30.11.18, 21:59
Bo wiecie, rozumiecie, dobra narodowe w osobie Glapińskiego należy chronić ze wszystkich możliwych sił - fakty.interia.pl/polska/news-nbp-chce-tymczasowego-usuniecie-artykulow-dot-afery-knf,nId,2706417

--
"po co iść tropem tego, co się już skończyło ?" <*> ci co weszli na szczyt, widzieli świat z góry. niestety, niektórzy zamiast zejść powoli, stoczyli się na łeb i szyję.<*> "Przód tej wypowiedzi leci do tyłu czyli bokiem w dół czy jakoś tak."
Edytor zaawansowany
  • yoma 01.12.18, 13:13
    Chcieć może, nie ma zakazu chcenia. Ja chcę mały domek z dużym ogródkiem.

--
    - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
  • snajper55 01.12.18, 15:50
    yoma napisała:

> Chcieć może, nie ma zakazu chcenia. Ja chcę mały domek z dużym ogródkiem.

A jesteś z PiS? Dziś tylko życzenia pislamistów się spełniają. I takie o domku z dużym ogródkiem, i takie o cenzurze czasopism.

S.
    --
    Flowers of the Forest
  • mordechaj 01.12.18, 15:55
    snajper55 napisał:

> yoma napisała:
    >
    > > Chcieć może, nie ma zakazu chcenia. Ja chcę mały domek z dużym ogródkiem.
    >
    > A jesteś z PiS? Dziś tylko życzenia pislamistów się spełniają. I takie o domku
    > z dużym ogródkiem, i takie o cenzurze czasopism.
    >
    > S.
    A o cenzurze FK zapomniał?
  • klodawa1952 01.12.18, 16:06

> A o cenzurze FK zapomniał?
    Ta cenzura jest suszna a tamta faszystowska lub najlagodniej totalitarna.
  • yoma 01.12.18, 19:54
    Niekoniecznie. Jak dochodzi do sądu, a to sąd jest władny wydać zakaz publikacji, a i to nie zawsze, to z tymi życzeniami pislamistów różnie bywa.

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • j-k 02.12.18, 06:34
    yoma napisała:
    Ja chcę mały domek z dużym ogródkiem.

a ja odwrotnie, bo nie przepadam za koszeniem trawy.
    wazne, zeby Pies mial gdzie sie wylac.
  • pies_na_czarnych 02.12.18, 09:34
    Fleja :(

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • pies_na_czarnych 01.12.18, 14:06
    tvn24bis.pl/z-kraju,74/nbp-chce-usuniecia-artykulow-w-zwiazku-z-afera-wokol-knf,888518.html
    --
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • klodawa1952 01.12.18, 15:45
    behemot17-13 napisał:

> Bo wiecie, rozumiecie, dobra narodowe w osobie Glapińskiego należy chronić ze wszystkich możliwych sił - fakty.interia.pl/polska/news-nbp-chce-tymczasowego-usuniecie-artykulow-dot-afery-knf,nId,2706417
    A już podejrzewałem, że chcesz skrytykować jawną cenzurę na tym forum, która spokojny tekst o Tusku wycina a bluzgi, obrażliwe określenia na temat Kaczyńskiego, PiS pozostawia.
    >
  • behemot17-13 01.12.18, 19:51
    Wiedz, każdym forum na tej czy innej stronie zarządza moderator, łowca czy tzw. sumienie forum obiektywne nie inaczej. Wchodząc na dane forum i udzielając się w nim, masz świadomość o tymczasowości swojego produkowania się. Żale wypełnione biczowaniem się nad swoją niedolą, niezrozumieniem i w ogóle brakiem akceptacji ze strony moderujących zahacza o naiwność.
    Wracam do tematu przeze mnie powołanego do życia na tym forum, nic nie masz w tym temacie do napisania, a wyjdzie, se poczekam.

--
    "po co iść tropem tego, co się już skończyło ?" <*> ci co weszli na szczyt, widzieli świat z góry. niestety, niektórzy zamiast zejść powoli, stoczyli się na łeb i szyję.<*> "Przód tej wypowiedzi leci do tyłu czyli bokiem w dół czy jakoś tak."
  • gefreiter 02.12.18, 04:36
    Żale wypełnione biczowaniem się nad swoją niedolą, niezrozumieniem i w ogóle brakiem akceptacji ze strony moderujących zahacza o naiwność.

To nie są żale diable - to jest oczywista oczywistość.
    Ty należysz do ferajny z tego forum więc możesz sobie zakładać nowy wątek by rozpocząć dyskusję na jakiś temat. Po to istnieją fora. Co jest na tym forum? cenzura posunięta do śmieszności, tak jak napisał klodawa, spróbuj cokolwiek napisać na tuska czy na snajpera55 a masz od razu blokadę, posty wylatują w kosmos. 95% przeciwników platfusiarni nie może zakładać wątków/
    Najedzony głodnego nigdy nie zrozumie.
  • klodawa1952 02.12.18, 06:46
    gefreiter napisał:

> Żale wypełnione biczowaniem się nad swoją niedolą, niezrozumieniem i w ogóle br
    > akiem akceptacji ze strony moderujących zahacza o naiwność.
    >
    > To nie są żale diable - to jest oczywista oczywistość.
    > Ty należysz do ferajny z tego forum więc możesz sobie zakładać nowy wątek by ro
    > zpocząć dyskusję na jakiś temat.
    Klasyka. Jak ma za sobą silnych i waaadzę, tu w rozumieniu forum/Agora/Moderator, to relatywizuje jak gdzieś mają inni to ścieka się , krytykuje i składa ż ale wypełnione biczowaniem się nad swoją niedolą, niezrozumieniem i w ogóle brakiem akceptacji ze strony waaaadzy co zahacza o naiwność .
    Kali ! :)
  • behemot17-13 02.12.18, 09:23
    Zawsze masz wybór. Nie udzielam się na tym forum, więc idę tam, gdzie znajdę poklask i przyzwolenie na moje produkowanie się. Ale ale, wic jest w tym, że każde forum potrzebuje takich jak Ty, więc się nie zniechęcaj, pozdrawiam.

--
  • erte2 02.12.18, 14:47
    Dobry człowieku - to jest forum prywatnej gazety o takim a nie innym profilu i takich a nie innych poglądach politycznych. Powtarzam - prywatnej. A więc jest rzeczą naturalna że preferowane są wpisy mniej więcej zgodne z polityką "Gazety" (ale też, jak zauważyłeś, nawet takie pisowskie oszołomy jak ty też są tu dopuszczane do głosu).
  • klodawa1952 02.12.18, 06:44
    behemot17-13 napisał:

> Wiedz, każdym forum na tej czy innej stronie zarządza moderator, łowca czy tzw.
    > sumienie forum obiektywne nie inaczej. Wchodząc na dane forum i udzielając się
    > w nim, masz świadomość o tymczasowości swojego produkowania się. Żale wypełnio
    > ne biczowaniem się nad swoją niedolą, niezrozumieniem i w ogóle brakiem akcepta
    > cji ze strony moderujących zahacza o naiwność.
    > Wracam do tematu przeze mnie powołanego do życia na tym forum, nic nie masz w t
    > ym temacie do napisania, a wyjdzie, se poczekam.
    No to sam sobie odpowiedziałeś pelikanie na swój post krytyczny wobec niesusznej cenzury relatywizując suszną cenzurę.
    Można tak odpowiedzieć.
    Wiedz, każdym rządem tego i nie tylko tego państwa forum na tej czy innej stronie zarządza siła polityczna i jej leaderzy.Uważąją się za sumienie forum- społeczeństwa obiektywne nie inaczej. Uczestnicząc w życiu publicznym i udzielając się
    w nim, masz świadomość o tymczasowości swojego produkowania się. Żale twoje wypełnio
    ne biczowaniem się nad swoją niedolą, niezrozumieniem i w ogóle brakiem akcepta
    cji ze strony obecnej waaadzy zahacza o naiwność.
    To co napisałeś jest zabawne i świadczy o niedojrzałości społecznej czy nierozumieniu pojęcia wolność.

• behemot17-13 02.12.18, 09:35
    W temacie głównym dalej nie masz nic do napisania, widać podoba Ci się blokowanie info o Glapińskim. Że nie wszystkie prawdziwe, że niektóre wyssane z palca, przecież da się zweryfikować, pod warunkiem, trzeba mieć odwagę zmierzenia się z problemem. Zamknąć gęby, pan Glapiński jest nie do ruszenia i wara od niego, nietykalny przecież.

--
  • klodawa1952 02.12.18, 10:31
    behemot17-13 napisał:

> W temacie głównym dalej nie masz nic do napisania, widać podoba Ci się blokowan
    > ie info o Glapińskim. Że nie wszystkie prawdziwe, że niektóre wyssane z palca,
    > przecież da się zweryfikować, pod warunkiem, trzeba mieć odwagę zmierzenia się
    > z problemem. Zamknąć gęby, pan Glapiński jest nie do ruszenia i wara od niego,
    > nietykalny przecież.
    Nie, nie podoba mi sie blokowanie informacji o Glapinskim a kandydature samego Glapinskiego na prezesa NBP tu krytykowalem . Tak więc to nie ja " nie mam nic do powiedzenia" ale Ty nie dorosłeś aby zrozumieć to co napisałem.
  • behemot17-13 02.12.18, 11:02
    W takim razie jestem ślepy, gdyż nie dostrzegłem Twojego wpisu niezgadzającego się z blokowaniem informacji skierowanej ku/via Glapińskiego. Proszą o podpowiedź wyłączając zdanie z ostatniego wpisu, Twojego. Gdzie i w którym miejscu?

--
  • klodawa1952 02.12.18, 11:34
    Dalej nie rozumiesz . Przykro mi.
  • behemot17-13 02.12.18, 12:11
    Jakby ująć nie naruszając Twojego zdania - przykro mi ze, Ci przykro.

--
  • klodawa1952 02.12.18, 14:53
    behemot17-13 napisał:

> Jakby ująć nie naruszając Twojego zdania - przykro mi ze, Ci przykro.
    I tak trzymaj :)
  • erte2 03.12.18, 00:56
    klodawa1952 i inne pisowskie trolle
    Musicie matołki przyjąć do wiadomości że mam pełne prawo nie wpuścić do własnego prywatnego domu osobnika który ma zagnojone gumofilce, jest nawalony jak stodoła, smrodliwie i głośno pierdzi, beka i obraża domowników. Więc jeśli to wam misie-pisie nie odpowiada, to idźcie gnoić, pierdzieć i bekać gdzie indziej, np. do grzyba lub sióstr karnowskich. Tam takie "kimaty" będą na miejscu.
  • gefreiter 03.12.18, 14:06
    erte2 napisał:

> klodawa1952 i inne pisowskie trolle
    > Musicie matołki przyjąć do wiadomości że mam pełne prawo nie wpuścić do własneg
    > o prywatnego domu osobnika który ma zagnojone gumofilce, jest nawalony jak stod
    > oła, smrodliwie i głośno pierdzi, beka i obraża domowników. Więc jeśli to wam m
    > isie-pisie nie odpowiada, to idźcie gnoić, pierdzieć i bekać gdzie indziej, np.
    > do grzyba lub sióstr karnowskich. Tam takie "kimaty" będą na miejscu.

Kubusiu puchatku i inne peowskie trolle.
    Gardzę tobą i innymi trollami na usługach platfusiarni.
    Ty nie masz chamie pojęcie ani o Netykiecie ani o Regulaminie forum, nie wiesz nawet na czym polega dyskusja i wymiana poglądów. To, co ię dzieje na tym forum jest zaprzeczenie działania forum. Dyskusja zaś w najprostszej formie polega na wymianie różnych poglądów na dany temat- różnych kubusiu a nie jedynie zgodnych z linią PZPR PO.
    Walcie się wszyscy kubusiu, zamknijcie się w swoim własnym otoczeniu lemingów i prowadźcie dalej pseudodyskusję na FK gdzie nie działa moderator i opiekun forum.
    Walcie się leminże trolle.
  • religijnych.uczuc.obraza 03.12.18, 14:21
    Najlepiej jest rysiu jak ty sobie podyskutujesz z romkiem ludzikowo. Wtedy argumenty lecą niczym iskry.

--
    Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość z niepokojem przyjmuje zalecenia Komisji Nadzoru Bankowego tzw. „Rekomendację S” wprowadzające ograniczenia w dostępności do kredytów walutowych, których głównym skutkiem będzie zmniejszenie możliwości nabywania przez obywateli (szczególnie przez młode osoby) własnych mieszkań.
    Przemysław Gosiewski
    Przewodniczący Klubu Parlamentarnego
    Prawo i Sprawiedliwość
  • religijnych.uczuc.obraza 02.12.18, 08:16
    Po prostu romuś na tym forum nie stosują lewackiej politpoprawności względem twego ulubienca-Kaczyńskiego.

--
    To był Maj, pachniała Suskim Kempa...
  • j-k 02.12.18, 08:29
    wobec mojego ulubienca, szefa PO, Grzesia S.

niech zostanie szefem oPOzycji do konca swojego zywota.
  • religijnych.uczuc.obraza 02.12.18, 08:37
    Ale kogo to, pijaczku, obchodzi?

--
    Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość z niepokojem przyjmuje zalecenia Komisji Nadzoru Bankowego tzw. „Rekomendację S” wprowadzające ograniczenia w dostępności do kredytów walutowych, których głównym skutkiem będzie zmniejszenie możliwości nabywania przez obywateli (szczególnie przez młode osoby) własnych mieszkań.
    Przemysław Gosiewski
    Przewodniczący Klubu Parlamentarnego
    Prawo i Sprawiedliwość
  • klodawa1952 02.12.18, 11:35
    j-k napisał:

> wobec mojego ulubienca, szefa PO, Grzesia S.
    >
    > niech zostanie szefem oPOzycji do konca swojego zywota.
    Dla wielu tutaj moze robic za idola i wzor myśliciela :)
  • prawdawaszaboli 02.12.18, 09:48
    " sześć wniosków Narodowego Banku Polskiego o zabezpieczenie przed wszczęciem postępowania."

Odkąd to Totalnym nie podobają się "zabezpieczenia prejudycjalne" ?... :)
    Moralność Kalego ?...

"Konieczność obrony dobrego imienia NBP wynika z jego ustrojowej pozycji i troski o szeroko rozumiane bezpieczeństwo ekonomiczne kraju".

• behemot17-13 02.12.18, 10:03
    Jak to leciało - krystaliczna osobowość i patriota przede wszystkim. No masz, tę krystaliczną bez skazy CBA zapuszkowało, zgrzyt taki tam nie mający wpływu na samopoczucie Glapińskiego, generalnie mordy w kubeł, no.

--
  • prawdawaszaboli 02.12.18, 12:06
    > krystaliczna osobowość i patriota przede wszystkim. No masz, tę krystaliczną bez skazy CBA zapuszkowało,

"Zabezpieczenie" nie dotyczy pana Ch.
  • klodawa1952 02.12.18, 14:54
    behemot17-13 napisał:

> Jak to leciało - krystaliczna osobowość i patriota przede wszystkim. No masz, t
    > ę krystaliczną bez skazy CBA zapuszkowało, zgrzyt taki tam nie mający wpływu na
    > samopoczucie Glapińskiego, generalnie mordy w kubeł, no.
    To można zadać pytania prejudycjalne czy nie można ? No i złożyć wniosek o zabezpieczenie !
  • religijnych.uczuc.obraza 03.12.18, 14:20
    No pisowcy twierdzili że nie można. A ty romek jak sądzisz?

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande?-mówi Morawiecki.
  • klodawa1952 02.12.18, 15:55
    Na tymforum, rosyjskie tr o lle pracowicie wklejają i wpisują teksty podobne do tych, które nadaje rządowa, putinowska praca i media rosyjskie jak np Sputnik.
    Jeszcze do niedawana, za PO, radio w Otwocku w całości przekazywało swoją antenę dla treści rosyjskich.
    Oto wykaz portali gdzie znajdziecie publikaccje połowy piszących tu , rosyjkich tr o lli lub zafascynowanych Putinem i Rosją byłych eSBeków czy komunistów.
    alternews.pl,
    alexjones.pl,
    dziennik-polityczny.com,
    hnews.pl,
    koniec-swiata.org,
    magnapolonia.org,
    narodowcy.net,
    nczas.com,
    ndie.pl,
    neon24.pl,
    newsweb.pl,
    parezja.pl,
    pikio.pl,
    prostozmostu24.pl,
    prawdaobiektywna.pl,
    reporters.pl,
    sioe.pl,
    wmeritum.pl,
    wolnosc24.pl,
    wolna-polska.pl,
    wprawo.pl,
    wsensie.pl,
    zmianynaziemi.pl.
  • religijnych.uczuc.obraza 02.12.18, 22:05
    Tak, to prawda. Kupa pisowskich trolli z tego forum pisze na tych portalach.

--
    Jednostką głupoty i kłamliwej manipulacji w PISie jest sasin, który dzieli się na 100 błaszczaków. Np, "obatel" jest równy w tym wymiarze 1,30 sasina, czyli jest o 30 błaszczaków głupszy od sasina. Karczewski zaś jet równy 2 sasinom czyli jest dwa razy większym mnipulatorem i kłamcą. Brudzińskiego można ocenić na 0,7 sasina, czyli jest o 30 błaszczaków mądrzejszy od Sasina
  • matigrypl 03.12.18, 05:42
    Cenzura to wredność sama w sobie a każdy kto popiera te w istocie stalinowskie czy hitlerowskie metody nie zasługuje na dyskusję! Czy to tak trudno zrozumieć że cenzura nie dopuszczając do prawdy zamazuje rzeczywistość. Gdybym zwolenników cenzury zapytał czy są za tym by ich okłamywać to wywołałbym ich święte oburzenie a tymczasem prawda skrzeczy. Jestem za tym jak to jest w stanach. Istnieje wolność słowa a gdy ktoś przekroczy pewne granice kultury czy smaku to do sądu z chamem!!!
  • eiran 03.12.18, 05:45
    No proszę, ludzikow wkleja newsa z okopress, o którym samo niedawno (po swojemu kłamliwie) pisało, że to tuba Kremla w Polsce:

oko.press/rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-znalezlismy-23-takie-witryny/

Ale co się dziwić osobnikowi nieodróżniającemu Otwocka od Legionowa. Albo jednej godziny od całej doby (bo Radio Hobby retransmitowało "Sputnika" przez godzinę na dobę).

--
    Przez 14 lat ayran.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.