Dodaj do ulubionych

ISIS zabija, PISIS póki co tylko bije

04.09.18, 21:43
Pislamistka ktora spoliczkowala kobiete tylko za to ze korzystala z demokracji jest bohaterka pislamskich mediow i kosciola pislamsko katolickiego
szczesc wam Boze pislamisci
Edytor zaawansowany
  • lech1966 04.09.18, 21:59
    Ciesz się że tylko dostała w ........... U naszych sąsiadów pewnie nie uszła by z życiem..

www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-nozownik-ranil-turystow-prokuratura-motyw-ataku-to-zniewazen,nId,2626524

Moim zdaniem lepiej dostać po pysku od rodaka ( w celu opamiętania) niż maczetę od emigranta..

--
    Jak weszliśmy do Platformy To staliśmy się bezwolni
    Myślą za nas i kierują Przestawiają, kierunkują
    Słońce Peru nam przewodzi Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  • snajper55 05.09.18, 04:13
    lech1966 napisał:

> Moim zdaniem lepiej dostać po pysku od rodaka ( w celu opamiętania) niż maczetę
    > od emigranta..

To ona miała taki wybór? Abo z liścia, albo maczetą?

Wiesz, naśladując twoje rozumowanie(?) można napisać, że lepiej być skatowanym przez esbeka niż zastrzelonym przed hitlerowca. Lepiej mieć zawał niż utonąć. Lepiej mieć syfa niż HIV. Czyli cieszmy się z zawału, syfa i pobicia przez esbeka.

A może spotkajmy się w realu? Dostaniesz ode mnie w mordę ale nie dostaniesz maczetą. Będziesz więc mieć powód do radości. Ja też.

S.
    --
    Kometa
  • taniarada 05.09.18, 04:20
    snajper55 napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > Moim zdaniem lepiej dostać po pysku od rodaka ( w celu opamiętania) niż m
    > aczetę
    > > od emigranta..
    >
    > To ona miała taki wybór? Abo z liścia, albo maczetą?
    >
    > Wiesz, naśladując twoje rozumowanie(?) można napisać, że lepiej być skatowanym
    > przez esbeka niż zastrzelonym przed hitlerowca. Lepiej mieć zawał niż utonąć. L
    > epiej mieć syfa niż HIV. Czyli cieszmy się z zawału, syfa i pobicia przez esbe
    > ka.
    >
    > A może spotkajmy się w realu? Dostaniesz ode mnie w mordę ale nie dostaniesz ma
    > czetą. Będziesz więc mieć powód do radości. Ja też.
    >
    > S.
    Miała trzecie wyjście.Pałka policyjna na uspokojenie wrzasków.Przepraszam czy ty biją.Nie.To tylko ruda tańczy dla mnie.
  • tzwpanstwopislamskie 05.09.18, 16:42
    gdyby wybierano najwieksego przyglupa pisowskiego na forum to jestes w czolowce
  • tzwpanstwopislamskie 05.09.18, 16:41
    Snajper, myslisz ze ten kretyn zrozumial Twoj wpis?
  • danillko 04.09.18, 22:05
    niezalezna.pl/207381-wstrzasajaca-opowiesc-corki-jolanty-brzeskiej-kobieta-dzien-przed-smiercia-wyslala-list-do-hgw

tzwpanstwopislamskie napisał:

> Pislamistka ktora spoliczkowala kobiete tylko za to ze korzystala z demokracji
    > jest bohaterka pislamskich mediow i kosciola pislamsko katolickiego
    > szczesc wam Boze pislamisci
  • x2468 04.09.18, 22:43
    Powodem tej tragedii było oddanie przez Kaczyńskiego kamienicy oszustom. Gdyby nie Kaczyńscy, Joanna Brzeska by żyła.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • x2468 04.09.18, 22:58
    Jeszcze dwa lata reżymu pis i z 500+ zrobi się 50+, wiec po co zabierać? Tym bardziej że z tych 500+ większość wpada dp koryt pisiaków i ich klienteli obsługujących za odpowiednim wynagrodzeniem ten program.

--
    Financial Times:
  • lech1966 04.09.18, 23:02
    Lemingi także biorą tylko się do tego nie przyznają iksie.. Przynajmniej biorą coś legalnie..

--
  • tzwpanstwopislamskie 05.09.18, 16:48
    jako pisowiec potwierdziles kolejny raz ze jestes debilem
  • x2468 09.09.18, 14:51
    Lemingi nie obsługują tego programu lecz jedynie słuszni, zasłużeni dla pis i ich resortowe dzieci.

--
    Financial Times:
  • tzwpanstwopislamskie 05.09.18, 16:47
    wlasnie ze nie
    Problemem 500+ nie jest ze zzera to wielka inflacja
    Problemem jest to ze
    - pislamskie scierwa uzyly 500+ do przekupienia ludzi na wyborach
    - 500+ nie jest sprawiedliwe. 1 dziecko ludzi ze slabymi dochodami nie dostaje nic a na 2 dziecko bogacz dostaje kase
    - na 500+ daje kase slabo oplacana matka 1 dziecka
    - 500+ zacheca do porzucania pracy

Sa oczywiscie 2 ewidentne plusy 500+ dla PIS
    - kupiony wyborca
    - patologia umacnia swoja dysfunkcjonalnosc czyli umacnia swoje pisowstwo
  • lech1966 05.09.18, 21:50

> - pislamskie scierwa uzyly 500+ do przekupienia ludzi na wyborach
    > - 500+

Problem w tym że laminże jełopy tak samo pobierają 500+ jak ci krytykowani przez ciebie "innowiercy" nie należący do totalnej,,,,,,,,, klapy wyborczej

--
  • tzwpanstwopislamskie 06.09.18, 18:09
    nawet tego durniu nie rozumiesz?
    chcesz powiedziec ze 500+ to przekupstwo na rzecz PO tak samo jak PIS?
    dlaczego za kazdym razem pisowcu udowadniasz ze jestes kretynem?
  • lech1966 07.09.18, 22:14

> nawet tego durniu nie rozumiesz?
    > chcesz powiedziec ze 500+ to przekupstwo na rzecz PO tak samo jak PIS?

