Dodaj do ulubionych

Mieliśmy dzisiaj przedsmak przesłuchania Tuska. :)

10.09.18, 16:08
No to mieliśmy dzisiaj przedsmak przesłuchania Tuska przed Komisją Śledczą ds. Amber Gold.
Nic nie wiem.
Nie pamiętam.
Tego nie robiliśmy.
Nie rozmawiałem o tym z Tuskiem.

Wynika z tego, że urzędnicy czysto teoretycznego robili wszystko tak aby się niczego nie dowiedzieć i nie rozmawiali z sobą o problemach Polski. :D:D:D

Ale gdy Tusk tak samo będzie gadał jak Arabski a przecież inaczej nie będzie mógł to cyrk będzie z tego bardzo wielki i kupa śmiechu z Tuska.

Edytor zaawansowany
  • m.c.hrabia 10.09.18, 16:11
    mieliście , śmiejcie się .

--
    Pisiorski motłoch żyje nienawiścią, chce nienawiści, ona ich napędza
  • frasen 10.09.18, 16:32
    Ale przesłuchanie Tuska to cała Polska będzie oglądać. Cała Europa i reszta Wolnego Świata wstrzyma przeciez oddech!!!!
    A to Tusk będzie przecież się musiał bronić a nie Wasserman. :D:D:D
    A jak tu bronić zaniechań teoretycznego Państwa i tzw. Niezależnej od Państwa Prokuratury tak promowanej przecież przez Tuska. :D
    Tego przecież nie da się obronić!! :D

A więc musi być tak samo.
    Nic nie wiem.
    Nie pamiętam.
    Tego nie robiliśmy.
    Nie rozmawiałem o tym z Arabskim.

Wasserman popełniła błąd. Jeszcze przed wyborami powinna Tuska rozmazać po ścianach Komisji Śledczej ds. Amber Gold.
  • klodawa1952 10.09.18, 16:33
    ...brak pamięci. Biedny Arabski nie pamiętał nawet czy to On opisywał notatkę Bondaryka mimo iż tak zeznawał na prokuraturze. Aż cud , że pamiętał swoje nazwisko.
    Ta ekipa charakteryzuje się słabą pamięcią. Nie pamiętają co obiecywali już zaraz po wyborach. Nie pamiętają co popsuli i czefgo nie zrobili a co żle zrobili. Nie pamiętają sędziów TK wybrany z góry do przodu i setek innych rzeczy nie pamiętaja.
  • frasen 10.09.18, 17:20
    A może tylko za dużo chleją i ćpają.
    Przecież nowocześni oni to są????
  • buldog2 10.09.18, 23:20
    Nie potrafisz, ty leszab, wydobyć się ponad poziom tego bajora, w którym z takim upodobaniem się taplasz. Cały czas tylko o sobie, o niczym innym (bo jako pisowiec jesteś coś, na pewno ci to tłumaczono i na pewno nie zrozumiałeś).
    Projekcja, leszab. Logika!

--
    Nasze rządy będą przeciwieństwem rządów prawa – prezes PIS na Zjeździe Partii
    Ludzie powinni się bać! – prezes PIS
  • pies_na_czarnych 10.09.18, 16:56
    Panna Wanienna dala popis niekompetencji i arogancji. Zachowywala sie dzisiaj jak niechciana dziewica :D

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • frasen 10.09.18, 17:18
    A w którym to miejscu?????
  • m.c.hrabia 10.09.18, 17:20
    frasen napisał:

> A w którym to miejscu?????

w dziewiczym.

--
    Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
  • weteran-czasu 11.09.18, 00:20
    Wasserwanna na każdym występie musi wymienić nazwisko Tusk ponad 200 raz.
    Zapomina o prokuratorach, których awansował Ziobro, a którzy spieprzyli całe postępowanie dot. AmberGold.
    Nasuwa się pytanie z jakiego powodu Ziobro ich awansował?
    Niesympatyczna Wasserwanna w dochodzeniu do prawdy w aferze AmberGold omija kwestie bardzo niewygodne dla PiS i koncentruje się wyjątkowo żarliwie w dążeniu do wykazania związków Tuska z tą aferą.
    Beznadziejna, wredna, zakompleksiona i płytka osoba.

--
    ]:->
  • lech1966 11.09.18, 00:55
    pies_na_czarnych napisała:

> Panna Wanienna dala popis niekompetencji i arogancji. Zachowywala sie dzisiaj j
    > ak niechciana dziewica :D

Prawidłowo,,leminżą trzodę trzeba przycisnąć w kącie jak ściganego szczura

--
    Jak weszliśmy do Platformy To staliśmy się bezwolni
    Myślą za nas i kierują Przestawiają, kierunkują
    Słońce Peru nam przewodzi Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  • buldog2 10.09.18, 17:43
    Ty leszab, ty złodzieju, co dzisiaj ukradłeś?
    Przecież jesteś prawdziwym PISowcem, a wy złodziejstwo w genach macie, ja was znam...
    PISzesz "nie wiem", "nie pamiętam", "tego nie robiłem", a my dobrze wiemy, ze usługa podstawowa w PISie, a 1 eur/obc. (+ VAT?), stanowi dochód bezprawnie nieopodatkowany.
    Cyrku też nie będzie, bo PIS wszelką działalność prowadzi w nocy - ustawy uchwala, redakcje odzyskuje itd.
    Ale mam dla ciebie propozycję, którą jako PISowiec z krwi i kości, z pewnością resztkami mózgu (jeśli PLP jakieś ci zostawili) rozważysz...

--
  • lech1966 10.09.18, 22:35
    buldog2 napisał:

> Ty leszab, ty złodzieju, co dzisiaj ukradłeś?
    > Przecież jesteś prawdziwym PISowcem, a wy złodziejstwo w genach macie, ja was z
    > nam...
    > PISzesz "nie wiem", "nie pamiętam", "tego nie robiłem", a my dobrze wiemy, ze u
    > sługa podstawowa w PISie, a 1 eur/obc. (+ VAT?), stanowi dochód bezprawnie nieo
    > podatkowany.

Buldog, Przywieczerski już w Polsce, wreszcie afera FOZZ ruszy z miejsca. Będziesz miał okazję śledzić i podpowiadać prokuratorom o co mają pytać w/w. Ewentualnie emigruj do kraju z którego nie ma ekstradycji do Polski

--
  • buldog2 10.09.18, 23:05
    Jakieś uzasadnienie podłych insynuacji?
    Że podłe, to oczywista oczywistość, niczego innego się po tobie nie spodziewamy (nie tylko ja).
    Nigdy nie miałem nic wspólnego ze służbami, ani twoją Partią.
    Praktycznie zawsze, kiedy coś piszesz, to KŁAMIESZ.
    KŁAMIESZ z natury swojej.

--
  • lech1966 10.09.18, 23:19
    Oj nie nakręcaj się buldog. Zawsze i do każdego wątku wskakiwałeś z aferą FOZZ więc powinieneś się cieszyć że Ziobro doprowadził do powrotu do kraju samego autora,,,albo tylko twarzy afery FOZZ . Kwestia czy w/w twarz nie dostanie amnezji jak cała ekipa Tuska w sprawie AG. Teraz albo powinieneś się cieszyć,,,,,albo wiać czym prędzej. Ktokolwiek miał jakąś wiedzę na ten temat od lat gryzie już ziemię.

niezalezna.pl/235543-corka-michala-falzmanna-ujawnia-szokujace-szczegoly-afery-fozz-ojciec-nie-zyje-bo

To gorący temat,,nawet tyle lat PO...

--
  • buldog2 11.09.18, 00:05
    Jakieś uzasadnienie dla podłych insynuacji, że miałem cokolwiek wspólnego z FOZZ (czy choćby osobiście znałem kogoś, kto miał do czynienia) - podasz?
    To ci powtarzam: wbrew twoim podłym kłamstwom i oszczerstwom nie mam ani chęci ani możliwości podpowiadać prokuratorom czegokolwiek. Nie mam też ochoty ani powodu uciekać do państwa, z którymi Polska nie ma umowy o ekstradycji.
    Nie żyją znajomi moich znajomych, którzy zajmowali się wyjaśnieniem afery FOZZ.
    Tyle na temat twoich podłych kłamstw, [ocenzurowano].

--
  • lech1966 11.09.18, 01:03
    Ja nie twierdzę że miałeś coś wspólnego, wklejając przy każdej okazji swoje trzy grosze i oskarżając o tę aferę PIS automatycznie wpisuje cię na listę "zorientowanych" w sprawie a to nie jest dobra wiadomość ( przynajmniej dla ciebie), a dlaczego,,,, już wyjaśniłem wcześniej. Sam zresztą piszesz że nie żyją znajomi. A ty sam chyba źle adresujesz swoją agresję w mim kierunku. Kieruj w stronę naprawdę umaczanych..

--
  • powstaniecstarachowicki 10.09.18, 17:49
    JArozbawa i Kloconogiej, oraz innych PiSiorów.
  • lech1966 10.09.18, 22:38
    powstaniecstarachowicki napisał:

> JArozbawa i Kloconogiej, oraz innych PiSiorów.

Spokojnie,,,na wszystko przyjdzie czas. Teraz jest czas na rozliczenia leminżej trzody. Czas podnieść dywan Tuska.

--
  • yoma 10.09.18, 18:39
    Eee, bez Katarzyny to już nie to samo.

Chociaż jeden moment był fajny, jak fą fatal oskarżyła bohatera o zbrodnię oglądania billboardów :) ale i tak cały film oceniam na 4 w skali 10-stopniowej.

--
    Osoba Misia Uszatka znieważona Konstytucją. Wyję :))
  • erka-4 11.09.18, 07:04
    frasen napisał:

Ale gdy Tusk tak samo będzie gadał jak Arabski a przecież inaczej nie będzie mógł to cyrk będzie z tego bardzo wielki i kupa śmiechu z Tuska.

- i to Polakom,i całemu Światu,wystarczy do pełni szczęścia.
  • m.c.hrabia 11.09.18, 07:10
    Prawdziwym Polakom niewiele potrzeba do szczęścia

--
    Wiemy, że przekaz TVP info może razić inteligentne osoby, ale my chcemy trafić do naszych wyborców
  • religijnych.uczuc.obraza 11.09.18, 08:08
    Dokładnie, Anka. I znów to resortowe niemieckie dziecko Wassermann da dupy.

--
    Dlatego zapraszam Was 13 grudnia 2014 roku do Warszawy. Nie możemy pozwolić, żeby władza dalej niszczyła nasze państwo i jego instytucje, manipulowała, ograniczała wolność słowa i prawa opozycji, godziła w podstawy demokracji. (...) Nadchodzi czas na zmianę. Weźmy razem udział w obywatelskim proteście

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.