po mordzie, ale nie delikatnie policzkować. Ta hołota nieliczna zresztą ale zakłóca każdą uroczystośc państwową i próbuje blokować patriotyczne marsze. Niech polskie władze wiedzą, że jakby co to:
    'jesteśmy gotowi
    wpierdo..lić kodowi'
  • piq 03.09.18, 21:40
    ...i spróbuj mi dać wycisk.
  • jabbaryt 05.09.18, 16:34
    to podaj adres pedrylu
  • taniarada 02.09.18, 21:18
    To i wylatała.I amen w tym pacierzu.
  • inocom 02.09.18, 21:26
    taniarada napisał(a):

> To i wylatała.I amen w tym pacierzu.

Albo to ta płeć co lubi być lana po ryju.

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • aniechto.only 03.09.18, 05:50
    > taniarada napisał(a):

> Albo to ta płeć co lubi być lana po ryju.

A jak lubi być lana twoja żona, na odlew, czy pięścią? A córkę czym tłuczesz, bo przecież też lubi?
  • taniarada 03.09.18, 06:35
    aniechto.only napisała:

> > taniarada napisał(a):
    >
    > > Albo to ta płeć co lubi być lana po ryju.
    >
    > A jak lubi być lana twoja żona, na odlew, czy pięścią? A córkę czym tłuczesz,
    > bo przecież też lubi?
    Czy ja to napisałem ,że lubi być lana? Widocznie wszyscy tak sądzą.
  • wkkr 03.09.18, 07:14
    Poczekaj, ty też za swoje posty wylatasz.....

--
  • runda.pierwsza 03.09.18, 12:31
    I do tego doświadczenie zdobywała jako SBek z IV Departamentu i przez to teraz cieniutką emeryturkę ma no i PISu teraz to ona za bardzo to nie lubi i ja ją przeciez bardzo rozumiem.
    Mało tego, że emeryturę ma mniejszą jak kiedyś miała to teraz ludzie zaczynają ją po ryju napie...ć i to nawet może się stać nawet naszą bardzo, bardzo nową polską świecką tradycją i tego bardzo, bardzo się obawiam. :(
  • witek.bis 03.09.18, 16:02
    Myślisz, że graf Dres von Oppeln maczał w tym swoje paluchy? Wymierzył rudej prawo i sprawiedliwość rączką frau Arendt-Wittchen? Strasznie się ta niemczyzna rozpanoszyła, ale już niedługo stulecie rozbrajania Niemców w Warszawie, więc jest nadzieja, że przy tej okazji i te późne wypierdki się rozbroi.

--
  • ta 03.09.18, 08:49
    To jest bardzo poważny incydent i powinien być opisywany jzykiem jak najprostszym, by dotarło do każdego.

To urzędnik państwowy, oficjalny przedstawiciel władzy PIS policzkuje publicznie obywatela RP.
    Władza bije obywateli. Sianie nienawiści przez opętanego tym uczuciem prezesa rzadzącej formacji zbiera żniwo.

Pani Arendt-Wittchen powinna być surowo ukarana.

--
    Jarosław Kaczyński: "Natomiast ja nie miałem swojej grupy. Grupę stanowiliśmy tylko z bratem"
    Mateusz Morawiecki:" Nawet jak się potykamy, to potykamy się dobrym potykaniem"
  • xystos 03.09.18, 08:52
    a co powinna zrobić? zburzyć prowokatorce fryzurę?

--
    ZEN
  • ta 03.09.18, 10:53
    xystos napisał:

> a co powinna zrobić? zburzyć prowokatorce fryzurę?

Za naruszanie nietykalności cielesnej są paragrafy.
    Nic nie musiała, ani nic nie powinna. Nie bije się ludzi.

--
    Jarosław Kaczyński: "Natomiast ja nie miałem swojej grupy. Grupę stanowiliśmy tylko z bratem"
  • inocom 03.09.18, 09:05
    ta napisała:

> To jest bardzo poważny incydent i powinien być opisywany jzykiem jak najprostsz
    > ym, by dotarło do każdego.

Ruda Polka ma art. 217 KK §3. Będzie mogła sprawdzić jak działa prawo naocznie. To którego niby broni. Niezależny sąd zbada całą sytuację.

--
    Polska to jak na razie jedyny kraj w UE, w którym upadła opozycja, a nie rząd.
  • xystos 03.09.18, 09:12
    naprawdę tak sądzisz?
    masz zwidy na jawie?
    głosy też słyszysz.

--
    ZEN
  • ta 03.09.18, 11:16
    Urzędnik państwowy uderzył obywatela. To jest sedno tematu.

--
  • ta 03.09.18, 11:19
    Dyrektor stadniny kopie operatora telewizji, urzędniczka państwowa wysokiego szczebla bije obywatela.
    Pisie, opamietajcie się.

--
  • 141288bs 03.09.18, 19:20
    "...policzkuje publicznie obywatela RP."? - to nie obywatel tylko ub-ywatelka, takie i takich trzeba porzadnie walic w ryj,tak by kopytami sie nakryli.
  • piq 05.09.18, 10:34
    ...chętnie ci wypłacę należność. Ale z pewnością jesteś tchórzem, jak wszyscy PiSi, i zrejterujesz podkuliwszy parszywy ogon.
  • prawdawaszaboli 03.09.18, 09:32
    słusznie powiedziała :
    "Obrzucono mnie plastykowymi butelkami w czasie waszego ciamajdanu, ogłuszano kilkoma wuwuzelami jednocześnie tuż przy uszach, lżono wielokrotnie. Gdzie byłaś babo, gdy atakowano marszałka seniora Morawieckiego.
    Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23855416,pawlowicz-do-dziennikarki-gdzie-bylas-babo-corcia-rudej.html#Z_Czolka3Img
  • taniarada 03.09.18, 22:08
    prawdawaszaboli napisał:

> słusznie powiedziała :
    > "Obrzucono mnie plastykowymi butelkami w czasie waszego ciamajdanu, ogłuszano k
    > ilkoma wuwuzelami jednocześnie tuż przy uszach, lżono wielokrotnie. Gdzie byłaś
    > babo, gdy atakowano marszałka seniora Morawieckiego.
    > Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23855416,pawlowicz-do-dziennikarki-gdzie-bylas-babo-corcia-rudej.html#Z_Czolka3Img
    To samo napisałem.
  • m.c.hrabia 03.09.18, 12:02
    od zawsze piszę ,że władza pisowska stosuje gestapowskie metody.

--
    Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
  • superspec 03.09.18, 12:06
    wiadomosci.onet.pl/swiat/francja-wariuje-z-powodu-brutalnego-ochroniarza-prezydenta-macrona/1rf03xs

--
    Jestem leczonym psychiatrycznie anarchistą.
    pl.wikipedia.org/wiki/Anarchokapitalizm
  • prawdawaszaboli 03.09.18, 19:48
    W stosunku do francuskiego ochroniarza Mikrona była bardzo delikatna : pogłaskała wrzeszczącą babę po paszczy...
  • runda.pierwsza 03.09.18, 12:22
    Ciekawe czy do bijatyki też przyłączy się Niemry Gersdorf i Hanna Gronkiewicz-Waltz????!!!!
    :D:D
  • xystos 03.09.18, 12:53

One takie Niemry jak ty Polak.

--
    ZEN
  • runda.pierwsza 03.09.18, 13:33
    A więc również pełna zgoda.
  • witek.bis 03.09.18, 14:54
    To Gronkiewicz jest Niemrą po mężu? To gdzie jej tam do Wassermannówny, która ma to we krwi po tatusiu?

--
  • eiran 03.09.18, 15:04
    Kiedy trzeba, HGW jest Żydówką, zresztą podobnie jak Gersdorf.
    Ale ponieważ obecnie, zwłaszcza od uchwalenia ostatniej poprawki do IPN, rząd PiS jest w dobrej relacji z Izraelem, więc obie panie są bardziej Niemkami.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • m.c.hrabia 03.09.18, 15:08
    od uchwalenia ostatniej poprawki do IPN,

od ostatniego skopania dupy, dudzie i pisdakom , przez żydków,kundelki podkuliły i piszczą.

--
    Pisiorski motłoch żyje nienawiścią, chce nienawiści, ona ich napędza
  • misioczesia 03.09.18, 16:38
    waga ciezka
  • witek.bis 03.09.18, 15:49
    A co na to wszystko graf von Oppeln? Czy obraz pt. "Grafini Arendt-Wittchen von Breslau publicznie policzkuje mieszkankę Warszawy" da się jakoś wykorzystać w jego staraniach o urząd gubernatora dystryktu warszawskiego?

--
  • taniarada 03.09.18, 22:06
    Zachęcał kodziarzy o bicie posłanki Pawłowicz.I się cieszył jak ta czmychała.A obok stała Nowacka .Bić sierpem i młotem czerwoną hołotę.
  • cronny 05.09.18, 12:57

zaczęła się rywalizacja damskich bokserów na funkcje klawiszów na kobiecych oddziałach w politycznym więziennictwie?

--
    "Jeśli poz­wo­lisz, by ro­bac­two się roz­mnożyło - rodzą się pra­wa ro­bac­twa. I rodzą się piew­cy, którzy będą je wysławiać."/Antoine de Saint-Exupéry/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka