Dodaj do ulubionych

Jeśli PO wygra to będzie tak jak było przed 2015r

01.02.19, 09:55
skasują cały socjal a więc m,in: 500+ albo wprowadzą takie warunki jego przyznawania ze mało kto się na to załapie
to samo 300+, zlikwidują program mieszkanie + który i tak jest w znacznej mierze torpedowany przez platformowe władze samorządowe w terenie.
umowy cywilno-prawne tzw śmeciówki znów nie będą oskładkowane>Zatrudnionym na tego typu umowę nie będzie przysługiwać ani emerytura ani chorobowe. Nie będzie darmowych leków dla seniorów pow 75 roku życia.
Kamienicznicy wezmą surowy odwet na lokatorach którzy mieli czelność im się przeciwstawić.
przestępcy będą dostawać niższe wyroki oraz będą częściej przebywać na przepustach by mogli na nich dokonywać zemsty na tych którzy ich oskarżyli
Sędziowie znów będą bezkarni i będa łamać prawo na straży którego ponoć stoją.
Zalegalizują nie tylko tych trzech swoich sędziów w TK ale także tych dwóch których zasadność wyboru poprzedni TK zanegował.
wróci wielkie bezrobocie. sprzedadzą resztę majątku narodowego obcym inwestorom którzy potem będą ograniczać działalność aż do zupełniej likwidacji przedsiębiorstwa
WPUSZCZENI ZOSTANĄ W OGROMNEJ MASIE TZW UCHODŹCY KTÓRZY ZAMIENIA PRZEDMIEŚCIA POLSKICH MIAST W WYZNANIOWE (ISLAMSKIE) I KRYMINALNE GETTA!
za przekształcenie w prawo własności trzeba będzie zapłacić krocie. już próbowali to zrobić w Warszawie po wygranych wyborach samorządowych w ubr ale to cofnęli bo dostrzegli że za szybko się z tym ujawnili ale potem jeśli znów wygrają tym razem parlamentarne to już nie będą mieli żadnych skrupułów i na nikogo oglądać się już nie będą.
skokowo w górę pójdą ceny energii elektrycznej i innych mediów.
Wróci masowa bieda zwł dzieci
nasili się lewacka indoktrynacja dzieci w szkołach (gender itp bzdury)
Marzeniom reż A Holland będzie zadość.
Tak więc Polaku szaraku masz wiele do stracenia.. możesz zapobiec temu za pomocą kartki wyborczej..
Edytor zaawansowany
 • wagonetka 01.02.19, 09:57
  A oszołomów pozamyka sie w komórkach :-)
 • log24 01.02.19, 10:08
  Jak wykazały najnowsze badania , prowadzone przez dr Kopacz , uderzenie kamieniem dinozaura powoduje tumany naftaliny. O czym prowadząca badania , niezwłocznie, poinformowała opinię publiczną. Co ciekawe, dinozaury dla niepoznaki chodzą w moherowych beretach watahami .. Przez co - łatwo je dorżnąć, taką watahę, jak szarańczę, strąconą, ze zdrowego drzewa. POmścimy :hazardową , Policką, Amber Goldy , dziką reprywatyzację Niesiołowskiego.. Gawłowskiego i jego burdel..wielu , wielu innych. Naszych biedujących towarzyszy, z SB za obniżone emerytury. Zlikwidujemy CBA i IPN..
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 01.02.19, 10:34
  Oni będą szukać na szczególny rodzaj dinozaura na PISozaura.. a jak go znajdą do będa w niego rzucać kamieniami. Zupełnie jak ci przybysze z innego kregu kulturowego których chcieli i u nas osiedlić
 • klodawa1952 01.02.19, 10:18
  0sz0llom-z-radia-maryja napisał:

  > skasują cały socjal a więc m,in: 500+ albo wprowadzą takie warunki jego przyzna
  > wania ze mało kto się na to załapie
  Ty siię Oszołom nie martw. PO nie budzi krzty wiarygodności u większości wyborców. Wystarczy posłuchać Schetyny czy Kopacz i [poczytać agresywne, nienawistne, wulgarne i głupie trolle PO na tym forum i przyjrzeć się im więcej niż podwójnym standardom.
  Jeżeli wygra to koalicja aczkolwiek też nie sądzę a w niej będzie SLD i Nowoczesna.
  To niezwykle ryzykowny manewr ale Biedroń do nich przystąpi po wyborach. Tak więc wybory wygra PiS bo skompromitowana partia Kierwińskich i Neumann ów nie ma na to szans ale rząd może przypaść koalicji Kloakolicji Obywatelskiej i Biedronia.
  ...i mam nadzieję , że tak będzie.
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 01.02.19, 10:33
  ale w miastach PO wygrała wyraźnie. I to nie tylko w tych największych. Trzeba zmobilizować wieś i małe maisteczka. tam mieszka 53% wszystkich mieszkańców Polski (40% na wsiach reszta w tych miasteczkach). Wtedy dami im odpór a polowanie na dinozaury (PiSozaury ) będa nie udane
 • klodawa1952 01.02.19, 11:36
  0sz0llom-z-radia-maryja napisał:

  > ale w miastach PO wygrała wyraźnie. I to nie tylko w tych największych. Trzeba
  > zmobilizować wieś i małe maisteczka. tam mieszka 53% wszystkich mieszkańców Pol
  > ski (40% na wsiach reszta w tych miasteczkach). Wtedy dami im odpór a polowanie
  > na dinozaury (PiSozaury ) będa nie udane
  PO mimo iż jest słabe ale wyciągnie wam jeszcze wiele takich %$#% które są dowodem , że jesteście zepsuć już wiedzą. Na przykład stocznia w Szczeninie jeszcze nic nie buduje. Sławna stępki gdzieś zaginęła a dwuosobowy zarząd pisu śmiga dwoma nowiutkimi Audi A8...a kto bogatemu zabroni.
 • porkaw01 04.02.19, 15:34
  0sz0llom-z-radia-maryja napisał:

  > ale w miastach PO wygrała wyraźnie. I to nie tylko w tych największych. Trzeba
  > zmobilizować wieś i małe maisteczka. tam mieszka 53% wszystkich mieszkańców Pol
  > ski (40% na wsiach reszta w tych miasteczkach). Wtedy dami im odpór a polowanie
  > na dinozaury (PiSozaury ) będa nie udane

  Wieś właśnie mobilizuje się.
  Gdy zostanie wstrzymany eksport polskiego mięsa wieś i mniejsze miasteczka widzą w tym nieudolność rządu PiSu, który nie dopilnował aby mięso z czyrakami nie trafgiało na eksport i polskie stoły.
  Nikt nie wmówi im, że to wina Tuska.
  Nikt bowiem nie lubi jeść czyraków.


  --
  Dawniej porannakawa ale zabanowana więc muszę mnożyć byty nad potrzeby. Im wydaje się, że to ustawienie nowych kont jest niemożliwym - hłe, hłe!
 • sverir 01.02.19, 10:38
  Ale mnie przestraszyłeś. Straszne.

  --
  Ostatnim komunistycznym premierem był Mateusz Morawiecki.
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 01.02.19, 10:56
  To nie straszenie ale realna ocena rzeczywistości która nas otacza
 • religijnych.uczuc.obraza 01.02.19, 11:27
  Realna?

  --
  To był Maj, pachniała Suskim Kempa...
 • lech1966 02.02.19, 12:15
  religijnych.uczuc.obraza napisał:

  > Realna?

  Mało realna. POKO nie może dogonić własnego ogona więc i szanse na dobry wynik są marne. Celowo mówię o "dobrym wyniku" bo o wygranej mogą już teraz zapomnieć.  --
  Nic nam teraz nie wychodzi
  PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.

  Autor KZP
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 04.02.19, 15:54
  Realna poza Wilanowem itp Lemingradami typu np TRÓJ-miasto, POznań..
 • xyz_xyz1 01.02.19, 10:57
  Owszem może i będzie ale aktualnie to co robi rzad Pis tez mi się nie podoba. Odpuszczenie repolonizacji i nacjonalizacji mediów, banków oraz tak zwanych kluczowych dziedzin gospodarki jak np. telekomunikacja jest wielkim błędem. Podobnie reformy sądów. W ogóle dziwi mnie fakt odpuszczenia kampania informacyjnej że UE to nie jest dobry wujek za darmo rozdający miliony euro kasy. Polak powinna dla swego dobra iść w ślady WB tylko zdecydowanie bardzie zdecydowanie. Zyskać możemy dużo stracić może tez trochę ale wolność jest czymś bezcennym.
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 01.02.19, 14:39
  też mam pewne zastrzeżenia do PIS. Przede wszystkim odpuszczenie kwestii kulturowych brak odp na postulaty obrońców życia. tolerowanie masowego osiedlania się Ukraińców w Polsce i dawanie im naszych przywilejów z 500+ na czele. niech to sobie Przemyśl-ą. (tam przegrali ubr wybory na prezydenta tego miasta z przedstawicielem Kukiz 15 który bez ogrodek mówił o ukraińskiej inwazji)
 • xyz_xyz1 02.02.19, 10:20
  PiS powinien za wszelką cenę pomagać WB w jak najspokojniejszym twardym BREXICIE. Bo to jest przetarcie drogi. Kto wie czy za rok dwa my tez nie zostaniemy zmuszeni do POLEXITU -warto mieć przetartą ścieżkę. A co do sprowadzanie sobie pracowników najemnych z poza Polski to się zgadzam. Popełniamy ten sam błąd co w latach 70 i 80 zachód oni sobie sprowadzili Turków, Kurdów itp. my sobie sprowadzamy Ukraińców, Białorusinów i inne nacje z głębokiej Azji. Czyli sami prosimy się o kłopoty. W ogóle to wszytko co robi PiS jest takie niedokończone. niestaranne jakby wymuszone i bez przekonania. Nawet słynny zakaz handlu w niedziele z taką liczbą wyjątków i to tak napisanymi iż za bardzo to wszytko nie ma sensu a ucierpieli nie ci co powinni. Mała być repolonizacja i nacjonalizacja kluczowych gałęzi gospodarki i jej nie ma np. nie ma ani jednej polskiej państwowej firmy telekomunikacyjnej. Dodatkowo w PiS -eie jakby tzw noga narodowa mocno słabnie tak wiec mi się marzy powstanie polskiego JOBBIK -u i aby PiS wygrał wybory ale tak aby musiał sobie wziąć za koalicjanta takiego partnera. Tylko taki partner moze zmusić PiS do POLEXITU, do zamknięcia granic itd itp.
 • wkkr 01.02.19, 11:14
  Jeśli PO wygra, będzie święty spokój. Prawo nie będzie zmienianie co 2 dni. Misiewicze nie będą się panoszyć. Polska nie będzie się skłócać ze wszystkimi państwami na świecie. Wypadków lotniczych nie będzie badać komisja amatorów opłacanych lepiej niż profesjonaliści.

  --
  Ceterum censeo Russia delendam esse
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 01.02.19, 11:29
  Będzie święty spokój będzie znow moc lody kręcić , lokatorów gnębić ,wyzyskiwać zatrudnionych ma smieciowkach być tłustym kotem i nasyłać prowokatorów na nasze niedpodlegloscj i prowokować ruskich...a i zabierać dzieci biednym rodzicom i oddawać je do adopcji parom pedalskim tj gejowskim
 • religijnych.uczuc.obraza 01.02.19, 11:37
  Własnie tak. I bardzo dobrze. Byle wyjebac pis.

  --
  Stanisław Piotrowicz: Niewątpliwie nazwisko jest znane, ale czy z tego powodu moje dziecko ma być traktowane gorzej niż inne?
 • yoma 01.02.19, 15:47
  Wspominanie o kotach, Oszołek, jest nieco ryzykowne :) Podobnie jak o psach, osobliwie bokserach.

  --
  Pis jest jak gołąb. Nie przepędzasz, znaczy pozwalasz, żeby s...
 • x2468 03.02.19, 10:02
  Drogi klapouch, bedzie znacznie gorzej. Kaczynski bedzie musial zamknac swoje interesy, Martusia bedzie zmuszona pojsc do uczciwej pracy, komtur z malborka bedzie zmuszony reaktywowac swoja firme pogrzebowa. Rydzyk nie dostanie kolejnych 100 milionow dotacji, i co najgorsze zaden bezdomny nie przekaze mu kolejnych limuzyn. Z czego ty biedaku bedziesz sie utrzymywa, grozi ci smierc z glodu! Policja przestanie zamykac za okrzyk "Lech Walesa!", przestanie ochraniac meline wice ministra i wycinac confeti. Oj czarno to widze dla Polek i Polakow. Skoczy sie dojny czas.

  --
  Financial Times:
  Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
 • snajper55 03.02.19, 14:05
  x2468 napisał:

  > Drogi klapouch, bedzie znacznie gorzej. Kaczynski bedzie musial zamknac swoje i
  > nteresy, Martusia bedzie zmuszona pojsc do uczciwej pracy

  Bez jaj. Martusia już tyle przytuliła, że do końca życia nie będzie musiała (uczciwie czy nieuczciwie) pracować. Ani żaden z jej obecnych i przyszłych mężów.

  S.
  --
  Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
 • religijnych.uczuc.obraza 01.02.19, 11:26
  Zieeew, straszenie POwcami na nikogo już nie działa.

  --
  To był Maj, pachniała Suskim Kempa...
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 01.02.19, 13:17
  podobnie jak straszenie PiSlamistami czy PISozaurem
 • religijnych.uczuc.obraza 01.02.19, 22:05
  No więc na kogo teraz dostaniesz zlecenie?

  --
  Stanisław Piotrowicz: Niewątpliwie nazwisko jest znane, ale czy z tego powodu moje dziecko ma być traktowane gorzej niż inne?
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 02.02.19, 14:32
  na ciebie
 • yoma 01.02.19, 11:36
  Czyli normalnie.

  --
  Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc mówi: nic mi nie zrobicie. [Cimoszewicz]
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 01.02.19, 13:17
  normalnośc a la PO to nienormalność w sensie klasycznym
 • m.c.hrabia 01.02.19, 13:48
  0sz0llom-z-radia-maryja napisał:

  > normalnośc a la PO to nienormalność w sensie klasycznym
  --
  Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 01.02.19, 13:53
  a gdzie komentarz?
 • m.c.hrabia 01.02.19, 14:16
  To był komentarz,
  tak glęboka, wysublimowana, filozoficzna myśl nie wymaga żadnego

  --
  Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
 • xystos 01.02.19, 14:17

  będzie gorzej,głosujcie na RN.

  --
  ZEN
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 01.02.19, 14:39
  tylko niech ten RN sie zjednoczy!
 • yoma 01.02.19, 15:36
  Zamiast prącie trącać w kącie, działaj w Narodowym Froncie.

  --
  Demon Duck of Doom
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 01.02.19, 16:19
  raczej w PRONcie jeśli już...
 • taniarada 01.02.19, 17:26
  yoma napisała:

  > Zamiast prącie trącać w kącie, działaj w Narodowym Froncie.
  >
  Fajnie .Widać że pracowałaś Yomka z Niesiołowskim.🤣
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 02.02.19, 14:32
  musiała za młodu się tam udzielać czyli jest duzo starsza ode mnie
 • matylda1001 03.02.19, 23:27
  A ty to chyba nigdy nie dorośniesz, bęcwale.

  --
  Głosowanie na PiS to jak bzykanko bez gumki z tirówką. Wiadomo... tak jedno jak i drugie dobrze się nie skończy.
 • taniarada 01.02.19, 17:25
  Po moim trupie wygra.Mordy zdradzieckie.😉
 • weteran-czasu 01.02.19, 22:41
  Jeśli nie, to radzę zrobić to jak najszybciej.

  PS.
  Skasujemy PiS - na zawsze!
  --
  ]:->
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 02.02.19, 08:54
  Nie bo są gigantyczne wieloletnie kolejki -efekt reform J Buzka i późniejszych rządów PO
 • log24 02.02.19, 09:04
  weteran-czasu napisał:

  > Jeśli nie, to radzę zrobić to jak najszybciej.
  >
  > PS.
  > Skasujemy PiS - na zawsze!
  Stefan POsuwał prostytutki tak jak Platforma Polaków, i nie za swoje
 • x2468 03.02.19, 12:33
  Posuneli cie ieraz biedaku nie mozesz jesc tluczonxch kartofli?

  --
  Financial Times:
  Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
 • snajper55 03.02.19, 14:02
  log24 napisała:

  > Stefan POsuwał prostytutki tak jak Platforma Polaków, i nie za swoje

  To bardziej normalne od posuwania ministrantów czy suk rasy bokser.

  S.
  --
  Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 02.02.19, 21:38
  LekaRzu ulecz się sam!
 • buldog2 02.02.19, 22:14
  Nie. Nie będzie tak samo. PIS trafi do pudła, gdzie jego miejsce.

  --
  Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza
  do pudła. bez żadnego trybu
 • qqazz 02.02.19, 22:27
  Zaczna sie dwumiesięczne polowania na dinozaury.
  Zostanie powołane ministerstwo fasolki po bretońsku z ministrem Stefanem gdzie w godzinach urzędowych będzie się odbywało bunga bunga.


  pozdrawiam
  --
  wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html
  ----
  "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
 • jabbaryt 03.02.19, 08:41
  Mamy obecnie 5,1 procent wzrostu PKB i około 0,8 procent deficytu finansów publicznych. Jak wróci PO to będzie odwrotnie.
 • aniechto.only 03.02.19, 08:50
  jabbaryt napisał:

  > Mamy obecnie 5,1 procent wzrostu PKB i około 0,8 procent deficytu finansów publ
  > icznych. Jak wróci PO to będzie odwrotnie.

  Jak będzie odwrotnie to wróci PO. Ktoś będzie musiał posprzątać ten pisi bajzel.
 • jabbaryt 03.02.19, 09:01
  Na razie to PIS sprząta bajzel peowski
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 03.02.19, 12:18
  Wyglada na to ze będzie jeszcze gorzej niż przed 2015...jeśli to stanie się faktem
 • yoma 03.02.19, 19:20
  Cóż Oszołeczku, czeka cię emigracja.

  --
  - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 04.02.19, 09:40
  Na wszelki wypadek ty tez miej gotowe walizki jakby PiS znów wygrał
 • buldog2 03.02.19, 12:52
  Stadninę koni już posprzątał. Teraz sprząta energetykę, po niej posprząta firmy opozycji.

  --
  Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza
  do pudła. bez żadnego trybu
 • piq 03.02.19, 12:24
  ...jak widać z tego, tawariszczu Radia, jesteście zwykłym lewicowym ćwierćinteligentem.
 • privus 03.02.19, 18:34
  Biorąc pod uwagę pewne doświadczenia, mogą także sięgnąć do czasów Nerona i Domicjana :)
 • dr.krisk 04.02.19, 09:42
  Na razie zaczyna być jak przed 1989......
 • 0sz0llom-z-radia-maryja 04.02.19, 15:37
  może nawet jak przed 1945, 1939, 1933,1815 1795,1717,1660,1320.. można by ciągnąc to dalej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.