Dodaj do ulubionych

Publiczna żebranina na chore dzieci.

24.12.18, 22:38
Oliwka, Kaja czy inne. Potrzebne miliony na operacje, Obie chore to fakt. Ta łysa w okularach ma zapewne z 15 lat i defekt genetyczny . Starzeje się szybciej niz inni z 5 razy, Jaka operacja jej pomoże? przeszczep genów? Dzwonią do mnie często, bo mam telefon stacjonarny, różni chcący mnie naciągnąć na pomoć dla dziecka z porażeniem mózgowym dziecięcym. A co przeszepia mu mózg? Zyczę zdrowia i pozostaję w modlitwie. Nic się bez woli Boga nie stało. Jak mozna Go poprawiać pieniędzmi?
Edytor zaawansowany
  • pies_na_czarnych 24.12.18, 23:19
    Wedlug dyrektyw EU kazdy kraj musi miec site "Nie dzwon do mnie wiecej". Rejestrujesz swoj numet telefonu, a natreci zanim do ciebie zadzwonia musza sprawdzic czy tam jest twoj numer. Jezeli nadal beda dzwonic z reklama, lub inny BS to mozesz na tej site ich zaskarzyc. U mnie to dziala na 100%.

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • taniarada 24.12.18, 23:26
    pies_na_czarnych napisała:

> Wedlug dyrektyw EU kazdy kraj musi miec site "Nie dzwon do mnie wiecej". Rejest
    > rujesz swoj numet telefonu, a natreci zanim do ciebie zadzwonia musza sprawdzic
    > czy tam jest twoj numer. Jezeli nadal beda dzwonic z reklama, lub inny BS to m
    > ozesz na tej site ich zaskarzyc. U mnie to dziala na 100%.
    > Telefon stacjonarny ?Bezkrólewie .Pomyliłaś z komórkowym .Po cholerę komu telefon stacjonarny?Do reklam i zaproszeń do pokazów.Lub w pakiecie UPC.
  • pies_na_czarnych 24.12.18, 23:30
    Ja rowniez mam stacjonarny. GSM oczywista oczywistosc takosz:D

--
  • taniarada 24.12.18, 23:32
    pies_na_czarnych napisała:

> Ja rowniez mam stacjonarny. GSM oczywista oczywistosc takosz:D
    >
    A w Polsce bywasz?Czy tylko na forach GW i telepatycznie.
  • pies_na_czarnych 25.12.18, 00:13
    Chcesz sie ze mna umowic w Polsce gdzies na rogu? Stracone zludzenia Tanjusza. Ja sie obracam w wyzszych swerach. Nie myl tych z wyzszej polki.

--
  • nazimno 25.12.18, 11:12
    ...a co to sa te "swery" ???
    ...sadze, ze to ci, co cie obracaja, jesli juz o tym wspominasz....
  • snajper55 24.12.18, 23:35
    cogito50 napisał:

> Oliwka, Kaja czy inne. Potrzebne miliony na operacje, Obie chore to fakt. Ta
    > łysa w okularach ma zapewne z 15 lat i defekt genetyczny . Starzeje się szybc
    > iej niz inni z 5 razy,

Kaja Czerwińska (ta łysa) ma 6 lat. Nie starzeje się szybciej a jest łysa po leczeniu, jak wielu ludzi z nowotworem. Mam nadzieję że nie będziesz w takiej sytuacji jak rodzice Kai. Mam nadzieję że nie będziesz w sytuacji tego dziecka.

S.
    --
    Panzerlied
  • taniarada 24.12.18, 23:49
    snajper55 napisał:

> cogito50 napisał:
    >
    > > Oliwka, Kaja czy inne. Potrzebne miliony na operacje, Obie chore to fak
    > t. Ta
    > > łysa w okularach ma zapewne z 15 lat i defekt genetyczny . Starzeje się
    > szybc
    > > iej niz inni z 5 razy,
    >
    > Kaja Czerwińska (ta łysa) ma 6 lat. Nie starzeje się szybciej a jest łysa po le
    > czeniu, jak wielu ludzi z nowotworem. Mam nadzieję że nie będziesz w takiej syt
    > uacji jak rodzice Kai. Mam nadzieję że nie będziesz w sytuacji tego dziecka.
    >
    > S.
    A skąd ma to wiedzieć? Przez telefon stacjonarny?Z góry jest nastawiony na oszustwo.Nie zapyta o szczegóły.Co będą biednego emeryta naciągać.I koło się zamyka.Wystarczy że się wyżali na tym forum.I jest spełniony.W naturze człowieka jest pomagać drugiemu człowiekowi.W potrzebie .
  • pies_na_czarnych 25.12.18, 00:28
    Nie rozmawiajmy o konkretnym przypadku.
    Rowniez mam nadzieje, ze nikt z nas nie znajdzie sie w takij sytuacji. Jednoczesnie chce zauwazyc, ze te telefony nie sa skierowane do wlasciwego odbiorcy. Nie ten numer wybrano! Powinni dzwonic do rzadow wszystkich krajow, a nie do zwyklych obywateli.
    Kiedys dostawalem podobne telefony. Odpowiadalem panience: przeciez ja place codzienni 6€ podatku na takie cele. Pani po drugiej stronie zapytala mnie: w jaki sposob? Proste, przez dzienny zakop paczki papierosow. Ile idzie z tego na walke z rakiem pluc. Odpowiedzinie dostalem i wiecej nie dzwonia.

--
  • xystos 25.12.18, 07:29
    ja bym pomógł,bez względu czy to
    operacja dziecka czy też zwierzątka.

Spokojnego Świętowania Ci Życzę

--
    ZEN

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.