Dodaj do ulubionych

Psychologiczne motywy ataku?

03.02.19, 23:05
Z materiałów video można wnioskować, że najbardziej agresywne były kobiety. Łączyło je to, że, delikatnie mówiąc, nie olśniewały urodą. Zwróćcie proszę uwagę na, nieznaną mi, starszą panią z "serduszkiem Jurka" albo bardziej znaną, panią psycholog Elżbietę L..
Czy nie jest tak, że brzydkie kobiety stają się agresywne na widok ładniejszych od siebie?
Edytor zaawansowany
  • inocom 03.02.19, 23:20
    Jest o tym mnóstwo demotów. Nie odkryłeś Ameryki.

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • erte2 03.02.19, 23:33
    w11mil
    No to żabciu napisz na ten temat doktorat z psychosocjologii; duduś ci nawet profesurę załatwi.

P.s. Gdyby te twoje "odkrycia" były prawdziwe to parę pisowskich pań powinno być seryjnymi zabójczyniami.
  • x2468 03.02.19, 23:35
    On pisze o teoretycznie kobietach z pis.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • yoma 03.02.19, 23:59
    Pokaż focię!

--
    Pis jest jak gołąb. Nie przepędzasz, znaczy pozwalasz, żeby s...
  • snajper55 04.02.19, 00:55
    w11mil napisała:

> Czy nie jest tak, że brzydkie kobiety stają się agresywne na widok ładniejszych
    > od siebie?

W ten sposób chcesz usprawiedliwić chamstwo i agresję Krystyny Pawłowicz? No fakt, znaleźć brzydszą to trudne zadanie.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • alistair_p 04.02.19, 01:11
    Wpadnij na zebranie klubu zjednoczonej prawicy.

--
    Przewiduję szczęśliwą przyszłość Amerykanom jeśli będą mogli zapobiec marnowaniu ludzkiej pracy przez rząd, pod pretekstem opieki nad nimi.
    Thomas Jefferson
  • adalberto3 04.02.19, 01:50
    Są zdolne do najbardziej skrajnych zachowań, przy czym też łatwe do zmanipulowania. W czasach terroryzmu w Zachodniej Europie (Włochy, RFN) najpóźniej składały broń, były zdolne do walki do samego końca.
  • eiran 04.02.19, 06:42
    No proszę. Facio który daje wiarę najgłupszym fejkom, posłusznie wklejając je na forum, twierdzi że kobiety są łatwe do zmanipulowania.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • eiran 04.02.19, 08:39
    I jaki to, "doktorek", ma związek z tematem wątku? Rozumiem że nie możesz zakładać wątków, ale inteligencja nie pozwoliła ci znaleźć na całym forum żadnego wpisu, do którego mógłbyś się z tym dokleić?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • inocom 04.02.19, 14:24
    eiran napisał:

> I jaki to, "doktorek", ma związek z tematem wątku? Rozumiem że nie możesz zakła
    > dać wątków, ale inteligencja nie pozwoliła ci znaleźć na całym forum żadnego wp
    > isu, do którego mógłbyś się z tym dokleić?

Niemcy jak kobiety, te nie grzeszące urodą.

--
    "W Unii Europejskiej istnieje teoria, że ona powstała po to, aby zapobiegać nacjonalizmom, które wywołały II wojnę światową. To ciekawa koncepcja. Polski nacjonalizm ją wywołał? Portugalski? A może norweski? Nie, to byli Niemcy i ich partnerzy - Rosja Sowiecka. Bezbożne systemy chcące panować nad światem". George Friedman
    opinie.wp.pl/marcin-makowski-jesli-spacer-po-krakowie-mial-byc-prezydenckim-sprawdzianem-tuska-srednio-sie-udal-6303058031326849a
  • eiran 04.02.19, 06:43
    Chyba trzeba poczekać, aż wyposażona w tę głęboką wiedzę Ogórek powie "zostałam zaatakowana przez tłum, ponieważ jestem ładna".

--
    Przez 14 lat ayran.
  • dr.krisk 04.02.19, 06:57
    Errata: pani Ogórek nie jest ładna. Jest śliczniusia. Te sukieneczki rozkloszowane...
    W dziecięctwie za dużo bawiła się lalkami Barbie i tak jej zostało.
  • eiran 04.02.19, 07:22
    Na ten temat nie dyskutuję, chodzi mi raczej o "tezę" (cudzysłów uzasadniony) autora wątku twierdzącego, najpewniej w oparciu o pogłębioną wiedzę psychologiczną, że Ogórek została zaatakowana przez tłum brzydkich kobiet zazdrosnych o jej urody. Pozostaje poczekać, czy Ogórek będzie wolała uznać się za męczennicę prawdy, czy też więcej satysfakcji sprawi jej wariant z własną urodą.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • w11mil 04.02.19, 13:35
    Miom zdaniem ta pani ma powody do frustracji

tysol.pl/a28880--Wysokie-Obcasy-promuja-Podlesna-na-okladce-Scheuring-Wielgus-Ela-szalenie-ciepla-i-empatyczna-
  • eiran 04.02.19, 14:33
    Moim zdaniem, w11lesiak nie potrafi wkleić linku.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 04.02.19, 10:38
    eiran napisał:

> Chyba trzeba poczekać, aż wyposażona w tę głęboką wiedzę Ogórek powie "zostałam
    > zaatakowana przez tłum, ponieważ jestem ładna".
    >
    Jak ją znam, to całkiem prawdopodobne :)

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • wkkr 04.02.19, 08:23
    To była prawdopodobnie prowokacja przygotowana przez TVPiS.
    twitter.com/polskawruinie2/status/1092118438603120640

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • log24 04.02.19, 08:56

Cieszmy się, że nie zadźgali Pani Ogórek,przecież dla kodziarzy to pikuś,wystarczy sPOjrzeć, na te facjaty,że są uPOśledzeni umysłowo i jeszcze te znaczki, (serduszka) przypięte do ich łachów !
  • sverir 04.02.19, 10:08
    A to nie tak, że oni tylko wyrażali dezaprobatę? Prokuratura niedawno coś takiego stwierdziła w odniesieniu do faszystów.

--
    Ostatnim komunistycznym premierem był Mateusz Morawiecki.
  • log24 04.02.19, 13:52
    sverir napisał:

> A to nie tak, że oni tylko wyrażali dezaprobatę? Prokuratura niedawno coś takie
    > go stwierdziła w odniesieniu do faszystów.
    >
    Władza i policja nie robią NIC!Nie rozliczyli puczu,pod Wawelem robią co chcą.Są łamane paragrafy,regulaminy,a władza jest miłosierna.Menele robią co chcą,bo wiedzą że są bezkarni.Folksdojcz wiedziałby co zrobić.Wstyd,wstyd i niemoc.Państwo się boi patologii!!!!!Jeszcze jeden rządowy samolot dla wesołej wdówki.POjołęś coś z tego.Bucu zafajdany.
  • erte2 04.02.19, 14:02
    log24 napisała:
    Władza i policja nie robią NIC!Nie rozliczyli puczu,pod Wawelem robią co chcą.Są łamane paragrafy,regulaminy,a władza jest miłosierna

No muszę ci przyznać rację. Bo fakt jest faktem - limuzyna wioząca pewnego niedużego człowieczka usiłowała wjechać na Wawel po drodze na której obowiązuje zakaz wjazdu, i to tak "bez żadnego trybu". I jak przestrzegający prawa protestujący próbowali dokonać obywatelskiego zatrzymania to władza nie zrobiła nic żeby im pomóc; przeciwnie - policja umożliwiła mu złamanie przepisów o ruchu drogowym. Rzeczywiście, ta władza jest wyrozumiała i miłosierna, tyle że może nie dla wszystkich.
  • sverir 05.02.19, 07:49
    "Są łamane paragrafy,regulaminy,a władza jest miłosierna"

Bo mogłaby mordować ludzi w sekretnych więzieniach. Jak za stalinizmu, prawda?

"POjołęś coś z tego"

A co znaczy pojołć?

--
  • yoma 04.02.19, 10:36
    Log24, a wcześniej jak?

--
    Pis jest jak gołąb. Nie przepędzasz, znaczy pozwalasz, żeby s...
  • sverir 04.02.19, 10:50
    A co za różnica? Cymbał to cymbał.

--
  • yoma 05.02.19, 01:12
    Bo toto tak śmiesznie spieprza, jak pada to pytanie.

--
    Nowogrodzka, bardzo proszę o rzucenie na odcinek kogoś o IQ wyższym od glisty. Bo nudno. 
  • sverir 05.02.19, 07:50
    Styl pisania naszej taniuchny, tylko ciut bardziej wulgarne to.

--
  • boblebowsky 04.02.19, 12:04
    w11mil napisała:

> Z materiałów video można wnioskować, że najbardziej agresywne były kobiety. Łą
    > czyło je to, że, delikatnie mówiąc, nie olśniewały urodą. Zwróćcie proszę uwag
    > ę na, nieznaną mi, starszą panią z "serduszkiem Jurka" albo bardziej znaną, pa
    > nią psycholog Elżbietę L..
    > Czy nie jest tak, że brzydkie kobiety stają się agresywne na widok ładniejszych
    > od siebie?

Z twojego postu można za to wywnioskować, że najgłupsi są zwolennicy pisu, których reprezentujesz.

--
    Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
  • buldog2 04.02.19, 13:45
    O jakim ataku PISzesz?
    Ktoś komuś groził niebezpiecznym narzędziem?
    A może uderzył, szturchnął, czy potrącił?

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    do pudła. bez żadnego trybu
  • w11mil 04.02.19, 23:29
    W mediach są fotografie tych pań. Moja hipoteza o agresji mniej ładnych kobiet wobec bardziej ładnych została potwierdzona.
    To że normalny mężczyzna nie zaatakuje kobiety to oczywistość.
  • yoma 05.02.19, 01:11
    Sugerujesz, że p. ogórek jest mężczyzną???

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • inocom 05.02.19, 01:18
    yoma napisała:

> Sugerujesz, że p. ogórek jest mężczyzną???

--
    Sadists just want to have fun ... and the Internet is their playground - Personality and Individual Differences 67 (2014) 97–102
    doi.org/10.1016/j.paid.2014.01.016
  • sverir 05.02.19, 07:47
    " To że normalny mężczyzna nie zaatakuje kobiety to oczywistość"

Czyli niektórzy uczestnicy marszu niepodległości nie byli normalni?

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.