Dodaj do ulubionych

Mała głupawka analityczna.

04.02.19, 05:39
Obejrzałem trochę show Biedronia. Niewiele zwojuje, kiedy pierwsze zachwyty miną. W krótkich paru punktach:
1. Rzuca się w oczy narcyzm faceta jakiego nigdy dotąd nie widziano. Palikot i Kukiz to przy nim niewiniątka, uczniaki. To się nie spodoba.
2. Nepotyzm, bo holuje swojego partnera (chyba męża sądząc po urodzie) na sam top. Co za dużo, to niezdrowo - dwóch homosiów na czele partii przekracza granice tolerancji dla hetero wyborcy.
3. Program gospodarczy jest nieistotny, bo takie obiecanki nigdy nie zostaną sfinansowane przez podatnika. Płatnik tych fanaberii nie wytrzyma w rodzaju 1600 emerytury dla każdego, tym bardziej, że skasowanie mafii kościelnej jest w najbliższej dekadzie nierealne.
4. Program ideowy to mieszanka LGBT i niejakiej Nowickiej, jeżeli ktoś jeszcze pamięta chytrą Wandzię. Też tylko z ograniczonym bardzo zastosowaniem w obecnej Polsce.
5. Bardzo delikatne potraktowanie obecnej władzy. Jakaś komisja pojednawcza, no żart jakiś. Wzmacnia to moje mocne podejrzenia, że jego nie wiadomo skąd wielka kasa na promocję ma bardzo, bardzo mętne pochodzenie. Na bank nie ze sklepiku z T-shirts.

Moja konkluzja jest taka. Interes jest pomyślany by Robert z Krzysiem przez parę lat popijali winkiem ostrygi w gejowskich klubach Brukseli i Strasburga i przy tej okazji mocno zaszkodzili opozycji. Tak to widzi obecna władza.

Platformie mocno nie zaszkodzi, zwłaszcza kiedy wysuną Nowacką na jedynkę warszawską. Platfusi elektorat przede wszystkim ceni sobie święty spokój. I nie przepada za homosiami.

Najbardziej zagrożony jest Kukiz. To jego młodzi i zbuntowani zasilą głównie bajer Biedronia.

Oceniam na max 10% w majowych wyborach, jeżeli nie wypłynie skandal z biedroniową forsą.
Potem powolny uwiąd, dwoje bohaterów musi odpocząć od polityki.
Edytor zaawansowany
 • horpyna4 04.02.19, 08:13
  Mnie akurat homosie nie przeszkadzają. To ich prywatna sprawa.

  Ale jak gość powiada, że chce zostać premierem, a jednocześnie innym zarzuca chęć dorwania się do stołków, to go skreślam. Hipokryzja pomieszana z głupotą.
 • haen2010 04.02.19, 08:25
  Mnie też, dopóki nie muszę ich kochać. Zobaczymy. Już niedługo.
 • nazimno 04.02.19, 08:52
  Chcesz do trojkata?
 • yoma 04.02.19, 10:31
  Ja go skreślam za hienizm cmentarny. Lansować się na pp. Adamowiczach? Kiedy jeszcze prochy nie ostygły?

  --
  Nowogrodzka, bardzo proszę o rzucenie na odcinek kogoś o IQ wyższym od glisty. Bo nudno. 
 • eiran 04.02.19, 08:57
  haen2010 napisał:

  > Platfusi elektorat przede wszystkim ceni sobie święty spokój. I nie prze
  > pada za homosiami.


  Platfusi elektorat, skoro jest platfusim elektoratem, to głosuje na PO. Nie chodzi o elektorat PO, tylko o takich wyborców, którzy, ze względu na poczynania obecnej władzy, głosują na PO, jako najskuteczniejszego obrońcę przed tymi poczynaniami. Elektorat PO nie ma żadnych problemów z gejami, pod warunkiem że nie krypto. Rabiej jako kandydat na wiceprezydenta nie odebrał Trzaskowskiemu zbyt wielu głosów, o ile w ogóle jakiekolwik.

  > Najbardziej zagrożony jest Kukiz. To jego młodzi i zbuntowani zasilą głównie ba
  > jer Biedronia.

  Ci co głosowali na Kukiza, są dziś o cztery lata starsi.

  --
  Przez 14 lat ayran.
 • haen2010 04.02.19, 09:08
  Rabiej to rozsądny gej. Nie robi z tego wielkiego halo jak Robert i Krzysiu. Prawie go w kampanii nie był. Był duet Trzaskowski i Nowacka.
 • horpyna4 04.02.19, 09:09
  PO nie ma tak wiernego elektoratu typu wyznawcy, jak znaczna część elektoratu PiS. Większość głosujących na PO wybiera po prostu najmniejsze zło, chociaż wcale nie utożsamia się z tą partią.
 • eiran 04.02.19, 09:16
  To takie domniemanie. Takie rzeczy bada się bardzo trudno, bo porównuje się deklaracje z deklaracjami a nie faktyczne wybory z faktycznymi wyborami. Skład społeczny wyborców PiS z 2005 roku jest diametralnie inny niż dzisiejszy - część ówczesnych odeszła od PiS, natomiast doszli ci, którzy wtedy głosowali na Samoobronę i LPR, doszło też trochę ludzi młodych, łykających idee ksenofobiczne i pseudopatriotyczne, którzy 13 lat temu nie mieli praw wyborczych. Przekonanie o ogromnym żelaznym elektoracie PiS to mit.

  --
  Przez 14 lat ayran.
 • haen2010 04.02.19, 10:03
  Nieprawda. Widzę to po niektórych sąsiadach. Oczywiście kościelnych. Ksenofobia, nietolerancja na każdą inność zajefajna.
  Liberał, murzyn czy arab - jedna swołocz. Tylko PiS.

  Mają tego ze 20% głosujących żelaznych.
 • haen2010 04.02.19, 09:24
  Oczywiście. Ale byli wyborcy powoli wracają kiedy widzą, że np zegarek Nowaka to były dziecinne, zwędzone cukierki przy skali rabunku mafii pisowskiej.
 • stasi1 04.02.19, 09:50
  Ostatnio głosowałem na PO nie dlatego że ich lubię. Mają największą szanse na odunięcie PiSu od władzy więc to wykorzystuje. Jakby była inna partia która to by zapewniała, zagłosowałbym też na nich
 • horpyna4 04.02.19, 10:04
  Ano właśnie. Chodzi o zaprzestanie niszczenia i ośmieszania państwa, a nie o ideologię.

 • haen2010 04.02.19, 10:26
  Ja tak samo. Poprzednio na Palikota i Rysia. Nie wytrzymali konkurencji z polskim qrestwem kościelnym i intrygami takich damulek jak Lubnauer. Na szczęście mogę sobie wybrać z listy kogoś nie ześwinionego w polityce. Mam nadzieję, że to będzie Nowacka. To byłby hit - Nowacka vs Biedroń.

  W ostatnich wyborach do Brukseli głosowaliśmy na Trzaskowskiego. Wygrał z niebiorącego miejsca. To był dobry wybór.
 • stasi1 05.02.19, 11:27
  Miałem chęć głosować na Palikota w jakiś wyborach ale mi się odwidziło, stwierdziłem że za duży oszołom, sam nie wie czego chce. Teraz tylko na tych co mają szanse zwyciężyć. Dopóki PiS jest przy władzy
 • log24 04.02.19, 09:43
  Spodziewałem się więcej po Biedroniu a tu kilkanaście haseł z .N i Nowackiej . Z liberała stał się antyklerykałem , szetynio może spać spokojnie
 • yoma 04.02.19, 10:33
  Log24, a wcześniej jak?

  --
  Breaking rocks in the hot sun
  They fought the law and the law won
 • haen2010 04.02.19, 14:58
  Na razie wiemy tylko, że zbiera swoje małe datki na konto w PKO BP. Niby bank państwowy, ale jego prezes jeszcze trwa, bo kumpel Mateusza jest. PiS ich jeszcze nie sprywatyzował do spodu.

  To duży moloch. Nie ma siły, by nie poszedł wkrótce przeciek o wielkości tego sponsoringu.

  P.s. Bardzo ponurą minę miał Gawkowski gdy padały te niewygodne pytania. Biedroń wesołek constans. Ujawnią za rok.
 • pies_w_studni 05.02.19, 23:37
  W większości się zgadzam, oprócz tego że najbardziej zagrożony jest kukis. Przeciętny wyborca kukisa śmierdzi nacjo-patriotycznym syfem, więc nie poprze partii dwóch pedałów.
 • haen2010 06.02.19, 04:59
  Pisząc zagrożony Kukiz miałem na myśli sprowadzenie go pod próg wyborczy. Doszło sporo młodych wyborców, którzy już go nie poprą. No i golasy są, a kampania kosztuje.

  W pewnym sensie ziszcza się właśnie moje optimum na wykończenie mafii pisowsko - kościelnej. Od zawsze postulowałem dwa bloki wyborcze - chadecja oraz lewica laicka vs PiS. Z tą różnicą, że cwane homosie postanowiły zgarnąć całą pulę dla takiej lewicy. PSL i SLD, resztki N i Inicjatywa Nowackiej muszą dołączyć do Grzesia. Ten dzisiaj pluje sobie w brodę, że prymitywnie i wspólnie z Lubnauer wykończyli laicką przecież .N. Ich sprawa, ich głupota i brak wyobraźni, ich strata.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka