Dodaj do ulubionych

Jarek 2 tygodnie czekał. "Na taśmach nic nie ma!"

09.02.19, 14:43
Pytanie di forumowych pisuarow
Dlaczego wasz Bóg Jaroslaw czekal 2 tygodnie by stwierdzic ze na tasmach nic nia ma i ze jest prawy i sprawiedliwy?
Zgodzicie sie z tym ze jak ktos kogos pomawia, oklamuje, oczernia to osoba poszkodowana reaguje szybko i dementuje falszywe informacje.
Dlaczego Jarek czekal wiec 2 tygodnie?
Odpowiedz jest prosta.
Musial czekac na to co wyplynie jeszcze w zwiazku z ta sprawa. Musial czekac by przeanalizowac mozliwe sytuacje zeby nie bylo zonka. Musial byc oszczedny w slowach aby nie powiedziec za duzo!!!!!
No ale jak tak sobie mysle, ze czlowiek uczciwy nie musi czekac i analizowac sytuacji, bo czlowiek uczciwy jest pewny na swoja uczciwosc
Edytor zaawansowany
  • buldog2 09.02.19, 15:46
    Myślę, że się pośpieszył. Mocno.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    do pudła. bez żadnego trybu
  • lech1966 09.02.19, 17:27
    Tusk znikał na całe tygodnie jak PO moczyło cztery litery. Dwa dni to przy Tusku express. :-)))))

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.

Autor KZP
  • lech1966 09.02.19, 17:31
    lech1966 napisał:

> Tusk znikał na całe tygodnie jak PO moczyło cztery litery. Dwa dni to przy Tusk
    > u express. :-)))))

No i dałem ciała.:-))))))). Teraz poważnie odpowiem. Zwyczajnie miał dobrego nauczyciela. Skoro Tusk zapadał w "sen zimowy" po każdym zmoczeniu.......... I wygrał kolejne wybory ( a dopiero w drugiej kadencji zapadał na dłużej) to przyjął metodę poprzednika. Bardzo źle to wróży dla was lemingi.....

--

Autor KZP
  • ceppisowski 09.02.19, 17:45
    Dziekuje lesio ze przyznales mi racje
    Niestety, pisowskie katoliki maja z Bogiem tyle wspolnego co pisowskie katoliki z rozumem
  • lech1966 09.02.19, 17:51
    ceppisowski napisał(a):

> Dziekuje lesio ze przyznales mi racje
    > Niestety, pisowskie katoliki maja z Bogiem tyle wspolnego co pisowskie katoliki
    > z rozumem

A co ma wspólnego Bóg do katolików albo do lemingów??? Co ma Tusk do Kaczyńskiego albo na odwrót? Ty też ciągle mijasz się z rozumem a administracja nadal pozwala zakładać ci nowe wątki. Teraz pytanie ,,,, kto z was dwojga jest głupszy??????

--

Autor KZP
  • ceppisowski 09.02.19, 18:16
    Chcialem ci tylko powiedziec ze wasza wiara w Boga jest na pokaz, a glosujac na PIS pokazujecie jakie macie rozumki.
    Kurskiego manipulacje bardzo sprawnie pokazuja wasza inteligencje. Jestescie oglupiani i nawet nie rozumiecie tego
  • lech1966 09.02.19, 18:38
    Ja nie wierzę w Boga, więc jaka wiarę masz na myśli? Co prawda nie wierzę też w diabła ani w Tuska. Więc nie wierzę także w to w co ty wierzysz. Katolików wg ciebie ogłupia Kurski a kto oglupił ciebie???????

--

Autor KZP
  • j-k 09.02.19, 18:40
    ceppisowski napisał(a):
    Jestescie oglupiani i nawet nie rozumiecie tego

i dobrze im z tym, bo czuja sie szczesliwi.

a ty wiesz, ze jestes oglupiany - od tego ciagle sie stresujesz i atak serca na horyzoncie.
  • lech1966 09.02.19, 18:48
    j-k napisał:

> ceppisowski napisał(a):
    > Jestescie oglupiani i nawet nie rozumiecie tego
    >
    >
    > i dobrze im z tym, bo czuja sie szczesliwi.
    >
    > a ty wiesz, ze jestes oglupiany - od tego ciagle sie stresujesz i atak serca na
    > horyzoncie.

