Dodaj do ulubionych

Wszyscy wstydzą się PiS-u

18.10.18, 01:10
Wszyscy wstydzą się PiS-u. Jaki wstydzi sie pisu, lesiu wstydzi się pisu, dohtor j-k wtydzi się pisu. Teraz jeszcze na dokładkę panna Wanienna doszła do grupy zawstydzonych. Co jest grane kulson jego mac?
polityczek.pl/uncategorised/9028-wassermann-przekonuje-ze-nie-jest-polityczka-pis-internauci-a-piotrowicz-nigdy-nie-byl-komunista

--
Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
Obserwuj wątek
        • gefreiter Re: Wszyscy wstydzą się PiS-u 18.10.18, 16:42
          pies_na_czarnych napisała:

> Wszyscy beda krzyczec ze strachu: Ja tylko rozkazy wypelnialem/lam.
          >

Parę dni temu, nim trzy razy kur zapiał - dwa razy zaparłeś się, że popierasz platfusów.
          Ty naprawdę musisz być pisowską V-tą kolumną na FK.
          • religijnych.uczuc.obraza Re: Wszyscy wstydzą się PiS-u 18.10.18, 16:49
            A ty rysiu przez swoje zaciekłe ataki na Pis popierasz PO?

--
            Jednostką głupoty i kłamliwej manipulacji w PISie jest sasin, który dzieli się na 100 błaszczaków. Np, "obatel" jest równy w tym wymiarze 1,30 sasina, czyli jest o 30 błaszczaków głupszy od sasina. Karczewski zaś jet równy 2 sasinom czyli jest dwa razy większym mnipulatorem i kłamcą. Brudzińskiego można ocenić na 0,7 sasina, czyli jest o 30 błaszczaków mądrzejszy od Sasina
            • buldog2 Re: Wszyscy wstydzą się PiS-u 18.10.18, 16:57
              Jednostką głupoty i kłamliwej manipulacji w PISie jest sasin, który dzieli się na 100 błaszczaków. Np, "obatel" jest równy w tym wymiarze 1,30 sasina, czyli jest o 30 błaszczaków głupszy od sasina. Karczewski zaś jet równy 2 sasinom czyli jest dwa razy większym mnipulatorem i kłamcą. Brudzińskiego można ocenić na 0,7 sasina, czyli jest o 30 błaszczaków mądrzejszy od Sasina

Z całą pewnością ma to jakiś związek z jednostką inteligencji i tu bardzo dokładną jednostką jest leszab. Znasz leszaba? Ze względu na znane okoliczności zapewne jest to jednostka laboratoryjna, w skali logarytmicznej leszab ma 1,3 , przy średniej jak wiadomo ok 100. Leszab pisał, że coraz lepiej rozwiązuje testy i jego IQ rośnie.

--
              Będzie i Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
              Partia Interesów Sowieckich - Obraza

Nasze rządy będą przeciwieństwem rządów prawa – prezes PIS
              • religijnych.uczuc.obraza Re: Wszyscy wstydzą się PiS-u 18.10.18, 17:05
                Leszab to to cos co liczy iq w procentach. Wg niego pisowiec z wierchuszki ma 100% iq (czyli 5) a zwykly pisowski przyglup lykający papkę od prowadzących pasterzy ma 65% iq (czyli 3,2-podajemy tylko do jednego miejsca po przecinku żeby pisowski kretyn nie poczuł się szczęsliwy że ma 3,25).

--
                Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande?-mówi Morawiecki.
                • buldog2 Re: Wszyscy wstydzą się PiS-u 18.10.18, 18:02
                  Zauważyłem to i odniosłem się w innym wątku. Leszab napisał, że IQ PISowca, to 120%, czyli 1,2, zapewne chodzi także o porównanie z europejskim w skali logarytmicznej.

--
                  Będzie i Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki

• religijnych.uczuc.obraza Re: Wszyscy wstydzą się PiS-u 18.10.18, 18:04
                    Czyli możliwe że nyłem zbyt optymistyczny co do iq pisowca.

--
                    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande?-mówi Morawiecki.
            • gefreiter Re: Wszyscy wstydzą się PiS-u 18.10.18, 16:58
              religijnych.uczuc.obraza napisał:

> A ty rysiu przez swoje zaciekłe ataki na Pis popierasz PO?
              >

jasiu - peowska prostytutko i naczelny trollu z FK, mówiłem ci już wiele raz, żebyś nie łaził jak menda za moimi postami. Nawet pospolita q..wa ma więcej honoru niż ty przygłupie.
              • religijnych.uczuc.obraza Re: Wszyscy wstydzą się PiS-u 18.10.18, 17:01
                No rysiu jełopie górniczy to jak to jest z tym twoim zaciekłym atakowaniem pisu? Dajesz w ten sposób świadectwo swego poparcia dla po?

--
                Ryszard Czarnecki:
                Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce. Mamy do czynienia z przesuwaniem się naszego kraju na Wschód-ze standardów zachodnich i europejskich do standardów wschodnich, rosyjskich i białoruskich
            • gefreiter Re: Wszyscy wstydzą się PiS-u 18.10.18, 17:23

> > Parę dni temu, nim trzy razy kur zapiał
              >
              > Znowu cos ci sie jebie pod twoim pisowskim czerepem ciemniaku.
              >

Nie chce mi się szukać peowski kretynie. Twój poziom głupoty jest tak wielki, że zagrażasz już sam sobie.
            • lech1966 Re: Wszyscy wstydzą się PiS-u 06.11.18, 23:06

> > Parę dni temu, nim trzy razy kur zapiał
              >
              > Znowu cos ci sie jebie pod twoim pisowskim czerepem ciemniaku.

To może być przykład tolerowanego przez administrację trolla który mimo tylu obraźliwych postów ciągle może zakładać nowe wątki. Inni o niebo mniej, lub wcale nie hamscy jednak nie mogą zakładać.
              Po co pytac o zmiany na Forum? Skoro słowa prawdy tak wam doskwierają i nie przyjmujecie do wiadomości słów krytyki?

--
              Jak weszliśmy do Platformy To staliśmy się bezwolni
              Myślą za nas i kierują Przestawiają, kierunkują
              Słońce Peru nam przewodzi Nic nam teraz nie wychodzi
              PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
      • religijnych.uczuc.obraza Re: Jak to wszyscy??????? 18.10.18, 17:30
        Bo wstyd cię Anka o coś zapytać. Znów skłamiesz albo zmanipulujesz jak to masz w zwyczaju.

--
      • buldog2 Re: Jak to wszyscy??????? 04.11.18, 21:14
        Ty leszab, dla ciebie wszystkie złodziejstwa, oszustwa i afery PIS są powodem do dumy.
        Rozumiem.

--

• buldog2 Re: Wszyscy wstydzą się PiS-u 18.10.18, 22:04
        niegracz też wstydu nie ma.

--

• lech1966 Re: Po jest kochane przez 17,12% 06.11.18, 22:08
          teen69 napisał:

> Jeżeli w Krakowie Każdy wyborca będzie mógł się wykąpać z tą dziewicą blond t
          > o ja rezygnuję. To lesba

Ty się lepiej spytaj z kim się kąpią geje z KO. Masz rodzaj "męski" w profilu.

--
      • lech1966 Re: Wszyscy wstydzą się PiS-u 22.10.18, 17:56
        Nie wszyscy się wstydzą. A druga sprawa to taka że nie ma bardzo czego.

--
        • x2468 Re: Wszyscy wstydzą się PiS-u 04.11.18, 22:18
          Powinieneś się wstydzić choćby doprowadzenia do bankructwa kolejnej stoczni, ukradzionych 250 milionów złotych czy choćby "nowatorskiego" kalendarza. To wszystko zadziało sie w ciągu jednego, ostatniego tygodnia.

--
          Financial Times:
          Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
      • buldog2 Re: Wszyscy wstydzą się PiS-u 06.11.18, 22:30
        Masz wiele powodów do dumy:

1. wiadomosci.wp.pl/wystep-gimnastyczek-przed-andrzejem-duda-to-hit-internetu-zorganizowano-go-w-nietypowych-warunkach-6228011420644993a
        2. pikio.pl/wp-content/uploads/2018/03/duda122.jpg
        3. cdn29.se.smcloud.net/t/photos/t/503007/duda-kaczynska_25526635.jpg
        4. www.pudelek.pl/artykul/84069/obama_putin_i_duda_przy_jednym_stole_zdjecia/
        5. cdn1.img.sputniknews.com/images/106818/33/1068183392.jpg
        6. www.newsweek.pl/g/i.aspx/1200/0/newsweek/636154981742404459.jpg

To tylko niewielka ich część.

--
        • lech1966 Re: Wszyscy wstydzą się PiS-u 06.11.18, 22:58
          Powiedz mi obywatelu Rosji kto ci dał polskiego prezydenta za cel twoich nietrafnych ataków? Zajmij się swoim prezydentem, też będziesz miał o czym pisać.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka