Dodaj do ulubionych

"Krajowa Rada śądownictwa została wybrana

30.11.18, 20:05
niezgodnie z konstytucją" -prof Andrzej Zoll
Ciekawe co na to PiSia moderacja, która broni PiSiej ferajny, bo to powiedziano przed kilkoma sekundami w TVN 24, wiec wątek raczej nie jest zdublowany, ani apolityczny , ani nie krajowy!!

--
i.ytimg.com/vi/yLD4hjuSehY/hqdefault.jpg
Edytor zaawansowany
  • lech1966 30.11.18, 22:06
    Od stwierdzania zgodności z Konstytucją, lub niezgodności jest Trybunał Konstytucyjny a nie prof Zoll. Co uprawnia "wyjątkową kastę" do wychodzenia przed szereg??

--
    Jak weszliśmy do Platformy To staliśmy się bezwolni
    Myślą za nas i kierują Przestawiają, kierunkują
    Słońce Peru nam przewodzi Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  • religijnych.uczuc.obraza 01.12.18, 09:12
    Jaką wyjątkową kastę?

--
    To był Maj, pachniała Suskim Kempa...
  • x2468 05.12.18, 08:54
    Jaką wyjątkową kastę?
    -Ziobro i jego ferajna.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • towwieslaw 01.12.18, 09:24
    lech1966 napisał:

> Od stwierdzania zgodności z Konstytucją, lub niezgodności jest Trybunał Konstyt
    > ucyjny a nie prof Zoll. Co uprawnia "wyjątkową kastę" do wychodzenia przed szer
    > eg??
    >
    Ten z sędziami dublerami i nielegalnie wybraną Mgr Julią Lewe L4?
    Tą samą, której pierwszym zarządzeniem na tabliczkach sędziów TK tytułów naukowych?
    Też mi trybunał, którego tzw prezes siędzi na różnych uroczystosciach obo szefa partii rządzącej!
    www.google.com/search?q=Julia+Przy%C5%82%C4%99bska+i+KAczy%C5%84skii&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiP9dWImv7eAhVvMewKHX_eAJ8Q_AUIDigB&biw=1198&bih=604

--
    i.ytimg.com/vi/yLD4hjuSehY/hqdefault.jpg
  • lech1966 01.12.18, 11:33
    Ten sam w którym prezesował kiedys Andrzej Rzepiński.

--
  • mordechaj 03.12.18, 09:52
    lech1966 napisał:

> Ten sam w którym prezesował kiedys Andrzej Rzepiński.
    >
    mgr Rzepliński był wybrany zgodnie z konstytucją, nie jak obecna mgr Julia Lewe L4
  • religijnych.uczuc.obraza 03.12.18, 09:55
    Bardziej chodzi o zgodność procedury wyboru z ustawą o TK, czy raczej jednym z pisowskich bubli dotyczących TK.

--
    Ryszard Czarnecki:
    Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce. Mamy do czynienia z przesuwaniem się naszego kraju na Wschód-ze standardów zachodnich i europejskich do standardów wschodnich, rosyjskich i białoruskich
  • mordechaj 06.12.18, 18:13
    religijnych.uczuc.obraza napisał:

> Bardziej chodzi o zgodność procedury wyboru z ustawą o TK, czy raczej jednym z
    > pisowskich bubli dotyczących TK.
    >

--
    www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_zvmgLAER6UOznAn5RQ7w5IKWFC5pVbvH.jpg
  • yoma 01.12.18, 13:20
    Lesiu,

1. jak kulą w płot, bo akurat prof. Zoll był prezesem TK,
    2. TK bada zgodność z Konstytucją ustaw, nie ciał. No chyba że chodzi o partie polityczne.

--
    <*>
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • lech1966 01.12.18, 19:52
    yoma napisała:

> Lesiu,
    >
    > 1. jak kulą w płot, bo akurat prof. Zoll był prezesem TK,
    > 2. TK bada zgodność z Konstytucją ustaw, nie ciał. No chyba że chodzi o partie
    > polityczne.

Ad1. Byl,,,, jak sama piszesz to po pierwsze, po drugie TK nie wydaje nigdy wyroku jednoosobowo.
    Ad2. Co TK bada wiedza dzieci w przecietnym przedszkolu w Pcimiu Dolnym. A Zoll może sobie gadać co mu ślina na język przyniesie bo i tak to nie ma żadnej mocy prawnej. Co do ciał, co do dusz i co do ustaw.

--
  • religijnych.uczuc.obraza 02.12.18, 08:01
    Czyli ty lesiu też przestań już się czepiać wydawanych przez sędziów wyroków, np. w sprawie sędziego od 50 zł, bo to nie ma mocy prawnej.

--
    Dlatego zapraszam Was 13 grudnia 2014 roku do Warszawy. Nie możemy pozwolić, żeby władza dalej niszczyła nasze państwo i jego instytucje, manipulowała, ograniczała wolność słowa i prawa opozycji, godziła w podstawy demokracji. (...) Nadchodzi czas na zmianę. Weźmy razem udział w obywatelskim proteście
  • lech1966 02.12.18, 10:47

> Czyli ty lesiu też przestań już się czepiać wydawanych przez sędziów wyroków, n
    > p. w sprawie sędziego od 50 zł, bo to nie ma mocy prawnej.

Poczekaj obraża ja też sobie załatwię " duży stopień roztargnienia" ( w skrócie DSR) i też uzyskam moc prawną.
    Hle hle hle

--
  • religijnych.uczuc.obraza 02.12.18, 22:19
    Możesz sobie popitolić ale nie masz mocy prawnej.

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande?-mówi Morawiecki.
  • lech1966 06.12.18, 20:30

> Możesz sobie popitolić ale nie masz mocy prawnej.

Czyli i ja i Zoll mamy tyle samo do powiedzenia, z takim samym skutkiem.

--
  • 141288bs 03.12.18, 00:31

> Czyli ty lesiu też przestań już się czepiać wydawanych przez sędziów wyroków, n
    > p. w sprawie sędziego od 50 zł, bo to nie ma mocy prawnej.
    >
    - ale ma moc moralna...,chyba,ze taka w nadzwyczajnej kascie nie istnieje,to by ja usprawiedliwialo
  • religijnych.uczuc.obraza 03.12.18, 07:15
    Tak samo Andrzej Zoll ma taką moc. A może i większą.

--
    Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość z niepokojem przyjmuje zalecenia Komisji Nadzoru Bankowego tzw. „Rekomendację S” wprowadzające ograniczenia w dostępności do kredytów walutowych, których głównym skutkiem będzie zmniejszenie możliwości nabywania przez obywateli (szczególnie przez młode osoby) własnych mieszkań.
    Przemysław Gosiewski
    Przewodniczący Klubu Parlamentarnego
    Prawo i Sprawiedliwość
  • religijnych.uczuc.obraza 02.12.18, 08:03
    No i przestań lesiu gadać że przeniesienie kasy z ofe do zus było niekonstytucyjne. Bo to co mówisz nie ma mocy prawnej.

--
    Dlatego zapraszam Was 13 grudnia 2014 roku do Warszawy. Nie możemy pozwolić, żeby władza dalej niszczyła nasze państwo i jego instytucje, manipulowała, ograniczała wolność słowa i prawa opozycji, godziła w podstawy demokracji. (...) Nadchodzi czas na zmianę. Weźmy razem udział w obywatelskim proteście
  • lech1966 02.12.18, 10:45

> No i przestań lesiu gadać że przeniesienie kasy z ofe do zus było niekonstytucy
    > jne. Bo to co mówisz nie ma mocy prawnej.

Przeniesienie tych pieniędzy sankcjonował wyłącznie wyrok TK Andrzeja Rzepińskiego. Gdyby nie było wyroku przeniesienie pieniędzy nie byłoby możliwe. Tusk z Rostowskim poprosili o taki wyrok, i TK Rzeplinskiego taki wydał.

--
  • religijnych.uczuc.obraza 02.12.18, 22:24
    Tak? To oni wystąpili z wnioskiem do TK? Pieniàdze z ofe do zus zaczęto przenosić w 2014 r. a wyrok był w 2015 r. Więc znów lechu coś bredzisz.

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande?-mówi Morawiecki.
  • lech1966 02.12.18, 23:13
    Tusk zapytał TK czy może ukraść zgromadzone przez obywateli pieniądze, a ten Andrzeja Rzeplińskiego się zgodził. Gdyby się nie zgodził na tę kradzież TK to Rostowski musiałby oddać kasę. Czy ty masz wybiórczą pamięć?

--
  • erte2 03.12.18, 00:14
    lech1966
    Po pierwsze dobry człowieku - wyroku w sprawie OFE nie wydał prof Rzepliński tylko Trybunał Konstytucyjny w którym zasiadali sędziowie rekomendowani przez różne opcje polityczne (w tym PiS) i powołani - co najważniejsze - zgodnie z Konstytucja i procedurami. A na sędziego Trybunału Konstytucyjnego powołał go nie kto inny tylko Lech Kaczyński.
    Po drugie - w tamtym Trybunale nie było sędziów-dublerów którym nominacje wręczał - wbrew Konstytucji i pod osłoną nocy - osobnik zajmujący pałac prezydencki.
    A po trzecie - niejaka przyłębska-wolf żulia podająca się za prezesa TK de facto nim nie jest, bo w akcie nominacji podpisanym przez budynia zabrakło kontrasygnaty premiera (blacha na dupę?) która jest kostytucyjnie wymagana. A więc wszystkie wyroki, orzeczenia itd. wydane przez obecną "grupę kolesi" można będzie bez szczególnego trudu uznać za nieważne (co, niestety, może zrodzić chaos prawny).
  • 141288bs 03.12.18, 00:37
    Mataczysz erte2 - Trybunal Konstytucyjny wydal wyrok na rozprawie pod przewodnictwem Rzeplinskiego i czy byl to wyrok jednomyslny?
  • religijnych.uczuc.obraza 03.12.18, 07:17
    Nie wydał wyroku w składzie pod przewodnictwem Rzeplińskiego, analfabeto z Supraśla.

--
    Jednostką głupoty i kłamliwej manipulacji w PISie jest sasin, który dzieli się na 100 błaszczaków. Np, "obatel" jest równy w tym wymiarze 1,30 sasina, czyli jest o 30 błaszczaków głupszy od sasina. Karczewski zaś jet równy 2 sasinom czyli jest dwa razy większym mnipulatorem i kłamcą. Brudzińskiego można ocenić na 0,7 sasina, czyli jest o 30 błaszczaków mądrzejszy od Sasina
  • 141288bs 03.12.18, 09:05

> Nie wydał wyroku w składzie pod przewodnictwem Rzeplińskiego, analfabeto z Supr
    > aśla.
    >
    - burek szczeka,ze nie wydal i to ma byc obowiazujace stwierdzenie i juz!
  • yoma 03.12.18, 09:24
    No to sprawdź se.

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • religijnych.uczuc.obraza 03.12.18, 09:45
    Po prostu piszę prawdę, analfabeto z Supraśla. A teraz won za Don, kundlu.

--
  • 141288bs 03.12.18, 10:44

> Po prostu piszę prawdę, analfabeto z Supraśla. A teraz won za Don, kundlu.
    >
    - prawde podana przez pana, ktory prowadza cie na smyczy
  • religijnych.uczuc.obraza 03.12.18, 10:47
    Nie jestem tak głupi jak ty żeby nie dać rady odszukać podstawowej informacji o składzie orzekającym ws. OFE. A teraz spyerdalay ruska kretyńska wywłoko buty wylizywać ruskim sołdatom.

