Dodaj do ulubionych

Tusk na czele zaufania do polityków

14.11.18, 10:21
przegonił Du.ę, Matousza kłamliwego, no tego laureata dwukrotnego odwoływania swoich kłamstw, reszta się nie liczy, ale teraz to "Tradycyjnie" ranking braku zaufania otwiera prezes PiS. Jarosławowi Kaczyńskiemu nie ufa aż 57,9 proc. badanych. Z drugiej strony Grzegorzowi Schetynie nie ufa właściwie tyle samo osób – ma wynik "lepszy" o 0,3 punktu procentowego.
Obaj mocno na to zapracowali, idą łżełeb w łżełeb, już dawno temu mówiłem że Schetyna nadaje się do konserwacji powierzchni płaskich a nie rządzenia dużą opozycyjną partią, o Jarosławie K. nie mogę się wypowiadać, bo, Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić jego postępowanie.

natemat.pl/254831,sondaz-ranking-zaufania-do-politykow-donald-tusk-wyprzedza-andrzeja-dude

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Edytor zaawansowany
  • taniarada 14.11.18, 11:00
    xystos napisał:

> pięknie opowiadasz,aż strach się
    > obudzić ..do rzeczywistości.
    >
    Normalnie to zajadów dostałem ze śmiechu.Kamerdyner i jego pani z Berlina .Obydwoje na wylocie z korytka,Może by miał trochę znajomych na fejsie.Ale palnął gafę o bolszewikach. I wszyscy się odmeldowali.🤣
  • pies_na_czarnych 14.11.18, 11:23
    Uwazasz Tanju, ze suweren sie myli?

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • superspec 14.11.18, 12:43
    Bardzo kontrwersjna postać.:)

--
    Jestem leczonym psychiatrycznie anarchistą.
    pl.wikipedia.org/wiki/Anarchokapitalizm
  • klodawa1952 14.11.18, 13:06
    czandra1 napisał:

> przegonił Du.ę, Matousza kłamliwego, no tego laureata dwukrotnego odwoływania s
    > woich kłamstw, reszta się nie liczy, ale teraz to "Tradycyjnie" ranking brak
    > u zaufania otwiera prezes PiS. Jarosławowi Kaczyńskiemu nie ufa aż 57,9 proc. b
    > adanych. Z drugiej strony Grzegorzowi Schetynie nie ufa właściwie tyle samo osó
    > b – ma wynik "lepszy" o 0,3 punktu procentowego.

> Obaj mocno na to zapracowali, idą łżełeb w łżełeb, już dawno temu mówiłem że Sc
    > hetyna nadaje się do konserwacji powierzchni płaskich a nie rządzenia dużą opoz
    > ycyjną partią, o Jarosławie K. nie mogę się wypowiadać, bo, Nie ma w słownik
    > u ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić jego p
    > ostępowanie.

>
    > natemat.pl/254831,sondaz-ranking-zaufania-do-politykow-donald-tusk-wyprzedza-andrzeja-dude
    >
    Kto robił ten sondaż ? To tajne ?
  • eiran 15.11.18, 07:01
    Wprawdzie w artykule jest jasno nspisane, że IBRIS, ale ludzikow z pewnością pytał o nazwiska ankieterów.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 15.11.18, 09:46
    eiran napisał:

> Wprawdzie w artykule jest jasno nspisane, że IBRIS, ale ludzikow z pewnością py
    > tał o nazwiska ankieterów.
    >
    Uzupełniono to później.
  • eiran 15.11.18, 09:49
    Dlaczego kłamiesz, funkcjonalny analfabeto?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 15.11.18, 13:39
    eiran napisał:

> Dlaczego kłamiesz, funkcjonalny analfabeto?
    Masz nawrót choroby ?
    No i skoro zacząłeś znowu mieć ataki to też sobie pozwolę sobie zaadresować .....bezmyślna i tępa biurwo.
  • eiran 15.11.18, 13:49
    Twoje bluzgi świadczą wyłącznie o kompletnej umysłowej bezsilności. kja natomiast wracam do pytania - dlaczego - wbrew oczywistym faktom, kłamiesz że w artykule natemat.pl nie było informacji o tym, kto przeprowadził sondaż?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • weteran-czasu 14.11.18, 16:05
    na zwycięstwo w zbliżających się wielkimi krokami wyborach parlamentarnych PiS ma coraz mniejsze szanse.
    Niektórzy analitycy seny politycznej uważają, że praktycznie PiS już jest żywcem pogrzebany.
    Nie udał się zamach na całą Polskę, opozycja się jednoczy, w PiS coraz większe tarcia, a naród odkrywa i ujawnia coraz częściej następne przykłady świadczące o wyjątkowo lepkich i zachłannych łapach władzy.

--
    Wysokość składki i dofinansowania unijnego dla Polski
    ]:->
  • klodawa1952 15.11.18, 06:53
    ty weteran-czasu musiałeś być autorem propagandowych tesktów kierowanych do mas ludu pracującego miast i wsi za PRL i za PO.

> Niektórzy analitycy seny politycznej uważają, że praktycznie PiS już jest żywce
    > m pogrzebany.
    > Nie udał się zamach na całą Polskę, opozycja się jednoczy, w PiS coraz większe
    > tarcia
    , a naród odkrywa i ujawnia coraz częściej następne przykłady świadczące
    > o wyjątkowo lepkich i zachłannych łapach władzy.
    Ciekawi mnie to kogo kierujesz te swoje postkomunistyczne teksty.
  • j-k 14.11.18, 16:14
    czandra1 napisał:
    ... idą łżełeb w łżełeb, już dawno temu mówiłem że Schetyna nadaje się do konserwacji powierzchni płaskich a nie rządzenia dużą opozycyjną partią,

Nie pochlebiaj mojemu ulubiencowi Grzesiowi S. z PO.

- bo zeby moc lgac - to trzeba umiec powiedziec cos z jakimkolwiek sensem.
  • m.c.hrabia 14.11.18, 16:32
    znowu się nachlałeś , chciałbym poznać teksty napisane przez ciebie na trzeźwo, są jakieś dwa w internecie ?

--
    Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
  • eiran 15.11.18, 07:51
    nie ma takich tekstów. "doktorek", kiedy chwilowo jest trzeźwy, jest prawdopodobnie przerażony, czytając swoją twórczość powstałą po pijaku. Z tym że momenty trzeźwości są bardzo rzadkie.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 15.11.18, 13:45
    eiran napisał:

> nie ma takich tekstów. "doktorek", kiedy chwilowo jest trzeźwy, jest prawdopodo
    > bnie przerażony, czytając swoją twórczość powstałą po pijaku. Z tym że momenty
    > trzeźwości są bardzo rzadkie.
    Wydaje ci się, że nie rozumiem ponieważ ty nie rozumiesz ale jak możesz rozumieć gdy stajesz tu w obronie debi li, ministrów rządu Tuska, którzy zdaniem ich kolegów z PO takimi de b ilami byli. Jakim przygłupem musisz być ty skoro bronisz tych de b ili.
    Przepraszam publiczność forum za określenie debil ale tak tych słabych intelektualnie panów nazywali m.in. Krawiec i Geblewicz u Sowy.
  • klodawa1952 15.11.18, 06:58
    j-k napisał:

> czandra1 napisał:
    > ... idą łżełeb w łżełeb, już dawno temu mówiłem że Schetyna nadaje się do konse
    > rwacji powierzchni płaskich a nie rządzenia dużą opozycyjną partią,
    > Nie pochlebiaj mojemu ulubiencowi Grzesiowi S. z PO.
    Gdyby to był tylko Schetyna to nie byłby to problem.
    Nagrania z Sowy wykazują, że elity PO , koledzy Tuska połowę rządu Tuska określali jako debili (moderator!) i to jest ich określenie. To jest cytat np z Geblewicza i Krawca.
  • eiran 15.11.18, 07:35
    Ty, ludzikow, w ogóle rozumiesz co oznacza określenie "cytat"?
    (Pytanie jest żartobliwe - to oczywiste że nie rozumiesz).

--
    Przez 14 lat ayran.
  • mkobek 15.11.18, 13:08
    Chyba na czele listy miłośników PO. W sumie nic nidzwnego, ta partia zawsze popierała złodziei
  • czandra1 15.11.18, 13:16
    Kłamiesz pisi członku, PO nigdy nie popierała PiS.

--
    Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
    Obie są przerażające.
    Arthur C. Clark.
  • taniarada 15.11.18, 13:46
    czandra1 napisał:

> Kłamiesz pisi członku, PO nigdy nie popierała PiS.
    >
    Dbaj Kaszubie o rzetelność twoich postów.Bo rozmawiam z człowiekiem ,a Ty już go wyklikałeś razem z kolegami.Głupio to wygląda .Rozmowa z cieniem.Jak Was tam uczą na zborach czy spędach PO? Wymieniamy poglądy ,a nie wyzwiska.😎
  • klodawa1952 15.11.18, 13:46
    czandra1 napisał:

> Kłamiesz pisi członku, PO nigdy nie popierała PiS.
    >
    Znowu chandra nie zrozumiał prostego tekstu.
  • czandra1 15.11.18, 13:58
    klodawa1952 napisał:
    > Znowu chandra nie zrozumiał prostego tekstu.
    Jesteś pisiaczku pewien, że nie zrozumiałem?
    To że ty masz kłopoty ze zrozumieniem prostego przekazu nie znaczy że ja też mam, a teraz przeczytaj na głos post tego pisięcia i potem moją odpowiedź, teraz z rozumiesz prosty człowieczku?

--
    Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
  • eiran 15.11.18, 13:29
    A jaki jest związek twojego wpisu z postem na który odpowiadasz? Jesteś automatem?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 15.11.18, 13:47
    eiran napisał:

> A jaki jest związek twojego wpisu z postem na który odpowiadasz? Jesteś automat
    > em?
    >
    Przynajmniej przeciętnie inteligentni a nawet ci lekko pod kreską wiedzą. ty nie masz na to szans i nawet nie wiesz czego nie rozumiesz.
  • eiran 15.11.18, 13:57
    Ależ ty jednak jesteś głupi. Nawet nie jesteś w stanie prześledzić wątku, w którym się wypowiadasz.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • prawdawaszaboli 15.11.18, 20:58
    " Choć trzeba uczciwie przyznać, że odbiór Tuska jest bardzo dwubiegunowy – nie ufa mu 43,8 proc. ankietowanych."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.