Dodaj do ulubionych

Sensacyjny sondaż

04.12.18, 10:09
Koalicja Obywatelska ma 50% poparcia, a oby przepadli na wieki, PiS ma 38%, jeśli ta KO dotrwa do wyborów bez zagryzania się wzajemnego, to banda Kaczora ma pozamiatane, a do tego niech KO nie pozwoli "umrzeć" aferze KNF, to mamy spokój z "dojną zmianą"
Zjednoczyć się, a nie strzelać fochy.

natemat.pl/256809,sondaz-cala-zjednoczona-opozycja-moze-pokonac-pis

--
Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
Obie są przerażające.
Arthur C. Clark.
Edytor zaawansowany
  • m.c.hrabia 04.12.18, 10:12
    gdzie tu sensacja?

--
    Pisiorski motłoch żyje nienawiścią, chce nienawiści, ona ich napędza
  • alistair_p 04.12.18, 10:16
    Takie wyniki zaktywizują prokuraturę,CBA i co tam jeszcze PiS może poszczuć na opozycję.

--
    Przewiduję szczęśliwą przyszłość Amerykanom jeśli będą mogli zapobiec marnowaniu ludzkiej pracy przez rząd, pod pretekstem opieki nad nimi.
    Thomas Jefferson
  • m.c.hrabia 04.12.18, 10:36
    może i tak, ale pytałem gdzie tu sensacja, bo na pewno nie jest sensacją, działalność zera czy bandyty ułaskawionego.

--
    Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
  • sverir 04.12.18, 10:14
    Nie chcę Ci psuć humoru, ale nie Koalicja Obywatelska, tylko zjednoczona opozycja. A to oznacza, że nigdy nie będzie miała tych 50%, nawet jak się zjednoczy i nie będzie strzelać fochów.

--
    Ostatnim komunistycznym premierem był Mateusz Morawiecki.
  • eiran 04.12.18, 17:32
    Sformułowanie "nigdy nie będzie miała" to twoja ocena odnośnie do zdarzeń przyszłych i niepewnych. W tej chwili zjednoczona opozycja tyle nie ma, ponieważ nie istnieje, mało ryzykowne wydaje się tez stwierdzenie, że nie powstanie podmiot polityczny łączący "PO, Nowoczesna, PSL-UED, SLD, Razem i Teraz", ale co do tego, czy uzyskanie 51% przez jakiś wariant zjednoczonej opozycji (powiedzmy: PO + Nowoczesna + PSL + część sld) jest tak absolutnie wykluczone - aż tak bym się nie zarzekał. "Razem" do takiej koalicji nie wejdzie, "Teraz" też raczej nie, o partię Biedronia (która też raczej nie wejdzie) też nikt w tym badaniu nie pytał (przynajmniej w jego upublicznionym wariancie).

Nawiasem mówiąc, Pollster wchodzi w skład ZPR Media, ponownie jak zlecający badanie Super Express, co niestety może może skłaniać do badan cokolwiek manipulatorskich - tzn. takich, których "wyniki" będą atrakcyjne e z punktu widzenia czytelników tabloidu.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • sverir 04.12.18, 22:47
    "ale co do tego, czy uzyskanie 51% przez jakiś wariant zjednoczonej opozycji (powiedzmy: PO + Nowoczesna + PSL + część sld) jest tak absolutnie wykluczone - aż tak bym się nie zarzekał"

A ja będę się zarzekał. I co mi zrobisz?:)

--
  • eiran 05.12.18, 05:51
    Zostaniesz przegłosowany.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • sverir 05.12.18, 07:35
    Całe swoje wyborcze życie jestem przegłosowany. Przyzwyczaiłem się:)

--
  • lech1966 10.01.19, 17:50
    sverir napisał:

> Całe swoje wyborcze życie jestem przegłosowany. Przyzwyczaiłem się:)

Witamy w klubie.

--
    Jak weszliśmy do Platformy To staliśmy się bezwolni
    Myślą za nas i kierują Przestawiają, kierunkują
    Słońce Peru nam przewodzi Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  • klodawa1952 04.12.18, 10:17
    czandra1 napisał:

> Koalicja Obywatelska ma 50% poparcia, a oby przepadli na wieki, PiS ma 3
    > 8%, jeśli ta KO dotrwa do wyborów bez zagryzania się wzajemnego, to banda Kaczo
    > ra ma pozamiatane, a do tego niech KO nie pozwoli "umrzeć" aferze KNF, to mamy
    > spokój z "dojną zmianą"
    > Zjednoczyć się, a nie strzelać fochy.
    >
    > natemat.pl/256809,sondaz-cala-zjednoczona-opozycja-moze-pokonac-pis
    Trzeba jeszcze sprowadzić Tuska i będzie 75 procent.
  • erte2 04.12.18, 10:32
    klodawa1952 napisał:
    Trzeba jeszcze sprowadzić Tuska i będzie 75 procent.

A żebyś misiaczku wiedział. Ta twoja ironiczno-idiotyczna uwaga (zapewne wbrew twoim intencjom) może okazać się prorocza, bo sam jego powrót do polskiej polityki będzie co najmniej 10. procentowym bonusem.
  • czandra1 04.12.18, 10:44
    Daj Pan spokój, i tak nie zrozumie, cyngiel nie dostał wytycznych z centrali to i sam próbuje coś napisać, a że zawekslowany jest na nazwisko Tusk, to efekty widzimy.

--
    Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
  • klodawa1952 04.12.18, 11:15
    czandra1 napisał:

> Daj Pan spokój, i tak nie zrozumie, cyngiel nie dostał wytycznych z centrali to
    > i sam próbuje coś napisać, a że zawekslowany jest na nazwisko Tusk, to efekty
    > widzimy.
    >
    W przeciwieństwie do ciebie nie mam centrali.
    Tuska, były takie przypadki, chwaliłem na tym forum więc nie miej innych za taką sprzedajną i ogłupiałą ścierę jak ty.
  • eiran 04.12.18, 11:30
    Było tych pochwał trochę - agent Stasi TW Oskar, podnóżek Merkel spiskujący z Putinem podczas licznych solowych spotkań na molo, a co najważniejsze - rudy, ale za to z wytrzeszczem.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 04.12.18, 14:10
    eiran napisał:

> Było tych pochwał trochę - agent Stasi TW Oskar, podnóżek Merkel spiskujący z P
    > utinem podczas licznych solowych spotkań na molo, a co najważniejsze - rudy, al
    > e za to z wytrzeszczem.
    >
    Pisałem o komplementacj dla Tuska vel Bąka a nie o parodiach postów które wpisywalem w velach dydaktycznych dla psuchopatyczmych, rzygajacymi obelgami na innych polityków, w tym Kaczyńskiego tyrolli jak np hrabia i ty.
  • eiran 04.12.18, 14:17
    Powiadasz że powtarzane w kółko posty o wytrzeszczu Tuska to parodia moich wpisów, w których rzygałem na Kaczyńskiego? Jesteś nawet jeszcze głupszy niż sądziłem.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • m.c.hrabia 04.12.18, 16:50
    eiran napisał:

> Powiadasz że powtarzane w kółko posty o wytrzeszczu Tuska to parodia moich wpis
    > ów, w których rzygałem na Kaczyńskiego? Jesteś nawet jeszcze głupszy niż sądził
    > em.

>

to kompletny kretyn.

--
    Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
  • ukos 04.12.18, 12:00
    czandra1 napisał:

> cyngiel nie dostał wytycznych z centrali to i sam próbuje coś napisać

Bez przekazu oddelegowanemu do symetrystów emocje zaczynają grać. Przecież jak patron padnie, to od kogo profity?
    --
    Po tępocie poznacie (PiS)ich.
    Nienawidzą szczepionek, in vitro, racjonalności i cywilizacji,
    a najbardziej Europy.
    Skoro jej nienawidzą, to bez sensu wybierać ich do PE.
  • klodawa1952 04.12.18, 11:13
    erte2 napisał:

> klodawa1952 napisał:
    > Trzeba jeszcze sprowadzić Tuska i będzie 75 procent.
    >
    > A żebyś misiaczku wiedział. Ta twoja ironiczno-idiotyczna uwaga (zapewne wbrew
    > twoim intencjom) może okazać się prorocza, bo sam jego powrót do polskiej polit
    > yki będzie co najmniej 10. procentowym bonusem.
    Jaracie się , jak mówi młodzież, kiepskim towarem.
  • yoma 04.12.18, 10:24
    Tu masz sondaż: :)

memnews.pl/img/54891/ponad-6000-osob-oddalo-glos-w-tej-sondzie/

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • lech1966 10.01.19, 17:54
    yoma napisała:

> Tu masz sondaż: :)
    >
    > memnews.pl/img/54891/ponad-6000-osob-oddalo-glos-w-tej-sondzie/
    >

6000 aż tak dużo? To pewnie cały KOD z przyległościami.

--
  • erte2 04.12.18, 10:42
    No tak nie do końca.
    Bo sondaż dotyczy dość abstrakcyjnego związku praktycznie wszystkich partii, ale nawet gdyby (mimo wszelkich różnic) coś takiego udałoby się skleić to nie można tak po prostu zsumować wszystkich tych procentów poparcia dla poszczególnych partii; to tak nie działa.
    A nawet jeśli to na dziś KO to PO, Nowoczesna plus pozaparlamentarna Nowacka czyli bez SLD, PSL czy planktonu typu Razem. A jak znam życie to gdyby Zandberg wszedł w te związki, to jego dzisiejszy elektorat za nim nie pójdzie.
  • eiran 04.12.18, 11:03
    PSL - z dużym prawdopodobieństwem. sld bez Czarzastego mógłby zaryzykować, tylko czy ktoś chciałby wyciągać rękę do partii, która w wyborach prezydenckich pokazała Ogórka.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 04.12.18, 11:17
    eiran napisał:

> PSL - z dużym prawdopodobieństwem. sld bez Czarzastego mógłby zaryzykować, tylk
    > o czy ktoś chciałby wyciągać rękę do partii, która w wyborach prezydenckich pok
    > azała Ogórka.
    A czy ktoś zagłosuje na partię, w wystarczającej sile, która proponowała Komorowskiego na prezydenta nie bacząc na możliwość śmierci na pasach zakonnicy w ciąży :)
  • eiran 04.12.18, 11:27
    Wyniki sondaży wskazują, że jednak ktoś zagłosuje. Może na razie więcej jest chętnych do głosowania - tak jak ludzikow - na PiS, ale powtarzanie w kółko historyjki o zakonnicy na pasach, w końcu się znudzi nawet pisiactwu.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 04.12.18, 12:34
    eiran napisał:

> Wyniki sondaży wskazują, że jednak ktoś zagłosuje.
    ktoś to zagłosuje i na inne partie na wet na PPPP jak na nowo powstanie ...Ktoś zagłosuje.
    A napisałem wyrażnie " w wystarczającej ilości" ale do muszczku nie dotarło.
    > ętnych do głosowania - tak jak ludzikow - na PiS, ale powtarzanie w kółko histo
    > ryjki o zakonnicy na pasach, w końcu się znudzi nawet pisiactwu.
    Wiem, że boli i będę powtarzał jako [przykład sztandarowy arogancji, którą ty tu też reprezentujesz.
  • eiran 04.12.18, 12:44
    To oczywiste, że będziesz to powtarzał, w końcu obsesja i natręctwa mają swoje prawa.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 04.12.18, 13:12
    eiran napisał:

> To oczywiste, że będziesz to powtarzał, w końcu obsesja i natręctwa mają swoje
    > prawa.
    >
    Ty to doskonale wiesz bo omawiacie to pewnie co tydzień na leżance z twoim lekarzem.
    Zmień lekarza.
    Nie pomaga ci.
  • eiran 04.12.18, 13:22
    Naprawdę uważasz, że powtarzam cokolwiek niż robisz to ty ze swoimi słabo udany grepsami i wklejkami? Pierwszy krok do wyleczenia, to uświadomienie sobie własnej choroby. Najwyraźniej to jeszcze przed tobą.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 04.12.18, 14:12
    eiran napisał:

> Naprawdę uważasz, że powtarzam cokolwiek niż robisz to ty ze swoimi słabo udany
    > grepsami i wklejkami? Pierwszy krok do wyleczenia, to uświadomienie sobie włas
    > nej choroby. Najwyraźniej to jeszcze przed tobą.
    >
    Ty masz to już za sobą tzn odkrycie choroby ale cechuje cię nieumiejętność w ukrywanou tego faktu.
  • lech1966 10.01.19, 17:57
    klodawa1952 napisał:

> eiran napisał:
    >
    > > To oczywiste, że będziesz to powtarzał, w końcu obsesja i natręctwa mają
    > swoje
    > > prawa.
    > >
    > Ty to doskonale wiesz bo omawiacie to pewnie co tydzień na leżance z twoim leka
    > rzem.
    > Zmień lekarza.
    > Nie pomaga ci.

Mało powiedziane, ten obecny zwyczajnie go oszukuje ( pewne też sympatyk PO)

--
  • x2468 04.12.18, 13:57
    Ograniczenie umyslowe po ciosie klonica.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • klodawa1952 04.12.18, 15:31
    x2468 napisał:

> Ograniczenie umyslowe po ciosie klonica.
    >
    Zapewne tak napisali Ci w wypisce że szpitala i nie musisz tego non stop tutaj udowadniać. Wierzę ci! Widzę! Również w tym POwyzszym poście.
  • eiran 04.12.18, 10:42
    Nie Koalicja Obywatelska, tylko KO + PSL + sld + Razem + Biedroń, czyli wszyscy nie-pisowcy poza Kukiz'15.

Wiadomo, że ani Biedroń, ani Razem nie wejdą w taki układ. Jeśli już, to i jedni i drudzy chętniej zaprzyjaźnią się z PiS. Jeśli chodzi o sld - to szanse są pół na pół, ze wskazaniem na "też nie". Chyba że Czarzasty wyleci w najbliższym czasie.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 04.12.18, 13:12
    eiran napisał:

> Nie Koalicja Obywatelska, tylko KO + PSL + sld + Razem + Biedroń, czyli wszyscy
    > nie-pisowcy poza Kukiz'15.
    >
    > Wiadomo, że ani Biedroń, ani Razem nie wejdą w taki układ. Jeśli już, to i jedn
    > i i drudzy chętniej zaprzyjaźnią się z PiS. Jeśli chodzi o sld - to szanse są p
    > ół na pół, ze wskazaniem na "też nie". Chyba że Czarzasty wyleci w najbliższym
    > czasie.
    >
    Przekomiczna "analiza" :) Ubaw po pachy !
  • x2468 04.12.18, 13:59
    Kukiz z pisiem po wsze czasy.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • klodawa1952 04.12.18, 14:14
    x2468 napisał:

> Kukiz z pisiem po wsze czasy.
    Oby jak najszybciej odeszli ale nie ma kto przejąć. Jakieś pajace tutaj sądzą , że przejmie to Totalna . Wolne żarty. Stąd takie zgodne plucie na Biedronia że strony PiS i PO i Komuchów.
  • jureek 04.12.18, 17:36
    eiran napisał:

> Wiadomo, że ani Biedroń, ani Razem nie wejdą w taki układ. Jeśli już, to i jedn
    > i i drudzy chętniej zaprzyjaźnią się z PiS.

Jakieś fakty na poparcie tej tezy?
  • eiran 04.12.18, 17:43
    Tu są dwie tezy - na poparcie pierwszej - choćby to co usłyszałem w ostatnia niedzielę od Zandberga w rozmowie prowadzonej z nim i Czarzastym przez red. Sroczyńskiego. Druga teza wynika wyłącznie z mojej subiektywnej oceny - przy czym być może intencje Razem oceniłem nieco pochopnie, ale jeśli chodzi o Biedronia, to byłbym gotów przyjąć zakład.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jureek 04.12.18, 17:50
    eiran napisał:

> Tu są dwie tezy -

Sorry, nieprecyzyjnie zapytałem. Chodziło mi o drugą tezę, z pierwszą się zgadzam.
  • buldog2 27.12.18, 19:10
    Odnoszę identyczne wrażenie.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza

Nasze rządy... Bez żadnego trybu – prezes
  • eiran 04.12.18, 17:46
    ... nie w ostatnią, tylko w poprzednią niedzielę:

www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,24210662,sld-i-razem-stworza-jedna-liste-do-europarlamentu-czarzasty.html

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jureek 04.12.18, 17:49
    eiran napisał:

> ... nie w ostatnią, tylko w poprzednią niedzielę:
    >
    > www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,24210662,sld-i-razem-stworza-jedna-liste-do-europarlamentu-czarzasty.html

Przegapiłem tę audycję i dzięki temu TOK FM zarobiło na mnie :)
    Mam teraz dostęp do podcastów.

• m.c.hrabia 04.12.18, 10:49
    Jeszcze się nie zjednoczyli, a już się kłócą. W opozycji największy spór… o nazwę

--
    Wiemy, że przekaz TVP info może razić inteligentne osoby, ale my chcemy trafić do naszych wyborców
  • klodawa1952 04.12.18, 18:37
    m.c.hrabia napisał:

> Jeszcze się nie zjednoczyli, a już się kłócą. W opozycj
    > i największy spór… o nazwę

>
    Będzie wesolutko. Będzie się działo :)
  • zoil44elwer 27.12.18, 18:10
    m.c.hrabia napisał:

> Jeszcze się nie zjednoczyli, a już się kłócą. W opozycj
    > i największy spór… o nazwę

>
    Teraz Qurfa My...,RAZEM OSOB 3.PETROWCY z QU-Klux-KLANEM maja wygrane na PSIM POLU.

--
    Tylko dzięki zaiste niepojętej,a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej w tym kraju nie na czworakach chodzą,ana dwóch nogach udając człowieka./J Piłsudski 1926.
  • zefimagor 04.12.18, 11:17
    PO się podzieli jedynkami, dwójkami i trójkami na listach wyborczych z innymi. :D:D:D
    A reszta się zgodzi aby być na dziesiątkach. :D:D
    Ciekawe. :D:D
  • buldog2 27.12.18, 19:17
    3xKwak
    Prezes podzieli jedynki, dwójki i trójki.
    Po trzykroć kwak.
    Reszta PISu zajmie się typowo pisowskim zajęciem - świadczeniem beneficjentom usługi podstawowej a 1 eur (+ VAT). I też wyżyjecie, i znajdziecie spełnienie. Ja was znam...

--
    Nasze rządy... Bez żadnego trybu – prezes
  • klodawa1952 28.12.18, 07:13
    buldog2 napisał:

> a was znam...
    To widać bo zachowujesz się bardzo podobnie jak pisowcy.
  • feelek 04.12.18, 11:22
    "Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie."

życie we wszechświecie istnieje
    - na bank
    : na Ziemi
  • czandra1 04.12.18, 12:02
    Na bank, to wrony kupę robią.

--
    Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
  • klodawa1952 04.12.18, 11:50
    wspolczesna.pl/wybory-prezydenckie-2010-zaskakujacy-sondaz-pis-ma-niemal-50-poparcia/ar/5713958
    Wyszło 50 % poparcia. Jakież było podniecenie a jaka euforia :)
    POPISowcy ! Jesteście błaznami a czy czandra jest z Nowoczesna, czy z PO, czy odmianą pisowca to nie ma znaczenia. Błazen jest błazen.
  • czandra1 04.12.18, 12:01
    A pisiorek dalej bez wytycznych, i bełkocze, jak Matousz u Rydzyka, weź zaplutku na wstrzymanie, bo jakoś nikogo nie interesują wypociny ułomnego pisięcia.

--
    Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
    Obie są przerażające.
    Arthur C. Clark.
  • klodawa1952 04.12.18, 12:17
    czandra1 napisał:

> A pisiorek dalej bez wytycznych, i bełkocze, jak Matousz u Rydzyka, weź zaplutk
    > u na wstrzymanie, bo jakoś nikogo nie interesują wypociny ułomnego pisięcia.
    Tylko taki niedokształt i podniecony tr o ll może kwalifikować moje poglądy jako pisowskie. w tej waszej totalnej zatrudniane są takie niedokształcone dzieci jak ty, które nie rozumieją, że istnieje siat poza POPiS .
  • czandra1 04.12.18, 12:33
    No już dobrze, pisiorek się zdrzaźnił, no już, popłakałeś, to teraz idź sobie, gdziekolwiek, bo jakoś wzbudzasz złe emocje.

--
    Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
  • klodawa1952 04.12.18, 12:41
    czandra1 napisał:

> No już dobrze, pisiorek się zdrzaźnił, no już, popłakałeś, to teraz idź sobie,
    > gdziekolwiek, bo jakoś wzbudzasz złe emocje.
    >
    Nie jesteś w stanie mnie chlopcze zdrzaznić. Co najwyżej odpowiem ci chamstwem na chamstwo.
    Płakać? Przeceniasz się lub żartujesz. Czasami bawisz mnie do rozpuku a czasami wywołujesz współczucie jakie okazuje się nieporadnym z powodu niepełnosprawności.
    Wystarczy jedna celna uwaga abyś ty dostał szału , zdarza to się często ale nie odwrotnie.
  • erte2 04.12.18, 12:46
    klodawa1952
    Owszem, zdarza ci się skrytykować PiS i kaczyńskiego, ale na zasadzie "owszem, dobrze, ale mogliby zrobić lepiej". Bo nie jesteś nawet symetrystą, jesteś wielbicielem PiS-u który tę swoja miłość stara się zakamuflować czymś w rodzaju krytyki, ale na kolanach.

Ignacy Krasicki
    Bajki i przypowieści
    Lew pokorny

Władza, Przemoc, Kłamstwo, Pochlebstwo, Prawda

Źle zmyślać, źle i prawdę mówić w pańskim dworze.
    Lew, chcąc wszystkich przeświadczyć o swojej pokorze,
    Kazał się jawnie ganić. Rzekł lis: «Jesteś winny,
    Boś zbyt dobry, zbyt łaskaw, zbytnie dobroczynny».
    Owca widząc, że kontent, gdy liszka ganiła,
    Rzekła: «Okrutnyś, żarłok, tyran». — Już nie żyła.
  • ceppisowski 04.12.18, 16:46
    Wzywam Jacka Kurskiego by mial sile z odpowiednia mocą oglupiac pisowska ciemnote!!!!!
    Tylko tak tysiace pislamistow z rodzin pislamskich utrzyma swoje stanowiska j pisowscy politycy nie pojda siedziec za lamanie konstytucji
  • lech1966 10.01.19, 18:06
    ceppisowski napisał(a):

> Wzywam Jacka Kurskiego by mial sile z odpowiednia mocą oglupiac pisowska ciemno
    > te!!!!!
    > Tylko tak tysiace pislamistow z rodzin pislamskich utrzyma swoje stanowiska j p
    > isowscy politycy nie pojda siedziec za lamanie konstytucji

Całkowita prawda, z tym że to nie Kurski a ty robisz to znacznie lepiej. W sumie pisz dalej i dużo więcej niż obecnie a będzie dobrze. To ci mogę obiecać

--
  • taziuta 04.12.18, 18:46
    czandra1 napisał:

> /.../

Mało!
    Dobrze było by mieć jeszcze jakiś program na wypadek jeśli się uda jednak odsunąć żłoby od żłobu. Bo zamiana jednego POPiS-owego g. na inne, tylko ładniej opakowanie, to żaden program...
  • zoil44elwer 27.12.18, 18:18
    bIEDRON ZJEDNOCZYL SIE Z MEZEM ale przyrostu naturalnego w jego partii nie bedzie.OBYDWA SAMCE omega.

--
    Tylko dzięki zaiste niepojętej,a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej w tym kraju nie na czworakach chodzą,ana dwóch nogach udając człowieka./J Piłsudski 1926.
  • xystos 05.12.18, 07:57
    zaarchiwowałem twój wpis,
    wkleję go po następnych wyborach.

--
    ZEN
  • klodawa1952 05.12.18, 09:14
    ..nieporadnosci intelektualnej opozycji. Bycie samym antypisem nie wystarczy do wygrania wyborów i odsunięcia PiS od władzy. Potrzebne jest ustalenie programu Wielkiej Koalicji. Powiedzenie wyborcy co oferujące.
    W samym anrypisie czy jak tutaj wydawaniu pieniędzy na takich chandra prostakow hrabiow, aniechtoonly, pustaków-polonistow ayranow itp jest wyrzucaniem publicznych pieniędzy w błoto.
    Program Wielkiej Koalicji !
    A tak to tylko chcecie dostępu do koryta jak PiS i nic więcej.
    Uzyskacie tylko półmaski sfrustrowanych esbeków i bezrobotnych biurw.
  • eiran 05.12.18, 09:18
    Ciekawe, ludzikow, czy zdajesz sobie sprawę jak bełkotliwy jest twój powyższy wpis. Najpewniej nie zdajesz sobie sprawy.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 05.12.18, 14:00
    eiran napisał:

> Ciekawe, ludzikow, czy zdajesz sobie sprawę jak bełkotliwy jest twój powyższy w
    > pis. Najpewniej nie zdajesz sobie sprawy.
    >
    Nie do ciebie był adresowany ponieważ nie miałem wątpliwości, że tego nie zrozumiesz co wykazałeś.
  • czandra1 05.12.18, 09:36
    A ty zaplutku dalej wylewasz swoje żale, mam prośbę, moim nickiem sobie swojej mordy nie wycieraj, dobra?

--
    Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
  • klodawa1952 05.12.18, 14:01
    czandra1 napisał:

> A ty zaplutku dalej wylewasz swoje żale, mam prośbę, moim nickiem sobie swojej
    > mordy nie wycieraj, dobra?
    Nie ma w moim poście żadnych żali. Jest precyzyjny opis faktu i przypadku.
  • zoil44elwer 05.12.18, 11:05
    PSL-3,N-2,TERAZ-3,SLD-5,Kukiz-7,Razem-2,Wolnosc-2,PO-25 to nie 51 a 37.

--
  • eiran 05.12.18, 11:25
    Tak zupełnie niczego nie zrozumiałeś, nibygórniku?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 05.12.18, 13:59
    No to naśladuje ciebie ale dużo Mu jeszcze brakuje do ciebie największy przymule na tym forum :)
  • zoil44elwer 27.12.18, 17:26
    Koalicja Obywatelska ma 50 procent poparcia......To znaczy PO-27 PROCENT,PSL-3,tERAZ-1,SLD 2,kU-KLUX-KLAN 4,nOWOCZESNA 2,bIEDRON-2,rAZEM-0,5=41,5.pis zbierze 38 i bedzie rzadzic samodzielne bo glosy oddane na PSL,ku-kia-klan, i inne przystawki metoda Donta PRZEJDA na PiS.

--
  • klodawa1952 27.12.18, 18:06
    czandra1 napisał:

> 8%,
    ...te 50 % ?
    Ile jest teraz ?
    Czandra !
  • klodawa1952 09.01.19, 06:37
    czandra1 napisał:

> 8%, jeśli ta KO dotrwa do wyborów bez zagryzania się wzajemnego, to banda Kaczo
    > ra ma pozamiatane, a do tego niech KO nie pozwoli "umrzeć" aferze KNF, to mamy
    > spokój z "dojną zmianą"
    Dzięki takim jak ty dzieje się tak:
    www.rmf24.pl/fakty/polska/news-sondaz-niemal-polowa-polakow-moze-zaglosowac-na-pis,nId,2774071

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.