Dodaj do ulubionych

Geje chcom wadzy

04.02.19, 18:26
Wczoraj Biedroń, dzisiaj Śmiszek jego partner lub partnerka. Pawlak powiedzialby "Koniec świata!". Rafalala, Piróg i inni już szykuja sie na ministrów.
Edytor zaawansowany
  • ajr-on 04.02.19, 18:29
    Premier Biedroń ze swoim partnerem na oficjalnej wizycie w Watykanie albo w Emiratach.
  • czandra1 04.02.19, 18:29
    Skoro chcesz "wadzy", to se wygraj wybory geju.

--
    Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
  • ajr-on 04.02.19, 18:42
    Typowy przyklad pustogłowia, nawet strzal "z blachy" nie pomoże.
  • x2468 04.02.19, 20:55
    Nie zrozumiales pedale?

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • ajr-on 04.02.19, 21:06
    Ale jurny koles
  • klodawa1952 05.02.19, 06:08
    czandra1 napisał:

> Skoro chcesz "wadzy", to se wygraj wybory geju.
    To tekst stary czandra i już skompromitowany ale ty dalej idziesz tą drogą.
    To tu na tym forum , masowo, jak również w życiu publicznym mówiono do PiS : wygrajcie wybory i wtedy będziecie mogli wprowadzać swoje programy i metody....no i wygrali.
    Biedroń nie wygra ale może stworzyć koalicję lub opozycję, która ma szansę osiągnąć sukces.
    Skreśl ten Przekaz Dnia.
    Tacy homofobi, co o uważają jak Wałęsa, że miejsce geyów jest w odrębnym ławkach na końcu sali, ukryci w katolackiej PO, przejdą albo do PiS albo do Biedronia. Inni, w tym ty, będą wypełniać funkcję społeczną Zapijaczonego Ryja czyli nieleczonego frustrata.
    PS
    Jak tam z tą milicją Tuska, która tak niekompetentnie prowadziła śledztwo w sprawie śmierci Geremka ?
  • inocom 04.02.19, 18:43

img4.dmty.pl//uploads/201902/1549296347_seokj7_600.jpg

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • alistair_p 04.02.19, 18:44
    Przychodzą do klubu gdzie tańczysz na rurze?Pewnie stąd znajomość tematu.

--
    Przewiduję szczęśliwą przyszłość Amerykanom jeśli będą mogli zapobiec marnowaniu ludzkiej pracy przez rząd, pod pretekstem opieki nad nimi.
    Thomas Jefferson
  • ajr-on 04.02.19, 18:56
    Taniec na rurze to niedlugo bedzie dyscyplina olimpijska. Była White power, była Black power, a teraz Debil power nadchodzi Wiosną.
  • x2468 04.02.19, 20:57
    Jesli chcom to wlasnie som u waaaaadzy.

--
    Financial Times:
  • kylax4 04.02.19, 18:52
    w tym kraju, jeśli mówimy o liderach partyjnych.

--
    Imperial powers are not about democracy. It is all about the tribute in peace and spoils of war. Divide and conquer and the profits.
  • ajr-on 04.02.19, 18:58
    To nie polityk to pajac, ale tam gdzie ludzie nie zdobywaja wiedzy Biedroń może zostać Cysorzem co ma dobre życie.
  • boblebowsky 04.02.19, 18:53
    ajr-on napisał:

> Wczoraj Biedroń, dzisiaj Śmiszek jego partner lub partnerka. Pawlak powiedzialb
    > y "Koniec świata!". Rafalala, Piróg i inni już szykuja sie na ministrów.

Rozumiem, że dla takich jak ty to rzeczywiście prawdziwy dramat. Ale pocieszę cię tu nie jest tak jak w MON u Maciory z jego Misiem, tu trzeba będzie jednak coś sobą reprezentować.
    Wiem, że fajnie byłoby wszystkich gejów do wora z Rafalalą wrzucić, ale to niesprawiedliwe.
    To zupełnie jak bym ajron wszystkich wyborców pisu uznał za takich samych cymbałów jak ty, a przecież tak nie jest.

--
    Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
  • alistair_p 04.02.19, 19:06
    To zupełnie jak bym ajron wszystkich wyborców pisu uznał za takich samych cymbałów jak ty, a przecież tak nie jest.
    Masz rację,on nie jest jeszcze taki pokręcony,są znacznie lepsi.

--
    Przewiduję szczęśliwą przyszłość Amerykanom jeśli będą mogli zapobiec marnowaniu ludzkiej pracy przez rząd, pod pretekstem opieki nad nimi.
    Thomas Jefferson
  • ajr-on 04.02.19, 19:14
    Boblebowsky przyjacielu, od zawsze Pana Miśka uważalem za buca, a Macierewicza za upartego i przeświadczonego zawsze o swojej racji człowieka. Tu nie ma sporu miedzy nami. Trzymaj klasę bo swoim ze uporem bardzo blisko ci do Macierewicza, ten sam model majacy zawsze rację. Antek wyluzuj!
  • boblebowsky 04.02.19, 22:42
    ajr-on napisał:

> Boblebowsky przyjacielu, od zawsze Pana Miśka uważalem za buca, a Macierewicza
    > za upartego i przeświadczonego zawsze o swojej racji człowieka. Tu nie ma spor
    > u miedzy nami. Trzymaj klasę bo swoim ze uporem bardzo blisko ci do Macierewicz
    > a, ten sam model majacy zawsze rację. Antek wyluzuj!

