Dodaj do ulubionych

Salceson w areszcie

08.02.19, 13:11
Pełnomocnik procesowy pana Bartłomieja M. informuje iż rzeczony w areszcie czuje się świetnie, jest w wyśmienitej formie a współosadzeni zgotowali mu powitanie godne stanowiska które piastował.
Skoro jest mu tam dobrze, to może go tam pozostawić na dłużej?

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24440745,bartlomiej-m-witany-w-areszcie-okrzykiem-czolem-panie-ministrze.html#s=BoxOpLink
Edytor zaawansowany
  • eiran 08.02.19, 13:22
    Nie jest prawdą, że współwięźniowie zachowywali się w sposób agresywny do mojego klienta. Pan Bartłomiej przebywa sam w celi

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24440745,bartlomiej-m-witany-w-areszcie-okrzykiem-czolem-panie-ministrze.html#s=BoxOpLink

Niedługo wybory - pan Bartek najpewniej, jak wszyscy więźniowie, zagłosuje na PO.
    --
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 08.02.19, 14:57
    Okrzyk "Czołem panie ministrze" to zachowanie agresywne? Przecież sam chciał :)

Powinni byli wołać "Cześć świeże mięsko".

--
    Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc mówi: nic mi nie zrobicie. [Cimoszewicz]
  • horpyna4 08.02.19, 13:25
    No cóż, niektórzy biorą jaja na poważnie. Pamiętasz może "Defiladę" Fidyka? W Korei Północnej byli tym filmem zachwyceni.
  • wsk175 08.02.19, 13:55
    Widać w pierdlu jest zapotrzebowanie na młode utuczone zady....
    "rzeczony w areszcie czuje się świetnie, jest w wyśmienitej formie"
  • pies_w_studni 08.02.19, 14:05
    To raczej świadectwo poprawy warunków w rzeczonej instytucji od czasu objęcia władzy przez pis, dowód że "dobra zmiana" dotarła też do aresztów śledczych a wkrótce dotrze do zakładów karnych. Dzięki temu polcy i polaki, nawet ci osadzeni w ZK, po 8 latach rządów PO odzyskują godność i wstają z kolan.
  • wsk175 08.02.19, 14:23
    salceson chyba nie wstanie.....
  • erte2 08.02.19, 14:08
    horpyna4 napisała:

No cóż, niektórzy biorą jaja na poważnie. Pamiętasz może "Defiladę" Fidyka? W Korei Północnej byli tym filmem zachwyceni.

To mi przypomina aferę z taką niby-propagandową książeczką Michaiła Zoszczenki p.t. "Opowiadania o Leninie" masowo wydrukowaną w PRLu (i zdaje się nawet zalecaną jako lektura szkolna) jakoś tak pod koniec lat '60. ub. wieku. I wszystko byłoby fajnie gdyby nie ta cholerna Wolna Europa nie zaczęła tego nadawać w odcinkach (i co gorsza bez żadnych komentarzy).
    Ówcześni Bielani, Kurscy (Jackowie), Czabańscy i inni Sekretarze zorientowali się w czym rzecz i natychmiast wycofali toto z bibliotek, wykreślili z zestawu lektur, a zalegające w księgarniach i drukarniach egzemplarze poszły na przemiał.

Proponuję jakiemuś niezależnemu wydawnictwu zlecenie napisania i dystrybucje czegoś podobnego o braciach kaczyńskich. Sukces gwarantowany!
  • wagonetka 08.02.19, 14:23
    Dziś za Zoszczenkę robi Wojciech Maziarski: "Czytanki o dobrej zmianie. . Lektury z ćwiczeniami dla mord zdradzieckich i kanalii"
    www.swiatksiazki.pl/czytanki-o-dobrej-zmianie-lektury-z-cwiczeniami-dla-mord-zdradzieckich-i-kanalii-6369925-ksiazka.html
    Za niecałe 20 zł :-)
  • yoma 08.02.19, 15:00
    Ooo dzięki, lecę kupić :)

--
    Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc mówi: nic mi nie zrobicie. [Cimoszewicz]
  • cronny 09.02.19, 02:52

Ciekawe kiedy przyjdzie pora na sponsora?

--
    "Zamknijcie mordy, tak jak prezes powiedział, zdradzieckie mordy" /Krystyna Pawłowicz/
  • j-k 09.02.19, 03:09
    w koncu minister Czechowicz tez tam przebywal...
    pl.wikipedia.org/wiki/Gabriel_Czechowicz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka