Dodaj do ulubionych

Gadzinówka PiS zakłamuje naszą historię najnowszą

27.12.18, 09:03
Przed chwilą w programie minęła ósma usiłowali ośmieszyć Lecha Wałęsę zarzucając mu prorosyjkość, ale na to poseł PO powiedział, że to właśnie Wałęsie zawdzięczamy wyprowadzenie wojsk radzieckich z Polaki.
W odpowiedzi prowadzący program propagandysta PiS powiedział: "No nie, nie możemy tego mówić, bo to nieprawda"!!!
Ciekawe co na to KRRiT?
Nieuświadomionym przypomnę, że Gadzinówka to tzw telewizja publiczna zwana dla jaj TVP INFO

--
fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ng/jf/lbav/5QMjvfylabRatHBPEB.jpg
Edytor zaawansowany
  • horpyna4 27.12.18, 11:18
    Przecież PiS przejął władzę właśnie po to, żeby napisać historię od nowa (a przy okazji nachapać się, ile tylko się da). Dlatego zdemolowali zarówno programy informacyjne RTV, jak i szkolnictwo; nie ma więc nic dziwnego w akceptowaniu takich wypowiedzi przez zwierzchność.
  • m.c.hrabia 27.12.18, 11:25
    horpyna4 napisała:

> Przecież PiS przejął władzę właśnie po to, żeby napisać historię od nowa (a prz
    > y okazji nachapać się, ile tylko się da). Dlatego zdemolowali zarówno programy
    > informacyjne RTV, jak i szkolnictwo; nie ma więc nic dziwnego w akceptowaniu ta
    > kich wypowiedzi przez zwierzchność.

każdy Polak wie , że wojska radzieckie wyprowadził, a jakże Lech,
    ale Kaczyński.

--
    Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
  • annakarenina 27.12.18, 17:41
    m.c.hrabia napisał:

> horpyna4 napisała:
    >
    > > Przecież PiS przejął władzę właśnie po to, żeby napisać historię od nowa
    > (a prz
    > > y okazji nachapać się, ile tylko się da). Dlatego zdemolowali zarówno pro
    > gramy
    > > informacyjne RTV, jak i szkolnictwo; nie ma więc nic dziwnego w akceptowa
    > niu ta
    > > kich wypowiedzi przez zwierzchność.
    >
    > każdy Polak wie , że wojska radzieckie wyprowadził, a jakże Lech,
    > ale Kaczyński.
    >
    >

płot i motorówka Jaruzelskiego przygłupów dowiozła

--
  • x2468 28.12.18, 15:46
    Każdy Polak wie...
    Oczywiście każdy uczciwy patriota Polak z pis.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • annakarenina 27.12.18, 13:42
    horpyna4 napisała:

> Przecież PiS przejął władzę właśnie po to, żeby napisać historię od nowa (a prz
    > y okazji nachapać się, ile tylko się da). Dlatego zdemolowali zarówno programy
    > informacyjne RTV, jak i szkolnictwo; nie ma więc nic dziwnego w akceptowaniu ta
    > kich wypowiedzi przez zwierzchność.

--
  • jureek 27.12.18, 11:32
    annakarenina napisała:

> Przed chwilą w programie minęła ósma usiłowali ośmieszyć Lecha Wałęsę zarzucają
    > c mu prorosyjkość,

Faktem jest, że Wałęsa niepotrzebnie tych głupot w proputinowskim medium nagadał. Sam taki głupi, czy ktoś wpuścił go w kanał?
  • erte2 27.12.18, 11:37
    To mi przypomina konkurs na pomnik Szopena w Moskwie. Wpłynęły trzy projekty.
    Pierwszy: na pierwszym planie Szopen siedzi przy fortepianie i gra, z boku siedzi Lenin zasłuchany.
    Drugi: Lenin przemawia, w tle siedzi Szopen przy fortepianie.
    Trzeci: Lenin przemawia.
    Wygrał trzeci projekt.
  • taniarada 27.12.18, 14:59
    erte2 napisał:

> To mi przypomina konkurs na pomnik Szopena w Moskwie. Wpłynęły trzy projekty.
    > Pierwszy: na pierwszym planie Szopen siedzi przy fortepianie i gra, z boku sied
    > zi Lenin zasłuchany.
    > Drugi: Lenin przemawia, w tle siedzi Szopen przy fortepianie.
    > Trzeci: Lenin przemawia.
    > Wygrał trzeci projekt.
    A czwarty w Poroninie .Krótka twoja pamięć.Kiedyś Niesiołowski chciał go wysadzić.
  • erte2 27.12.18, 19:55
    taniarada
    Matko boska, czy ty rzeczywiście jesteś aż takim matołem? Rozumiem że nie każdy musi być zaraz Eisteinem, ale żeby aż tak...?
    Tak się zastanawiam - jakimże sposobem nauczyłeś się czytać i pisać nawet tak nieudolnie jak to robisz. Do tego są potrzebne choć dwie szare komórki, a ty masz tylko jedną, i to dość sponiewieraną.
  • 141288bs 29.12.18, 09:15
    Musialo to cie, erte2, mocno zabolec,ze tak pojechales z ta niewybredna charakterystyka.
  • annakarenina 28.12.18, 09:37
    taniarada napisał(a):
    > A czwarty w Poroninie .Krótka twoja pamięć.Kiedyś Niesiołowski chciał go wysadz
    > ić.

A Kurdupel wolał wylegiwać się pod pierzyną z kotem!
    Znaczy jedni mieli odwagę, a inni nie. Ale niedługo to się zmieni, bo najnowszych podręcznikach historii będzie, że to bracia wysadzali ten pomnik.

--
  • 141288bs 27.12.18, 12:18
    Wyprowadzil by w miejscach pobytu wojsk radzieckich, tworzyc strefy biznesu polsko - radzieckiego. Zapomnialas o tym,
    czy celowo przemilczasz?
  • jureek 27.12.18, 13:07
    141288bs napisał:

> Wyprowadzil by w miejscach pobytu wojsk radzieckich, tworzyc strefy biznesu pol
    > sko - radzieckiego.

Znajoma kupiła mieszkanie w wyremontowanych poradzieckich blokach koło Bolesławca. Myślałem, że jest ona zwykłą pielęgniarką, a Ty twierdzisz, że jest biznesłumen i to jeszcze w biznesie polsko-ruskim. Czego to się człowiek nie dowie. Koło Brzegu na poradzieckich terenach też się ludzie pobudowali. Same biznesmeny?
  • 141288bs 27.12.18, 17:27
    jureek napisał:

> 141288bs napisał:
    >
    > > Wyprowadzil by w miejscach pobytu wojsk radzieckich, tworzyc strefy bizne
    > su pol
    > > sko - radzieckiego.
    >
    > Znajoma kupiła mieszkanie w wyremontowanych poradzieckich blokach koło Bolesław
    > ca. Myślałem, że jest ona zwykłą pielęgniarką, a Ty twierdzisz, że jest biznesł
    > umen i to jeszcze w biznesie polsko-ruskim. Czego to się człowiek nie dowie. Ko
    > ło Brzegu na poradzieckich terenach też się ludzie pobudowali. Same biznesmeny?
    >
    - o jakich poradzieckich terenach piszesz?, czyzby okolice Boleslawca i Brzegu nalezaly do ZSRR?
    - jak duzy kapital wniosla twoja znajoma w to mieszkanie i na ile opiewa kapital radziecki?, tak samo w terenach kolo Brzegu,ile wniesli biznesmeni radzieccy a ile nasi?
  • taniarada 27.12.18, 17:46
    141288bs napisał:

> jureek napisał:
    >
    > > 141288bs napisał:
    > >
    Zgadnij co powiedzieli Wałęsie Rosjanie gdy opuszczali Polskę.Jak byś miał kłopoty to wrócimy .🤩
  • annakarenina 28.12.18, 09:41
    taniarada napisał(a):

> 141288bs napisał:
    >
    > > jureek napisał:
    > >
    > > > 141288bs napisał:
    > > >
    > Zgadnij co powiedzieli Wałęsie Rosjanie gdy opuszczali Polskę.Jak byś miał kłop
    > oty to wrócimy .🤩

A skąd masz taką wiedzę?
    Pewnie z PiSiego zakłamanego IPNu?

--
  • annakarenina 28.12.18, 09:38
    141288bs napisał:

> Wyprowadzil by w miejscach pobytu wojsk radzieckich, tworzyc strefy biznesu pol
    > sko - radzieckiego. Zapomnialas o tym,
    > czy celowo przemilczasz?

Czyli jednak przyznajesz, że wyprowadził!

--
  • 141288bs 28.12.18, 17:10
    Zadnego dokumentu,ze to Walesa przyczynil sie do wyprowadzenia ruskich nie ma, ale Walesa pozegnal sie z dowodztwem wojsk radzieckich stacjonujacych w Polsce. Podczas tego pozegnania ze strony Walesy padla propzycja, by w miejscach pobytu wojsk sowieckich, tworzyc spolki joint venture polsko-ruskie...na szczescie to nie wypalilo za sprawa premiera Olszewskiego. Ale nie ma zludzen,ze Bolek jest na smyczy Putina.
  • m.c.hrabia 28.12.18, 17:16
    141288bs napisał:

> Zadnego dokumentu,ze to Walesa przyczynil sie do wyprowadzenia ruskich nie ma,

bo ostały się tylko te, które potwierdzają ,że Lech Kaczyński był sprawcą wyprowadzenia wojsk radzieckich.

--
    Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
  • snajper55 29.12.18, 02:25
    m.c.hrabia napisał:

> 141288bs napisał:
    >
    > > Zadnego dokumentu,ze to Walesa przyczynil sie do wyprowadzenia ruskich ni
    > e ma,
    >
    > bo ostały się tylko te, które potwierdzają ,że Lech Kaczyński był sprawcą wypro
    > wadzenia wojsk radzieckich.

Wykonując rozkaz swojego brata.

S.
    --
    Warriors Of The World United
  • 141288bs 29.12.18, 09:10
    m.c.hrabia napisał:

> 141288bs napisał:
    >
    > > Zadnego dokumentu,ze to Walesa przyczynil sie do wyprowadzenia ruskich ni
    > e ma,
    >
    > bo ostały się tylko te, które potwierdzają ,że Lech Kaczyński był sprawcą wypro
    > wadzenia wojsk radzieckich.
    >
    >
    - na poparcie swojej prawdy POdeprzesz sie linkiem?
  • taniarada 27.12.18, 14:47
    SB i KGB zawsze mieli blisko do siebie.Amen.
  • wsk175 27.12.18, 16:01
    Jakie jeszcze brednie tania kiełbasa wymyśli.....
  • annakarenina 28.12.18, 09:44
    wsk175 napisał:

> Jakie jeszcze brednie tania kiełbasa wymyśli.....

Ona nie wymyśla, tylko dostaje to z Nowogrodzkiej

--
  • annakarenina 28.12.18, 09:39
    taniarada napisał(a):

> SB i KGB zawsze mieli blisko do siebie.Amen.

A co to ma do Lecha?

--
  • buldog2 27.12.18, 17:32
    Kidawa-Błońska powiedziała w TOK FM, że Wałęsa często zaskakiwał swoimi pomysłami, ale później okazywało się, że miał rację. Innymi słowy, poparła opinię Wałęsy daną w wywiadzie.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza

Nasze rządy... Bez żadnego trybu – prezes
  • 141288bs 27.12.18, 17:46
    Kidawa- Blonska to ten sam poziom inteligencji co Walesy, nie mogla sprzeciwic sie opinii Walesy.
  • erte2 27.12.18, 20:13
    Lech Wałęsa nie skończył Oxfordu czy choćby UJ, nie ma nawet matury, brakuje mu erudycji i kindersztuby, może nie zawsze potrafi swoja myśl ubrać w adekwatne słowa, ale ma znakomity instynkt polityczny.
    I w tym wypadku trudno mu odmówić racji. Bo co by nie mówić o Putinie to jednak potrafił "ogarnąć" były Związek Sowiecki, potrafił przekonać mieszkańców Federacji Rosyjskiej (bo zamieszkują ją różne nacje) do swojej polityki, a także umiał odbudować potęge Rosji.A to że niekoniecznie metodami które nam się podobają to zupełnie inna sprawa, a na to wpływu nie mamy.
    I teraz pytanie: czy mając potężnego i niekoniecznie pokojowo nastawionego sąsiada lepiej żyć z nim w zgodzie - czy też wymachiwać dość niewielką szabelką przed nosem dużego gościa uzbrojonego w kałacha?
    To jest polityka, to są realia i takie są twarde fakty. A Lech Wałęsa nie raz już udowodnił że potrafił być skuteczny, a jego nieraz zaskakujące wypowiedzi po latach okazywały sie słuszne.
  • taniarada 27.12.18, 20:22
    Mój niedrogi ert2 .Miał okazję milczeć .Ale gdzie tam .Twitter go podnieca.Pożyteczny idiota.I powiedziałem Putinowi ,jesteś wielki .A on zbaraniał.Dokładnie to zaplanowałem .Nie mogę teraz powiedzieć jakie będą skutki.🤩
  • 141288bs 27.12.18, 23:10
    Szczegolnie skuteczny byl w toto-lotku...tu to mial wyczucie.
  • erka-4 28.12.18, 06:53
    Małe nacje przekonał nahajką do swojej polityki a to niewielki jest problem,natomiast z większymi słabiej mu ta "polityka" wychodzi,a zatem nie widzę powodu,aby Wałęsa vel bolek miałby go dziś chwalić za cokolwiek.
  • anoja 27.12.18, 21:16
    pulardo, pokićkało ci się z gadzinówką PO czyli GWnianą gazetą
  • x2468 28.12.18, 15:54
    Możesz pulardo napisać po polsku o co ci chodzi?