Nie przeginaj ajron z tą klasą. Rozumiem, że nazwanie kogoś głupkiem świadczy o jej braku, ale już odmawianie komuś jego podstawowych praw jest szczytem kulturki:))

--
  • erte2 04.02.19, 18:56
    ajr-on
    Mnie taka czy inna orientacja Biedronia nie przeszkadzałaby; może sobie być homo, hetero czy bi, mógłby nawet kochać kota czy sukę-bokserkę (byleby platonicznie - ustawa o ochronie zwierząt!).
    Problem jest inny - mianowicie nie chciałbym powierzyć steru państwa komuś o mentalności przeterminowanego nastolatka, rozkosznemu Piotrusiowi Panowi, skłonnemu obiecać wszystkim wszystko i jeszcze trochę dołożyć. Co prawda szanse na wygranie przez niego wyborów są raczej iluzoryczne, ale niestety może odebrać trochę głosów partiom poważniejszym (syndrom Zandberga) i w ten sposób przyczynić się do ponownego wygrania wyborów przez PiS. (d'Hondt). I jestem gotów postawić dolary przeciw orzechom że ten narcystyczny osobnik z radością zgodziłby się na koalicję z kaczyńskim byle tylko zaistnieć.
  • ajr-on 04.02.19, 19:04
    Ale o to mi chodziło tylko tym wszystkim czym jestnasz bohater wynika przede wszystkim z jego orientacji seksualnej i sytuacji jaka do tej pory jest Polsce. Te jego postulaty obyczajowe to dzisiaj chciejstwo 3-5 procent obywateli, oceniajac bardzo optymistycznie. Inne obietnice wyborcze to stek bzdur.
  • buldog2 04.02.19, 20:20
    Myślę bardzo podobnie.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    do pudła. bez żadnego trybu
  • x2468 04.02.19, 19:03
    Jesli "chcom" to nie geje lecz jeden pedal na czele pisiej jaczejki.

--
    Financial Times:
  • ajr-on 04.02.19, 19:05
    Ty faszysto z lewicy liberalnej!
  • klodawa1952 05.02.19, 06:09
    x2468 napisał:

> Jesli "chcom" to nie geje lecz jeden pedal na czele pisiej jaczejki.
    Nie zapłacili ci za usługę, że jesteś taki zły?
  • ceppisowski 04.02.19, 19:41
    Gejów byc moze da sie leczyc, przyglupow pisowskich wyleczyc sie nie da na 100%
  • gelati 04.02.19, 19:49
    Co za radość:))).
  • lech1966 04.02.19, 20:04
    ceppisowski napisał(a):

> Gejów byc moze da sie leczyc, przyglupow pisowskich wyleczyc sie nie da na 100%

A co ty chcesz leczyć? Przecież to nie choroba. To stan umysłu. Ciebie też nie wyleczy choć to co ciebie dopadło to na pewno stan podlegający leczeniu zamkniętemu.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.

Autor KZP
  • x2468 04.02.19, 21:03
    Nie stan umyslu lecz trzecia plec-

--
    Financial Times:
  • lech1966 04.02.19, 21:06
    x2468 napisał:

> Nie stan umyslu lecz trzecia plec-

Nie chcę się kłócić bo sam nie wiem jak to jest. Wszystko jest w głowie, więc tak powiedziałem. To nie upodobania to nie przyzwyczajenie, to nie ....... Nie wiem co. Ale wiem że człowiek jest tym kim jest. I nie jest to choroba

--

Autor KZP
  • boblebowsky 04.02.19, 20:20
    ceppisowski napisał(a):

> Gejów byc moze da sie leczyc, przyglupow pisowskich wyleczyc sie nie da na 100%

Cepik, czyżbyś chciał tym postem dołączyć do drużyny lesia? Naprawdę myślisz że gejów można leczyć?

--
  • szwampuch58 04.02.19, 20:05
    MajOm kartofel,majOm.... albo watpisz ze Kaczynski nie trzyma waaaaadzy?

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • lech1966 04.02.19, 20:20
    szwampuch58 napisał:

> MajOm kartofel,majOm.... albo watpisz ze Kaczynski nie trzyma waaaaadzy?

Tak szwampuch, Kaczyński trzyma władze obecnie. Schetyna bardzo jej pragnie, tak samo jak Biedroń i inni. Różnica jest taka że Biedroń coś proponuje, a POKO że Schetyna nie proponuje nic poza walka z PiSem. PO jak zwalczy PiS i wygra wybory znów osiądzie na laurach i znów nic nie zrobi dla Polaków. W tym kontekście głos oddany na POKO to głos stracony.

--

Autor KZP
  • klodawa1952 05.02.19, 06:10
    szwampuch58 napisał:

> MajOm kartofel,majOm.... albo watpisz ze Kaczynski nie trzyma waaaaadzy?
    Zostaw Warszawę i Koalicję Obywatelską w spokoju forumowy hejterku kiepski.
  • lumpior 04.02.19, 20:16
    A ten co ma władzę w PiSlamie to jakiej orientacji?

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • lech1966 04.02.19, 20:31
    lumpior napisał:

> A ten co ma władzę w PiSlamie to jakiej orientacji?

Zapytaj go. A ty jakiej jesteś?

--

Autor KZP
  • x2468 04.02.19, 21:05
    Samica cioty.

--
    Financial Times:
  • ajr-on 04.02.19, 23:56
    Samica cioty? Ale obowiazkowo z kleksem w majtach i wiszącym gilem.
  • lech1966 05.02.19, 00:12
    x2468 napisał:

> Samica cioty.

A bez samicy ci nie odpowiada iksie???. Muszę przyznać że chciałeś, ale nie wyszło - jak zwykle z resztą.

--

Autor KZP

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka