Dodaj do ulubionych

Jaki chce zrezygnować z udziału w swojej komisji -

24.10.18, 23:06
Jaki chce zrezygnować z udziału w swojej komisji - hłe, hłe - reprywatyzacyjnej.
Bo po kiego grzyba mu to wystawianie się na pośmiewisko gdy to już mu niepotrzebne do wygrania wyborów na Prezydenta Warszawy!
Hłe, hle!
Edytor zaawansowany
 • gefreiter 24.10.18, 23:16
  porannakawusia napisał(a):

  > Jaki chce zrezygnować z udziału w swojej komisji - hłe, hłe - reprywatyzacyjnej
  > .
  > Bo po kiego grzyba mu to wystawianie się na pośmiewisko gdy to już mu niepotrze
  > bne do wygrania wyborów na Prezydenta Warszawy!
  > Hłe, hle!


  Możesz się "podeprzeć" jakąś wypowiedzią Jakiego?
  Hłe,hłe, hłe.....
 • porannakawusia 24.10.18, 23:28
  gefreiter napisał:

  > Możesz się "podeprzeć" jakąś wypowiedzią Jakiego?
  > Hłe,hłe, hłe.....
  - Nie wykluczam, że zrezygnuję z jej szefostwa. (...) Dorobek komisji jest ogromny, ostatnie miesiące spędziłem śpiąc w swoim gabinecie, siedząc nad tonami dokumentów, ale nie chcę nikogo uszczęśliwiać na siłę - mówił.

  Spadek zapału do rozliczania afery reprywatyzacyjnej Patryka Jakiego skomentował na Twitterze Patryk Słowik, dziennikarz "Dziennika Gazety Prawnej". "Ależ to jest świństwo ze strony Jakiego i PiS. Robili sobie na biednych ludziach politykę, a teraz won" - napisał.
  Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24087703,patryk-jaki-rozwaza-odejscie-z-komisji-reprywatyzacyjnej-nie.html#a=66&c=154&s=BoxNewsLink
 • buldog2 25.10.18, 10:30
  To samo co z "Duda pomocą". Miała działać przynajmniej w czasie urzędowania Dudy, a zamknęli ją zaraz po wyborach.

  --
  Będzie i Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza

  Nasze rządy będą przeciwieństwem rządów prawa – prezes PIS
 • klodawa1952 25.10.18, 06:54
  gefreiter napisał:

  > porannakawusia napisał(a):
  > Możesz się "podeprzeć" jakąś wypowiedzią Jakiego?
  > Hłe,hłe, hłe.....
  Ta postać na forum jest od tworzenia faktów.....faktów i mitów.
 • adria231 25.10.18, 07:02
  Jaki powinien zejść ze świecznika na wiele lat, dorosnąć, poczekać aż ludzie przestaną mu pamiętać sromotną współpracę z pisiarnią i wtedy ewentualnie wrócić.
 • pies_na_czarnych 25.10.18, 02:19
  :) Rzucą go na równie ważny odcinek:D

  --
  Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
 • horpyna4 25.10.18, 09:43
  Nie tylko dlatego, że skończyło się lansowanie przedwyborcze. Dotarło do niego, że nie będzie w stanie wyciszyć faktu reprywatyzacji 14 kamienic z lokatorami przez Lecha Kaczyńskiego, a wtedy prezespan się wścieknie. Jaki może i nie jest zbyt mądry, ale nie utracił całkowicie instynktu samozachowawczego.
 • erte2 25.10.18, 10:11
  horpyna4 napisała:

  Nie tylko dlatego, że skończyło się lansowanie przedwyborcze. Dotarło do niego, że nie będzie w stanie wyciszyć faktu reprywatyzacji 14 kamienic z lokatorami przez Lecha Kaczyńskiego, a wtedy prezespan się wścieknie. Jaki może i nie jest zbyt mądry, ale nie utracił całkowicie instynktu samozachowawczego.

  Nie tylko to. Bo po prostu nie da się już dłużej uniknąć wezwania na przesłuchanie jednego z kluczowych świadków w tej sprawie, Jakuba R., siedzącego w areszcie jednego z głównych "bohaterów" tej afery, a prywatnie bliskiego przyjaciela dzisiejszej "wierchuszki" reżimowej policji politycznej - mariusza kamińskiego, macieja wąsika i ernesta bejdy.
  I biedny patryczek zdał sobie sprawę że cokolwiek by zrobił to prędzej czy później zostanie rozliczony. Bo jeśli zażąda przybycia tego świadka to pisie gestapo mu tego nie daruje i tak czy owak się zemści. A jeśli ulegnie i go nie zawoła to po zmianie władzy (a jest to coraz prawdopodobniejsze) to będzie musiał odpowiedzieć na pytanie dlaczego nie przesłuchał kluczowego w tej sprawie świadka.
  Więc woli zrobić unik i wycofać się z tej hucpy póki jeszcze czas. Co prawdopodobnie oznacza koniec jego politycznej kariery, ale zawszeć to lepsze niż ew. konsekwencje.
 • szwampuch58 25.10.18, 10:18
  Jakiej jego politycznej kariery???????......kolejny Adas Hofman czyli zero

  --
  www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
 • horpyna4 25.10.18, 11:25
  Oczywiście, ale on nie boi się rozliczeń po upadku obecnej władzy, bo jego wyobraźnia tak daleko nie sięga. Zresztą nie tylko jego, bo większość pisiorów uważa, że będą u steru wiecznie.

  On boi się wodzusia, jak wszystkie pisiory. Nie może wezwać na przesłuchanie kluczowego świadka, nie może też dopuścić do nagłośnienia udziału poprzednika HGW. Jest w czarnej dudzie i wie, że tylko wycofanie się może uratować mu tyłek, dopóki prezespan żyje.
 • ta 25.10.18, 11:59
  On sobie może i chcieć, ale zrobi tylko to, co prezesupanu pasuje. Każda próba fiknięcia to lot wygaszający. Jaki nie jest tuzem polityki polskiej, nie ma oparcia w żadnej grupie, jego bezpośredni protektor - Ziobro skupiony jest na pilnowaniu własnej kariery i palcem nie kiwnie.
  Poza tym pan Jaki sprawia wrażenie mocno naiwnego, za to nieograniczenie ambitnego, dlatego prezes sięgnął po niego, troszkę go poużywał i to będzie na tyle. Coś tam, coś tam na otarcie łez dostanie, bo ładny z niego chłopiec i tyle.

  --
  Kamienice z lokatorami zwrócone na mocy decyzji podpisanych osobiście przez Lecha Kaczyńskiego:
  Grochowska 325/327, Brylowska 6, Łotewska 4, Dąbrowskiego 27, Królowej Aldony 21, Radzymińska 34, Goraszewska 4, Puławska 221, Marszałkowska 8, Kępna 15, Francuska 12 A , Ludowa 9, Narbutta 22, Korytnicka 48 ( 14 pozycji)

  Panie Jaki, kiedy pana komisja zajmie się powyższymi reprywatyzacjami?
 • alaias11 25.10.18, 14:02
  do jewropy kce łun - tam nagroda godziwa za trudy = obfity talerz z "brukselką".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.