--
    Financial Times:
  • qqazz 27.12.18, 21:22
    się coś pomerdało, ale po reprymendzie od Kiszczaka szybko się wyprostował, wojska wyprowadzono (co i tak by zrobiono z OTUą czy bez - z innych krajów bloku wschodniego jakoś Ruskie same wyszły bez wstawiennictwa OTUy), ale za to w rewanżu szereg nieruchomości została oddana pod kontrolę Rosjan.
    Niemniej istotnym elementem założonego wątku jest zauważalny skrajny nieprofesjonalizm (żeby nie powiedzieć więcej) pracowników telewizji.

pozdrawiam
    --
    wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html
    ----
    "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
  • erte2 27.12.18, 23:26
    qqazz
    Jestem pełen podziwu dla twojej przenikliwości politycznej i odwagi; tyle że po prawie trzydziestu latach... Bo rozumiem że gdybyś ty był wtedy na miejscu Wałęsy to stanąłbyś u naszych wschodnich granic jako ten Archanioł (Gabriel mu chyba było) z mieczem (koniecznie gorejącym) i wyrzuciłbyś te ruskie dywizje razem z ich czołgami, samolotami, rakietami i resztą inwentarza na zbity pysk. A oni potulnie i cichutko wyszliby nie zostawiając po sobie nawet onucy.
    Bardzo łatwo się to dziś mówi, bardzo łatwo jest być dziś odważnym i mądrym po faktach. Ale trzeba pamiętać że znaleźliśmy się wówczas w sytuacji absolutnie nowej; a w Sowietach też było nieprzewidywalnie (przypomnij sobie pucz Janajewa).
    Czy to co zrobił Wałęsa było optymalne? Czy można to było przeprowadzić lepiej, szybciej, odważniej? Może tak, a może nie; tego się nie dowiemy. Ale wiemy że cel został osiągnięty, że nie ma w Polsce sowieckich czy rosyjskich wojsk, że nie jesteśmy związani "nierozerwalnym sojuszem z niezwyciężonym Związkiem Radzieckim", że mamy w końcu demokrację i suwerenność.
    A kto nie widzi w tym zasług Lecha Wałęsy jet po prostu idiotą albo jarosłąwem kaczyńskim.
  • adalberto3 28.12.18, 04:33
    Nikt nie musi tego usiłować. Jego prezydentura to jedno wielkie nieporozumienie, a za niszczenie dokumentów powinien siedzieć. Po jej zakończeniu zdrowy rozsądek nakazywałby usunięcie się z życia publicznego. Potrzebne mu są te kolejne wystąpienia ? Czy tylko jak kukiełka wypełnia polecenia mocodawców ?
  • x2468 28.12.18, 16:16
    Za kradzież, wyprowadzenie i przekazanie obcemu mocarstwu powinni siedzieć Macierewicz i Kaczyński.
    Gdzie jest "szafa Lesiaka", gdzie dokumenty z teczek Kaczyńskiego i Macierewicza? Tomasz Piątek twierdzi że dokumenty współpracy Macierewicza z SB zostały spalone. Czy prokuratura przesłuchała agentów SB aby ustalić fakty?

--
    Financial Times:
  • adalberto3 28.12.18, 23:50
    Niech głośno krzyczą. Jeżeli ich wypowiedzi będą wiarygodne, to pewnie i prokuratura zachce ich usłyszeć.
  • erka-4 28.12.18, 06:45
    Wałęsa "wyprowadził" te bandyckie ruskie wojska z Polski tak mimo swej woli,bo kim on był skoro był zwykłym pionkiem,w tej światowej polityce,a wolą tej właśnie polityki było to "wyprowadzenie".Polacy dziś już dobrze znają te wałęsowe numery i wiedzą,że on sam własnoręcznie komunę obalił jak tą półlitrówkę z komunistami wypitą.No to skoro on taki jest jak był niegdyś mocny to niech dziś PiS obali a Polskę z Rosją połączy.Jeśli tego dokona to powiem,że jest czegoś warty.

