Dodaj do ulubionych

Rychard Duża Bańka

09.01.19, 13:34

Nie śledzę komisji ds VAT, ale to mnie zaciekawiło :
"akta komisji śledczej ds. VAT zawierają zeznanie świadka mającego "problemy z szeroko rozumianą skarbówką" mówiąca o trzech spotkaniach z Czarneckim i przekazaniu świadkowi przez europosła numeru telefonu do szefa CBA Ernesta Bejdy, z którym później świadek kilkakrotnie się spotkał. Po kilku kolejnych spotkaniach - relacjonował zeznania Konwiński - świadek został konsultantem ekonomicznym CBA.

"Czy każdy, kto ma problem ze skarbówką, może otrzymać od europosła, bądź posła partii rządzącej telefon do szefa służby śledczej?" - pytał poseł PO. Konwiński powołał się też na innego z przesłuchiwanych świadków, który zeznał, że osoba pośrednicząca w umawianiu spotkań z Czarneckim, miałaby otrzymać za to nawet milion zł.

Czytaj więcej na fakty.interia.pl/polska/news-odpowiedz-czarneckiego-po-zawiadomieniu-po-do-prokuratury-w-,nId,2774231#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

--
"Ojciec Rydzyk powinien dostać Nagrodę Nobla z fizyki, bo udowodnił, że fale radiowe mogą przyciągać ciemną masę - stwierdził Stefan Niesiołowski."
Edytor zaawansowany
  • lech1966 09.01.19, 23:21
    Ciekawe fakty z gabinetów PO

--
    Jak weszliśmy do Platformy To staliśmy się bezwolni
    Myślą za nas i kierują Przestawiają, kierunkują
    Słońce Peru nam przewodzi Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  • x2468 09.01.19, 23:31
    Ciepła twarz dojnej zmiany:
    bi.im-g.pl/im/81/35/17/z24335233MS.jpg

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • lech1966 09.01.19, 23:57
    Surowa twarz poprzednika..

i.wpimg.pl/644x430/d.wpimg.pl/654023277--1239356217/marek-belka-prezes-nbp.JPG

--
  • x2468 10.01.19, 00:00
    Pokłon umiłowanemu złożyłeś czy poczekasz na brata?:
    tops.easyvoyage.co.uk/wp-content/uploads/2018/03/14211.jpg

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • lech1966 10.01.19, 00:17
    Poczekam na Kim In Tuske.

--
  • lech1966 10.01.19, 00:20
    cdn.natemat.pl/994764ff3aebdd50b9793b67b309a539,780,0,0,0.jpg
    --
  • erte2 10.01.19, 00:56
    lech1966
    Widzisz misiu - żebyś się nie wiem jak starał, stawał na uszach, próbował naciągać fakty itd. to nie znajdziesz żadnego haka na Tuska. Współczuję ci, ale nie ma się do czego przyczepić, nie obujesz go w żadne przekręty, lewe dochody czy łapówki; nie trafisz na jakąś Srebrną czy Telegraf, nie wytropisz lewej nagrody, wyłudzenia czy nepotyzmu. I nawet owo "haratanie w gałę" doskonale wpływa na jego kondycję, co pozwala mieć nadzieję na sprawną prezydenturę w latach 2020 - 2030.
  • lech1966 10.01.19, 17:35
    erte2 napisał:

> lech1966
    > Widzisz misiu - żebyś się nie wiem jak starał, stawał na uszach, próbował nacią
    > gać fakty itd. to nie znajdziesz żadnego haka na Tuska.

erte żabciu. Ja nie staje na uszach i nie szukam czegoś na Tuska. Co prawda moje poczucie sprawiedliwości mówi mi że ma się czego obawiać, ale dopuki nie będzie aktu oskarżenia czy wyroku TS przysługuje mu domniemanie niewinności. A w haki bawią się lemingi z PO - KO więc nie opowiadaj mi głodnych kawałów.

--
  • cronny 10.01.19, 00:21

Jedna duża bańka? Może kiedyś, gdy pisuarowy reżim dopiero raczkował, to może i było coś. A dziś, gdy nabrali ciałka - za jedną bańkę można kupić tylko marnego cieniasa. Podrożało. Teraz, jak się chce mieć chody u reżimu, to byle prowincjonalnej papudze trzeba odpalać 40 dużych baniek...

--
    "Takeście sobie, łajdaki, myśleli, że wam ta komisja coś pomoże... drek wam pomogła" /Jaroslav Hašek, "Przygody dobrego wojaka Szwejka"/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.