Dodaj do ulubionych

Ruch Czwartego Czerwca.

09.02.19, 05:19
Na pewno znowu Gdańsk i na pewno Tusk. Chyba chodzi o wypromowanie jego prezydentury. Mnie jednak interesuje przyszła relacja z tzw Koalicją Europejską. Czyżby Tusk zgłupiał znowu i chce swoją ciężką łapą przydusić Schetynę? Kto kogo wchłonie przed jesienią?

Mam nadzieję, że obaj panowie trochę przemyśleli swoje dawne fanaberie.
Edytor zaawansowany
  • klodawa1952 09.02.19, 07:23
    haen2010 napisał:
    > Na pewno znowu Gdańsk i na pewno Tusk. Chyba chodzi o wypromowanie jego prezyde
    > ntury. Mnie jednak interesuje przyszła relacja z tzw Koalicją Europejską. Czyżb
    > y Tusk zgłupiał znowu i chce swoją ciężką łapą przydusić Schetynę? Kto kogo wch
    > łonie przed jesienią?

Zaprawdę, zaprawdę POwiedział Wam minister Nowak iż Tusk jest geniuszem i to dotkniętym palcem Bożym. To nie żart ! Tak to POwiedział.
    Jest wielki kryzys polityczny w państwie, wielki kryzys i w związku z tym należy podjąć nadzwyczajne działania.
    Tusk jako założyciel tego Ruchu 4 Czerwca POwinien jako geniusz i Wielki, europejski leader , doprowadzić wraz z Kijowskim, MAzgułą, Millerem, Wałęsą, Rzeplińskim, Farmazonem, Kopacz, Schetyną, Dukaczewskim i innymi do tego, że PiS zasiądzie z Ruchem 4 Czerwca Tuska, jako niekwestionowanego leadera opozycji i Europy, do Okrągłego Stołu nr 2 ale nie w Magdalence ale np w ECS w Gdańsku.
    PiS powinien zrzec się doprowolnie władzy, którą sobie niesuusznie zawłaszczył w zamian za WZ na 2 wieżowce w Warszawie... a więc oddać senat ponownym wolnym wyborom, w sejmie doprowadzić do wolnych wyborów ale sobie zachować tylko 33 % miejsc zawłaszczonych w 2015 roku w parlamencie. Homoseksualiści, zgodnie z wolą Wałęsy z Ruchu 4 Czerwca , bez niego ten ruch nie powstanie, mogą brać udział w wyborach tylko na mandaty w ostatnich miejscach pod ścianą.
    Należy uwolnić wszystkich więżniów POlitycznych , których reżim pisowski i bolszewickie CBA zamknęło w latach 2015-2019 a ten aparat represji rozwiązać a zbiory i dokumenty przenieść na 25 lat do Zbioru Zatrzeżonego. Wszystkie pomniki Lecha KAczyńskiego należy zdemontować a ciało jego wraz z małżonką należy wynieść z Wawelu i pochować w Guzji.
    Wszyscy sędziowie, którzy orzekali w latach 2015-2019 powinni być poddani weryfikacji.
    W POlitycy zagranicznej należy zakończyć fatalny projekt Trójmorza i ogłosić opcję zerową z Rosją. Na molo w Sopocie powinny się odbyć negocjacje bilateralne w celu zawiązania spółek joint venture z Rosją i przeznaczeniu dla tych spółek wyznaczony miejsc lokalizacji w Warszawie i innych miastach wojewódzkich i powołać NATO bis pod przywództwem Niemiec i Angeli Merkel.
    JAcek Kurski powinien być powołany natychmiast na prezesa TVP a Gazeta WYborcza wprowadzona jako obowiązakowa na każdej pierwszej lekcji w szkołąch publicznych w klasach od 7-18 lat a prenumerata powinna docierać do każej szkoły, jednostki samorządowej, państwowej, urzędu , spółki skarbu państwa czyli tak jak było przez duktaturą PiS.
    Aby natychmiast pobudzić zniszczoną gospodarkę i dokonać kolejnego skoku cywilizacyjnego na poziomie Polski Jagiellonów jak w latach 2007-2015, należy uruchomić program bardzo powszechnej prywatyzacji (PBPP) i sprzedać wszystko za symboliczną 1 złotówkę przy czym ostatecznym decydentem w przypadku każdej takiej decyzji prywatyzacyjnej powinny być osoby kompetentne np komisja w składzie " p.p. Stanisław Gawłowski, Janusz Lewandowski i Beata Sawicka. Oczywiście decyzje komisji, jak to w demokratrycznym państwie, powinny być zaskarżane do jeszcze bardziej niezawisłego sądu o stałym składzie Rzepliński, Tuleja, Gersdorf.
    Tusk powinien być ogłoszonym jako niepokalane poczęcie i powołany przez Okrągły Stół na prezydenta RP.
    Wtedy to byłoby dobrze i demokratycznie.
  • eiran 09.02.19, 07:34
    Jacek Kurski już jest prezesem TVP.

Generalnie, żenująca grafomania.
  • m.c.hrabia 09.02.19, 07:43
    Jak zwykle bełkot

--
    Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
  • klodawa1952 09.02.19, 07:58
    m.c.hrabia napisał:

> Jak zwykle bełkot
    Masz bardzo ograniczony zasób słów oprócz wulgaryzmów.
  • m.c.hrabia 09.02.19, 08:09
    Na twoją ,"twórczości " bełkot ,wystarczy aż ndtto

--
    Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
  • klodawa1952 09.02.19, 08:12
    m.c.hrabia napisał:

> Na twoją ,"twórczości " bełkot ,wystarczy aż ndtto
    Napisz to jeszcze raz ale w języku polskim.
  • erte2 09.02.19, 11:33
    klodawa1952 napisał:
    Masz bardzo ograniczony zasób słów oprócz wulgaryzmów.

Misiu, czy słowo "bełkot" jest wulgaryzmem? Uważam że jest ono jak najbardziej adekwatne dla określenia tej erupcji (że nie powiem ejakulacji) tej twojej produkcji słownej, będącej czymś w rodzaju hybrydy grafomanii ze stekiem kłamstw i pomówień rodem z najbardziej "opiniotwórczych" publikatorów typu "Gazeta Polska", "wSieci" czy "W tyle wizji", a poziom "humoru i satyry" jest najbardziej zbliżony do "trybuny Ludu" z wczesnych lat '50

P.s. Cały czas twierdzisz że PO i PiS są siebie warte, a ty starasz się być obiektywny. No to jak tak to wysil się jeszcze raz i napisz "cóś w podobie" z kaczyńskim, morawieckim, glińskim i innymi błaszczakami w rolach głównych. Możesz jeszcze dołożyć piotrowicza i kryżego.
  • eiran 09.02.19, 13:51
    erte2 napisał:

> No to jak tak to wysil się jeszcze raz i napisz "cóś w podobie" z kacz
    > yńskim, morawieckim, glińskim i innymi błaszczakami w rolach głównych. Możesz j
    > eszcze dołożyć piotrowicza i kryżego.

Lepiej może, żeby się nie wysilał. Ten wysiłek ludzikowa kojarzy mi się z tzw. "kosmitami", pojawiającymi się w programach typu Talent Show, którzy wychodzą przed jurorów, w głębokim przekonaniu o swoim muzycznym geniuszu, po czym zaczynają straszliwie fałszować, gubić rytm, mylić słowa piosenek itd. Niektórych to śmieszy, we mnie to budzi współczucie i zażenowanie, podobnie jak "twórczość satyryczna" ludzikowa, z której ten najwyraźniej jest dumny.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 09.02.19, 14:47
    erte2 napisał:

> klodawa1952 napisał:
    > Masz bardzo ograniczony zasób słów oprócz wulgaryzmów.
    Napisałęm tak proste zdanie z użyciem "oprócz wulgaryzmów" a ty masz z tym problem...i jak tu brać twoje posty opinie poważnie jeżeli ty prostego zdanie nie potrafisz ze zrozumieniem odczytać.
    Skup się : napisałem "oprócz wulgaryzmów"....dajesz radę czy poprosić jakieś dziecku z klas 1-4 aby ci wytłumaczyło?
    W sumie to współczuję Tuskowi, że takie tłuki go wspierają. Nie zazdroszczę elektoratu.
  • haen2010 09.02.19, 07:50
    Popatrz, popatrz jak ciężko pracuje nawet w wolną sobotę. Od wierszówki płacą?
  • klodawa1952 09.02.19, 07:56
    haen2010 napisał:

> Popatrz, popatrz jak ciężko pracuje nawet w wolną sobotę. Od wierszówki płacą?
    Jaki wnikliwy komentarz.
  • eiran 09.02.19, 08:03
    Ludzikow chyba naprawdę nie zdaje sobie sprawy, ze jego "utwór" to żałosna grafomania.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • mazala2 10.02.19, 08:31
    eiran napisał:

> Ludzikow chyba naprawdę nie zdaje sobie sprawy, ze jego "utwór" to żałosna graf
    > omania.
    >
    Podobnie rzecz ma się z Tobą. Ty również nie zdajesz sobie sprawy, że produkujesz szmirę.
  • eiran 10.02.19, 08:36
    A skąd zaleski, twoja przemożna potrzeba, żeby za mną łazić?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • mazala2 10.02.19, 16:03
    eiran napisał:

> A skąd zaleski, twoja przemożna potrzeba, żeby za mną łazić?
    >
    Powab jakiś roztaczasz. Powab bezstronności no i uczciwości w forumowych rozmowach.
  • inocom 09.02.19, 08:13
    haen2010 napisał:

> Popatrz, popatrz jak ciężko pracuje nawet w wolną sobotę

Byłoby to najdłuższe święto w historii. Trwałoby aż 9 dni i obchodzone miałoby być od 2 do 10 czerwca. Projekt uchwały dotyczący 9-dniowego święta złożyli senatorowie Platformy Obywatelskiej. Skąd ten pomysł? W tym roku będziemy obchodzić 40. rocznicę pielgrzymki papieża Jana Pawła II do Polski. To właśnie w dniach od 2 do 10 czerwca w 1979 roku.

pomorska.pl/9dniowe-swieto-w-polsce-jest-taka-szansa-powstal-specjalny-projekt-uchwaly-8022019/ar/13869582
    --
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • klodawa1952 09.02.19, 16:27
    Sama prawda.
    youtu.be/O1NZ6KG1GXk
    Jak się dzisiaj tego słucha to Sasin podlizujący się Kaczyńskiemu robi to bardziej powściągliwie niż minister rządu Tuska.
  • klodawa1952 12.02.19, 16:28
    klodawa1952 napisał:

> Sama prawda.
    > youtu.be/O1NZ6KG1GXk
    > Jak się dzisiaj tego słucha to Sasin podlizujący się Kaczyńskiemu robi to bardz
    > iej powściągliwie niż minister rządu Tuska.
    Wtedy Kurski J. z GW nie krzyczał o lizusach w TVP i partyjnej propagandzie.
  • nazimno 09.02.19, 07:23
    No i po raz drugi powie: "policzmy glosy"...
  • haen2010 09.02.19, 15:01
    Nigdy nie zrozumiem, że policzenie się głosów w parlamencie jest zamachem stanu. Taki kit, podobnie jak smoleński. tylko ciężko upośledzonym na umyśle można sprzedać. Zatrważa ilość takiej populacji.
  • eiran 09.02.19, 17:30
    Uczciwy Polak i patriota składa wnioski o odwołanie rządu nie licząc wcześniej, czy mają one sens powodzenia. Tak jak niejaki Alojzy Pietrzyk w 1993 roku - złożył wniosek, bo chciał dokuczyć rządowi Suchockiej, ale nie policzył głosów i zakończył życie rządu, Sejmu oraz swoją karierę polityczną. Ale jest uczciwy, bo nie liczył głosów.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • mazala2 10.02.19, 08:01
    eiran napisał:

> Uczciwy Polak i patriota składa wnioski o odwołanie rządu nie licząc wcześniej,
    > czy mają one sens powodzenia. Tak jak niejaki Alojzy Pietrzyk w 1993 roku - zł
    > ożył wniosek, bo chciał dokuczyć rządowi Suchockiej, ale nie policzył głosów i
    > zakończył życie rządu, Sejmu oraz swoją karierę polityczną. Ale jest uczciwy, b
    > o nie liczył głosów.
    >
    Troszkę więcej informacji o Alojzym Pietrzyku:

Oświadczenie Alojzego Pietrzyka na słowa Wałęsy

"Moja odpowiedz na bełkot Wałęsy w piątek tj. 27.09. rano w radio zet. Na pytanie czy on niszczył swoich przeciwników politycznych odpowiedział że nie i podał przykład " Taki Pietrzyk był na Śląsku jak mi podskoczył przy " Okrągłym Stole " to go potem awansowałem.
    W związku z tym oświadczam ze to podskoczenie to był mój sprzeciw przeciwko kandydaturze Jaruzela na prezydenta którego forsował Wałęsa, jeden jedyny głosowałem przeciw tej kandydaturze podczas posiedzenia Krajowej Komisji Wykonawczej NSZZ Solidarność której przewodniczącym był Wałęsa w tym czasie.
    Piszę w tym czasie dlatego że wcześniej w 1988 był wniosek o odwołanie Wałęsy podczas naszych obrad w salkach kościoła Św. Brygidy w Gdańsku, byliśmy gośćmi Prałata Jankowskiego, poparłem Wałęsę i to wystarczyło żeby pozostał. Zrobiłem tak bo obawiałem się że Wałęsa nie uzna swojej przegranej i spowoduje rozbicie struktur NSZZ "S". Następny konflikt polegał na tym że ja chciałem żeby zespół pluralizmu związkowego którego byłem członkiem, rozpoczął swoje obrady od naprawienia krzywd wynikłych z dekretu stanu wojennego i żebyśmy wymusili na czerwonych rozpoczęcie naprawy od przyjęć do pracy wszystkich zwolnionych w wyniku represji czerwonych, odpowiedziano mi że chcę rozbić obrady "OS".
    Nie zrezygnowałem i jako przewodniczący "S" górniczej postawiłem ten problem do rozwiązania jako warunek rozpoczęcia obrad podzespołu górniczego okrągłostołowego, okazało się że tylko w samym górnictwie szeroko pojętym do pracy mogło powrócić ok. 6500 byłych represjonowanych. Po tym fakcie zespołowi pluralizmu nie zostało nic innego jak tylko zrobić to samo, poprzeć i rozszerzyć naprawę krzywd czerwonych na pozostałe branże gospodarcze i publiczne.
    W tym radiowym mówiąc po Śląsku klepaniu atakował Leszka Kaczyńskiego i w związku z tym przypominam ci " Głąbie " gdyby nie Leszek byłbyś odwołany bo on też stanął w twojej obronie.
    Powinieneś pamiętać kto zgłaszał twoją kandydaturę na prezydenta podczas posiedzenia Krajowej Komisji Wykonawczej "S"w 1990, to byłem ja Ślązak taki tam
    Alojz Pietrzyk i muszę ci powiedzieć co cię niewdzięczniku zaboli, że zrobiłem to tylko dlatego że tak uważał człowiek prawy Lech Kaczyński, a W. Frasyniuk zgłosił kandydaturę T. Mazowieckiego i przegrał.
    Solidarność była główną siłą cię popierającą, twoją kampanię wyborczą, organizowaliśmy nie licząc się z czasem, kosztem rodzin,finansowaliśmy ze składek, dokładając ze swoich kieszeni, w wyniku tej wygranej osłaniałeś lewą nogę.
    Przypominam że wszystkie funkcje związkowe w "S" pełniłem z wyboru, to delegaci wybierali, a dwukrotnie w wyborach na przewodniczącego Śląsko - Dąbrowskiej NSZZ " Solidarność " mieli do wyboru Mariana Krzaklewskiego , Tadka Jedynaka i wybierali Pietrzyka.
    Przypominam że komunę przewróciły działania setek tysięcy osób, a jak ktoś twierdzi że to tylko on zrobił to póki co przewróciło mu się w głowie.
    Byłem Posłem I kadencji w Sejmowej Komisji Lustracyjnej, lustrowałem materiały oryginały TW " Bolek" razem z Leszkiem Kaczyńskim, pamiętam siedział po mojej prawej, brałem materiały oglądałem i przekazywałem Leszkowi , obserwowałem jak cierpiał czytając dokonania bohatera który się okazał k......
    Alojzy Pietrzyk

Źródło: niepoprawni.pl/blog/144/oswiadczenie-alojzego-pietrzyka-na-slowa-walesy

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę."
  • nazimno 12.02.19, 10:46
    Meieranek sie zmartwi, ze poruszyl "ten temat".
  • eiran 12.02.19, 11:19
    Ależ bynajmniej, Boban. Wklejone przez zaleskiego wywody Pietrzyka, po pierwsze potwierdzają ich obu (zaleskiego i Pietrzyka) ograniczone możliwości intelektualne, po drugie w niczym nie kwestionują, że składając wniosek w sprawie odwołania rządu Suchockiej Pietrzyk wyszedł na kompletnego idiotę w ogóle, a pożytecznego idiotę postkomunistów w szczególności.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • taniarada 09.02.19, 09:27
    Co chciał odwołać rząd Olszewskiego?Przecież ten łotr podzielił Polskę. Bez jaj ale więcej TW nam nie potrzeba.
  • erte2 09.02.19, 11:38
    taniarada napisało:
    Bez jaj ale więcej TW nam nie potrzeba.

Mówisz że kujda czy zelnik już wyczerpują limit? No to uważaj, bo jak się dobrze poszuka a waszych szeregach....
  • klodawa1952 09.02.19, 14:48
    erte2 napisał:

> taniarada napisało:
    > Bez jaj ale więcej TW nam nie potrzeba.
    >
    > Mówisz że kujda czy zelnik już wyczerpują limit? No to uważaj, bo jak się dobrz
    > e poszuka a waszych szeregach....
    Zabawne jesteście tro ll e POPiSowe.
  • klodawa1952 10.02.19, 19:10
    erte2 napisał:

> taniarada napisało:
    > Bez jaj ale więcej TW nam nie potrzeba.
    >
    > Mówisz że kujda czy zelnik już wyczerpują limit? No to uważaj, bo jak się dobrz
    > e poszuka a waszych szeregach....
    Znowu nie zrozumialeś. To aż żenujące.
  • piq 09.02.19, 09:44
    ...a charyzma Schetyny jest taka, jak kałuży na budowie. Tusk to wie i próbuje płynnie przejść do ofensywnego ustawienia porzucając nieudany i nadal mordowany przez Schetynę projekt pod nazwą "PO". Bardzom ciekaw, czy mu się uda.

Dużo zależy od przebiegu brexitu, bo Tusk śmiało poszedł w wariant "no brexit" i uzyskał to, że rząd May jest w narożniku, dostaje po łbie i od przeciwnika, i od własnego masażysty. Jeśli brexit de facto nie nastąpi, to Tusk wróci w glorii człowieka, który przeprowadził jedną z najbardziej śmiałych i efektywnych akcji dyplomatycznych w historii współczesnej Europy. Dlatego ostatnio PiSi podrzucają rządowi May drobne wsparcia (inicjatywa Czaputowicza w sprawie backstopu) a ta swołocz Bielan twierdzi dzisiaj, że za twardy brexit będzie odpowiadał Tusk (i o ten twardy brexit PiS się modli do batiuszki Rydzyka).

Jeśli "no brexit" się powiedzie, to PiSi mają problem gigant, stając naprzeciwko człowieka, którego Europa będzie nosiła na rękach. Nawiasem mówiąc dla Polski i krajów pasa wschodniego UE jakikolwiek brexit to ogromne zagrożenie - i nie chodzi o emigrantów, tylko o to, że UE ulega znaczącemu osłabieniu wobec Rosji zarówno ekonomicznie, jak i ewentualnie militarnie, gdyby przyszło radzić sobie bez USA (co jest możliwe, Trump ma koncepcję wycofania się z Europy i nawet jeśli zostawi batalion w Polsce, to będzie to stanowiło ogromne zagrożenie). Dlatego nie dziwi, że rosyjskie pieski z PiSu w Polsce tak za brexitem gardłują.
  • haen2010 09.02.19, 10:45
    Ech piq, bez tych globaliów. Rosja ma na głowie Chińczyków i ani jej śni się stalinowska Europa. Po prostu, ze skłóconą łatwiej robić interesy.
    Inna sprawa, że Tusk świetnie rozgrywa brexit. Chyba skasuje resztki imperium.
  • haen2010 09.02.19, 11:03
    Dopiszę jeszcze. Jednym z wielkich błędów Tuska było powierzenie platformy narwanej lekarce, ta głupia kontynuowała wojenkę ze Schetyną i poniosła całkowitą klęskę. Może gdzieś ją spławi do Brukseli.

Niesprawiedliwie go oceniasz. Ten stary knur polityczny ocalił platfusiarnię po totalnej klęsce. Można go nie lubić, ale docenić trzeba. Ja uważam, że jak w końcu dorwie swój ukochany fotel to Polska wygra.

Chyba, że wolisz pewnego infantylnego kochasia.
  • erte2 09.02.19, 11:45
    haen2010 napisał:
    Dopiszę jeszcze. Jednym z wielkich błędów Tuska było powierzenie platformy narwanej lekarce,

Tu się z Tobą zgodzę; może z poprawką ze nie "narwanej" a "egzaltowanej". Wg mnie Ewa Kopacz przegrała wybory na samym początku rządów kiedy to publicznie pokazała swój rząd (gdzieś na jakichś schodach, jak chór parafialny) jako grupę przyjaciół-wolontariuszy - było to infantylne i niepoważne.
  • haen2010 09.02.19, 12:03
    To był drobiazg. Coś tam usiłowała zrobić w zapomnianym platfusim socjalu. Ale ogólnie głupia baba, bez wyobraźni.

Trochę mi przypomina Julkę Piterę. Tusk miał słabość do niezbyt inteligentnych pań.
  • klodawa1952 09.02.19, 15:04
    haen2010 napisał:

> Dopiszę jeszcze. Jednym z wielkich błędów Tuska było powierzenie platformy narw
    > anej lekarce, ta głupia kontynuowała wojenkę ze Schetyną i poniosła całkowitą k
    > lęskę. Może gdzieś ją spławi do Brukseli.
    Po co nam Platforma Obywatelska, skoro niczym nie różni się PiS-u, a w opozycji jest taka miałka, taka lurowata, wczoraj nowe słowo z panem redaktorem Morozowskim uknuliśmy „ciamciaramciowatość”, o tuż to jest właśnie Platforma Obywatelska dzisiaj, kompletna ciamciaramcia, nic nie znacząca, nic nie wnosząca, Donald Tusk chciałby robić mnie więcej to samo co Jarosław Kaczyński tylko tylko że by to on był, on by chciał być.
  • klodawa1952 11.02.19, 16:49
    Za to do promowania Tuskowego "Ruchu 4 Czerwca" wyznaczono najwybitniejszych, najbardziej inteligentnych, nieskazitelnych i cały czas dobrze zapowiadających się :
    natemat.pl/263415,czym-bedzie-ruch-4-czerwca-joanna-mucha-o-scenariuszach-powrotu-tuska
  • haen2010 13.02.19, 08:50
    To miłe, że promujesz na tym forum inteligentną i obytą w polityce czterdziestkę polityki. Nieprzeciętnej urody. Czasem, ale rzadko taka harmonia się zdarza. Okropne i pyskate kobity zasilają PiS - niestety.
  • klodawa1952 13.02.19, 11:28
    haen2010 napisał:

> To miłe, że promujesz na tym forum inteligentną i obytą w polityce czterdziestk
    > ę polityki. Nieprzeciętnej urody. Czasem, ale rzadko taka harmonia się zdarza.
    > Okropne i pyskate kobity zasilają PiS - niestety.
    Dlaczego niestety :)
    Pitera ? Pisówa :)
  • taniarada 09.02.19, 09:55
    Fucha się kończy .Kamerdynera Europy trza go zagospodarować .Nawet wieśniaki z PSLu w to nie wierzą.
  • klodawa1952 09.02.19, 10:04
    taniarada napisał(a):

> Fucha się kończy .Kamerdynera Europy trza go zagospodarować .Nawet wieśniaki z
    > PSLu w to nie wierzą.
    Skąd to określenie "wieśniaki" wopbec PSL ? Może chciałeś napisać "cwaniaki" ?
  • xystos 09.02.19, 10:12
    aa co się wydarzyło 4go czerwca?
    którego roku?

--
    ZEN
  • klodawa1952 09.02.19, 10:40
    Pozwolę sobie przypomnieć a warto dokłądnie wysłuchać bo dalej nie zrozumieli :
    youtu.be/czq7ikY7gUE?t=7
    :)))))))))))
  • klodawa1952 09.02.19, 14:44
    141288bs napisał:

> haen2010 napisał:
    >
    > > Popatrz, popatrz jak ciężko pracuje nawet w wolną sobotę. Od wierszówki p
    > łacą?
    > - to jego sprawa, ma do tego niezbywalne prawo..., a ty popatrz co tam produkuj
    > e Wolodzia Cimoszewicz syn agenta Smiersza - marzy mu sie Polska w wersji bialo
    > ruskiej,... mozna to pominac
    > milczeniem gdy swolocz z nkwd-owskiego pochodzenia poucza nas Polakow?
    Pochodzenie nie jest istotne. Istotne jest to co człowiek ma w głowie.
    Zapijaczony czy Czandra mogą pochodzić z rodziny mędrca Tybetu ale w głowie mają pusto.
    Cimoszewicz jest już historią w polityce i tyle.
  • 141288bs 09.02.19, 19:05
    Jest historia w polityce, chce jednak zaistniec by dzielic Polakow. - RAP jest mu bliski, dziala z drugiego, trzeciego szeregu.
  • klodawa1952 10.02.19, 07:45
    141288bs napisał:

> Jest historia w polityce, chce jednak zaistniec by dzielic Polakow. - RAP jest
    > mu bliski, dziala z drugiego, trzeciego szeregu.
    Rozmawiasz Tuskowi prawa do aktywnej działalności z polskiej polityce ?
    Potencjalny elektorat ma dosyć liczny i w dodatku ma możliwość zjednoczyć opozycję i włączyć główne przyczyny klęski obecnej opozycji.
  • 141288bs 10.02.19, 11:29
    klodawa ty jeszcze niewyspany jestes...,pospij jeszcze troche i przeczytaj po wyspaniu sie,moze wtedy zaswita ci o kim pisalem.
  • klodawa1952 10.02.19, 14:43
    141288bs napisał:

> klodawa ty jeszcze niewyspany jestes...,pospij jeszcze troche i przeczytaj po w
    > yspaniu sie,moze wtedy zaswita ci o kim pisalem.
    Nie wypowiadalem się o treści czy sensie ale o stylu i traktowaniu rozmówcy :)
  • 141288bs 10.02.19, 16:00
    O co ci chodzi? ...z moim stylem i traktowaniu rozmowcy?
  • 141288bs 10.02.19, 11:25
    Co Cimoszewicz ma w glowie? - ma duzo przydatnych pomyslow dla RAP.
  • mazala2 10.02.19, 08:40
    tworzy, jakie ma środki i jakiemu celowi politycznemu taki, nowo utworzony ruch ma służyć.

W demokracjach rozwijających się konieczna jest mądra opozycja, Taką opozycję współtworzą, w Polsce, rządzący.
  • taniarada 10.02.19, 09:41
    mazala2 napisał:

> tworzy, jakie ma środki i jakiemu celowi politycznemu taki, nowo utworzony ruc
    > h ma służyć.
    >
    > W demokracjach rozwijających się konieczna jest mądra opozycja, Taką opozycję w
    > spółtworzą, w Polsce, rządzący.
    Trzeba pamiętać ,że ojcem chrzestnym Don Tusska był noblista Bolek waŁęsowy. Łajno okrągłomagdalenkowe trzyma się mocniej niż chińczyki. Stąd Biedroń, stąd gw, gp, oraz tym podobne kurskie ogórki i smoleńskie pod -i nadkomisje. ...a więzienia puste. ... może tylko do wykorzystania jako sale porodowe dla ambergoldowej. i aptecznych pomagierów

Źródło: niepoprawni.pl/blog/janusz-40/donald-tusk-ante-portas-latwo-sie-obronic-wystarczy-pomyslec

• buldog2 10.02.19, 10:09
    Znaczy siem, rządzący rządzą i tworzą opozycję.
    W kompromitacji PIS przechodzisz homoś, siebie samego, i stalinowskie wzory, samego Zoszczenkę.

--
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  • mazala2 10.02.19, 16:04
    buldog2 napisał:

> Znaczy siem, rządzący rządzą i tworzą opozycję.
    > W kompromitacji PIS przechodzisz homoś, siebie samego, i stalinowskie wzory, sa
    > mego Zoszczenkę.
    >
    Jęśli opozycja ogłosiła się totalną to należy taki stan zmienić dla dobra nas wszystkich.
  • haen2010 10.02.19, 17:11
    A kim ty trollu chcesz ten stan zmienić? Armia, policje, służby - prawie wszyscy chętnie by opróżnili magazynki, byle was ładnie ustawić.
  • mazala2 10.02.19, 19:34
    haen2010 napisał:

> A kim ty trollu chcesz ten stan zmienić? Armia, policje, służby - prawie wszysc
    > y chętnie by opróżnili magazynki, byle was ładnie ustawić.

Czemu mnie obrażasz? Nie potrafisz grzeczniej, bez inwektyw?
  • klodawa1952 10.02.19, 19:38
    mazala2 napisał:

> Czemu mnie obrażasz? Nie potrafisz grzeczniej, bez inwektyw?
    Cały świat mu runął w 1989 i dalej w 2015 a więc co się dziwisz. Słoma z butów wyłazi z bolszewika nawet jak założy garnitur kupiony w KaDeWe.
  • 0sz0llom-z-radia-maryja 10.02.19, 10:36
    Kosz wątek zdublowany
  • taniarada 10.02.19, 17:14
    Jarek Kurski to dokładnie wyjaśnił
    Jarosław Kurski
    @JaroslawKurski
    Nie dajmy władzy obrzydzić 4 czerwca. Zróbmy z tego dnia święto państwowe. To nie takie trudne. Trzeba tylko wygrać wybory.Amen
  • klodawa1952 10.02.19, 17:30
    Platforma za Twoich czasów wyglądała na partię ekspercką. Tak się przynajmniej Tusku starałeś. Niebieskie koszule, modne garnitury, dobre krawaty, markowe zegarki. Tusku, po odejściu z funkcji premiera do UE, pozostawiłeś tutaj Kopacz i Schetynę. Dlaczego !!!???
    Czy w myśl zasady stosowanej przez ludzi egoistycznych i zakochanych w sobie -" po mnie nawet i POtop" lub "zostawię po sobie gnój i na jego tle będę świecił niczym diament" ?
    Zostawiłeś Tusku propagandowych nieudaczników, niedokształconych nawet na poziomie gimnazjalnym (dinozaury i inne) to prawdziwa twarz tej ekipy.
    Z nękanym aferami i wpadkami rządem nieudaczników z PiS nie mogą sobie dać rady bo ...też są nieudacznikami i argument nieudacznika o tym, że drugi nieudacznik jest nieudacznikiem "to kula w płot". Aż taką czystkę w tej PO zrobiłeś, że nikogo sensownego na swoje miejsce nie miałeś ?
    Kto ma rozbić PiS ? Kierwiński ha ha , Kopacz he he, Neumann hi hi, Schtyna chłe chłe itd.
    Tusku musisz wrócić.
    Sukcesu nie wróżę od razu ale (to już dużo!) dajesz szansę odsunięcia PiSu od władzy. Ryzyko jest duże, że przegrasz a więc wymaga to odwagi i trochę powątpiewam czy się na to zdobędziesz tzn czy nie stchórzysz.

• 141288bs 10.02.19, 19:25
    Nie odpowiedziales mi w sprawie stylu i traktowaniu rozmowcy:(. Co do watku o Tusku,zgadzam sie z Twoim spostrzezeniem o jego egoizmie i zakochaniu sie w sobie. Pamietam czas, jeszcze duzo wczesniej niz powstalo KDL, moze to nawet wtedy gdy Tusk raczkujacy student, zaczynal malowac kominy. Takich jak on, cwaniaczkow pozujacych na odwazniejszych na podworku , wtedy my w Gdansku,nazywalismy>jachu japa<.I gdy Tusk,pojawil sie w polityce, tak go zaczalem postrzegac - ten jego smiech wstrzasajacy ramionami,odzywki rodem z podworek przydomowych to dokladnie odwzorowany jachu japa.
    [ Sadze,ze gdanszczanie ci starsi i z Oliwy, potrafia przypomniec sobie czas < jachu japy >?
  • klodawa1952 10.02.19, 19:35
    141288bs napisał:

> Nie odpowiedziales mi w sprawie stylu i traktowaniu rozmowcy:(. Co do watku o T
    > usku,zgadzam sie z Twoim spostrzezeniem o jego egoizmie i zakochaniu sie w sobi
    > e. Pamietam czas, jeszcze duzo wczesniej niz powstalo KDL, moze to nawet wtedy
    > gdy Tusk raczkujacy student, zaczynal malowac kominy. Takich jak on, cwaniaczko
    > w pozujacych na odwazniejszych na podworku , wtedy my w Gdansku,nazywalismy>
    > ;jachu japa<.I gdy Tusk,pojawil sie w polityce, tak go zaczalem postrzegac
    > - ten jego smiech wstrzasajacy ramionami,odzywki rodem z podworek przydomowych
    > to dokladnie odwzorowany jachu japa.
    > [ Sadze,ze gdanszczanie ci starsi i z Oliwy, potrafia przypomniec sobie czas &#
    > 60; jachu japy >?
    Odwrotnie. Ceniłem sobie Tuska. Przestałem gdy okazał się nierzetelny w deklaracjach.
  • 141288bs 10.02.19, 21:22
    Mogles napisac wprost - wierzylem mu do momentu az okazal sie byc oszustem. - Nie ma tu co"owijac w bawelne",oszusta nalezy nazywac oszustem.
  • klodawa1952 11.02.19, 05:12
    141288bs napisał:

> Mogles napisac wprost - wierzylem mu do momentu az okazal sie byc oszustem. - N
    > ie ma tu co"owijac w bawelne",oszusta nalezy nazywac oszustem.
    Oszust to coś zupełnie innego i język czandr, zapijaczonych, hrabiów, bolbebowskich, buldogów, matyld 001 i innych schizofreników paranoidalnych.
    Mierząc tymi kategoriami i stosując taki język to oszustem jest Kaczyński w bardzo wielu kwestiach.
  • 141288bs 11.02.19, 07:57
    Jesli Kaczynski jest oszustem to Tusk jest super oszustem w kazdej kwestji.
  • klodawa1952 11.02.19, 08:56
    141288bs napisał:

> Jesli Kaczynski jest oszustem to Tusk jest super oszustem w kazdej kwestji.
    Sorry ale musisz policytować się o tym z Czandra :)
    Nie podejmuję rękawicy :) ale pozdrawiam.
  • klodawa1952 11.02.19, 09:40
    ...że Tusk posiada fundację i spółkę posiadającą w centrum miasta grunt, na którym ma być budowany gigantyczny wieżowiec czy dwa. W s fundacji i spółce są przemieszani w zarządach i radach : Bielecki, Lewandowski, Schetyna, Kopacz, Drzewiecki, itd oraz kilku pomniejszych urzędników np prezesów NFOŚ powołanych przez PO.
    Co byś wtedy tu napisał ?
  • 141288bs 11.02.19, 19:39
    Napisalbym,ze brakuje Glapinskiego i Drzycimskiego, dodatkowo Bieleckiego.
  • klodawa1952 12.02.19, 10:19
    141288bs napisał:

> Napisalbym,ze brakuje Glapinskiego i Drzycimskiego, dodatkowo Bieleckiego.
    To OK !
  • eiran 11.02.19, 11:46
    Akurat, ludzikow, pisanie o Tusku per "oszust", to twoja specjalność. Zrobiłeś to zapewne kilka razy więcej, niż twój numerkowy rozmówca.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 11.02.19, 10:48
    Czy będzie rozdawał majątek za takie grosze jak rozdawał po 4 czerwca między innymi Kaczyńskiem ale nie tylko.
  • klodawa1952 12.02.19, 06:30
    Materna twierdzi, że są tchórze zwyczajne, tchórze pospolite, a nawet europejskie.
    Tyle Materna.
    Czyżby, w tym trzecim typie tchórza, miał na myśli Donalda Tuska ?
    Czy Donald pomoże opuszczonym w Polsce niebożętom z charyzmą Schetyny i Kopacz też ich inteligencją , konsekwencją,wiarygodnością, empatią, kompetencją itp. ?
    Czy skorzysta z byle okazji i odejdzie gdzieś do ONZ czy na przewodniczącego Strasznie Ważnej i Nikomu Niepotrzebnej Światowej Organizacji ? Czy może z rekomendacji Merkel do jakiejś gazowej spółki rosyjskoniemieckiej?
    Czy jest ktoś kto zagwarantuje zwycięstwo Donaldowi Tuskowi bo przecież inaczej nie wróci do życia politycznego w Polsce.
    Czy jest ktoś kto da takie gwarancje Donaldowi ?
    Jak sądzicie sfrustrowane i znerwicowane tr o lle leminże ? Czy Donald ma jaja czy okaże się typem europejskiego tchórza.
  • eiran 12.02.19, 06:39
    Na pewno, ludzikow, Robert Biedroń zaproponuje niedługo Tuskowi miejsce w swojej kancelarii, kiedy już zostanie Prezydentem RP. Ze względu na swoje doświadczenie i kontakty, będzie mógł być takim Szczerskim w Kancelarii Prezydenta Biedronia.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • haen2010 18.02.19, 02:54
    Przywracam wątek, bo dobrze czułem, że jest coś na rzeczy. Tusk faktycznie montuje dodatkowe wsparcie dla tzw Koalicji Europejskiej. Tym razem oparte na części platformy i samorządach miast, gdzie wpływy Kaczusia są praktycznie zerowe.

Senne zmory zaczną gnębić Schetynę, chociaż nie sądzę by KPRM interesował Donalda. Raczej Belweder.
    www.wprost.pl/tylko-u-nas/10191853/donald-tusk-wraca-i-tworzy-oboz-polityczny-co-jeszcze-w-nowym-wprost.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.