Dodaj do ulubionych

Czy rząd PiSich dotrzyma obietnic?

29.11.18, 12:23
Wygrali z PiS, a teraz domagają się od premiera spełnienia przedwyborczych obietnic dla miast
Wiele obietnic członkowie rządu z premierem Mateuszem Morawieckim na czele złożyli m.in. w Nowym Sączu. Zawsze czynili to w towarzystwie Iwony Mularczyk, żony posła Arkadiusza Mularczyka, która była kandydatką PiS na prezydenta miasta. Minister sportu Witold Bańka obiecał miastu nowe obiekty sportowe, a minister infrastruktury Andrzej Adamczyk – lepsze połączenia drogowe i kolejowe.

W kampanię w Nowym Sączu zaangażował się nawet Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej, który zapowiedział zagospodarowanie brzegów Dunajca. Na finiszu kampanii samorządowej pod koniec października do Nowego Sącza przyjechał premier Mateusz Morawiecki.

Ciekawym czy dotrzymają słowa, festiwal obietnic był przeogromny, proponuję, by prezydenci miast domagali się na forach publicznych spełnienia obietnic.

krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,24222998,domagaja-sie-od-premiera-spelnienia-przedwyborczych-obietnic.html

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

--
Obserwuj wątek
    • klodawa1952 Re: Czy rząd PiSich dotrzyma obietnic? 29.11.18, 15:49
      czandra1 napisał:

> Wygrali z PiS, a teraz domagają się od premiera spełnienia przedwyborczych o
      > bietnic dla miast

> Wiele obietnic członkowie rządu z premierem Mateuszem Morawieckim na czele z
      > łożyli m.in. w Nowym Sączu. Zawsze czynili to w towarzystwie Iwony Mularczyk, ż
      > ony posła Arkadiusza Mularczyka, która była kandydatką PiS na prezydenta miasta
      > . Minister sportu Witold Bańka obiecał miastu nowe obiekty sportowe, a minister
      > infrastruktury Andrzej Adamczyk – lepsze połączenia drogowe i kolejowe.
      >
      > W kampanię w Nowym Sączu zaangażował się nawet Marek Gróbarczyk, minister gospo
      > darki morskiej i żeglugi śródlądowej, który zapowiedział zagospodarowanie brzeg
      > ów Dunajca. Na finiszu kampanii samorządowej pod koniec października do Nowego
      > Sącza przyjechał premier Mateusz Morawiecki.

> Ciekawym czy dotrzymają słowa, festiwal obietnic był przeogromny, proponuję, by
      > prezydenci miast domagali się na forach publicznych spełnienia obietnic.
      >
      > krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,24222998,domagaja-sie-od-premiera-spelnienia-przedwyborczych-obietnic.html
      Możę będą w zamrażarce jak w modelu Trzaskowskiego z drugiej frakcji POPiS.
      • czandra1 Re: Dotrzymamy. 30.11.18, 10:19
        Witam przedstawiciela rządu, nie wiedziałem ze jestem czytany przez zapracowanych urzędników pisu, czuję sie mile polechtany

--
        Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
        Obie są przerażające.
        Arthur C. Clark.
      • lech1966 Re: Czy rząd PiSich dotrzyma obietnic? 01.12.18, 00:14
        Trzaskowski już dotrzymuje. Obiecał podwyżkę za śmieci coś około 100% względem tych obecnych choć tego nie obiecywał w kampanii wyborczej. Ale warszawiacy lubią być dy ni przez PO. Oni to wręcz uwielbiają..

--
        Jak weszliśmy do Platformy To staliśmy się bezwolni
        Myślą za nas i kierują Przestawiają, kierunkują
        Słońce Peru nam przewodzi Nic nam teraz nie wychodzi
        PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    • klodawa1952 mogą nie dotrzymać obietnic 01.12.18, 06:34
      czandra1 napisał:

> Wygrali z PiS, a teraz domagają się od premiera spełnienia przedwyborczych o
      > bietnic dla miast

opozycja jest teraz słabsza a więc pis będzie mógł jak to ty dziecko piszesz "olać" wyborców. Osłabienie opozycji polega, nie wiem czy odnotowałeś ten fakt, że poseł Misiłło opuścił szeregi Nowoczesna wyrzucony "na zbity pysk", pisząc w twoim stylu dzieciaku, za krytykę przewodniczącej.
      Jeden wódz, jedna partia.
      • czandra1 Re: mogą nie dotrzymać obietnic 01.12.18, 07:13
        Oj, to straszne co piszesz, nie zasnę przez parę dni z tego powodu, opozycja jest słaba, bo ty tak chcesz, czy Kaczyński ci kazał tak pisać, a przepraszam, PiSać. Morawiecki z Kaczyńskim podnoszą opłaty za energię, a ty się martwisz o to że Misiłło wykopali. Daj ci jakikolwiek boże zdrowia.

--
        Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
        • klodawa1952 Re: mogą nie dotrzymać obietnic 01.12.18, 09:59
          czandra1 napisał:

> Oj, to straszne co piszesz, nie zasnę przez parę dni z tego powodu, opozycja je
          > st słaba, bo ty tak chcesz, czy Kaczyński ci kazał tak pisać, a przepraszam, Pi
          > Sać. Morawiecki z Kaczyńskim podnoszą opłaty za energię, a ty się martwisz o to
          > że Misiłło wykopali. Daj ci jakikolwiek boże zdrowia.
          >
          Pisałem i sile opozycji, która jest tak słabą , że pozwala pisowi na to hasanie . Zresztą Nowoczesna bardzo przypomina Twoje osobiste talenty prezentowane na tym forum.
          • czandra1 Re: mogą nie dotrzymać obietnic 01.12.18, 10:04
            Ani słowa o Tusku? To ty chyba zachorzałeś, i to poważnie, to, misiu o małym rozumku, że głosowałem na .Nowoczesną nie znaczy że jestem jej fanem, przeciwnie do ciebie pisiaczku pospolity.

--
            • klodawa1952 Re: mogą nie dotrzymać obietnic 01.12.18, 10:26
              czandra1 napisał:

> Ani słowa o Tusku? To ty chyba zachorzałeś, i to poważnie, to, misiu o małym ro
              > zumku, że głosowałem na .Nowoczesną nie znaczy że jestem jej fanem, przeciwnie
              > do ciebie pisiaczku pospolity.
              >
              W przeciwieństwie do ciebie piszę na tym forum co chcę a nie to co mi zlecają jak ty
              .
            • klodawa1952 Re: mogą nie dotrzymać obietnic 02.12.18, 06:59
              czandra1 napisał:

> Ani słowa o Tusku?
              Zarzut zabawny :)
              Pokaż mi 10 swoich postów w których nie piszesz o PiS czy Kaczyńskich.
              Zarzut czegoś takiego z twojej strony świadczy o tym, co warte są treści, które tu próbujesz POpularyzować.

• eiran Re: Czy rząd PiSich dotrzyma obietnic? 01.12.18, 08:14
      O ile dobrze zrozumiałem Patryka Jakiego - w sytuacji kiedy kandydat PiS przegrywa, rząd czuje się z zwolniony z obowiązku spełniania obietnic. Tak że mieszkańcy Nowego Sącza mogą im teraz skoczyć, tam gdzie ich mogą w dupę pocałować. Przy wyborach do PE nie ma potrzeby niczego obiecywać, bo w płd. Małopolsce i tak wygra kandydat PiS.

--
      Przez 14 lat ayran.
      • j-k ponownie przypominam: 02.12.18, 07:23
        pieniadze lokalne rozdzielaja Sejmiki Wojewodzkie - a nie Rzad RP.
        A w Malopolskim wygrali PiSi.

niech Nowy Sacz (piekne i bogate miasto - zreszta) - troche sie do nich przymili :)))

J.K.
        absolvent UJ.
        • klodawa1952 Re: ponownie przypominam: 02.12.18, 14:51
          j-k napisał:

> pieniadze lokalne rozdzielaja Sejmiki Wojewodzkie - a nie Rzad RP.
          > A w Malopolskim wygrali PiSi.
          >
          > niech Nowy Sacz (piekne i bogate miasto - zreszta) - troche sie do nich przymil
          > i :)))
          Może być uruchomiona metoda zaproponowana przez Trzaskowskiego tzn "pieniądze do zamrażarki" aż społeczeństwo wybierze w przyszłości właściwie.
          > J.K.
          > absolvent UJ.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka