Dodaj do ulubionych

PIS robi propagandę na wszystkim, na trupach też

07.01.19, 22:01
Pislam od kilku dni pokazuje jakim to pisowiec jest bydlakiem
Lansuja sie na kolejnej tragedii 5 rodzin mlodziutkich dziewczyn.
Teraz Pislam informuje pisowska ciemnota ile to nieprawidlowosci znalazl w Escape roomach.
Akcja propagandowa az milo.
A 5,5 miliona przyglupow pisowskich zachwycona tym jak Pislam dba o rodakow.
ciemnota nie rozumie ze akcja "Bezpieczenstwo" W KAZDYM miejscu pokazalaby bardzo wiele nieprawidlowosci.
Escape Roomy to pikus - dlaczego Pislam nie kontroluje np dyskotek? gdzie problem jest 100 razy wiekszy?
Ano dlatego ze 5,5 mln przyglupow glosujacych na PIS nie zrozumialoby kontroli dyskotek.
Pislam robi akcje w miejscach X po tragedi w miejscu X

PS A za 3 dni miesiecznica.
Dlaczego Pislam przestal dbac o zamordowanych w zamachu?
Bo zbyt maly procent pisowskich glupkow w ten zamach wierzy
Edytor zaawansowany
  • snajper55 07.01.19, 22:22
    Co sprawdzają strażacy? Na przykład to, czy wyposażenie jest z materiałów palnych. Mówi oficer prasowy SP w Grudziądzu:

"Sprawdzamy przepisy przeciwpożarowe, czy są materiały palne, czy wykończenie jest z materiałów palnych. "

Zapraszam panów strażaków do biur, restauracji, kin, banków, sklepów, zakładów produkcyjnych, hotelach, mieszkań. Wszędzie są materiały palne a wyposażenie jest z palnych materiałów. Wszystko trzeba zamknąć! Te palne papiery w biurach i bankach, te palne meble...

S.
    --
    Flowers of the Forest
  • snajper55 07.01.19, 22:23
    grudziadz365.pl/pl/11_wiadomosci/72244_trwaj_kontrole_obiekt_w_escape_room_w_grudzi_dzu_s_dwa.html

S.
    --
    Kometa
  • wsk175 07.01.19, 22:52
    Nic tak nie ożywia pisiej propagandy jak świeże trupy.
    Podejrzewam, że pisi z utęsknieniem wyczekują na kolejne ludzkie dramaty by się przy nich ogrzać.
  • ceppisowski 07.01.19, 22:59
    5,5 mln glupkow glosujacych na PIS 3 lata temu jest zachwycona jak to Pislam o nich dba i ile żyć uratowali
  • yoma 07.01.19, 23:04
    A ty Snajper się nie dziw. Zaraz się okaże, że jakiś szwagier albo inny pociot ma fabryczkę azbestu...

PS autodonos. Mam dużo książek. Zamknąć.

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • ceppisowski 07.01.19, 22:58
    Ale jest tez przykra wiadomosc dla pisorskich katolikow
    Przy tragedii koszalinskiej za dlugo sie nie ogrzeją
  • pies_na_czarnych 07.01.19, 23:09
    Dzisiaj dotarło wiele przykrych wiadomości do pisich katolików. Schowali ogon pod siebie i liżą rany
    www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/rodziny-ekshumowanych-ofiar-katastrofy-smolenskiej-dostana-odszkodowania,898081.html

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • yoma 07.01.19, 23:19
    To już wczoraj obrabialiśmy w licznych wątkach, przeważnie wyosłowanych.

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • buldog2 07.01.19, 23:39
    Myślisz, że to ich obejdzie? Bulterier powie im o antypolskich wyłudzaczach i oszustach.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza

Nasze rządy... Bez żadnego trybu – prezes
  • ceppisowski 09.01.19, 21:37
    scierwa nie beda sie odwolywac bo ida wybory
    Gdyby nie to pisowskie bydle tak by sie nie zachowalo
  • yoma 07.01.19, 23:02
    >dlaczego Pislam nie kontroluje np dyskotek?

Kościołów. Pokażcie mi kościół z drogą ewakuacyjną...

--
    <*>
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • horpyna4 08.01.19, 08:29
    Nie jestem pewna (nie zwracałam uwagi), ale chyba widziałam jakimś kościele drogę ewakuacyjną. Ale kościoły w trakcie nabożeństw nie są zamykane, więc ewakuacja nie jest aż takim problemem jak w lokalach imprezowych. Kina i teatry miały od niepamiętnych czasów wyraźnie zaznaczone wyjścia ewakuacyjne, ale już w dyskotekach panuje wolna amerykanka.

Ciekawe, jak jest z przepisami. Dawniej, za PRL, istniały różne wymagające odbioru przez strażaków rozmaitych obiektów. Ale za PRL nie było escape roomów, więc pewnie nie są wyszczególnione. Szanowny parlament, zamiast zajmować się duperelami w rodzaju handlu w święta, powinien chyba zainteresować się stanem przepisów dotyczących bezpieczeństwa obywateli, bo obecne mogą nijak nie przystawać do obecnej rzeczywistości. Tylko że na ekspertów trzeba powołać prawdziwych fachowców, a nie pisiewiczów, co pewnie jest nie do przyjęcia przez pisich.

Aha, bardzo dawno temu czytałam opracowanie (wydane jako książka) jakiegoś fachowca strażackiego, zatytułowane "Pożary kościołów i kaplic". Bardzo dobrze były tam uzasadnione konkretnymi przypadkami rozmaite wymagania, ale teraz pewnie nikt o tym nie pamięta. Choćby proboszczowie nowo powstających obiektów sakralnych: nie zawsze przestrzegają prostej zasady, że nawet tymczasowo, jak jeszcze nie ma docelowych ławek, tylko krzesła, to te krzesła muszą być połączone w sztywne rzędy. Inaczej każda panika spowoduje nieporównanie więcej ofiar.
  • yoma 08.01.19, 23:16
    >kościoły w trakcie nabożeństw nie są zamykane,

No nie są, nie są. I już widzę spokojne wychodzenie wiernych przez jedne wąskie drzwi, gdyby coś...

W kościołach używa się otwartego ognia, jeśli się nie mylę.

--
    Demon Duck of Doom
  • klodawa1952 08.01.19, 08:50
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • sverir 08.01.19, 10:53
    Odpuść sobie romek, wystarczy, że pis już lansuje się na tragedii. Ty już nie musisz bronić pisu.

--
    Ostatnim komunistycznym premierem był Mateusz Morawiecki.
  • stasi1 10.01.19, 09:29
    Jak nie drewniany to kościół ciężko podpalić ale szybko wydostać się to rzeczywiście jest trudno
  • yoma 10.01.19, 15:27
    Mury ciężko, wnętrze łatwo.

--
    Bo nie poradzisz nic bracie mój, gdy na tronie siedzi...
  • pies_na_czarnych 07.01.19, 23:26
    Na trupach też? Przecież PiS istnieje tylko dzięki trupom.

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • lech1966 08.01.19, 01:15
    ceppisowski napisał(a):

> Teraz Pislam informuje pisowska ciemnota ile to nieprawidlowosci znalazl w Esca
    > pe roomach.

Pamiętam jak w czasie rządów Tuska dowiedzieliśmy się że w handlu pojawiła się spora ilość soli drogowej jako jadalnej Oczywiście nigdy nie dowiedzieliśmy się które firmy sprzedawały tę sól ani które firmy dodawały jej do swoich wyrobów które wszyscy później jedliśmy. Typuję że gdyby to były zakłady pisiorów to Tusk wysłał by tam wojsko.

Co teraz mi powiesz "cepie" a może ty od tej soli taki akurat jesteś???

www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/sol-drogowa-jako-jadalna-w-stolecznych-sklepach-i-hurtowniach,66336.html
    wiadomosci.wp.pl/sprzedawali-sol-drogowa-jako-spozywcza-i-nie-zostana-za-to-ukarani-6027709884174977a

--
    Jak weszliśmy do Platformy To staliśmy się bezwolni
    Myślą za nas i kierują Przestawiają, kierunkują
    Słońce Peru nam przewodzi Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  • snajper55 08.01.19, 01:41
    lech1966 napisał:

> Pamiętam jak w czasie rządów Tuska dowiedzieliśmy się że w handlu pojawiła s
    > ię spora ilość soli drogowej jako jadalnej. Oczywiście nigdy nie dowiedzieli
    > śmy się które firmy sprzedawały tę sól ani które firmy dodawały jej do swoich w
    > yrobów które wszyscy później jedliśmy. Typuję że gdyby to były zakłady pisiorów
    > to Tusk wysłał by tam wojsko.

Za Tuska mojemu znajomemu ukradli portfel w tramwaju. Taka to była Polska! Nie to co teraz.

S.
    --
    Kantyczka z lotu ptaka
  • horpyna4 08.01.19, 08:34
    No właśnie, jeszcze trochę, a portfele będą zupełnie puste i żaden złodziej się nie połasi na nie. Czyli PiS doprowadza do tej sytuacji w trosce o dobro szarych obywateli...
  • sverir 08.01.19, 10:56
    I nie można zapomnieć o smażalniach ryb nad morzem. Tam smażą na starych olejach!

--
  • ceppisowski 09.01.19, 21:39
    Pislamskie prawo i sprawiedliwosc to rewizja w nocy u czlowieka ktory zalozyl koszulke na pomnik i jednoczesnie uniewinnianie nieskazanego
  • tanebo2.0 08.01.19, 08:37
    Będą ekshumacje? Tak po cztery razy każdy trup...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • adalberto3 08.01.19, 09:05
    I nic więcej. Oglądamy niestety skutki bylejakości państwa teoretycznego PO-PSL. Od nieszczęścia do nieszczęścia - do takich obrazków możemy się przyzwyczaić. Premier Tusk delikatnie mówiąc olewał takie problemy, one powoli wychodzą teraz. Jest okazja do przeprowadzenia kontroli wszystkich obiektów użyteczności publicznej - czy spełniają warunki przeciwpożarowe, czy są przystosowane dla ludzi niepełnosprawnych, itd. Dużo roboty dla samorządów, również tych PO-wskich europejskich.
  • tanebo2.0 08.01.19, 09:07
    Szkoda że konie w Janowie nie dożyły tej waszej europejskości...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • m.c.hrabia 08.01.19, 09:14
    tanebo2.0 napisał:

> Szkoda że konie w Janowie nie dożyły tej waszej europejskości...
    >

przecież to były tylko araby.

--
    Wiemy, że przekaz TVP info może razić inteligentne osoby, ale my chcemy trafić do naszych wyborców
  • adalberto3 08.01.19, 09:38
    Rasowe konie są bardzo delikatne. Oddechu Jeana Claudea Junckera raczej by nie wytrzymały.
  • yoma 08.01.19, 10:25
    No nie mów, Tuska już się nie dało wcisnąć?

Jak to dobrze, że wasz "prezydent" nie żyje...

--
    Demon Duck of Doom
  • sverir 08.01.19, 10:58
    "Premier Tusk delikatnie mówiąc olewał takie problemy, one powoli wychodzą teraz"

Dlaczego wychodzą dopiero po 3 latach rządów PiS, skoro ani premier Szydło, ani premier Morawiecki tych problemów nie olewali?

--
  • adalberto3 08.01.19, 23:43
    Może to Opaczność czuwa nad tym państwem, a może tylko przypadek. W sumie to sprawa kompetencji poszczególnych resortów i ich kierownictwa. Jak się teraz okazuje, swoją pracę powinni rozpocząć od przeglądu przepisów i ich stosowania. Kosmiczna praca, nie każdemu ministrowi starcza ochoty i wyobraźni. Jak długo trzeba było czekać na reakcję, gdy płonęły kolejne wysypiska śmieci. Tam przynajmniej nikt nie zginął.
  • yoma 09.01.19, 00:01
    >poszczególnych resortów i ich kierownictwa. Jak się teraz okazuje, swoją pracę powinni rozpocząć od przeglądu przepisów i ich stosowania.

:DDD

Dzięki wojciechu, zrobiłeś mi dzień :D :D

--
    Bo nie poradzisz nic bracie mój, gdy na tronie siedzi...
  • sverir 09.01.19, 07:36
    "Może to Opaczność czuwa nad tym państwem, a może tylko przypadek"

Opaczność na pewno nie, zatem to czysty przypadek, że w końcu, po 3 latach rządu, ktoś na szczęście zginął i rząd Morawieckiego może popisać się swoją skutecznością.

--
  • ceppisowski 09.01.19, 21:40
    no i odezwal sie zindoktrynowany pisowski glupek o nicku adalberto3
  • m.c.hrabia 08.01.19, 09:26
    nie tylko pis
    Kościół włączy się w pomoc rodzinom z Kalisza. Będzie się za nie modlił

--
    Wiemy, że przekaz TVP info może razić inteligentne osoby, ale my chcemy trafić do naszych wyborców
  • yoma 09.01.19, 00:02
    A co złego się stało rodzinom w Kaliszu?

--
    Wreck Plus
  • hordol 08.01.19, 22:33
    jak się z was żółć i wyzwiska wylewają w kolejnych bezsilnych wątkach
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    pisowiec jest bydlakiem,pisorskich katolikow
    pisowska ciemnota,pisich katolików
    przyglupow pisowskich
    ciemnota
    przyglupow
    pisowskich glupkow
    ------------------------------------------------
    tak trzymac platfusy:-D
  • lech1966 08.01.19, 22:52
    Masz super poglądy hordol. Właśnie udowodniłeś że platfusy to ostatni możliwy wybór myślącego człowieka. Gdybym musiał zagłosować na PO to wolalbym palnac sobie w łeb.

--
    Jak weszliśmy do Platformy To staliśmy się bezwolni
    Myślą za nas i kierują Przestawiają, kierunkują
    Słońce Peru nam przewodzi Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  • yoma 08.01.19, 23:18
    Super kawałek! Pożyczysz mi na tekst do utworu muzycznego?

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • hordol 08.01.19, 23:26
    nie mam praw autorskich.
    musisz poprosic naszych forumowych kolegów z platformy i kodu
    to w sumie sympatyczni i zacni ludzie więc chyba nie odmówią
  • yoma 09.01.19, 14:22
    Oczywiście, że masz. Pana Tadeusza też trzeba było złożyć z poszczególnych słów, prawa ma ten, kto złożył i opublikował.

Traktuję to jako zgodę, dzięki. Melodię już mam w głowie :)

--
  • ceppisowski 09.01.19, 21:42
    hardol
    jak bym powiedzial ze inteligentny pisowiec to moim zdaniem to bylaby wieksza obraza dla was
    Zrozumialbys przeciez ze nie dosc ze uwazalbym was za durniow to jeszcze bym z was kpil
  • taniarada 10.01.19, 01:54
    ceppisowski napisał(a):

> hardol
    > jak bym powiedzial ze inteligentny pisowiec to moim zdaniem to bylaby wieksza o
    > braza dla was
    > Zrozumialbys przeciez ze nie dosc ze uwazalbym was za durniow to jeszcze bym z
    > was kpil
    Nie pochlebiaj sobie kretynie.
  • nazimno 09.01.19, 21:05
    Przekopywanie "na metr gleboko" - czym bylo, cepie?
  • ceppisowski 09.01.19, 21:48
    nie wiem czym bylo
    moze tak Kopaczowej powiedzieli
    Jakie to ma znaczenie czy ja oszukali czy ona powiedziala to co nie jest prawda?
    Stala sie tragedia i przy okazji takich tragedii rodziny chca szybko ciala
    To oznacza ze musza one byc nie za bardzo posegregowane.
    Dla durniow musza byc, a dla normalnych nie musza byc.
    Ty jestes z tych co uwazaja ze wszystko zostalo porozdzielane dobrze?
    Glupcem jestes
    Flaki pozostaly w Smolensku, mniejsze fragmenty nadal sa pomieszane.
    Pislam zrobil to do celow politycznych i nie badz durniem wiekszym od zwierzecia ze o tym nie wiesz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.