Nasz cep jest przykładem kłamstwa powtarzanego tysiąc razy. Tylko on już chyba nie jest tym co w to wierzy, ,........
    On jest tym kłamstwem!!!!!!!!.
    :->))))))))))

--

Autor KZP
  • ceppisowski 09.02.19, 19:22
    Glupkowi pisowskiemu o szczescie latwiej
    Nawet Kurski mu moze wmowic ze jest szczesliwy
    Tu pisowcy maja przewage nad nami
  • j-k 09.02.19, 19:28
    ceppisowski napisał(a):
    > Glupkowi pisowskiemu o szczescie latwiej

nosz to ci wlasnie pisze, hloopcze.

od glupoty jeszcze nikt nie umarl, a od stresu i owszem... - wiec uwazaj na siebie...

Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
    zwolennik Lewicy.
  • eiran 09.02.19, 18:12
    Sprawa wydaje mi się oczywista - Kaczyński otrzymał informacje o tym, co strona powodowa przedstawiła w prokuraturze. I na tej podstawie doszedł do wniosku, że nic mu już nie grozi, stąd bohaterski wywiad dla sióstr Karnowskich po dwóch tygodniach nerwowego oczekiwania.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • ceppisowski 09.02.19, 18:18
    Oczywiscie ze tak
    dodalbym jeszcze ze zapewne zostaly spreparowane "inne dowody" na prawosci i sprawiedliwosc Wielkiego Developera.
    Szkoda tylko ze rzeczniczka pisowska powiedziala za duzo - no ale od czego PIS ma Kurskiego i Ziobre
  • eiran 09.02.19, 18:24
    Kluczową informacją była zapewne data najstarszego nagrania. Wydaje się oczywiste, że wcześniej czyniono Birgfellnerowi daleko idące obietnice, które - gdyby były nagrane - mogłyby zostać potraktowane jako zobowiązania. Problem w tym, że zaczął nagrywać dopiero po tym, jak zobaczył środkowy palec, bo wcześniej zapewne wierzył w słowa rodziny jak JP2 w najświętsza panienkę.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • boblebowsky 09.02.19, 20:31
    eiran napisał:

> Sprawa wydaje mi się oczywista - Kaczyński otrzymał informacje o tym, co strona
    > powodowa przedstawiła w prokuraturze. I na tej podstawie doszedł do wniosku, ż
    > e nic mu już nie grozi, stąd bohaterski wywiad dla sióstr Karnowskich po dwóch
    > tygodniach nerwowego oczekiwania.
    >

No nie wiem. W posiadaniu tych materiałów prokuratura była na kilka dni przed ich ujawnieniem w GW.

--
    Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
  • j-k 09.02.19, 18:28
    albo przeczytac stenogramy z ich przesluchania.

kazdy rosadny tak robi.
  • taniarada 09.02.19, 18:33
    Takim nickiem obrażasz wszystkich tu na forum .Samego siebie ,adminów i resztę.Rozumiem że do rodziców też zwracasz się po imienu .Ciągle obrażacie Polaków ,Polki i ten rząd .Wstyd na cały świat że Polska ma takich cepów ,nie ludzi.Te ciągłe scenariusze by tylko ośmieszyć ,wyzywać i upodlić.Myślę że trochę twój dobry humor zepsułem .Żenada.Ale i tak do takich jak ty to to niedotrze .
  • yoma 09.02.19, 19:07
    Ty taniuszka delikatna jesteś jak za przeproszeniem dziewica. Nicki cię drażnią, sok z buraka wyżera krwawiące rany na ciele...

--
    Demon Duck of Doom
  • j-k 09.02.19, 19:13
    kazdy cep jest zawsze cepem.

a czy pisowskim, czy peowskim - to i tak wszystko jedno.

wazne, zeby umial strzyc PeOviecki :)
    karlowickadolina.pl/strzyzenie-owiec/dsc_0250/
  • lech1966 09.02.19, 21:01
    j-k napisał:

> kazdy cep jest zawsze cepem.
    >
    > a czy pisowskim, czy peowskim - to i tak wszystko jedno.
    >
    > wazne, zeby umial strzyc PeOviecki :)
    > karlowickadolina.pl/strzyzenie-owiec/dsc_0250/

Hahhaaha cała prawda w TVN25. J-K jesteś mistrzem.
    Ja prdl. uśmiałem się do łez.

--

Autor KZP
  • ceppisowski 09.02.19, 19:24
    moim skromnym zdaniem
    ty sama sie obrazasz tym co wypisujesz na forum
  • lech1966 09.02.19, 21:03
    ceppisowski napisał(a):

> moim skromnym zdaniem
    > ty sama sie obrazasz tym co wypisujesz na forum

Trochę samokrytyki by ci się przydało. Ale pisz. Pisz więcej. Jesteś powodem mojego dobrego samopoczucia.
    Pozdrowienia cepie.

--

Autor KZP
  • ktos_z_kosmosu 09.02.19, 19:24
    Jasne, nic.
    A ja skutkiem tego nic, likwiduję konto w PKO SA.
    Nie mam zamiaru fundować jakiemuś panu Kaczyńskiemu pomników za miliardy, a tym bardziej gdyż wiem, że tan pan z własnej kiesy do inwestycji nie do dołoży nawet złotówki. W założeniu tego pomysłu skoku na kasę, zadłużenie przez ponad 200 lat regulować będą Polacy z podkreśleniem klientów banku PKO SA, który to bank fanaberie wyżej wymienionego obiecał sfinansować.
    Tu nie chodzi o łamanie prawa. Tu chodzi o bezczelną megalomanię Kaczyńskiego i jego knowania by swoją wielkość uwiecznić nawet kosztem wymiernych strat finansowych, które jak amen w pacierzu dotkną kredytujący to gó..o bank, kraj i obywateli tego kraju.
    Ja konto likwiduję, wy jak chcecie.
    Dla równowagi upraszam PiSowców do lokowania kasy w tym banku. Prezes z wdzięczności, nie raz jeszcze opluje wyimaginowanych przez was waszych wrogów, czyli wszystkich którzy was "okradli", lub maja zamiar "okraść", a tylko jeden prezes was ochrania przed nimi piersią swą waleczną.

• eiran 09.02.19, 19:32
    Pekao SA, jak rozumiem.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • ktos_z_kosmosu 09.02.19, 20:00
    eiran napisał:

> Pekao SA, jak rozumiem.

Dokładnie.
    Z rozpędu błąd popełniłem.
  • lech1966 09.02.19, 21:04
    ktos_z_kosmosu napisał:

> Jasne, nic.
    > A ja skutkiem tego nic, likwiduję konto w PKO SA.

Ale żeby tak publicznie. A później masz pretensje że ci lemingi wyczyścili konto?.

--

Autor KZP
  • ktos_z_kosmosu 09.02.19, 22:05
    lech1966 napisał:

> Ale żeby tak publicznie. A później masz pretensje że ci lemingi wyczyścili kont

To mało prawdopodobne, jestem uważny, a jeśli już, to niewielka strata. Moje konta w bankach nie oszałamiają. To kwoty niezbędne do pokrycia drobnych zakupów kartą.
    Przypis o niewielkiej stracie, nie dotyczy waszego idola. Temu to nawet siedmiu groszy dobrowolnie nie podaruję. Podobne podejście mam do bankierów, a oczy otworzyłem już dawno temu w Juracie.
    Lato, idziemy sobie z kosmitką moją uroczą na plażę obok hotelu Bryza Niemczyckich i widzę na parkingu hotelowym kolumnę pięknych vanów z logiem pewnego banku (dziś nie pamiętam którego). Z vanów wychodzą panie i panowie, wszyscy ubrani w eleganckie stroje biznesowe. Widząc to stanąłem i kombinuję, kurde, oni tu przyjechali na szkolenie, naradę, może jakieś sympozjum, ale za czyją kasę? Odpowiedziałem sobie na to pytanie. Z pewnością nie za swoją, a jeśli tak, to za kasę swoich klientów.
    Od tamtej pory z bankami moje relacje ograniczają się do minimum.Tym bardziej utwardziłem się w swojej decyzji, bo wiedziałem, że te ich sympozja trwały do obiadu. Po nim zaczynał się rozrywkowy program pobytu w tym luksusowym przybytku z atrakcjami wszelakimi.
  • lech1966 09.02.19, 22:11
    Wybacz ktosiu. Ty jeszcze wielu rzeczy nie wiesz. Ja cię rozumiem. Sam wróciłem z niezła kasa z zagranicy aby robić tu bicnes. Ale te durne z PO przejedli wszystko. Dziś mam pewnie mniej od ciebie. Może nie mniej, ale nie mam już się z czego odbić. Jak masz trochę lat to pamiętasz że " pierwszy milion trzeba ukraść" . Mnie ukradło PO

--

Autor KZP
  • ktos_z_kosmosu 10.02.19, 00:30
    lech1966 napisał:

> Wybacz ktosiu.

Wybaczam.

>Ty jeszcze wielu rzeczy nie wiesz.

Pewnie nie wszystko wiem, ale wiem dużo.

> Ja cię rozumiem.

Nie sądzę, ale ja ciebie rozumiem.

> z niezła kasa z zagranicy aby robić tu bicnes. Ale te durne z PO przejedli wsz
    > ystko.

PO powiadasz, zabrali wszystko? A to niecnoty, ale jedno tu jest zastanawiające, jak tego dokonali.
    Czy stanęli nad tobą z gazrurką w dłoni i zakomenderowali - DAWAJ KASĘ?
    Czy raczej kiepskim biznesmenem się okazałeś, niedostosowanym do realiów kapitalizmu?

> Dziś mam pewnie mniej od ciebie.

Ni przeczę i nie potwierdzam, brak danych.

> Jak masz trochę lat to pamiętasz że " pierwszy milion trzeba ukraść.

Nie pamiętam, nie miałem z takimi milionerami styczności, a to dlatego, że szemrańców unikałem i nadal unikam, a ploty o takich i ludzkie ględy maćkowe mnie nie interesują.
    Opowiem ci tylko o dwóch, jak sądzę, podobnych do ciebie mentalnością.
    1 - Facet od lat uprawia kwiatki drobne, robi z nich pęczki i sprzedaje hurtem. Uwielbia PiS i Lecha Kaczyńskiego, bo Lech Kaczyński będąc prezydentem Warszawy pozwalał handlarkom, tzw. ulicznicom, handlować kwiatkami na ulicach miasta i on zarabiał. Natomiast PO i Walcowej nienawidzi, bo ona nie płacących podatków handlarzy przepędziła z ulic, czym zmniejszyła facetowi zyski i jak on dziś twierdzi "okradła go ona i złodziejskie PO". Inne argumenty, aspekty sprawy do niego nie docierają. Klapki na oczach i między klapkami tylko "złodzieje go okradli".
    2 - Drugiego "okradł Belka". Miał pieniądze i z chciwości zamienił je na papiery wartościowe. Nie pomyślał, że realny pieniądz, złoto, trudno jest zdewaluować, natomiast kwitek, to byle bankowa łajza bez problemu taki numer może wykręcić jednym ruchem i tak się stało. Jakiś prezes wydał komendę - kwitki o 65% w dół i kasiorkę naiwnych szlag trafił. A czemu winny jest Belka? No bo Belka wprowadził podatek od lokat itp.(19% od odsetek) i bankierzy plus cały Mordor winę zwalili na niego i na jego podatek, lamentując jacy to oni są biedni i jak jest im przykro i co oni bidne sieroty poradzą na "złodziejskie poczynania władz kraju".
    Miłych snów o bogactwie.

• ceppisowski 10.02.19, 09:14
    Jak cie PO okradlo to zglos to do katolickiej pisowskiej prokuratury
    Dowody masz to pojda siedziec
    Nie rozumiem dlaczego po 4 latach rzadow najuczciwszych z uczciwych tak wielu okrzyknietych przez Pislam zlodziejami nie siedzi jeszcze we wiezieniu
  • haen2010 10.02.19, 04:18
    To raczej rezultat przymusowego odpisu na socjal. Dotyczy nie tylko banków. Wydają tą kasę na tzw integrację i po kłopocie. W urzędach wymyślili sobie dopłaty na "wczasy pod gruszą". Wystarczy oświadczenie, oczywiście skłamane.

Normalnym odruchem firmy jest oszczędzanie, bez przymusowych fanaberii.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.