Dodaj do ulubionych

A może podzielić Polskę terytorialnie?

21.01.19, 11:53
Po prawej stronie Wisły Polska PIS a po lewej Polska
Edytor zaawansowany
  • alistair_p 21.01.19, 13:18
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • nazimno 21.01.19, 13:29
    Bravissimo, alistair_p !!!
    Coz za pomyslowosc!

PS
    Tylko nie proponuj wykorzystania juz istniejacych obiektow, ogrodzonych rdzewiejacym
    drutem kolczastym, bo maja one status muzeum.

• cossa.nostra 21.01.19, 13:32
    nazimno napisał:

> Bravissimo, alistair_p !!!<

Rozpacz i brak nadziei odbiera mu rozum. Jeżeli jakiś miał:)
  • alistair_p 21.01.19, 13:45
    Będą mieli swoją TV i Nasz Dziennik.Wyżywienie według stawki szpitalnej.Nawet samorząd będą mogli sobie wybrać.

--
    Przewiduję szczęśliwą przyszłość Amerykanom jeśli będą mogli zapobiec marnowaniu ludzkiej pracy przez rząd, pod pretekstem opieki nad nimi.
    Thomas Jefferson
  • cossa.nostra 21.01.19, 13:50
    Wygrajcie najpierw wybory, eunuchy lemingowskie. Ochronę swoich igrzysk też macie dziurawą.
    Nic wam nie wychodzi. I nie wyjdzie...
  • klodawa1952 21.01.19, 15:22
    nazimno napisał:

> Bravissimo, alistair_p !!!
    > Coz za pomyslowosc!
    To znany pomysł. Realizowali go faszyści i komuniści. Jka widać moderacja to popiera i nie widzi w tym nic z nienawiści.
  • yoma 21.01.19, 15:16
    Żółwik, Alistair. Ale nie na Podlasiu, Podlasie jest ładne.

--
    Wreck Plus
  • xystos 21.01.19, 16:40
    POpaprańców jest jeszcze mniej,
    sprzedajmy ich Putinowi by miał
    kim Sahalin zaludnić,w zamian
    przyjmiemy Czukczów i Kałmuków.

--
    ZEN
  • mialeschamiezlotyrog 24.01.19, 09:18
    na Podlasiu jest min.piekna Kraina Otwartych Okiennic. a to raczej do pisanek nie pasuje
  • marbor1 21.01.19, 13:28
  • cossa.nostra 21.01.19, 13:35
  • weteran-czasu 21.01.19, 13:41
    Czas PiS odbiega końca!
    To jest fakt.
    Rzeczywiste poparcie społeczne dla obywatela Kaczyńskiego wynosi niecałe 17%.

--
    Wyborcy wspierający WOŚP doskonale wiedzą na kogo nie zagłosują do końca świata i dzień dłużej.

Wysokość składki i dofinansowania unijnego dla Polski
    ]:->
  • klodawa1952 21.01.19, 15:23
    weteran-czasu napisał:

> Czas PiS odbiega końca!
    > To jest fakt.
    > Rzeczywiste poparcie społeczne dla obywatela Kaczyńskiego wynosi niecałe 17%.
    A jakie jest rzeczywiste dla Schetyny ?
  • stasi1 24.01.19, 09:53
    A kto to ci powiedział? A czy będzie rządził nami w przyszłym roku? To nic pewnego ale jak będzie to pewnie do tej pory kiedy to towarzysze partyini obalą
  • yoma 21.01.19, 15:17
    cossa.nostra napisał(a):

> marbor1 napisała:
    >
    > "... i nie życzę sobie tu PiSdaków."
    >
    > Już raz sobie życzyłaś. Komorowski i PO. Życz, sobie zycz...

I Jaki w pierwszej turze z 80-poparciem...

--
    - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
  • derff 21.01.19, 13:45
    W sumie niektóre "pisiory" są nawet sympatyczne ale wolę ich na odległość
  • alistair_p 21.01.19, 13:47
    Waran z Komodo jest bardziej sympatyczny niż taka za przeproszeniem Pawłowicz.

--
    Przewiduję szczęśliwą przyszłość Amerykanom jeśli będą mogli zapobiec marnowaniu ludzkiej pracy przez rząd, pod pretekstem opieki nad nimi.
    Thomas Jefferson
  • yoma 21.01.19, 15:14
    Sorry, mam działkę po prawej stronie.

Od dawna proponuję, nie tyle podzielić, co oddać im jakieś szkody pogórnicze w udzielne władanie i tam niech się rządzą.

Ciekawe, jak by wyglądał bilans handlu zagranicznego takiego księstewka :)

--
    Wreck Plus
  • lech1966 23.01.19, 23:27
    yoma napisała:

> Sorry, mam działkę po prawej stronie.
    >
    > Od dawna proponuję, nie tyle podzielić, co oddać im jakieś szkody pogórnicze w
    > udzielne władanie i tam niech się rządzą.
    >
    > Ciekawe, jak by wyglądał bilans handlu zagranicznego takiego księstewka :)

Mogłoby się okazać że tylko ta prawostronna Polska ocalała a lewostronną podzieliły kraje zainteresowane rozbiorem, co przy udziale pożytecznych idiotów jest wysoce prawdopodobne.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.

Autor KZP
  • taniarada 21.01.19, 15:16
    Wolny Gdańsk ,Generalna Gubernia ,Hanysowo i Cepy z Zakopanego.Oraz województwo peowsko-mazowieckie .I jest fajowo.😊
  • klodawa1952 21.01.19, 15:20
    derff napisał:

> Po prawej stronie Wisły Polska PIS a po lewej Polska
    WYkonujesz doktrynę Putina?
  • mariner4 21.01.19, 16:20
    Ja jestem gotów, aby z moim Pomorzem Zachodnim sp...... z tego kraju. To kiedyś było niezależne księstwo.
    M.

--
    "Gdyby idiota wiedział, że jest idiotą, to automatycznie przestałby być idiotą"
    Stefan Kisielewski - Kisiel
  • klodawa1952 24.01.19, 06:47
    mariner4 napisał:

> Ja jestem gotów, aby z moim Pomorzem Zachodnim sp...... z tego kraju. To kiedyś
    > było niezależne księstwo.
    > M.
    A ty masz zapewne przodka w osobie Bogusława:)
    To nie terytorium dzieciaku jest tym co opisuje i cementuje społeczności czy społeczeństwa.
  • mariner4 24.01.19, 11:56
    Dziękuję za "dzieciaku". Wzruszyłem się. Na szczęście mieszkam w tej części Szczecina, gdzie o Europu nie trzeba forsować rzek. Jakby co to uciekną pieszo. Z PiSiorami nie chcę się cementować, bo to jest motłoch.

--
    "Gdyby idiota wiedział, że jest idiotą, to automatycznie przestałby być idiotą"
    Stefan Kisielewski - Kisiel
  • w11mil 21.01.19, 16:38
    Po jednej stronie rządzi PIS, po drugiej PO z p. Biedroniem, SLD, KOD, Obywatele RP itp.
  • taniarada 21.01.19, 18:10
    w11mil napisała:

> Po jednej stronie rządzi PIS, po drugiej PO z p. Biedroniem, SLD, KOD, Obywatel
    > e RP itp.
    Hej szable w dłoń i hajda na kodowców i obywateli ub.
  • yoma 21.01.19, 18:46
    Brawo, taniutka. Moje serdeczne gratulacje.

--
    Nowogrodzka, bardzo proszę o rzucenie na odcinek kogoś o IQ wyższym od glisty. Bo nudno. 
  • jabbaryt 22.01.19, 17:25
    Pomysł niezły tylko ja mieszkam za zachód od Warszawy chyba bym wtopił na przeprowadzce. Ale idea niegłupia.
  • behemot17-13 23.01.19, 22:37
    Przecież są jeszcze linie poziome, przekątne, zygzaki, esy floresy i meandry. A poza tym, są też baranki i wilki i wilki.

--
    "po co iść tropem tego, co się już skończyło ?" <*> ci co weszli na szczyt, widzieli świat z góry. niestety, niektórzy zamiast zejść powoli, stoczyli się na łeb i szyję.<*> "Przód tej wypowiedzi leci do tyłu czyli bokiem w dół czy jakoś tak."
  • derff 24.01.19, 09:25
    Osobiście miałbym problem z Zakopanym. Bardzo lubię Zakopane i Tatry i pewnie powinno zostać miastem wolnym na pisim Podhalu
  • wkkr 24.01.19, 09:28
    Jestem po prawej stronie i nie cierpię PiS. Dlaczego chcesz mnie wsadzić do domu wariatów?

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • zzapijaczony_ryj 24.01.19, 10:46
    w miejsce wykarczowanej puszczy, powinien im wystarczyć. Plus Filia Wolska + w Toruniu.
  • yoma 24.01.19, 11:49
    O nie nie nie, przecież zaraz zażądają korytarza.

--
    - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
  • inocom 24.01.19, 18:34
    derff napisał:

> Po prawej stronie Wisły Polska PIS a po lewej Polska

i wręcz nawoływanie do złamania prawa.
    "Art. 3.
    Rzeczpospolita Polska jest państwem jednolitym."
    Nie mówiąc już o tym "Art. 1.
    Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli."

A teraz załóż struj marki OTUA.

--
    Sadists just want to have fun ... and the Internet is their playground - Personality and Individual Differences 67 (2014) 97–102
    doi.org/10.1016/j.paid.2014.01.016

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.