Dodaj do ulubionych

Misiek na trzy miechy do gawry

30.01.19, 15:59
Szkoda, że nie zdrutowali go tak z miesiąc wcześniej, bo by całą zimę spokojnie sobie przespał.

--
"Ludzie są tacy głupi, że to działa! Niesamowite!"

Mateusz Stówka-Morawiecki
Edytor zaawansowany
  • pies_w_studni 30.01.19, 16:06
    Ukrzyżują go, nawet o. Rydzyk nie pomógł. Chyba naprawdę Macierewicz się w pisie kończy.
  • witek.bis 30.01.19, 16:13
    No, jeszcze będzie jakieś odwołanie, ale różowo nie jest.

--

• m.c.hrabia 30.01.19, 16:17
    Najważniejsze ,że z błogosławieni pleśni

--
    Wiemy, że przekaz TVP info może razić inteligentne osoby, ale my chcemy trafić do naszych wyborców
  • witek.bis 30.01.19, 16:24
    Ładna mi dobra zmiana, skoro takich miśków-medalistów sadzają. Kwiat patriotycznej młodzieży wykrwawiał się pod parasolami i na dyskotekach, a Ojczyzna tak im się odpłaca?

--

• boblebowsky 30.01.19, 16:21
    Łuuuu... ciężko będzie miał salceson, nawet na śledczym.

--
    Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
  • witek.bis 30.01.19, 16:26
    Jak po areszcie rozjedzie się, że chłoptaś generałów wypieprzał, to już pierwszego dnia buławy marszałkowskie mu wytatuują.

--

• m.c.hrabia 30.01.19, 16:26
    Eeeee tam ciężko, po świeże to sama przyjemność

--
    Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
  • erte2 30.01.19, 16:43
    Nie znęcajmy się nad biednym głupolem; przyjrzyjmy się raczej temu kto zrobił mu wodę z mózgu, kto wmówił mu że jest bezkarny i że pod takimi skrzydłami włos mu z głowy spaść nie może. Nieborak był indoktrynowany od wczesnej młodości, protektor zafundował mu stanowisko, apanaże, limuzynę do wożenia tłustej dupci, a przede wszystkim poczucie ważności a może nawet misji. No i poszło, no i się pulpecik pogubił, i na dokładkę został synonimem obciachu, nepotyzmu i niekompetencji. A teraz jeszcze prawdopodobnie wyrok.
    I z takim bagażem pójdzie w życie.
  • witek.bis 30.01.19, 16:56
    Co prawda, to prawda... Ten najbardziej winny hula sobie dzisiaj na świeżym powietrzu i pewnie się zastanawia, czy skoczyć w góry na narty, czy z trampoliny do basenu.

--

• taniarada 30.01.19, 17:16
    boblebowsky napisał:

> Łuuuu... ciężko będzie miał salceson, nawet na śledczym.
    >
    Widzę że jakieś doświadczenie i praktykę posiadasz.🤣🐴
  • haen2010 30.01.19, 16:48
    Ogromnej paniki. Gdyby czuli się pewnie u władzy, to kumpla by nie wsadzali. Co najwyżej jakieś długie i mętne procesy sądowe.
  • don.kichote 30.01.19, 18:30
    haen2010 napisał:

> Ogromnej paniki. Gdyby czuli się pewnie u władzy, to kumpla by nie wsadzali. Co
    > najwyżej jakieś długie i mętne procesy sądowe.

To o czym piszesz, to raczej PO-wskie standardy...

--
    Na ignorancje lekarstwem są książki, na głupotę - strzelba i szpadel
  • religijnych.uczuc.obraza 30.01.19, 18:36
    A jakiś przykład na te peowskie standardy?

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande?-mówi Morawiecki.
  • don.kichote 30.01.19, 18:41
    religijnych.uczuc.obraza napisał:

> A jakiś przykład na te peowskie standardy?

Sawicka!
    Może być?

--
    ?Dobrze jest - psiakrew - a kto powie, że nie - to go w mordę!?

Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • religijnych.uczuc.obraza 30.01.19, 18:53
    Przecież jej nie wsadzili peowcy. Wsadzili ją pisowcy i musiała być z pisu, skoro CBA było od patrzenia na ręce rządzącym, a wówczas rządziło Pis.

--
    Ryszard Czarnecki:
    Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce. Mamy do czynienia z przesuwaniem się naszego kraju na Wschód-ze standardów zachodnich i europejskich do standardów wschodnich, rosyjskich i białoruskich
  • don.kichote 30.01.19, 19:23

> Przecież jej nie wsadzili peowcy.

--
    ?Dobrze jest - psiakrew - a kto powie, że nie - to go w mordę!?

Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • religijnych.uczuc.obraza 30.01.19, 20:21
    No właśnie, więc co tu mają do rzeczy jakieś peowskie standardy?

--
    Jednostką głupoty i kłamliwej manipulacji w PISie jest sasin, który dzieli się na 100 błaszczaków. Np, "obatel" jest równy w tym wymiarze 1,30 sasina, czyli jest o 30 błaszczaków głupszy od sasina. Karczewski zaś jet równy 2 sasinom czyli jest dwa razy większym mnipulatorem i kłamcą. Brudzińskiego można ocenić na 0,7 sasina, czyli jest o 30 błaszczaków mądrzejszy od Sasina
  • don.kichote 30.01.19, 20:50
    No cóż. Nikt nie jest doskonały

> No właśnie, więc co tu mają do rzeczy jakieś peowskie standardy?

Wróć do postu "haena" i prześledź drzewko aż do tego postu.
    Jeśli dalej nie będziesz rozumiał - poproś kogoś bystrzejszego...
  • religijnych.uczuc.obraza 30.01.19, 21:03
    Prześledziłem. I do tej pory nie ma nic na potwierdzenie jakichś peowskich standardów.

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande?-mówi Morawiecki.
  • taniarada 30.01.19, 20:43
    don.kichote napisał:

> religijnych.uczuc.obraza napisał:
    >
    > > Przecież jej nie wsadzili peowcy.
    >
    >Chce ci się gadać z tym trollem?On ciągle szuka frajerów do zaczepki. Swoim przymułom tylko przytakuje.Miej odrobinę godności.
  • religijnych.uczuc.obraza 30.01.19, 21:04
    Wypyerdalay kretynko.

--
    To był Maj, pachniała Suskim Kempa...
  • erte2 30.01.19, 21:04
    don.kichote napisał:
    Sawicka!Może być?

Nie może misiu; zły przykład.
    Po pierwsze - Sawicka była ofiarą dość perfidnej prowokacji w wykonaniu żigolaka którego "zadaniował" szczuropodobny. Owszem, nikt nie kazał jej brać kasy, ale też dowody zostały pozyskane niezgodnie z prawem w związku z tym, jak każe kodeks, sąd musiał uznać je za nieistniejące.
    A po drugie - nikt jej na siłę nie usprawiedliwiał, i co prawda nie została skazana, ale całkowicie znikła z życia publicznego - w odróżnieniu od szczuropodobnego który został skazany za naduzywanie władzy, ale "bez żadnego trybu" ułaskawiony.
  • don.kichote 30.01.19, 22:24
    "misiu", kiedy mi przedstawisz "misiu", konkretny przepis, literalnie zabraniający takich prowokacji.
    Przypominam ci też "misiu", że w polskim prawodawstwie, nie ma czegoś takiego jak "owoc zatrutego drzewa"...

erte2 napisał:

> ale też dowody zostały pozyskane niezgodnie z prawem w związku z tym, jak każe ko
    > deks, sąd musiał uznać je za nieistniejące.

--
    Na ignorancje lekarstwem są książki, na głupotę - strzelba i szpadel
  • taniarada 30.01.19, 22:35
    don.kichote napisał:

> "misiu", kiedy mi przedstawisz "misiu", konkretny przepis, literalnie zabraniaj
    > ący takich prowokacji.
    > Przypominam ci też "misiu", że w polskim prawodawstwie, nie ma czegoś takiego j
    > ak "owoc zatrutego drzewa"...
    >
    > erte2 napisał:
    >
    > > ale też dowody zostały pozyskane niezgodnie z prawem w związku z tym, jak
    > każe ko
    > > deks, sąd musiał uznać je za nieistniejące.
    > Zauważyłeś że to przedstawiciel niedźwiedzi .Może być misiu ,żabko ,skarbie .Jest to aluzja do ośmieszenia .Nie zawsze korzystna.A jak powie rybko .To już najgorzej .To znaczy że chce się na tobie ślizgać.🤩
  • witek.bis 30.01.19, 16:52
    Areszt Śledczy w [...] ma zaszczyt zaprosić panicza Bartłomieja M[...] na trzymiesięczne sympozjum naukowe pt. "Niebo gwiaździste nade mną, prawo normalne we mnie".

--

• zoro_wieczorowo_poro 30.01.19, 18:50
    jak to? Parasol trzymali, wołali "czołem panie ministrze"

--
    "Ojciec Rydzyk powinien dostać Nagrodę Nobla z fizyki, bo udowodnił, że fale radiowe mogą przyciągać ciemną masę - stwierdził Stefan Niesiołowski."
  • horpyna4 30.01.19, 20:32
    Ciekawe, jak to się dalej potoczy. Nie chodzi mi o samego miśka, tylko o jego protektora Antona i do czego może posunąć się oficer prowadzący z Torunia.

• x2468 30.01.19, 20:47
    Wstyd to przyznac sie do przynaleznosci lub sympati do pis.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • rzewuski1 30.01.19, 20:58
    Ciekawe kto następny?
    Mieli zamykać PO a zamykają swoich .

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • taniarada 30.01.19, 22:36
    rzewuski1 napisał:

> Ciekawe kto następny?
    > Mieli zamykać PO a zamykają swoich .
    >
    Widzisz różnicę .To nie trzeba dopłacać.
  • x2468 30.01.19, 23:33
    Widze,nikt w historii Polski nie kradl, nie mataczyl tak jak robi to pis.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • lumpior 31.01.19, 07:49
    No chyba że PiSlam załatwi mu dodatkowe porcje?

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.