No to panie bolku,bier się pan do roboty,a nie piernicz farmazonów,pokaż co dzisiaj potrafisz.
  • annakarenina 28.12.18, 09:28
    Ministerstwo Propagandy PiS dostało odgórny zakaz zohydzania Unii , to przerzucili się na Wałęsę.
    Teraz jego usiłują Polakom zohydzić.
    Gadzinówka zwana dla jaj TVP INFO musi siać nienawiść, bo tak ma jak sam kaczor.

--
  • annakarenina 28.12.18, 09:57
    jeszcze nigdy w mediach nie był.

Powiedzieli, że Wałęsa chce sobie załatwić darmowy bilet na wycieczkę do Moskwy!!!

--
  • erka-4 28.12.18, 10:29
    ...szachownicy,a i ja takim się okazałem skoro na niego głosowałem tak mimo swej woli,bo niby co ???
    Miałem niby głosować na Tymińskiego,przecież jego nie znałem i nie wiedziałem co z niego za agent jest,a Wałęsa był bolkiem,o tym wiedziałem już w roku 80.bo o jego przeszłości eSBeckiego kapusia już wówczas pisano w solidarnościowych broszurkach.
    Nie było to żadną tajemnicą w tamtym roku,każdy solidarnościowiec o tym wiedział,lecz nie znał wszystkich szczegółów tej współpracy,które wyszły na jaw w latach następnych,a postępowanie pana Wałęsy dało dowód i daje nadal,że on z tej bolkowej współpracy nie urwał się po dzień dzisiejszy.
    Ja tak myślę i mam wszelkie prawo oraz podstawy do takiego myślenia.

annakarenina napisała:

> Ministerstwo Propagandy PiS dostało odgórny zakaz zohydzania Unii , to przerzuc
    > ili się na Wałęsę.
    > Teraz jego usiłują Polakom zohydzić.
    > Gadzinówka zwana dla jaj TVP INFO musi siać nienawiść, bo tak ma jak sam kaczor
    > .
    >

>
    - dla mnie nie jest do niczego jakieś ministerstwo potrzebne,bo myśleć sam potrafię,a myślę normalnie co nic wspólnego nie ma z nienawiścią.Wałęsa osobiście potwierdził,że był współpracownikiem eSBeckim,a skoro takim był to dalsze jego działania były z tą współpracą związane ściśle,czego niezbitym dowodem była słynna Nocna Zmiana.On by tego nie wymyślił,za głupi był na takie myślenie,za niego inni to wszystko wymyślili,i dziś także wymyślają a on powtarza jedynie te ich myśli.
  • m.c.hrabia 28.12.18, 10:49
    nawet jak na chłopa , to wyjątkowa z ciebie gnida.

--
    Wiemy, że przekaz TVP info może razić inteligentne osoby, ale my chcemy trafić do naszych wyborców
  • erka-4 29.12.18, 11:44
    m.c.hrabia napisał:

nawet jak na chłopa , to wyjątkowa z ciebie gnida.

Zabrakło kontrargumentów to pora na inwektywy przyszła,mocium chrabio.
    Pluć i charkać każdy idiota potrafi,a może byś użył nieco wysiłku i próbował udowodnić,że to co napisałem jest kłamstwem i moim wymysłem,a ty tak zaraz od jakichś gnid mnie wyzywasz.
    Weź pod uwagę,że jestem chrześcijaninem i gnidą być nie mogę,wszą ewentualnie,jaśnie panie chrabio,a chrześcijanin błędy wybacza,ale nigdy tych błędów nie zapomina,bo uważa,że na błędach swoich i cudzych człowiek się uczy ,a jak się uczyć na podstawie czegoś czego się nie pamięta,mocium chrabio.
  • x2468 28.12.18, 16:20
    Wypił półlitrówkę- ty to widziałeś bo polewałeś? Coś ci siem popieprzyło w robaczywym łebku, nie L.Wałęsa lecz Jarosław Kaczyński i nie półlitrówkę lecz herbatkę z malinowym sokiem.

--
    Financial Times:
  • m.c.hrabia 28.12.18, 10:05
    i nadaje stopnie naukowe :)

--
    Pisiorski motłoch żyje nienawiścią, chce nienawiści, ona ich napędza
  • x2468 28.12.18, 16:23
    Z chama pan, z magistra profesor, wystarczy suchać i sużyć.

--
    Financial Times:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.