Tylko ostatni kretyn nie może pojąć że to nie było przekupstwo a wsparcie dla osób wychowujących dzieci. Zwróciłem ci uwagę że lemingi tak samo chetnie pobierają 500+ jak i pisiory czy gumiaki czy nowocześni inaczej.
    Kasa misiu .... Kasa

--
  • tzwpanstwopislamskie 09.09.18, 14:30
    durniu pisowski
    Czy widzisz roznice pomiedzy korzystaniem z 500+
    a
    obiecaniem przez partie polityczna 500+ w wyborach
    Nawet tego idioto nie rozumiesz, nie rozumiesz nawet prostego przekazu jaki pokazalem w swoim watku. To tylko swiadczy ze ty jako pisowski idiota nie potrafisz czytac ze zrozumieniem tekstu dla siedmiolatka czym udowadniasz teze jaka przedstawiam tu na forum od zawsze ze pisowscy wyborcy to ciemnota
  • lech1966 10.09.18, 19:48

> durniu pisowski
    > Czy widzisz roznice pomiedzy korzystaniem z 500+
    > a
    > obiecaniem przez partie polityczna 500+ w wyborach

Leminży jełopie,
    czy nie widzisz różnicy pomiędzy obiecaniem czegoś w kampanii wyborczej i totalną ( skądinąd) amnezją nazajutrz po wyborach? To domena lemingów z PO i gumiaków PSL :-)))
    Ja wiem że ty jako leminży jełop potrafisz jedynie obiecać ale spełnić żadnej obietnicy nigdy nie miałeś zamiaru. Taka jest strategia totalnej oPOzycji
    Jak wam te 500+ jest solą w oku to jako cholernie obrażona część społeczeństwa i w ramach protestu przeciwko spełnianiu obietnic wyborczych powinniście nie składać wniosków o 500+ żeby nie czuć się przekupionymi i nie wylewać z tego powodu krokodylich łez na FK.
    Ja nie nie pobieram 500+ i zupełnie nie czuję się przekupiony przez PIS, a ty jak się czujesz przekupiony to szybciutko zrezygnuj. Poprawa humoru gwarantowana

--
  • tzwpanstwopislamskie 10.09.18, 20:08
    Glupcze - nie rozmawiam z taba na temat czy obietnice sa realizowane
    Glupcze pisowski - czy jestes takim durniem aby uwazac ze 500+ nie spowodowalo glosowania na PIS w wyborach?
    dlaczego teraz glupcze pisowski twoja zasrana pislamska partia mowi o 500+ dla emerytow przed wyborami znowu?
    czy jestes az takim glupcem aby nie rozumiec ze tu chodzi o wybory?
  • lech1966 10.09.18, 21:27

> Glupcze - nie rozmawiam z taba na temat czy obietnice sa realizowane
    > Glupcze pisowski - czy jestes takim durniem aby uwazac ze 500+ nie spowodowalo
    > glosowania na PIS w wyborach?
    > dlaczego teraz glupcze pisowski twoja zasrana pislamska partia mowi o 500+ dla
    > emerytow przed wyborami znowu?
    > czy jestes az takim glupcem aby nie rozumiec ze tu chodzi o wybory?

Leminży jełopie. A ja chcę rozmawiać o spełnianiu obietnic wyborczych a nie o pustosłowiu do którego usiłowała przyzwyczaić nas leminża jełoperia. To coś co was całkowicie i totalnie różni. Jak chcesz być okłamywany to twoja sprawa, ja nie chcę być dym,,any po każdych wyborach
    Leminży bobku. Kto zabraniał realizować obietnice wyborcze Platfomie jełopów Obywatelskich?? Jak to była Merkel to zrozumiem, jak to był Putin to jakieś słowo musisz dopowiedzieć- dlaczego?
    A kto zabroni jełoperii platfusiarnej obiecać 1000+ jak to zrobił,,,,,i spełnił obietnicę Kosiniak??? Jakoś PIS nie uwalił tej daniny i nadal jest wypłacana a co gorsze nie jest ci solą w oku a powinno być tak samo dokuczliwe
    Czy jesteś aż takim jełopem że nie jesteś w stanie zaproponować nic lepszego i wartego funta kłaków ponad szlochanie że PIS obiecuje,,,,a co jeszcze gorsze ( dla ciebie) realizuje obietnice
    Mam głosować na PO bo Schetyna ma ładne zęby?? Chyba cię pogięło i mentalnie i intelektualnie. Żeby nie powiedzieć bardziej dosadnie. W Tworkach widziałem pacjentów w lepszym stanie niż twój.

--
  • tzwpanstwopislamskie 11.09.18, 17:04
    hehehehe
    Tak, to prawda przyglupie - PIs zrealizowal przekupstwo polityczne!!!!
    Musial to zrobic bo by teraz mial 10% w sondazach
    PIS zrealizowal przekupstwo polityczne o szybszej emeryturze!!!!
    Tylko powiedz mi pisowski idioto, dlaczego przed wyborami nie dopowiedzial taki mkretynom jak ty ze szybsze pojscie na emeryture oznacza mniejsza emeryture, a w przypadku kobiet mniejsza o bardzo duzo.
    Zostales zrobiony przez PIS w balona, oni uwazaja cie za debila po prostu
  • lech1966 11.09.18, 21:45

> hehehehe
    >
    > Zostales zrobiony przez PIS w balona, oni uwazaja cie za debila po prostu

Bez sensu kopać się z koniem ale ci wyjaśnię że nikt mnie bardziej nie zrobił w balona jak Platforma Oszustów do spółki z gumiakami ( PRL przy nich to pikuś) . Z resztą nie tylko mnie, ciebie też zrobili. Problem w tym że ja już się zorientowałem a ty nadal trzymasz swoją rękę w nocniku i do tego myślisz że trzymasz w dłoni coś cennego. Polecam powąchać to co trzymasz w garści wtedy dowiesz się czym cię PO poczęstowało.

--
  • tzwpanstwopislamskie 11.09.18, 23:19
    piszesz ze PIS cie nie oszukal - podaj mi link to jednej wypowiedzi pisowcow ze wiek emerytalny zmniejszymy ale oczywiscie bedziecie ta emeryture mieli mniejsza. Jeden link do wypowiedzi takiej przed wyborami.
    O slawnym wykresie sprzed tygodnia nie bede ci przypominal. Jak myslisz, komputer sie pomylil czy pisowski katolik robi z ciebie idiote?
    Pokaz mi jedna negatywna wypowiedz rzadzie w "Wiadomosciach" od 3 lat
    Na kazda jedna twoja ja zalinkuje 10 negatywnych wypowiedzi o rzadzie za czasow rzadow PO
    Nie kopmy sie.
    Powalczmy linkami do faktow o jakich piszemy.
    Zaczynaj, prosze o odpowiedz na moje pytanie zawarte w moim wpisie, oraz rozpoczacie walki na linki.
    Czekam
  • tzwpanstwopislamskie 12.09.18, 10:16
    lech1966
    Czekam jak zmiazdzysz mnie odpowiedzia na moj poprzedni wpis, a linkami udowadniajacymi uczciwosc TVP za czasu PIS to mnie dobijesz.
    Stawiam lesiu ze nasza dyskusja sie zakonczyla, uciekniesz bo nie masz argumentow
    Jedyne co nie wiem to czy ty jestes pisowskim zindoktrynkwanym kretynem czy oplacanym przez PIS trolem
  • lech1966 12.09.18, 20:15
    Po pierwsze mówimy o oszustwach PO,,, o wszystkich!!!,, o tych wyborczych i o innych kłamstwach i oszustwach a nie o tym czy mnie PIS oszukał (np. co do kopania ziemi przez Kopacz czy o wspólnych sekcjach ofiar katastrofy. Nie będę wymieniał bo więcej było kłamstw niż prawdy). Na ocenę PIS przyjdzie kolej wtedy kiedy zakończą przynajmniej pierwszą kadencje, wtedy można robić rachunek zysków i strat. W całym rozrachunku obietnic,,,, do zrealizowanych obietnic i tak PIS wychodzi na plus do tej pory. Jeśli chodzi o emerytury to każdy normalny człowiek chyba zdawał sobie z skrócenie okresu pracy nie przełoży się na utrzymanie emerytury na tym samym poziomie, a tylko durnie mogli spodziewać się z tego powodu podwyżki. Są jednak zawody, i są obywatele którzy pracując intensywnie przez X lat nie są w stanie wykonywać swoich obowiązków na zadowalającym poziomie do 67 roku życia. Każdy indywidualnie niech zdecyduje czy chce jeszcze pracować czy już nie może. Co do linków i "faktów i mitów", to PO też korzystało z przychylności mediów które dawały radę nawet bez wazeliny. Do tego PO do spółki z PSL było do tego stopnia zdegenerowane że nawet przychylne im media krytykowały ich działania bo niektóre zwyczajnie nie mieściły się w głowie ale ja tego wcale nie uważam za jakąkolwiek zasługę. Ocena reprywatyzacji czy innych posunięć lemingów jest jednoznaczna i nie wymaga ( przynajmniej dla mnie ) dodatkowego tłumaczenia.
    Jedyne co mi przychodzi do głowy to albo jesteś trybikiem tej oszukańczej machiny któremu być może pali się pod d...ą, albo jesteś jełopowatym debilem na usługach tej mafii która rządziła przez 8 lat.
    Wyniki rządu PIS potwierdzają i agencje ratingowe i dane statystyczne UE. Gospodarczo radzą sobie bardzo dobrze, politycznie,,,,, ty się obawiasz,, a ja popieram stąd różnica zdań.
    Zindoktrynowany to jesteś ty. Co udowadniasz każdym swoim słowem napisanym na FK. Ja zwyczajnie nie kupuje twoich argumentów że tamci byli lepsi bo żyłem w tym kraju przez te lata i mam własna, zdecydowanie negatywną ocenę ich rządów. Głosowałem na PO kiedyś i zostałem totalnie okłamany i oszukany. Jeszcze jedno zdanie którego na pewno nie pojmiesz. Nie jestem sympatykiem PIS, ale jestem zdeklarowanym przeciwnikiem PO i PSL,,, tak przeciwnikiem, zapracował sobie Tusk i całe PO na taką a nie inną ocenę ich rządów.

--
  • tzwpanstwopislamskie 12.09.18, 20:44
    Caly swiat podwyzsza wiek emerytalny bo ludzie zyja dluzej, sa sprawniejsi dluzej i do tego w wiekszosci krajow, zwlaszcza Europy nie ma zastepowalnosci pokolen. Zmniejszanie wieku emerytalnego jest tylko przekupstwem wyborczym. 500+ jest skrajnie nieuczciwe, pomijam juz to czy nas na to stac. Wg mnie biednego panstwa na to nie stac. Gdyby te pieniadze mialy isc faktycznie na dzieci - nauka angielskiego, nauka plywania, kursy inne itp itd ALE DLA DZIECI to bym przyklasnal.
    ale kase dostali rodzice bo to bylo przekupstwo rodzicow!!!!!
    Trzeba byc durniem aby zrozumiec inaczej wiek emerytalny i 500+
    Wyniki ekonomiczne z VATem wlacznie to poklosie ze z miesiaca na miesiac na rynku pojawily sie dodatkowe miliardy z 500+, ze zmniejszenia bezrobocia, z wyzszych plac i wyzszych cen w sklepach.
    Oszukano was miwiac o uszczelnieniu VATu pokazujac sciagalnosc VATu
    Odbieranie niezawistosci sedziow - trzeba byc durniem aby nie widziec w tym nic zlego, zwlaszcza w Polsce, zwlasza jak rzadza bydlaki pislamskie
    Tak sa pozytywy - ale pamietaj idioto pisowski ze masz teraz koniunkture ktora sie skonczy
    Nie skomentowales oczywiscie propagandy pislamskich mediow i rozumiem dlaczego

I w kilku zdaniech opisalem ci rzady kretynow pislamskich
  • lech1966 12.09.18, 21:41
    OK, niech cały świat podwyższa, jednak chyba nie chciałbyś aby 67 letnia niedowidząca pielęgniarka wkłuwała ci wenflon w żyłę, albo żeby 67 letni sanitariusz znosił ciebie na noszach po schodach w bloku bo akurat winda się zepsuła. Weź pod uwagę że są zawody które wymagają pełnej sprawności, lub weź pod uwagę że ty jako pracodawca chciałbyś zatrudnić wykwalifikowanego i doświadczonego pracownika,, w dodatku w pełni sił i sprawny fizycznie, co nie zawsze da się pogodzić. Nie ma przymusu odchodzenia na emeryturę, możesz pracować do samej śmierci. Mnie to nie zaboli na pewno jeśli będziesz tyrał do śmierci.
    I dlaczego chcesz wydać 500+ na naukę angielskiego??? ( skoro uczą go w szkole bezpłatnie), czy to nie korumpowanie nauczycieli angielskiego?? itp. itd. Czy rodzice sami nie mogą opłacić nauki pływania czy nauki gdy w szachy czy jakieś inne hobby rozwijające dzieci. Jeden rodzic opłaci kurs pływania a inny wyda kasę na turnieje szachowe dla dzieci. Czy wszyscy mają i muszą pływać??. Masz jakieś powiązania z rodziną Kima?? Co w tym złego że o wydatkach decydują rodzice a nie jakiś być może skorumpowany urzędas. Prawo rynku i wolność obywatelska już ci się nie podoba? Chcesz wrócić do gospodarki regulowanej centralnie ??

PO zupełnie nie wspierało tych gorzej radzących sobie, nie interesowało się nieuprzemysłowionym i biednym głównie rolniczym wschodem. Powiększała się tym samy przepaść pomiędzy zamożnymi a tymi mniej zamożnymi. PO żadnych szans nie wyrównywała a wręcz przeciwnie.dało nam Orliki które stały zamknięte ( ale można było pooglądać) bo nie było kasy na nadzór czy jakieś inne wydatki związane z funkcjonowaniem orlików. Nie było to więc kompleksowa pomoc komukolwiek.

W jaki sposób jest odbierana niezależność sędziów?? Możesz powiedzieć?? Ja widzę jedynie wymianę kadr, z jednych na innych,,,ale nadal niezawisłych sędziów. Nikt im niezawisłości nie odbiera. Nadal są niezawiśli, i ci usunięci z SN i ci powołani. Czy usunięcie z SN czyni sędziego zawisłym czy powołanie?? w/g ciebie??

Ty widzisz jakieś pozytywy rządu PIS ale o nich nie wspominasz, a ja nie widzę jednej rzeczy pozytywnej dokonanej za czasów rządu PO i PSL stąd moje zdecydowanie negatywne nastawienie i jednoznaczna ocena byłego rządu. Jeśli chcesz znać powody poszukaj tu na FK bo piszę tu tylko pod tym nickiem co pisałem o nie-rządzie Tuska, jego dywanie zębach Schetyny przekrętach PO, nepotyzmie PSL

--
  • lech1966 12.09.18, 23:19
    Za trudne zadałem pytania, czy szukasz moich wpisów o kreatywnej księgowości Rostowskiego?

--
  • tzwpanstwopislamskie 12.09.18, 23:33
    Nie rozumiesz tematu wczesniejszych emerytur - to rozwali ZUS. I tak za 20 lat bedziesz mial emerytury 1200zl - takich emerytur bedzie 80%
    Jakie wyrownywanie szans? Milioner z 2 dziecmi dostaje 500+ a samotna matka z 1 juz nie. I tak jak mowilem wczesniej - to nie sa pieniadze dla dzieci
    Niezaleznosc sedziow jest odbierana bo to PIS ich wybiera wiec sa pisowskimi pacholkami
    PO nie bylo partia socjalistyczna a PIS tak, PO byla wolkorynkowa a PIS to gospodarka znacjonizowana a wiec zarzadzana zle
    PIS dawno przebil nepotyzm PSL i osmiesza cie to ze o tym wspominasz
    Cieszy mnie to ze rozumiesz jednak jak jestes manipulowany przez pislamskie media. Komunisci robili to znacznie subtelniej. PIS widocznie uwaza was za kretynow
  • lech1966 13.09.18, 00:33

> Jakie wyrownywanie szans? Milioner z 2 dziecmi dostaje 500+ a samotna matka z 1
    > juz nie. I tak jak mowilem wczesniej - to nie sa pieniadze dla dzieci

To może trzeba założyć konta bankowe dzieciom i przelewać kasę bezpośrednio na ich konta.

> Niezaleznosc sedziow jest odbierana bo to PIS ich wybiera wiec sa pisowskimi pa
    > cholkami

To w sumie dobrze że ci starzy odchodzą, bo ci którzy odchodzą byli POwskimi i gumiakowymi pachołkami. Wszak wybierała ich partia PO i PSL

> PO nie bylo partia socjalistyczna a PIS tak, PO byla wolkorynkowa a PIS to gosp
    > odarka znacjonizowana a wiec zarzadzana zle

To byłą jak najbardziej partia socjalistyczna. Coś w rodzaju nowoczesnego Janosika, zabierała biednym aby dać bogatym. Ale cóż, postęp jest nieubłagany.

> PIS dawno przebil nepotyzm PSL i osmiesza cie to ze o tym wspominasz
    > Cieszy mnie to ze rozumiesz jednak jak jestes manipulowany przez pislamskie med
    > ia. Komunisci robili to znacznie subtelniej. PIS widocznie uwaza was za kretyno
    > w

Bez znaczenia za kogo mnie uważa PIS. Nie ma też większego znaczenia za kogo ja uważam lemingów i gumiaków. Ważne że na nich nie zagłosuję, i każdemu napotkanemu człowiekowi będę odradzał zwrócenie uwagi na te skompromitowane partie udające "Polacy nic się nie stało"
    ,,,,,, bo niestety,,,stało się,,,,,stało

--
  • tzwpanstwopislamskie 13.09.18, 09:05
    >To może trzeba założyć konta bankowe dzieciom i przelewać kasę bezpośrednio na ich konta.

to Pislam nie bedzie cie oszukiwal na wykresach jak to uszczelnil VAT bo te pieniadze by nie powodowaly wiekszego popytu i nie wygralby wyborow bo bylyby dla dzieci a nie dla doroslych. Poza tym to byloby glupie. Faktyczna kasa na dzieci to oplacanie im wszystkim nauki jezykow, plywania i jakis kursow. ale tak jak mowilem wczesniej 500+ to przekupstwo i wg PIS musialo isc do rodzicow

>To w sumie dobrze że ci starzy odchodzą, bo ci którzy odchodzą byli POwskimi i gumiakowymi >pachołkami. Wszak wybierała ich partia PO i PSL

przestan bredzic i oszukiwac innych. Sedziowie wybierali sie sami. To ma pewne minusy ale przy wyborze sedziow przez politykow jednej partii bylo to idealne

>To byłą jak najbardziej partia socjalistyczna. Coś w rodzaju nowoczesnego Janosika, zabierała >biednym aby dać bogatym. Ale cóż, postęp jest nieubłagany.

niepowazny jestes. Nawet lewica po 89 roku nie byla tak socjalistyczna jak PIS dzisiaj

Uciekasz od tematu skomentowania propagandy wiec zakladam ze widzisz co sie dzieje w tym temacie
    wiec wyjasnij, jak jest tak dobrze z gospodarka i ze wszystkim to po co PIS klamie, oszukuje, przemilcza, manipuluje? Nie uwazasz ze trzeba byc durniem aby wierzyc w to jaki jest przekaz pisowskich mediow o rzadzie i stanie panstwa? Ja uwazam pisowcow za kretynow, ale tak samo uwaza Kaczynski Kurski i cala ich polityczna banda. Zapewne slyszales jak politycy pisowscy publicznie nawolywali aby zaprzestac az takiego manipulowania pisowskimi wyborcami. Chcesz link? hehehehe
    Zapamietaj co powiem - ekonomoa zburzy rzady PIS
    ci co nie dostaja 500+ juz maja mniejsza stope zyciowa
  • xystos 13.09.18, 09:13
    wałkujecie problem którego nierozumiecie,500+ to rodzinne
    które jest w wszystkich krajach uni
    jednakowo dla każdego dziecka bez względu na dochody rodziców.

niedługo będziecie zazdrościć Kowalskiemu że ma dwie krowy
    a wy tylko jedną kozę.

--
    ZEN
  • lech1966 13.09.18, 20:09

Pominę wcześniejsze tematy rozmowy bo widzę że nie wyjaśniłeś powodu dlaczego mamy płacić publicznym groszem 500+ za naukę angielskiego skoro za darmo jest w szkole, i dlaczego mamy płacić za naukę pływania skoro są już zajęcia na basenie w programie szkolnym. Wyjaśnij dlaczego wszyscy musimy znać angielski ( skoro niektórzy nie znają nawet polskiego i piszą "BULU"). Wyjaśnij też dlaczego za rodzica ma decydować jakiś jełop z PO lub PSL? Wystarczy samo uzasadnienie.

> niepowazny jestes. Nawet lewica po 89 roku nie byla tak socjalistyczna jak PIS
    > dzisiaj

To prawda, ale czas rządzenia lewicy był o niebo lepszy niż rządy leminżych jełopów.

> Uciekasz od tematu skomentowania propagandy wiec zakladam ze widzisz co sie dzi
    > eje w tym temacie.

Nie widzę bo oglądam Polsat i widzę tam i krytykę i pochwały rządu. Jak chcę posłuchać wyłącznie pochwał włączam TVP INFO, jak chcę posłuchać wyłącznie krytyki włączam TVN
    Wybór jest prosty i nigdy nie było łatwiej niż teraz.

> wiec wyjasnij, jak jest tak dobrze z gospodarka i ze wszystkim to po co PIS kla
    > mie, oszukuje, przemilcza, manipuluje? Nie uwazasz ze trzeba byc durniem aby wi
    > erzyc w to jaki jest przekaz pisowskich mediow o rzadzie i stanie panstwa? Ja u
    > wazam pisowcow za kretynow, ale tak samo uwaza Kaczynski Kurski i cala ich poli
    > tyczna banda.

Pomyśl teraz jakim byłeś idiotą skoro wierzyłeś w "zieloną wyspę Tuska" Ta wyspa była wykreowana przez MF W. Rostowskiego.

www.bankier.pl/forum/temat_gus-zrewidowal-i-obalil-mit-zielonej-wyspy-tuska,19902039.html

Kretynami są ci którzy myśleli że nikt się nie zorientuje że Rostowski manipuluje ( jak dobry kasjer mafii) dochodami i kosztami tak żeby wyglądało to dobrze, i żeby wyprana kasa nigdy nie zobaczyła światła dziennego.
    I ty uważasz pisiorów za kretynów????????????????????? Żeby cię nie obrażać proponuje spojrzeć w lustro,, i samodzielnie wymierzyć sobie karę.

> Zapamietaj co powiem - ekonomoa zburzy rzady PIS
    > ci co nie dostaja 500+ juz maja mniejsza stope zyciowa

Ja nie pobieram 500+ i żyję mimo że mam dzieci na studiach i w LO.

--
  • tzwpanstwopislamskie 13.09.18, 20:40
    >Wystarczy samo uzasadnienie.

w szkole nie nauczysz sie angielskiego!!! Chodzilo mi oczywiscie generalnie o jezyki i jakiekolwiek kursy

>To prawda, ale czas rządzenia lewicy był o niebo lepszy niż rządy leminżych jełopów.

a ja uwazam ze porownywalne, o 3 klasy lepsze niz rzady Pislamu

>Wybór jest prosty i nigdy nie było łatwiej niż teraz.

Osmieszasz ta wypowiedzia Pislamskie rzady. Ale gratuluje ci tego ze wiesz ze pisowcy was oglupiaja.
    nie kazdy pisowiec to widzi

>Pomyśl teraz jakim byłeś idiotą skoro wierzyłeś w "zieloną wyspę Tuska" Ta wyspa była wykreowana przez MF W. Rostowskiego.

debilem jestes ty
    Wtedy byl kryzys ogolnoswiatowy. Nawet jak zmanipulowali wyniki to i tak to pikus przy tym co robi PIS. Porownywac tamtych lat nie mozna. Kryzysu z koninktura porownywac moze tylko pisowski idiota jakim widac jestes

>Ja nie pobieram 500+ i żyję mimo że mam dzieci na studiach i w LO.

pogadaj z ludzmi ze slabszymi dochodami, z matkami samotnie wychowujacymi dziecmi, ludzmi chorymi, niepelnosprawnymi. To co powiedziales to debilizm czy chamstwo?
    Ja tez moge powiedziec ze nie widze problemow w sluzbie zdrowia. Tylko ze ja z niej nie korzystam
    Pogadaj z ludzmi ktorzy z niej korzystaja - jest coraz gorzej - a pisowskie scierwa wydaja pieniadze na przekupienie wyborcow a nie na ratowanie zdrowia i zycia obywateli
  • lech1966 13.09.18, 21:13

> w szkole nie nauczysz sie angielskiego!!! Chodzilo mi oczywiscie generalnie o j
    > ezyki i jakiekolwiek kursy

A na co potrzebny angielski polakowi który nie ma zamiaru pracować w GB na zmywaku??
    Może trzeba nauczyć po pierwsze polskiego a nie angielskiego, żeby magister historii więcej razy nie pisał "BULU". Nie wydaje ci się??

> >To prawda, ale czas rządzenia lewicy był o niebo lepszy niż rządy leminżyc
    > h jełopów.
    >
    > a ja uwazam ze porownywalne, o 3 klasy lepsze niz rzady Pislamu

Bzdura. To był nieporównywalnie lepszy rząd od leminżych jełopów, Nieporównywalnie
    A ja wróciłem wtedy z zagranicy bo doszedłem do wniosku że Polska jest krajem w którym można prowadzić normalny biznes,,ale przyszły leminże jełopy i wszystko zepsuli. Wiem co mówię...

> >Wybór jest prosty i nigdy nie było łatwiej niż teraz.
    >
    > Osmieszasz ta wypowiedzia Pislamskie rzady. Ale gratuluje ci tego ze wiesz ze p
    > isowcy was oglupiaja.
    > nie kazdy pisowiec to widzi

Dokładnie tak jak nie każdy leming czuł ciepło moczu którym co dzień był oblewany przez rząd PO i PSL. I tak co dzień przez osiem lat..osiem długich lat. Ci którzy nie poszli na wybory w 2015 roku się zorientowali że rząd na nich leje codziennie.. Ty jesteś w tej grupie zatwardziałych lemingów coś w rodzaju armii rydzyka. Nawet jakby cię eksmitowali pod most albo zlicytowali dorobek życia za mieszkającego na wyspach osobnika z takim samym imieniem i nazwiskiem to nadal byś na jełopów głosował.

> >Pomyśl teraz jakim byłeś idiotą skoro wierzyłeś w "zieloną wyspę Tuska" Ta
    > wyspa była wykreowana przez MF W. Rostowskiego.
    >
    > debilem jestes ty
    > Wtedy byl kryzys ogolnoswiatowy.

No nie kochany, to nie ja a ty jesteś debilem. Był kryzys ogólnoświatowy i z tego powodu Rostowski uprawiał kreatywną księgowość?? Czego ty jeszcze nie wymyślisz??? Przecież Niemcy i Anglicy też mogli kreatywnie księgować i mieć zielono na mapie. Co mnie dziwi to to że debile siedzą również w EU bo ktoś zaklepywał te fałszywe dane i nie prostował fałszywych treści a teraz sam pendrolisz że ekonomia to nie guma,,,,czyżby tylko w PIS to nie guma???..
    Puknij się w czółko. Myślisz że masz przed sobą jeszcze większego debila od siebie??? Mylisz się kochany, bardzo się mylisz..

Nawet jak zmanipulowali wyniki to i tak to pik
    > us przy tym co robi PIS.

Tak tak, pisz jeszcze. Im było wolno manipulować bo to jełopy??? Nie pogrążaj się jeszcze bardziej, bo jeszcze przebijesz dno szamba w którym jesteś.

> >Ja nie pobieram 500+ i żyję mimo że mam dzieci na studiach i w LO.
    >
    > pogadaj z ludzmi ze slabszymi dochodami, z matkami samotnie wychowujacymi dziec
    > mi, ludzmi chorymi, niepelnosprawnymi. To co powiedziales to debilizm czy chams
    > two?
    > Ja tez moge powiedziec ze nie widze problemow w sluzbie zdrowia. Tylko ze ja z
    > niej nie korzystam
    > Pogadaj z ludzmi ktorzy z niej korzystaja - jest coraz gorzej - a pisowskie sci
    > erwa wydaja pieniadze na przekupienie wyborcow a nie na ratowanie zdrowia i zyc
    > ia obywateli

Weź nie pendrol tylko zabierz się do roboty... PO i PSL nie wygra następnych wyborów więc nie licz na POwyborcze frukta..

--
  • tzwpanstwopislamskie 13.09.18, 22:46
    jestes zindoktrynowanym kretynem
    Rzad Pisu mozna przyrownac do stadniny w Janowie
    Wybitnych fachowcow wymieniono na pisowskich przyglupow
    I to sie dzieje w kzdej dziedzinie zycia gdzie pisowskie scierwo ma mozliwosc wyrzucac ludzi i zastepowac ich swoimi przyglupami
    A taki prymityw jak ty mowi ze za PSL nepotyzm byl wiekszy
  • lech1966 13.09.18, 23:16

> jestes zindoktrynowanym kretynem

Jak brakuje argumentów to jestem kretynem, tak się zastanawiam jak ciebie nazwać? Imecyl

> Rzad Pisu mozna przyrownac do stadniny w Janowie

A rząd PO do Amber Gold. Złamane życie i pusta kasa

> Wybitnych fachowcow wymieniono na pisowskich przyglupow

Wypitych? Coś mi się widzi że żyjesz na innej planecie ..

– Poseł Platformy Obywatelskiej Norbert Wojnarowski, był jednym z tych parlamentarzystów, którzy zgłosili w Sejmie projekt ustawy o ZOZ. Prywatnie posiadał on 48% udziałów w rodzinnej spółce Progres zajmującej się skupem wierzytelności szpitali. Ustawa o ZOZ, pod którą podpisał się poseł Wojnarowski miała otwierać możliwość przejmowania szpitali przez prywatne firmy. Ojciec Norberta Wojnarowskiego, prezes spółki Progres był przewodniczącym klubu radnych PO w radzie powiatu lubińskiego. W firmie Progres dyrektorem działu umów była członkini rady powiatu z ramienia PO Barbara Schmidt. Jej mąż dzięki PO został dyrektorem miejscowego szpitala.

– W maju 2009 roku Piotr Nisztor w dzienniku Rzeczpospolita ujawnił, że Paweł Sularz, szef krakowskiej PO pracował w spółce Creation, która wyprowadzała za granicę miliony złotych. Firma powiązana była ze spółką Kraków Business Park zajmującej się zarządzaniem kompleksami biurowców w podkrakowskim Zabierzowie. W ciągu kilku lat z Kraków Business Park i spółek zależnych, na podstawie fikcyjnych umów do spółek zarejestrowanych w kraju, ale też na Cyprze, w Szwajcarii i USA trafiło przynajmniej 50 mln euro.

Spółka Creation była zarejestrowana w krakowskim gabinecie ginekologicznym. Według dokumentów prowadziła działalność z zakresu uprawy rolnej, warzywnictwa i wydawania książek. Z kolei według faktur wystawionych tajemniczej firmie Spectrum wynikało, że zajmuje się wysoko wyspecjalizowanym doradztwem biznesowym i prawnym. Prokuratura ustaliła, że usługi nigdy nie były wykonywane, a firma Spectrum nie istnieje.

Z oświadczenia majątkowego Pawła Sularza z 2007 roku wynikało, że zarabiał w tej firmie 2 tys. brutto miesięcznie, a w 2008 roku 3 tys. złotych. Nie potrafił wyjaśnić czym zajmował się w firmie Creation i został usunięty z PO. Z firmą Creation współpracował też inny poseł Platformy Obywatelskiej, a następnie starosta krakowski Józef Krzyworzeka, , który pracował dla spółki na umowach-zleceniach.

> I to sie dzieje w kzdej dziedzinie zycia gdzie pisowskie scierwo ma mozliwosc w
    > yrzucac ludzi i zastepowac ich swoimi przyglupami
    > A taki prymityw jak ty mowi ze za PSL nepotyzm byl wiekszy

J/W jełopie

--
  • x2468 09.09.18, 14:55
    Koszt obsługi to to co biorą urzędnicy i banki obsługujące i reklamujące ten program:
    businessinsider.com.pl/media/reklama/500-plus-koszty-obslugi-i-promocji/lq80m7d

--
    Financial Times:
  • x2468 09.09.18, 19:07
    Zżera z 500 sprzed dwóch laty pozostało ok. 427 Zł. resztę w ciągu 2 lat pożarła inflacja.

--
    Financial Times:
  • danillko 10.09.18, 19:56
    x2468 napisał:

> Zżera z 500 sprzed dwóch laty pozostało ok. 427 Zł. resztę w ciągu 2 lat pożarł
    > a inflacja.
    >
    Hmm..., czyli jak ktoś miał przed 2 laty 0,00 złotych, to teraz ma -73...
  • tzwpanstwopislamskie 10.09.18, 20:10
    tak idioto
    Inflacja posowuje ze ten kto nie dostal podwyzki albo 500+ to ma teraz mniej
    dotyczy to takze np bezdomnych, ktorzy dostaja mniej od ludzi ktorzy maja mniej i nie maja z czego dawac
    Jestes zbyt glupi aby to zrozumiec
  • danillko 10.09.18, 20:14

> tak idioto
    > Inflacja posowuje (???) ze ten kto nie dostal podwyzki albo 500+ to ma teraz mniej
    > dotyczy to takze np bezdomnych, ktorzy dostaja mniej od ludzi ktorzy maja mniej
    > i nie maja z czego dawac
    > Jestes zbyt glupi aby to zrozumiec
    Dziękuję Ci, uprzejmy członku PO za pouczający mini wykład z ekonomii.
    Tak na marginesie - co to jest/są "posowuje"?
  • tzwpanstwopislamskie 10.09.18, 21:11
    jestes pisowcem wiec sie nie domysliles co znaczy moja pomylka
    wiec grzecznie wyjasniam - powoduje
    To nie ekonomia. To normalne relacje pomiedzy biedniejacymi ludzmi a ludzmi ktorzy nie maja dochodow
    Ale zrozumiales lekcje? Jak tak to bardzo mnie cieszy
  • danillko 10.09.18, 21:22

> wiec grzecznie wyjasniam - powoduje
    > To nie ekonomia. To normalne relacje pomiedzy biedniejacymi ludzmi a ludzmi kto
    > rzy nie maja dochodow

Dziękuję Ci, Jaśnie Oświecony z Platformy Obywatelskiej za wyjaśnienie.
    Czy Wasza Wielmożność mogłaby mi jeszcze dopowiedzieć - o ile zbiednieli biedni ludzie w czasach krwawego reżimu PiS-u, no i jak to się konkretnie (czyli finansowo) przełożyło na ich relacje z grupą, nazwijmy ich roboczo, "bezdochodowców"?
  • tzwpanstwopislamskie 10.09.18, 21:31
    Jest bardzo duza grupa ludzi ktorym nie zwiekszyl sie dochod.
    3 lata Pislamu to bardzo duza inflacja, spowodowana tez zwiekszeniem popytu poprzez 500+ wlacznie
    Ci co nie dostali 500+ a maja i mieli male dochody bardzo mocno odczuwaja zmniejszajaca sie stope zyciowa
    Odcuwaja to zwlaszcza emeryci ktorzy teraz zostana tez przekupieni.
    ale pozostana nieemeryci, rencisci i inni ktorzy nie zostali przekupieni
    Pogadaj z nimi o wspanialym Pislamie
    Mnie cieszy np ze paliwo jest juz bardzo drogie a bawi mnie to jak kretyni glosujacy na PIS przestali jezdzic autami i narzekaja na Tuska
    a paliwo za 6zl juz niebawem
  • xystos 11.09.18, 08:24
    500+ odbieram,głosujcie namnie!

--
    ZEN
  • klodawa1952 05.09.18, 07:59
    Zaprezentować Ci kilka linków ?
    POPiSizm a nie PiSizm.
  • x2468 09.09.18, 15:00
    Pleciesz. Kupis.

--
    Financial Times:
  • xystos 05.09.18, 18:55
    cierpliwości,jesteśmy siłą rozwojową,
    wszystko w swoim czasie.

--
    ZEN
  • taniarada 07.09.18, 22:23
    .Tak delikatnie nikt rudych nie bije.Amen.
  • x2468 09.09.18, 14:48
    Targowicka tradycja zobowiązuje. Cieszmy się że za przypomnienie Konstytucji jedynie spoliczkowała a nie pobiegła z biskupami na skargę do Cara Rosji.

--
    Financial Times:
  • x2468 09.09.18, 19:02
    Car wam tym razem, uczuleni na konstytucję pismatołki nie pomoże.

--
    Financial Times:
  • prof.pisduszko 10.09.18, 21:00

Czemu dyktatorków z partyjnego nadania zarówno wówczas (czasy Gomułki i Moczara), jak i teraz (czasy Kaczyńskiego i Brudzińskiego) - tak wkurzała i wkurza Konstytucja?
    I czemu wysługujących się dyktatorkom reżimowców (i reżimówki) tak do białości rozgrzewa nienawiść wobec demonstrantów powołujących się na Konstytucję?
    Bo zwyczajowo, tak się w europejskiej tradycji przyjęło, w Ustawie Zasadniczej zapisane są wolności i prawa obywateli. Te wolności i prawa, których rządzący nie respektują i nie zamierzają przestrzegać.

W 1968 mililicja, bezpieka i tzw "aktyw partyjny" bili demonstrantów za stanie na wprost ich pałek z egzemlarzami Konstytucji PRL otwarymi na stronie, na której był:

"Art 71.
    1. Polska Rzeczpospolita Ludowa zapewnia obywatelom wolność słowa, druku, zgromadzeń i
    wieców, pochodów i manifestacji. "

Wszyscy wiedzieli, że to lipa, listek figowy wpisany dla picu, dla zmylenia europejskiej i swiatowej opinii publicznej. Ale co innego wiedzieć, że "król jest nagi", a co innego - powiedzieć to głośno. Prasa komunistyczna (tak jak teraz media reżimowe) nazywała powoływanie się na konstytucję "prowokacją".

Teraz ta paniusia (nazywana tak jak ZOMO "bijącym sercem partii") - przy pełnym, entuzjastycznym, poparciu przedstawicieli władz partyjno-państwowych - uderzyła demonstrantkę za skandowanie słowa K O N S T Y T U C J A.

--
    FINAŁ

Strofa 1
    W pewnej krakowskiej piekarni
    piekarz imieniem Kamil
    powiedział, że raz w Jastarni
    zatruł się korniszonami;

ach, płyną gdzieś na okręcie
    posłowie i referenci,
    a świat się w kółko kręci, kręci
    jak gdyby nigdy nic.

Refren
    Wszystko już było -
    rzekł Ben Akiba,
    a gdy nie było, śniło się chyba;

trzeźwi, urżnięci -
    i rak, i ryba,
    a świat się w kółko kręci
    hupaj siup.

Strofa 2
    Stajnia wytwarza konie,
    spółdzielnia "Ufność" cykorię,
    muzyk pisze symfonię,
    historyk pisze historię:

tu liścik, tam dokumencik,
    anegdota z Herodota,
    jak gdyby nigdy nic.

Refren
    Wszystko już było -
    rzekł Ben Akiba,

trzeźwi, urżnięci -
    i rak, i ryba,
    hupaj siup.

Strofa 3
    Różne takie reformy
    drażnią nas w naszych czasach,
    lecz w końcu wszystko wraca do normy,
    jak najcudowniej wraca;

więc grunt to mieć dobre chęci,
    nie bądźmy tacy zacięci,
    bo świat się w kółko kręci
    jak gdyby nigdy nic.

Refren
    Wszystko już było -
    rzekł Ben Akiba,

trzeźwi, urżnięci -
    i rak, i ryba,
    hupaj siup.

(K.I.Gałczyński)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.