Dodaj do ulubionych

Dominika Baader-Meinhof się tłumaczy

04.09.18, 14:05
"Czekałam, aż ktoś zareaguje, bo w mojej ocenie, takie krzyki, w trakcie takiej uroczystości, to nic innego, jak próba zniszczenia i spłycenia powagi uroczystości. Jeszcze raz podkreślałam, to był emocjonalny gest, w tamtej sytuacji, mając za sobą rozmowę z kombatantami, mając w głowie, jak ważny to moment uznałam, że to jedyne rozwiązanie"
Czyli skoro w sklepie toto zdenerwuje jakiegoś faceta, to ten w myśl BaaderMeinhof, może jej wyjebać plaskacza, bo uzna to za jedyne rozwiązanie, strzeż się Baader, ludzie są pamiętliwi, a nowe zęby są kosztowne, spytaj Zalewską, ta musiała zajumać kasę z PCK na protezy.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23860189,arendt-wittchen-o-spoliczkowaniu-aktywistki-to-byl-emocjonalny.html#Z_MT
Edytor zaawansowany
  • dr.krisk 04.09.18, 14:17
    Bardzo mi się to tłumaczenie podoba. Furda tam zasady, wychowanie i takie tam bzdury - walę w pysk bo uważam. Czerepy rubaszne nami rządzą. A wolałbym raczej mądrych ludzi.
  • prostactwo.obywatelskie 04.09.18, 14:18
    Jest to objaw tzw. Nieposłuszeństwa Obywatelskiego gdy, gdy łamiemy świadomie prawo godząc się jednocześnie świadomie na konsekwencje jego złamania.
    Ona to zrobiła wiedząc co ją za to czeka. Broniła przez to honor Kombatantów II Wojny Światowej i obroniła go.
    CHWAŁA JEJ ZA TO I ZA JEJ POŚWIĘCENIE SIĘ DLA WYŻSZYCH CELÓW!!!!!

--
    PO=Prostactwo Obywatelskie.

######################################################################
  • ta 04.09.18, 14:27
    Tę panią lano po gębie w domu. Z rodzin patologicznych, gdzie dzieci są zaniedbywane emocjonalnie i bite wynosi się takie wzorce. Nienauczona dialogu, przywykła do bicia, teraz oddaje, co zebrała.

Będą ją chwalić tacy jak ty, to dodatkowy powód do wstydu.

--
    Jarosław Kaczyński: "Natomiast ja nie miałem swojej grupy. Grupę stanowiliśmy tylko z bratem"
    Mateusz Morawiecki:" Nawet jak się potykamy, to potykamy się dobrym potykaniem"
  • prostactwo.obywatelskie 04.09.18, 15:16
    Ale gdyby ją bito w domu to by przecież lemingiem dzisiaj by była.
    Widzę więc bardzo poważna sprzeczność w twoim rozumowaniu.

--

• lech1966 04.09.18, 21:12
    ta napisała:

> Tę panią lano po gębie w domu. Z rodzin patologicznych, gdzie dzieci są zaniedb
    > ywane emocjonalnie i bite wynosi się takie wzorce. Nienauczona dialogu, przywyk
    > ła do bicia, teraz oddaje, co zebrała.

Idąc twoim tokiem myślenia to każdy pedofil jest dzieckiem pedofila a każdy morderca jest dzieckiem mordercy.
    Mnie usiłujesz wytykać niezrozumienie,,,, a sama powtarzasz PRL-owskie komunały..

--
    Jak weszliśmy do Platformy To staliśmy się bezwolni
    Myślą za nas i kierują Przestawiają, kierunkują
    Słońce Peru nam przewodzi Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  • ta 04.09.18, 23:05
    lech1966 napisał:

> Idąc twoim tokiem myślenia [...]

Nawet nie próbuj, to ponad twoje możliwości :)
    --
    Jarosław Kaczyński: "Natomiast ja nie miałem swojej grupy. Grupę stanowiliśmy tylko z bratem"
    Mateusz Morawiecki:" Nawet jak się potykamy, to potykamy się dobrym potykaniem"
  • lech1966 04.09.18, 23:19
    ta napisała:

> lech1966 napisał:
    >
    > > Idąc twoim tokiem myślenia [...]
    >
    > Nawet nie próbuj, to ponad twoje możliwości :)

Nie ma obawy, nie popełnię twoich życiowych błędów. Nie jestem samobójcą..

--
  • dr.krisk 04.09.18, 14:27
    A ja myślałem, że to zwykłe chamstwo.... No patrzcie państwo - dobra zmiana zawitała nawet do kindersztuby. Ciekawe co będzie dalej.
  • prostactwo.obywatelskie 04.09.18, 17:54
    Nawet sam sędzia Żurek już jakoś spokojniejszy jest.

--

• buldog2 04.09.18, 18:44
    Będzie dobrze jak cię leszab zapuszkują.
    Ale nie przejmuj się, Pan Prezydent cię ułaskawi za obywatelską postawę i gotowość udzielenia pomocy tej Dominice von Auschwitz. Dostaniesz od PISu order a oddziały Młodzieży Wszechpolskiej z samym wicepremierem Giertychem będą przed tobą defilować:

Link:
    Anne Leszab Lied

--
    Nasze rządy będą przeciwieństwem rządów prawa – prezes PIS na Zjeździe Partii
  • cronny 04.09.18, 15:09
    Pani Dominika Arendt - Wittchen (czy jak jej tam), zeszła z trybuny dla VIP-ów (lub została wysłana przez przełożonych), by - nawiązując do tradycyjnego "spieprzaj dziadu" - wydała z siebie okrzyk "zamknij się, głupia babo" i przekraczając (jako funkcjonariuszka publiczna) swoje uprawnienia, zadziałała ręcznie na szkodę interesu prywatnego pani Magdaleny Klim, bijąc ją w twarz.

Póki co prokuratura nie dopatrzyła się w pobiciu obywatelki przez funkcjonariuszkę państwową ściganego z urzędu przestępstwa urzędniczego. Czy i jak sprawa karna z powództwa cywilnego skończy się w sądzie - zobaczymy.

Ważniejsza w kontekście trwającej samorządowej kampanii wyborczej jest jednak reakcja PiS-owskich władz i reżimowej propagandy. Można ją streścić następująco - źle, że wszyscy to widzieli i trudno się będzie wyłgać, ale rozumiemy naszą funkcjonariuszkę i działaczkę, że się zdenerwowała i uderzyła obywatelkę za wyrażanie opinii niezgodnej z jedynie słuszną linią partii i za powoływanie się na konstytucję.

Innymi słowy - kochani obywatele - jeżeli zagłosujecie na PiS możecie się spodziewać, że gdy w urzędzie będziecie załatwiać jakąś sprawę, obojętne - podatkową, zasiłkową, mieszkaniową, związaną z samochodem czy wywozem śmieci i zdenerwujecie urzędnika powoływaniem się na przepisy prawne - urzędnik ma prawo dokonać na was samosądu i możecie zostać znieważeni słownie, a nawet pobici.

--
    "Jeśli poz­wo­lisz, by ro­bac­two się roz­mnożyło - rodzą się pra­wa ro­bac­twa. I rodzą się piew­cy, którzy będą je wysławiać."/Antoine de Saint-Exupéry/

--
    "Zamknijcie mordy, tak jak prezes powiedział, zdradzieckie mordy" /Krystyna Pawłowicz/
  • prostactwo.obywatelskie 04.09.18, 17:56
    Z całą pewnością Pan Prezydent zastosuje tu przyspieszony zdecydowanie akt łaski wobec tej patriotki.

--

• wariant_b 04.09.18, 15:12
    Czy pisi liczą, że ochroni ich brak zdolności honorowych?
  • cronny 04.09.18, 15:33
    wariant_b napisał:

> Czy pisi liczą, że ochroni ich brak zdolności honorowych?

Raczej liczą na to, że będą ich chronić nominaci partyjni z wszelkich władz i służb państwowych oraz samorządowych, z aparatu ścigania i z wymiaru sprawiedliwości.
    Że - jak mówi stare przysłowie - kulson kulsonowi łba nie urwie.
    Nie zdziwię się, jeżeli prokuratura postawi pani Magdalenie Klim zarzut naruszenia nietykalności cielesnej pani Dominiki Arendt - Wittchen przez uderzenie twarzą w jej rękę.

--
    "Dożyliśmy dziwnych czasów. Hasła "Konstytucja", "Praworządność", "Demokracja", czy "Stop pedofilii" budzą agresję i są powodem represji ze strony aparatu państwa. Bezpieczniej jest dziś być chamem, faszystą i antysemitą"/z netu/
  • prostactwo.obywatelskie 04.09.18, 18:00
    Nie rób sobie jaj z naszego forum!!!!!! :D
    Walnęła sobie kłaki na rudo aby w spędach lemingów można było ją jak najszybciej wychwycić. Bardzo dobrze wyszkolona przez NKWD jak widać.

--

• czandra1 04.09.18, 19:14
    NKWD istniało do roku 1941, czyli musiałaby mieć około 90 lat by coś pamiętać ze szkolenia, reasumując, albo twój tatuś ci opowiadał o swojej pracy, albo jesteś co najmniej idiotą, lub, te dwie tezy razem są prawdziwe.
    Meduzy żyją 350 mln lat na ziemi bez mózgu, tobie też się uda.
  • lech1966 04.09.18, 21:17
    czandra1 napisał:

> Meduzy żyją 350 mln lat na ziemi bez mózgu, tobie też się uda.

Dokładnie...Potwierdzasz to codziennie. Ty żyjesz i masz się dobrze..

--
  • cronny 04.09.18, 22:56

"Czy sadystę, który uległ swoim mrocznym instynktom, można postawić przed sądem?
    Artykuł 31 (paragraf 1) polskiego kodeksu karnego stanowi: “Nie popełnia przestępstwa, kto, z powodu choroby psychicznej, upośledzenia umysłowego lub innego zakłócenia czynności psychicznych, nie mógł w czasie czynu rozpoznać jego znaczenia lub pokierować swoim postępowaniem”. Według Roberta R. Hazelwooda, Parka Elliotta Dietza i Janet Warren, większość sadystów potrafi kontrolować (i kontroluje) swoje niebezpieczne popędy. Wielu chorych realizuje swoje pragnienia wyłącznie w marzeniach. Niektórzy zadają bliźnim ból, ale tylko w ramach uzgodnionych zabaw sadomasochistycznych... Wynika z tego, że typowy sadysta jest człowiekiem zdolnym odróżniać dobro od zła. Współczesna medycyna uznaje sadyzm za parafilię, czyli za zjawisko związane z nietypowymi zainteresowaniami seksualnymi, a nie za chorobę ograniczającą ludzką świadomość. Omawiana dewiacja nie jest więc przesłanką do stwierdzenia niepoczytalności. Sadysta, który decyduje się urzeczywistnić swoje fantazje, najprawdopodobniej jest jednostką głęboko zdemoralizowaną. Albo - jak sugerują Hazelwood, Dietz i Warren - posiada jeszcze jakieś inne zaburzenia psychiczne. To pierwsze stanowi argument za umieszczeniem takiego osobnika w więziennej celi. To drugie kwalifikuje delikwenta do leczenia w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Sadysta, tak jak pedofil, jest człowiekiem wykolejonym. Pozostaje jednak kowalem swojego losu i powinien ponosić odpowiedzialność za swe postępowanie."

--
    "Jeśli poz­wo­lisz, by ro­bac­two się roz­mnożyło - rodzą się pra­wa ro­bac­twa. I rodzą się piew­cy, którzy będą je wysławiać."/Antoine de Saint-Exupéry/
  • lech1966 04.09.18, 22:58
    Czyli co cronny,,,,,zamykamy rudą w areszcie czy psychiatryku??

--
  • cronny 05.09.18, 00:24
    lech1966 napisał:

> Czyli co cronny,,,,,zamykamy rudą w areszcie czy psychiatryku??

Nie wiem co wy, PiS-owcy zrobicie. Wnioskując z wypowiedzi PiSowskiej nomenklatury oraz reżimowej propagandy (w tym takich płatnych trolli jak ty) - prawdopodobnie będzie to coś głupiego i podłego.

Pisałem już wyżej, że spodziewam się takiego (jak ty to próbujesz robić) odwracania ról chuliganki i jej ofiary - jak widać na obrazku - napadniętej
    przez dokonującą samosądu reżimówkę : "Nie zdziwię się, jeżeli prokuratura postawi pani Magdalenie Klim zarzut naruszenia nietykalności cielesnej pani Dominiki Arendt - Wittchen przez uderzenie twarzą w jej rękę."

--
    "Zamknijcie mordy, tak jak prezes powiedział, zdradzieckie mordy" /Krystyna Pawłowicz/
  • lech1966 05.09.18, 00:51
    Płatny troll to jesteś ty sam. Ruda zakłócała porządek na oficjalnej państwowej uroczystości. Żałuję że ta druga kobieta dała się sprowokować i doszło do wymierzenia policzka. Osobiście jestem przeciw takim zachowaniom obojętnie która strona prowokuje i która daje się prowokować. Moim zdaniem każda z nich powinna odpowiadać za popełniony przez siebie czyn. Nie wiem po co ten cały twój wywód? Czy rudą już uznano za niepoczytalną??

--
  • kolor 05.09.18, 05:21
    Ciebie uznano za kretyna
  • adam111115 05.09.18, 07:40
    Nie odpowiadajcie lechowi. Olać go. Niewarto.
  • klodawa1952 05.09.18, 07:57
    Skandalem jest, że nie wystąpił Wojewoda Dolnośląski i nie poinformował o zdymisjonowaniu tej Pani- agresorki oraz rzecznik Ministerstwa czy Prezydenta odcinając się od takich czynów i potępiając je.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.