Dodaj do ulubionych

Dworczyk komentuje przegraną Wałęsy

07.12.18, 09:08
Wyrok jasno wskazuje, że granice wolności słowa kończą się tam, gdzie zaczynają się bezczelne pomówienia. Zgoda Dworczyk, więc posłowie opozycji powinni gremialnie podawać Kaczyńskiego do sądu o rozpowszechnianie bezczelnych pomówień, przeciez zaplutek z mównicy, bez żadnego trybu, krzyczał zabiliście mi brata a dowody na to ma? Niech posłowie po kolei zakładają sprawy koboldowi, niech pojeździ po kraju, powłóczy po sądach, może to go czegoś nauczy.

wiadomosci.wp.pl/lech-walesa-kontra-jaroslaw-kaczynski-michal-dworczyk-nie-mogl-powstrzymac-sie-od-zlosliwosci-6324897988020353a

--
Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
Edytor zaawansowany
  • eiran 07.12.18, 09:21
    Problem w tym, że nikt z pomówionych przez Kaczyńskiego o zabicie brata, nie pozwał go o pomówienie.
    Gdybym był posłem opozycji, to bym to zrobił. Nie akceptuję wyjaśnienia, że brat bliźniak trupa jest pod jakąś szczególna ochroną i może w związku z tym mówić, co mu się żywnie podoba.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 07.12.18, 09:28
    eiran napisał:

> Problem w tym, że nikt z pomówionych przez Kaczyńskiego o zabicie brata, nie po
    > zwał go o pomówienie.
    > Gdybym był posłem opozycji, to bym to zrobił. Nie akceptuję wyjaśnienia, że bra
    > t bliźniak trupa jest pod jakąś szczególna ochroną i może w związku z tym mówić
    > , co mu się żywnie podoba.
    Skoro nie podają Kaczyńskiego do sądu w takiej sprawie to widać, że wiedzą, że przegrają ten proces lub się boją, że przegrają. Nie każdy lubi się kompromitować jak ty . gWierzę, że gdybyś był posłem to śmiało byś się kompromitował a po przegranym wyroku, ze spuszczonymi spodniami szukałbyś literówki w uzasadnieniu wyroku :)))
  • eiran 07.12.18, 09:33
    Innymi słowy, ludzikow, uważasz że ci co nie złożyli pozwu, przyznają że zabili Lecha Kaczyńskiego.
    Pomijam twoje obsesyjne wywodu na temat spuszczonych spodni - najwyraźniej cie to podnieca, mnie jakoś nie.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 07.12.18, 14:35
    eiran napisał:

> Innymi słowy, ludzikow, uważasz że ci co nie złożyli pozwu, przyznają że zabili
    > Lecha Kaczyńskiego.
    tylko ty możesz wyciągnąć taki wniosek z tego co napisałem. Retoryka godna sprytnego gimnazjalisty i ewentualnie pacjentów szpitala dla nerwowo chorych w Tworkach jak im "puszczą internet".
    > Pomijam twoje obsesyjne wywodu na temat spuszczonych spodni - najwyraźniej cie
    > to podnieca, mnie jakoś nie.
    Stwierdzam fakt. Obsesję masz ty wykorzystując każdą niemal okazję aby te spodnie mieć spuszczone do kostek.
  • mordechaj 07.12.18, 09:42
    eiran napisał:

> Problem w tym, że nikt z pomówionych przez Kaczyńskiego o zabicie brata, nie po
    > zwał go o pomówienie.
    > Gdybym był posłem opozycji, to bym to zrobił. Nie akceptuję wyjaśnienia, że bra
    > t bliźniak trupa jest pod jakąś szczególna ochroną i może w związku z tym mówić
    > , co mu się żywnie podoba.
    >

--
    www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_zvmgLAER6UOznAn5RQ7w5IKWFC5pVbvH.jpg
  • eiran 07.12.18, 09:46
    Jarosław Kaczyński nie ma orzeczonej niepoczytalności. Póki co - to znaczy do momentu kiedy uzna, że takie orzeczenie jest przydatne, odpowiada za swoje oszczerstwa bez ograniczeń.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • czandra1 07.12.18, 09:49
    Pamiętam jak pisi chcieli zniszczyć sędziego który chciał wysłać gnoma na badania psychiatryczne, a teraz, by go chronić sami orzekną że głupek?

--
    Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
  • mordechaj 07.12.18, 09:54
    eiran napisał:

> Jarosław Kaczyński nie ma orzeczonej niepoczytalności. Póki co - to znaczy do m
    > omentu kiedy uzna, że takie orzeczenie jest przydatne, odpowiada za swoje oszcz
    > erstwa bez ograniczeń.
    >
    Tia, tyle, ze jest świętą krową, mógł wejść na trybunę w trybie bez żadnego tryby, wyzwać posłów opozycji od morderców, łotrów i zdradzieckich mord i .... i co, PiSia prokuratura nawet nie zareagowałą, bo był w tym momencie szalony! Miał atak wścieklizny!

--
    www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_zvmgLAER6UOznAn5RQ7w5IKWFC5pVbvH.jpg
  • qqazz 07.12.18, 20:49
    bo za dużo zamiecionych pod dywan szczegółów związanych z rozdzieleniem wizyt i ich organizacją mogłoby wyjść przy okazji procesu i to takich które kwalifikowałyby się na wyłączenie do postępowania karnego dla niejednego z obrażonych i ich przywódców.

pozdrawiam
    --
    wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html
    ----
    "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
  • klodawa1952 07.12.18, 09:23
    czandra1 napisał:

> Wyrok jasno wskazuje, że granice wolności słowa kończą się tam, gdzie zaczyn
    > ają się bezczelne pomówienia.
    Zgoda Dworczyk, więc posłowie opozycji powinn
    > i gremialnie podawać Kaczyńskiego do sądu o rozpowszechnianie bezczelnych p
    > omówień
    , przeciez zaplutek z mównicy, bez żadnego trybu, krzyczał zabili
    > ście mi brata
    a dowody na to ma? Niech posłowie po kolei zakładają sprawy k
    > oboldowi, niech pojeździ po kraju, powłóczy po sądach, może to go czegoś nauczy
    > .
    A nie pozywają ?
    Pozywają i to wcale nierzadko. Pozwali go między innymi : ITI (zawarł ugodę), Agora - prezes przegrał i przepraszał oraz wielu innych.
    Kaczyńskiemu zresztą daleko do pierwszej dziesiątki strających się poprzez sądy korzystać z ochrony swoich dóbr osobistych. Jednym z leaderów w tej dziedzinie to Adam Michnik. Ten jest wyjątkowo wrażliwy.
  • eiran 07.12.18, 09:28
    Powiadasz, ludzikow, że Michnik złożył więcej pozwów o naruszeni dóbr osobistych (i podobnych) niż Kaczyński Jarosław? Podjąłbyś się wykazania tego na liczbach? Żartowałem - wiem że nie. U sióstr Karnowskich takich porównań nie znajdziesz.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • czandra1 07.12.18, 09:37
    Daj spokój, przecież on nie rozumie tematu wątku, to przygłup, który pragnie zwekslować temat.

--
    Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
  • eiran 07.12.18, 09:43
    Wekslowanie tematu wątku to to, czym ludzikow trudni się z największym zaangażowaniem. Robi to nieudolnie, ale w nadziei, ze coś się uda przylepić czy to do Tuska, czy do Wałęsy, czy do Komorowskiego itp.. Taka robota - trzeba zrozumieć.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • nazimno 07.12.18, 10:58
    A meieranek w roli folii z teflonu z zamilowania czy zawodowo?
  • eiran 07.12.18, 11:06
    A naciemno napisze kiedyś coś w temacie wątku, do którego się dopisuje, czy słaba polszczyzna nigdy mu na to nie pozwoli?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 07.12.18, 11:16
    Zignoruj proszę. Rozwija się fajna dyskusja, co jest rzadkością na tym forum, a wy ją znowu zabełkoczecie.

--
    Nowogrodzka, bardzo proszę o rzucenie na odcinek kogoś o IQ wyższym od glisty. Bo nudno. 
  • eiran 07.12.18, 11:18
    Masz rację, ale nie czuję się winowajcą w tej sprawie.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 07.12.18, 12:27
    Tego nie wymagam :)

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • eiran 07.12.18, 12:44
    Jeszcze tego brakowało.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 07.12.18, 19:30
    eiran napisał:

> A naciemno napisze kiedyś coś w temacie wątku, do którego się dopisuje, czy sła
    > ba polszczyzna nigdy mu na to nie pozwoli?
    Tak rażących błędów ortograficznych jak ty nie robi. Trzeba mieć tupet aby mieć na pieńku z elementarną ortografią a pouczać innych na ten temat i oceniać.
  • eiran 07.12.18, 20:53
    Faktycznie, ludzikow, mistrzu polszczyzny i niedościgły championie innowacji ortograficznych.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 07.12.18, 14:37
    eiran napisał:

> Wekslowanie tematu wątku to to, czym ludzikow trudni się z największym zaangażo
    > waniem. Robi to nieudolnie, ale w nadziei, ze coś się uda przylepić czy to do T
    > uska, czy do Wałęsy, czy do Komorowskiego itp.. Taka robota - trzeba zrozumieć.
    Nie byłem na takich szkoleniach co ty i inne żołnierzyki POPiSu pracujące tu na forum.
    Nieudolnie to ty opisałeś tu swoją metodę pracy od lat.
  • eiran 07.12.18, 14:54
    To przecież jasne, że nie byłeś na żadnych szkoleniach - jesteś budzącym zaufanie naturszczykiem i samoukiem. W przeciwnym razie nie miałbyś szans na zdobycie takiego zaufania księdza Jankowskiego, żeby przyglądać się jego ekscesom z bliska - tak jak się przechwalasz.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 07.12.18, 19:27
    eiran napisał:

> To przecież jasne, że nie byłeś na żadnych szkoleniach - jesteś budzącym zaufa
    > nie naturszczykiem i samoukiem. W przeciwnym razie nie miałbyś szans na zdobyci
    > e takiego zaufania księdza Jankowskiego, żeby przyglądać się jego ekscesom z bl
    > iska - tak jak się przechwalasz.
    Nic takiego nie pisałem i nie mówiłem. Łżesz jak każdy żołnierzyk zatrudniony na tym forum i zakrzykujesz rzeczywistość.
    Żadnym ekscesom Jankowskiego się nie przyglądałem i nic takiego nie pisałem. Najlepiej i delikatnie opisuje to Danuta Wałęsa w swojej autobiografii przy czym wyrażnie staje się tu wiadome, że Wałęsowie, Gocłowski i inni o takich zachowaniach Jankowskiego wiedzieli czy też , że były one znane i dyskutowane.
    Niczym się nie przechwalam. To ty sądzisz, że być w środowisku, w którym można obserwować (przez skończony czas) np Jankowskiego to jakiś szczególny zaszczyt i powód do dumy. JA tego nie twierdzę i tak nie uważam. ty wytwarzasz takie wrażenie i uważasz za jakieś niebotyczne osiągnięcie używając określenia "przechwalasz się" ale nie ja i niepotrzebnie budujesz u siebie z tego powodu dalsze kompleksy.
  • eiran 07.12.18, 20:59
    klodawa1952 napisał:

> Nic takiego nie pisałem i nie mówiłem. Łżesz jak każdy żołnierzyk zatrudniony n
    > a tym forum i zakrzykujesz rzeczywistość.
    > Żadnym ekscesom Jankowskiego się nie przyglądałem i nic takiego nie pisałem.

Alez oczywiście, że niczego takiego nie pisałeś.

eiran:

> Był ci z tego znany? I co zrobiłeś w tej sprawie? Ja, szczerze mówiąc, nie słys
    > załem w latach 80., by proboszcz ze św. Brygidy w Gdańsku molestował małoletnie
    > (ew. małoletnich), chociaż przez jakiś czas nawet mieszkałem wtedy w Gdańsku.
    > Ale - oczywiście - z "wieżowca" w Świnoujściu widać więcej.

klodawa1952 04.12.18, 07:40

Nie obserwowałem tych sytuacji z wieżowca w Świnoujściu chłopcze z obsesją świnoujską. Obserwowałem natomiast z bardzo bliska.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 08.12.18, 05:59
    eiran napisał:

> Alez oczywiście, że niczego takiego nie pisałeś.

> eiran:
    >
    > > Był ci z tego znany? I co zrobiłeś w tej sprawie? Ja, szczerze mówiąc, ni
    > e słys
    > > załem w latach 80., by proboszcz ze św. Brygidy w Gdańsku molestował mało
    > letnie
    > > (ew. małoletnich), chociaż przez jakiś czas nawet mieszkałem wtedy w Gdań
    > sku.
    > > Ale - oczywiście - z "wieżowca" w Świnoujściu widać więcej.
    >
    > klodawa1952 04.12.18, 07:40
    >
    > Nie obserwowałem tych sytuacji z wieżowca w Świnoujściu chłopcze z obsesj
    > ą świnoujską. Obserwowałem natomiast z bardzo bliska.

No i gdzie łgarzu znajduje się w tych przytoczonych przez ciebie cytatach z moich wypowiedzi potwierdzenie twoich rojeń, że "przyglądałem się takim ekscesom z bliska" ?
    Ponieważ masz trudności w oddzieleniu własnych rojeń od rzeczywistości to fragment, który zacytujesz zaznacz...tu może dasz radę.
    cytat "W przeciwnym razie nie miałbyś szans na zdobycie takiego zaufania księdza Jankowskiego, żeby przyglądać się jego ekscesom z bliska - tak jak się przechwalasz.
    Odróżnij własne urojenia od faktów. Może wtedy będzie ci zarówno na tym forum i w żuciu lepiej a inni nie będą się z ciebie śmiali.

• buldog2 07.12.18, 09:59
    Zrobiłbym tak samo. Dodam, nie dopuściłbym zaniechań w wielu innych sprawach.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
  • ktos_z_kosmosu 07.12.18, 10:14
    Kaczyńskiego nie da się pozwać o pomówienie konkretnych osób, bo takie nie nastąpiło. Jego trzeba pozwać w ogóle o wskazanie (fizyczne i ukierunkowane) "winnych" śmierci brata.
    To powinien być pozew zbiorowy. Niech gnom sprecyzuje, kogo wskazywał, na podstawie jakich dowodów i jeśli takowymi dysponuje, dlaczego dopiero teraz je ujawnia.
  • eiran 07.12.18, 10:20
    On już się w tej sprawie wypowiadał przed sądem - tłumaczył to wybuchem emocji, którego nie potrafił powstrzymać. Na miejscu pełnomocników Wałęsy, pokazałbym sądowi nagrany parę minut później filmik, na którym widać jak rozluźniony i roześmiany prezes dowcipkuje w towarzystwie kilku pisiackich posłanek.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • ktos_z_kosmosu 07.12.18, 10:48
    eiran napisał:

> On już się w tej sprawie wypowiadał przed sądem - tłumaczył to wybuchem emocji,
    > którego nie potrafił powstrzymać. Na miejscu pełnomocników Wałęsy, pokazałbym
    > sądowi nagrany parę minut później filmik, na którym widać jak rozluźniony i roz
    > eśmiany prezes dowcipkuje w towarzystwie kilku pisiackich posłanek.

To nie ta sprawa była przedmiotem procesu i nie był to konkretny pozew zbiorowy.
    Jeszcze dodam do wpisu wyżej.
    Indywidualnych pozwów też powinna być lawina.
    Kaczyński wskazał ręką i każdy mógł poczuć się wskazany i ten każdy ma prawo przed sądem zapytać Kaczyńskiego, czy to on był wskazany.
    Wielki błąd Kaczyński popełnił wyciągając łapę.
    Co do emocji, to faktycznie, część dzisiejszych sędziów potrafi pobicie i zglaniwanie przez nazioli kobiety, zinterpretować nie jako pobicie, a wyrażenie swoich emocji.
    Myślę i mam nadzieję, że rychło przyjdzie czas na rozliczenie tych PiSowskich sługusów.
  • eiran 07.12.18, 10:54
    Nie ta sprawa była przedmiotem, ale pełnomocnik Wałęsy o to zapytał. I odpowiedź była taka, jak napisałem. To już problem tego, że pełnomocnik był na tyle słaby, albo rozkojarzony, że nie pociągnął wątku.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 07.12.18, 11:14
    Pociągnął na tyle, na ile mógł. To nie działa tak jak na amerykańskich filmach, że nagle powód opuszcza salę sądową w kajdankach. Trzeba wnieść osobną sprawę i o ile wiem, taki pozew zbiorowy był konstruowany, tylko zdaje się znowu ktoś odpuścił.

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • eiran 07.12.18, 11:25
    Zbójeckie prawo pełnomocnika - nie pamiętać ciągu dalszego, tzn. tego co miało miejsce po "mordach zdradzieckich". A konkretnie - uśmiechniętego od ucha do ucha Jarosława Kaczyńskiego, w otoczeniu wianuszka pis-panien.
    Jak to rozumiem i wybaczam, bo zdaję sobie sprawę, że mało jest ludzi przygotowanych w 100% na reakcję w takiej sytuacji. Nawet jeśli mnie się wydaje, że sam bym o tym pamiętał. W rzeczywistości różnie to bywa.

Generalnie, Roman Giertych jest mi bardzo odległy jeśli chodzi o światopogląd itp., ale jest na tyle uporządkowany umysłowo, że w takich sytuacjach potrafi odpowiednio zareagować w krótkim czasie.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 07.12.18, 14:39
    eiran napisał:

> Nie ta sprawa była przedmiotem, ale pełnomocnik Wałęsy o to zapytał. I odpowied
    > ź była taka, jak napisałem. To już problem tego, że pełnomocnik był na tyle sła
    > by, albo rozkojarzony, że nie pociągnął wątku.
    Gdyby ludzie słuchali rad Wałęsy i twoich to dobrze by na tym wychodzili a tak to robią same błędy.
  • haen2010 07.12.18, 10:20
    Wyrok był godny Salomona. Jak nie masz twardych dowodów to nie możesz Kaczusia pomówić o morderstwo 96 ludzi.

Z kolei jest to tak wysoce prawdopodobne, że oddalamy powództwo o kasę dla pokrzywdzonego.

Nic ten sąd nie rozsądził. Będzie ciąg dalszy. Myślę, że pomniki Kaczusia Wawelskiego może spotkać los pomnika pewnego prałata.
  • yoma 07.12.18, 10:30
    Dlaczego przegraną?

--
    240 baniek na obchody = 240 tys. faszystów na obchodach.
  • czandra1 07.12.18, 10:48
    Bo tak twierdzą prawi i sprawiedliwi, a oni się na tym znajo:)

--
    Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
  • yoma 07.12.18, 10:55
    Aaa... ale pls nie pisz tak w tytule. Ze względów taktycznych :)

--
    Bo nie poradzisz nic bracie mój, gdy na tronie siedzi...
  • ktos_z_kosmosu 07.12.18, 10:54
    yoma napisała:

> Dlaczego przegraną?

Dokładnie.
    Znam Kaczyńskiego i gdy widzę uśmiech na jego gębie, to jestem pewien, że kaczor tym grymasem stara się ukryć zakłopotanie.
    Pomijam jakieś euforyczne jego reakcje na jakieś duże zwycięstwa.
  • yoma 07.12.18, 11:02
    Pisi nie znają słowa przepraszam, więc dla nich to wielkie aj waj. Muszę sobie znaleźć uzasadnienie wyroku BTW, zdaje się, że ciekawe było.

--
    Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc mówi: nic mi nie zrobicie. [Cimoszewicz]
  • pies_na_czarnych 07.12.18, 11:07
    Ten przeprosil, odszczepieniec jeden:) Musi chory jakis jest.

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • pies_na_czarnych 07.12.18, 11:07
    www.tvn24.pl/spor-o-boisko-kamila-glika-w-jastrzebiu-zdroju-posel-pis-przeprasza,890239,s.html
    --
  • erte2 07.12.18, 11:44
    Nikt mi nie wmówi że na kilkanaście minut przed planowanym lądowaniem w Smoleńsku, kiedy było już wiadomo że pogoda praktycznie uniemożliwia to lądowanie, a na pokładzie tutki zapanowała konsternacja i wręcz panika bo całe misterne przedsięwzięcie p.t. "Rozpoczęcie kampanii prezydenckiej" mogło wziąć w łeb (opóźnienie o co najmniej dwie godziny skompromitowałoby kaczyńskiego) Kurdupel Mniej Ważny dzwoni do braciszka żeby pogadać o zdrowiu mamusi(!). W to żaden choć trochę myślący człowiek nie uwierzy.
    Jestem przekonany że Lech Wałęsa zna treść tej rozmowy, tyle że nie bardzo może powiedzieć jak ją poznał (prawdopodobnie powiedziano mu to w tajemnicy); niestety, nie wytrzymał i "puścił farbę".
  • eiran 07.12.18, 11:54
    A ja jestem przekonany, ze Lech Wałęsa nie zna treści tej rozmowy. W ogóle, jak myślę, rozmowa jest mniej sensacyjna niż się wydaje (choć oczywiście nie dotyczyła zdrowia mamusi). Po prostu myślę, że braciszkowie porozumiewali się za pomocą półsłówków, z których niewiele wynika dla postronnych słuchaczy.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • pies_na_czarnych 07.12.18, 13:00
    Gdyby znal rozmowe to by nie popuscil. Walesa jest raptus i czesto gada co mu slina na jezyk przyniesie. Rozmowa jest nagrana przez jakies sluzby to jest pewne, ale czy komus oplacalo sie ta rozmowe dekodowac jest duzym znakiem zapytania. Amerykanie moga to miec bo oni nie musza tej rozmowy dekodowac:D. Rosjanie moze sie pofatygowali, ale watpie aby mieli w tym az taki interes.

--
  • taniarada 07.12.18, 18:18
    Erte2 piszesz jak zawsze.Tyle wie co zje i co pieprzy na Twitterze .
  • taniarada 07.12.18, 13:45
    Wałęsa musi przeprosić za swoje kłamstwa.Bo jeśli tego nie zrobi .Ulice miasta będzie zamiatał.Wykończyłygo gady tak jak generała Sikorskiego.Bolek musi zniknąć z życia politycznego.By to zrobił,Matka Boska z klapy .Musi mu strzelić w pysk.
  • eiran 07.12.18, 13:56
    Spóbujmy rozebrać bełkot niedorozwoja na czynniki pierwsze

> Wałęsa musi przeprosić za swoje kłamstwa

Tak, ponieważ tak orzekł są. Być może w drugiej instancji coś się zmieni, ale póki co - punkt dla niedorozwoja.

> Bo jeśli tego nie zrobi .Ulice miasta
    > będzie zamiatał.

Domyślam się, że miało to być jedno zdanie z przecinkiem, a nie dwa zdania. W sumie nieprawda. Nie będzie zamiatał żadnych ulic.

> Wykończyłygo gady tak jak generała Sikorskiego.

Tu pojawia się pytanie - kogo wykończyły oraz czy gen. Sikorskiego rzeczywiście wykończyły gady. Odpowiedź - nie - bełkot niedorozwoja.

> Bolek musi znikn
    > ąć z życia politycznego.By to zrobił,Matka Boska z klapy .Musi mu strzelić w py
    > sk.

To jest bardziej skomplikowane. Matka Boska strzela w pysk wyłącznie w wyobrażeniach niedorozwoja. W konkretnym przypadku - raczej nie strzeli. Pudło, niedorozwój, pudło.
    --
    Przez 14 lat ayran.
  • pies_na_czarnych 07.12.18, 14:14
    Przeprosił :D:D:D
    www.facebook.com/photo.php?fbid=1177355752416550&set=gm.1627511947381063&type=3&theater

--
  • yoma 07.12.18, 14:17
    :DDD :))

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • klodawa1952 07.12.18, 18:08
    Pojęcie zalecenia cenzorskiego napotkałem po raz pierwszy, w drugiej połowie lat 70th, na tajnym wykładzie Stanisława Barańczaka nt Czarnej Księgi Cenzury Polskiej Strzyżewskiego. Nie jest to "cięcie", nie jest to zakaz cenzorski ale takie zalecenie jak coś nazywać aby było zgodne z interesem partii.
    Wszystkie media publiczne, TV i radio, podają informację, że Kaczyński wygrał proces z Wałęsą, o którym to procesie tu mowa. Wszystkie publiczne zgodnie nie podają, że jest to pierwsza instancja lub, że jest to wyrok pierwszej instancji z informacją, że jest możliwość zaskarżenia wyroku przez Wałęsę czy, że wyrok jest nieprawomocny. Informują tylko, że wygrał Kaczyński z Wałęsą i już. Koniec. Kropka. Dla ludzie niezorientowanych w sądownictwie a takich jest większość może to zabrzmieć jakby było to rozstrzygnięcie ostateczne.
    Kto dzisiaj wydaje , jak dawny GUKPPiW Księgę Zapisów i Zaleceń ? Kurski? Kto to dzisiaj robi ?
  • j-k 07.12.18, 20:01
    KONKRETNEJ osoby.
    - gdy dotycza np. Partii politycznej (lub jej Wierchuszki) - to wtedy pomowien nie ma.

jest zwykla gra polityczna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.