--
    Jednostką głupoty i kłamliwej manipulacji w PISie jest sasin, który dzieli się na 100 błaszczaków. Np, "obatel" jest równy w tym wymiarze 1,30 sasina, czyli jest o 30 błaszczaków głupszy od sasina. Karczewski zaś jet równy 2 sasinom czyli jest dwa razy większym mnipulatorem i kłamcą. Brudzińskiego można ocenić na 0,7 sasina, czyli jest o 30 błaszczaków mądrzejszy od Sasina
  • 141288bs 04.12.18, 00:34

> Nie jestem tak głupi jak ty żeby nie dać rady odszukać podstawowej informacji o
    > składzie orzekającym ws. OFE. A teraz spyerdalay ruska kretyńska wywłoko buty
    > wylizywać ruskim sołdatom.
    >
    - jestes glupim oszustem...na potwierdzenie,ze potrafisz odszukac informacje o skladzie orzekajacym w sprawie OFE,wrzuc tu link...potrafisz to zrobic?
  • 141288bs 04.12.18, 09:27
    i co?, milczysz klamliwo szujo?
  • religijnych.uczuc.obraza 04.12.18, 09:47
    A co ty sobie debilu myślisz, że siedzę całą noc i patrzę czy z tej swojej Łubianki coś napisałeś?
    Pomyliłem się, Rzepliński był przewodniczącym składu, a Marek Zubik był sprawozdawcą.
    Co do oceny twojej postaci to się jednak nie mylę.

--
  • 141288bs 04.12.18, 10:01
    Wscieklosc twoja swiadczy,ze po za klamstwami i wyzwiskami nic nie potrafisz,kajnacka szujo.
  • religijnych.uczuc.obraza 04.12.18, 20:57
    Nie wsciekłość. To pogarda wzgledem takich jak ty antypolskich insektów.

--
  • 141288bs 04.12.18, 23:41
    Ciekawe, kajnacki oszust stara sie wmowic,ze jest Polakiem.
  • religijnych.uczuc.obraza 05.12.18, 02:24
    Ale ja się na te twoje knajackie brednie nie nabieram i wiem żeś insekt ze wschodu.

--
  • 141288bs 05.12.18, 08:18
    Bredzisz kajnacki oszuscie - muslaly przysnic ci sie twoje podle czyny i przebudzenie w srodku nocy powoduje jakies insynuacje.
  • religijnych.uczuc.obraza 05.12.18, 08:48
    Po prostu poczułem potrzebę skopania takiej antypolskiej wszy jak ty.

--
    To był Maj, pachniała Suskim Kempa...
  • lech1966 06.12.18, 20:53

> Pomyliłem się, Rzepliński był przewodniczącym składu, a Marek Zubik był sprawoz
    > dawcą.

Chwali ci się że potrafisz przyznać się do błędu obraza. To nie spotykane wśród leminżej trzody. Widać że ty jesteś inny.
    Masz u mnie plusika. :-)))))))))

--
  • religijnych.uczuc.obraza 06.12.18, 22:07
    Ja nie jestem żadna leminża trzoda.

--
  • religijnych.uczuc.obraza 06.12.18, 22:07
    Ja nie jestem żadna leminża trzoda.

--
  • lech1966 03.12.18, 21:43
    erte2 napisał:

> lech1966
    > Po pierwsze dobry człowieku - wyroku w sprawie OFE nie wydał prof Rzepliński ty
    > lko Trybunał Konstytucyjny w którym zasiadali sędziowie rekomendowani przez róż
    > ne opcje polityczne (w tym PiS) i powołani - co najważniejsze - zgodnie z Konst
    > ytucja i procedurami. A na sędziego Trybunału Konstytucyjnego powołał go nie kt
    > o inny tylko Lech Kaczyński.

Erte żabciu. Wskaż gdzie ja napisałem że wydał wyrok Rzeplinski? Z racji tego że jesteś "scislowcem" to prosiłbym najlepiej o cytat. Nie wierzę że TY nie zrozumiałeś w sumie prostego tekstu.

> Po drugie - w tamtym Trybunale nie było sędziów-dublerów którym nominacje wręcz
    > ał - wbrew Konstytucji i pod osłoną nocy - osobnik zajmujący pałac prezydencki.

Powiedz jakie to ma znaczenie jeśli chodzi o OFE? Co to ma do rzeczy?

> A po trzecie - niejaka przyłębska-wolf żulia podająca się za prezesa TK de fact
    > o nim nie jest, bo w akcie nominacji podpisanym przez budynia zabrakło kontr
    > asygnaty premiera (
    blacha na dupę?) [b]która jest kostytucyjnie wymagana.[/
    > b] A więc wszystkie wyroki, orzeczenia itd. wydane przez obecną "grupę kolesi"
    > można będzie bez szczególnego trudu uznać za nieważne (co, niestety, może zrodz
    > ić chaos prawny).

Następny konstytucjonalista z KOD. Projekt wyroku masz już uzgodniony? Bez związku z wyrokiem w sprawie OFE a o tym dyskutujemy

--
  • religijnych.uczuc.obraza 03.12.18, 22:37
    Ty lesiu jesteś lepszy konstutucjonalista bo uważasz wyrok w sprawie ofe za niekonstytucyjny.

--
    Karol, człowiek, który popylał melexem
  • lech1966 03.12.18, 22:49

> Ty lesiu jesteś lepszy konstutucjonalista bo uważasz wyrok w sprawie ofe za nie
    > konstytucyjny.

Gdzie ja pisałem że jest niekonstytucyjny? Przytocz mi te slowa. Podejrzewam że był na polityczne zamowienie, tak jak ten o ssamooskarzeniu, ale moge się przeciez mylić.

--
  • religijnych.uczuc.obraza 03.12.18, 23:04
    Czyli dlaczego TK miał uznać tę ustawę za niekonstutucyjną skoro była zgodna z Konstytucją?

--
  • lech1966 03.12.18, 23:18

> Czyli dlaczego TK miał uznać tę ustawę za niekonstutucyjną skoro była zgodna z
    > Konstytucją?

Masz na myśli te o samooskarzeniu? Jesteś pewny że jest zgodna z Konstytucją?

--
  • religijnych.uczuc.obraza 03.12.18, 23:39
    Nie, sam przecież znów zszedłeś na ofe i o tym pisałem. No więc dlaczo tk miałuznać ustawę o ofe za niekonstytucyjną?

--
  • lech1966 04.12.18, 20:45
    Jest tak samo konstytucyjny jak ten o samooskarżeniu. TK stanął po stronie rządu Tuska zamiast po stronie obywateli. W sumie to TK tym wyrokiem uratował nam państwo przed bankructwem. Do takiego stanu doprowadziły rządy lemingów z Tuskiem na czele. Przypominam że obecnie lemingi zrzesza partia o nazwie Koalicja Obywatelska
    Była już Platforma teraz koalicja...Uważajcie na kogo głosujecie, głosujcie świadomie!!!!!!

--
  • religijnych.uczuc.obraza 04.12.18, 20:58
    A co jest w obu niekonstytucyjnego? TK nie stawał po niczyjej stronie tylko zrobił to co do niego należało.

--
  • lech1966 04.12.18, 21:30

> A co jest w obu niekonstytucyjnego? TK nie stawał po niczyjej stronie tylko zro
    > bił to co do niego należało.

Art. 31.

1. Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.
    2. Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.
    3. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

Konstytucja RP nie mówi nic o wskazaniu osoby celem "wystawieniu mandatu".

--
  • lech1966 04.12.18, 21:33
    Jeszcze jeden artykuł Konstytucji RP.

Art. 30.

Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.

--
  • religijnych.uczuc.obraza 04.12.18, 22:06
    A tu coś jest o wskazaniu osoby?

--
  • religijnych.uczuc.obraza 04.12.18, 22:05
    Skoro Konstutucja o tym nie mówi to co jest z nią niezgodnego? Ty lechu tak jak hummer losujesz artykuły z Konstytucji?

--
    Ryszard Czarnecki:
    Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce. Mamy do czynienia z przesuwaniem się naszego kraju na Wschód-ze standardów zachodnich i europejskich do standardów wschodnich, rosyjskich i białoruskich
  • religijnych.uczuc.obraza 03.12.18, 07:16
    Kłamiesz bezczelnie lesiu. Tusk nikogo nie pytał czy może sobie tę kasę wywieźć ciężarówkami z OFE.

--
    Stanisław Piotrowicz: Niewątpliwie nazwisko jest znane, ale czy z tego powodu moje dziecko ma być traktowane gorzej niż inne?
  • lech1966 03.12.18, 22:00

> Kłamiesz bezczelnie lesiu. Tusk nikogo nie pytał czy może sobie tę kasę wywieźć
    > ciężarówkami z OFE.

W sumie nic dziwnego ze się nie pytał, widziałeś kiedyś złodzieja który by się pytał czy może ukraść to czy tamto? Ja nawet o takim nie słyszałem.
    Tusk wziął jak swoje bo musiał, gdyby nie wziął to groziło nam bankructwo jak w Grecji. Ale jak się podniósł krzyk to musiał usankcjonować te kradzież i TK Andrzeja Rzepińskiego mu w tym pomógł. To cała historia zaboru oszczędności emerytalnych Polaków w czasie rządów Tuska

--
  • religijnych.uczuc.obraza 03.12.18, 22:35
    No a co się miał pytać czy może ciężarówkami wywozić? Mogłeś lesiu zostać w OFE u banksterów,Tusk pozwolił ci na to.
    A usankcjonowała to ustawa i głos suwerena, czyli sejmu.

--
    Ryszard Czarnecki:
  • lech1966 03.12.18, 23:22

> No a co się miał pytać czy może ciężarówkami wywozić? Mogłeś lesiu zostać w OFE
    > u banksterów,Tusk pozwolił ci na to.
    > A usankcjonowała to ustawa i głos suwerena, czyli sejmu.

Usankcjonowala to nasza sytuacja ekonomiczna. Nic poza tym. I on ma czelność powiedzieć że zostawił kasę na 500+???? Trzeba być idiota aby w to uwierzyć

--
  • religijnych.uczuc.obraza 03.12.18, 23:40
    Taka była wola suwerena. Kwiczysz bo oderwali cię od koryta.

--
    Karol, człowiek, który popylał melexem
  • lech1966 03.12.18, 23:44

> Taka była wola suwerena. Kwiczysz bo oderwali cię od koryta.

Nigdy nie byłem przy,,,,,więc nie czuje "bulu" z powodu oderwania. Jak się nie było to nie zna się nawet smaku oderwania. Ale ty zapewne wiesz o czym mówisz.

--
  • religijnych.uczuc.obraza 04.12.18, 00:02
    Tak tak, nie byłeś. A te samochody to za piękne oczy...

--
  • lech1966 04.12.18, 21:37

> Tak tak, nie byłeś. A te samochody to za piękne oczy...

hahhah... masz mnie, hehheheh

Dostałem od "bezdomnego", ,,,,,,,,,żartuje oczywiście. Pracowałem dużo i mam.

--
  • religijnych.uczuc.obraza 04.12.18, 22:07
    Tak tak.

--
  • lech1966 04.12.18, 22:28

> Tak tak.

A może ty opowiesz coś o swoich samochodach?? Też bezdomny??

--
  • religijnych.uczuc.obraza 05.12.18, 02:22
    Ja mam jeden 15-letni. Nie stać mnie na więcej w reżimie Tuska. Ale jak się ma układy to ma się kilka aut.

--
  • x2468 05.12.18, 09:46
    W Frasyniuk ma czyli wedlug Lesia ukradl, Lesio ma czyli na zasadzie analogi nie kupil.Ukradl lub dostal od bezdomnego?
    Jak sam Lesio pisze, "stal sie bezwolny" i tak mu zostalo. Ciekawe kto i czym nim steruje? Sznurkami, drucikiem czy pilotem?

--
    Financial Times:
  • x2468 05.12.18, 09:08
    lech1966 02.12.18, 23:13
    Tusk zapytał TK czy może ukraść
    Zdecyduj sie, ukradl czy przeniosl? Nie odrozniasz tych pojec, w przeciwienstwie do przedszkolaka z Pcimia?

--
    Financial Times:
  • yoma 03.12.18, 09:27
    Czego wy pisi wyjecie o tym OFE? Trzeba było sobie zostać w OFE, był wybór.

