Dodaj do ulubionych

To nie żart, ma być Muzeum Ciamajdanu w Stolicy

21.12.18, 12:33
Ja bym osobiście wolał, żeby powstały nowe mosty przez Wisłę, ale widocznie są inne potrzeby...

wpolityce.pl/m/polityka/426014-muzeum-kod-u-w-stolicy-internauci-wysmiewaja-pomysl-ko
--
Rozmowy o wierze w Boga na forum.gazeta.pl
Edytor zaawansowany
  • aniechto.only 21.12.18, 21:15
    O jej, jakiś PiSdaczek się odezwał. Musi być PiSdaczkiem bo operuje PiSdackimi inwektywami. W żadnym razie nie jest to romek, bo romek to przecież symetrysta, a jako taki nie mógł by manipulować ani używać prymitywnego języka PiSdactwa .
  • lech1966 21.12.18, 21:26
    Ja jestem za zbudowaniem takiego muzeum ze środków warszawiaków. Należy się taka budowla warszawiakom, przecież sami wybrali PO -KO do rządzenia miastem. Niech Trzaskowski buduje, na dziedzińcu przed tym muzeum niech postawi pomnik HGW ze wzmianką że dzielnie broniła mafię reprywatyzacyjną i stawała do walki o Polskę i Warszawę wolną od mieszkańców kamienic.

--
    Jak weszliśmy do Platformy To staliśmy się bezwolni
    Myślą za nas i kierują Przestawiają, kierunkują
    Słońce Peru nam przewodzi Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  • eiran 21.12.18, 21:31
    Mnie zawsze imponuje rozmachem deklaracja sióstr Karnowskich pod hasłem "cały internet się śmieje".

--
    Przez 14 lat ayran.
  • lech1966 21.12.18, 21:50
    eiran napisał:

> Mnie zawsze imponuje rozmachem deklaracja sióstr Karnowskich pod hasłem "cały i
    > nternet się śmieje".

Bo się śmieje, a ty się nie cieszysz??

--
  • yoma 21.12.18, 21:56
    Nie muzeum, tylko wystawa. No i?

--
    Nowogrodzka, bardzo proszę o rzucenie na odcinek kogoś o IQ wyższym od glisty. Bo nudno. 
  • lech1966 21.12.18, 22:07
    Każdy powód do zdrowego śmiechu jest dobry. Śmiech to zdrowie yoma, nie ma się o co napinać.

--
  • qqazz 21.12.18, 22:25
    Proponuję w Tworkach albo Drewnicy pod hasłem wyczynów jeszcze niediagnozowanych przyszłych pensjonariuszy.
    Czy aby sesja z wariatem Diduszką też będzie.

pozdrawiam
    --
    wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html
    ----
    "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
  • aniechto.only 22.12.18, 08:46
    Nie wiadomo. Na pewno będzie sesja wariatem Macierewiczem, stwierdzą poczytalność przed wyrokiem.
  • x2468 23.12.18, 11:48
    Tamte miejsca (Tworki, Drewnica) są zarezerwowane dla partii obecnie rządzącej. Reżym pis chce jeszcze zabezpieczyć dla siebie Kocborowo i Świecie.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • adalberto3 23.12.18, 00:31
    Prawdopodobnie w pierwszym szeregu Mateusz Kijowski z gustownym warkoczykiem, a obok mecenas Giertych w wyskoku. Przewidziana jest nawet scena zbiorowa uczestników Buntu Ciał leżących na ziemi pod Sejmem.
  • inocom 23.12.18, 00:35
    demotywatory.pl/4898428/--%29
    --
    Robert Biedroń: W dziadostwie i beznadziei PO niczym nie różni się od PiS. Chodzi im o stołki.
  • x2468 23.12.18, 11:50
    Biedroniowi natomiast chodzi o zapach fiołków dla każdego.(i ładnego chłopaka dla niego samego).

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • jabbaryt 23.12.18, 11:33
    Powinien też powstać protest song zwiazany z ciamajdanem. Mam pomysł na tytuł. Brzmi on nastepujacą:
    'Wojtek Diduszko padł'
  • sverir 23.12.18, 11:42
    Hmm... Widzę coraz więcej wspólnego pomiędzy pisowcami a starymi aparatczykami z PZPR. Nawet argumenty podobne. Nie piszę o Tobie, raczej o komentujących na polskojęzycznym portalu.

--
    Ostatnim komunistycznym premierem był Mateusz Morawiecki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.