Lada chwila pis zajuma, co tam jeszcze zostało i to nie zostanie przeniesione do ZUSu, tylko rozpłynie się w nicości, a pisie cyngle zaczną masowo skakać z mostów.

--
    Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc mówi: nic mi nie zrobicie. [Cimoszewicz]
  • lech1966 03.12.18, 22:02
    yoma napisała:

> Czego wy pisi wyjecie o tym OFE? Trzeba było sobie zostać w OFE, był wybór.
    >
    > Lada chwila pis zajuma, co tam jeszcze zostało i to nie zostanie przeniesione d
    > o ZUSu,

Jak zajuma to wtedy będę się martwił czy protestował jeśli uznam to za stosowne

--
  • religijnych.uczuc.obraza 03.12.18, 22:36
    No i cudownym zrządzeniem losu nie uznasz tego za stosowne.

--
  • lech1966 04.12.18, 22:29

> No i cudownym zrządzeniem losu nie uznasz tego za stosowne.

O to się będziemy martwić jak będzie taka potrzeba.

--
  • religijnych.uczuc.obraza 05.12.18, 02:20
    Ja tam już teraz się martwię.

--
  • lech1966 05.12.18, 20:25
    Martw się o to aby KO nie doszła do władzy. KO dziś kupiło posłów N. Nie ma już klubu N jest koło poselskie. To powinien być powód twoich zmartwień.

--
  • religijnych.uczuc.obraza 06.12.18, 09:50
    To nie jest powód moich zmartwień. Lata mi to kalafiorem. Natomiast ty się tym strasznie podniecasz.

--
    Stanisław Piotrowicz: Niewątpliwie nazwisko jest znane, ale czy z tego powodu moje dziecko ma być traktowane gorzej niż inne?
  • lech1966 06.12.18, 21:00
    Mnie lata to w zakresie przegranych kolejnych wyborów przez KO. Tylko i wyłącznie w tym zakresie. W innym mogą się łączyć i dzielić w/g potrzeb lub preferencji ( nawet seksualnych)
    Nie miej mi za złe że będę informował kto jest kim i z kim jest związany..
    Pozdro.

--
  • religijnych.uczuc.obraza 06.12.18, 22:08
    Ja to mam gdzieś.

--
  • x2468 05.12.18, 08:59
    Dzieci wiedza, lecz ty nie. Jak by bylo malo to stale udowadniasz ze nie wiesz co jest co.

--
    Financial Times:
  • mordechaj 06.12.18, 17:37
    lech1966 napisał:

> yoma napisała:
    >
    > > Lesiu,
    > >
    > > 1. jak kulą w płot, bo akurat prof. Zoll był prezesem TK,
    > > 2. TK bada zgodność z Konstytucją ustaw, nie ciał. No chyba że chodzi o p
    > artie
    > > polityczne.
    >
    > Ad1. Byl,,,, jak sama piszesz to po pierwsze, po drugie TK nie wydaje nigdy wyr
    > oku jednoosobowo.
    > Ad2. Co TK bada wiedza dzieci w przecietnym przedszkolu w Pcimiu Dolnym. A Zoll
    > może sobie gadać co mu ślina na język przyniesie bo i tak to nie ma żadnej moc
    > y prawnej. Co do ciał, co do dusz i co do ustaw.
    >
    >
    >
    >

--
    www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_zvmgLAER6UOznAn5RQ7w5IKWFC5pVbvH.jpg
  • mordechaj 03.12.18, 10:09
    lech1966 napisał:

> Od stwierdzania zgodności z Konstytucją, lub niezgodności jest Trybunał Konstyt
    > ucyjny a nie prof Zoll. Co uprawnia "wyjątkową kastę" do wychodzenia przed szer
    > eg??
    >
    ten:
    gloswielkopolski.pl/julia-przylebska-nie-nadaje-sie-do-orzekania-to-opinia-sedziow-z-poznania/ar/11586256/2
  • x2468 05.12.18, 09:49
    zy z tego powodu Niemcy nie wpuszczaja jej na salony?

--
    Financial Times:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.