Dodaj do ulubionych

Petunia non olet

12.02.19, 06:05
Wychodzą powiązania Rydzyka z kasą którą zarządzał esbek Kujda, czego jeszcze się dowiemy, może tego że i tranzystorysta też jest "strzelajacym z ucha". Kazdy pisior jest w jakiś sposób powiązany z esbecją.

www.money.pl/gospodarka/kazimierz-kujda-i-lux-veritatis-dotarlismy-do-kontroli-w-sprawie-milionow-na-geotermie-6348303006603393a.html?amp=1

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Edytor zaawansowany
  • eiran 12.02.19, 06:15
    Szukałem w tekście jakiejś pointy prowadzącej do tej petunii, ale nie znalazłem.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • czandra1 12.02.19, 06:48
    Za cholere mi nie padowalo pisanie lilium, więc postanowiłem zostać przy petunii.

--
    Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
  • eiran 12.02.19, 06:57
    I tak nie wyszło najgorzej, bo mógł być dodatkowo omlet.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • klodawa1952 12.02.19, 07:06
    czandra1 napisał:

> Za cholere mi nie padowalo pisanie lilium, więc postanowiłem zostać przy petuni
    > i.
    >
    Yep !
  • buldog2 12.02.19, 08:25
    Odnoszę wrażenie, że chodzi o nielegalne przyznawanie publicznych pieniędzy NFOŚ mafijnej organizacji Ojca Dyrektora.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    do pudła. bez żadnego trybu
  • klodawa1952 12.02.19, 07:06
    czandra1 napisał:

> Wychodzą powiązania Rydzyka z kasą którą zarządzał esbek Kujda, czego jeszcze s
    > ię dowiemy, może tego że i tranzystorysta też jest "strzelajacym z ucha". Kazdy
    > pisior jest w jakiś sposób powiązany z esbecją.
    W twoim tekście widać odbyte szkolenia z manipulacji m.in. dla internetowych żołnierzy politycznych.
    Nic nie jest przypadkowe.
    Piszesz pierwszą opinię o powiażanianiach i pieniądzach Rydzyka, z czym spora część się zgodzi, ja też, ale zaraz póżniej piszesz, że ...Kazdy pisior jest w jakiś sposób powiązany z esbecją a to już nadużycie ale tak cię wyszkolili czy używając twojego języka ..wytresowali potomkowie i spadkobiercy propagandy stalinowskiej i postpeerelowskiej ...o czym zresztą nawet nie wiesz.
  • religijnych.uczuc.obraza 12.02.19, 07:19
    A na czym polegają te szkolenia, romek? Byłeś na takim?
    Zabawne jest, że zarzuty o stosowanie propagandy wysuwa koleś, który gejtował KOD za pomocą sugestii o związkach kodowców z esbecją.

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande?-mówi Morawiecki.
  • religijnych.uczuc.obraza 12.02.19, 07:20
    Hejtował.

--
    Ryszard Czarnecki:
    Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce. Mamy do czynienia z przesuwaniem się naszego kraju na Wschód-ze standardów zachodnich i europejskich do standardów wschodnich, rosyjskich i białoruskich
  • eiran 12.02.19, 07:26
    ludzikow nie hejtuje, tylko stawia starannie udokumentowane zarzuty. Na przykład za pomocą filmów z youtube przedstawiających Romana Giertycha. A robi to po to, żeby uratować opozycję przez PiS.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • adam.eu 12.02.19, 09:44
    klodawa1952 napisał:
    ...............................
    > Nic nie jest przypadkowe.
    .................................

Za wyjątkiem Twojego poparcia dla partii Razem w ramach walki w popisem, którą ja chyba przypadkiem(?) odbieram, jako walkę z przeciwnikami PISu.
    --
    Droga na drugą stronę
  • buldog2 12.02.19, 09:48
    Tak, to prawda. Ciebie wyszkolono znacznie lepiej i wszelkie niuanse propagandy stalinowskiej, prlelowskiej i postprlowskiej są ci znane.
    Zrobiono to tak sprawnie, że nawet o tym nie wiesz. Ale się nie przejmuj, z waszym PISowskim IQ (średnio 0,6 punktu) to normalne. Ja was znam...

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    do pudła. bez żadnego trybu
  • klodawa1952 12.02.19, 07:14
    Jak widać po tytule staram się naśladować leminżego propagandzistę czandra. Too , jak czytamy w tytule wybitna i odpowiadająca średniemy poziomowi w PO, jednostka.
    Pieniądze nie śmierdzą.
    Niemieckie pieniądze Tuska", w z rozmowy z byłym politykiem PO dowiadujemy się, o jaką kasę chodziło. Piskorski twierdzi, że w latach 90-tych Niemcy finansowali Kongres Liberalno Demokratyczny, którego przewodniczącym był Donald Tusk.
    - To były pieniądze w gotowce, które działacze KLD wymieniali w kantorach na złotówki w Warszawie (...) Na początku lat '90-ych, kiedy były inne reguły prawne, pieniądze były w tzw. reklamówkach. Janusz Palikot, który wypowiedział się już w sprawie książki twierdzi, że wie kto odbierał reklamówki z pieniędzmi od Niemców. - Jeden z obecnych ministrów w rządzie Donalda Tuska. Ale niech on to sam powie, bo to jest tak poważne oskarżenie, że ja wolałbym tego nie robić - zdradził Palikot.
    www.se.pl/wiadomosci/polska/afera-z-pieniedzmi-w-reklamowkach-partia-tuska-dostawala-kase-od-niemcow-aa-kAVW-bgD1-cE46.html
    Przecioeż wiadomo, jak to pisze Czandra, że każdy tuskowiec to szpieg.
    Hey moderator !
    Rozumek się uruchomił czy jeszcze nie ?
  • religijnych.uczuc.obraza 12.02.19, 07:20
    Janusz Palikot? Ten wydawca czasopism katolickich?

--
    Karol, człowiek, który popylał melexem
  • klodawa1952 12.02.19, 07:22
    religijnych.uczuc.obraza napisał:

> Janusz Palikot? Ten wydawca czasopism katolickich?
    >
    Ten sam dwulicowiec.
  • religijnych.uczuc.obraza 12.02.19, 08:45
    Ale ważne że wali w PO.

--
    Karol, człowiek, który popylał melexem
  • nazimno 12.02.19, 08:49
    Dobrze, ze nie wiesz, co to jest po niemiecku.
  • religijnych.uczuc.obraza 12.02.19, 08:57
    Ok

--
    To był Maj, pachniała Suskim Kempa...
  • nazimno 12.02.19, 10:16
    "Po" to nie jest "Ok" po niemiecku.
  • religijnych.uczuc.obraza 12.02.19, 10:42
    Ha!

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande?-mówi Morawiecki.
  • nazimno 12.02.19, 10:56
    Niektorzy twierdza, ze niektore maja Po calkiem Ok.
    W takim kontekscie te dwa pojecia koreluja sie pozytywnie.
  • religijnych.uczuc.obraza 12.02.19, 11:28
    Cóż.

--
    To był Maj, pachniała Suskim Kempa...
  • klodawa1952 12.02.19, 10:15

> Ale ważne że wali w PO.
    Czy w PO, czy w PiS to obojętne jak ma rację.
    Wiem, że tobie to trudno zrozumieć.
  • religijnych.uczuc.obraza 12.02.19, 10:41
    Tak samo Giertych. Obojętnie czy wali w lewactwo czy w PiS, ważne że ma rację.

--
    Jednostką głupoty i kłamliwej manipulacji w PISie jest sasin, który dzieli się na 100 błaszczaków. Np, "obatel" jest równy w tym wymiarze 1,30 sasina, czyli jest o 30 błaszczaków głupszy od sasina. Karczewski zaś jet równy 2 sasinom czyli jest dwa razy większym mnipulatorem i kłamcą. Brudzińskiego można ocenić na 0,7 sasina, czyli jest o 30 błaszczaków mądrzejszy od Sasina
  • nazimno 12.02.19, 10:56
    Pan mecenas az tak lubi walic?
  • religijnych.uczuc.obraza 12.02.19, 11:26
    Spytaj go.

--
    Stanisław Piotrowicz: Niewątpliwie nazwisko jest znane, ale czy z tego powodu moje dziecko ma być traktowane gorzej niż inne?
  • klodawa1952 12.02.19, 11:38

> Tak samo Giertych. Obojętnie czy wali w lewactwo czy w PiS, ważne że ma rację.
    >
    Znowu nie rozumiesz ? :(
  • buldog2 12.02.19, 09:35
    Wrócę do oszczerstw z innego wątku, z którego uciekłeś tak jak symetrycznego PISowca-tchórza przystało.

Skoro utrzymujesz, że szczekam, udowodnij, jaki związek z działalnością Giertycha w roku 2007 mają dzisiejsza JARowe oszustwa i mataczenia w PIS-aferach KNF oraz szeregu afer Srebrnej, w tym wieżowcowej. Widać chodziło ci, żeby, jak zwykle, napluć, z potrzeby serca, z głębi PISowskiej duszy i uznałeś to za tak oczywiste, że niewarte tłumaczenia.

Jeśli przy tym chodziło ci o sprawienie wrażenia, że coś zostało, to ci, ludzikow, nie wyszło. Za prymitywny i za głupi jesteś na manipulatora tutaj. Nie to IQ.

--
    bez żadnego trybu
  • erte2 12.02.19, 07:54
    czandra1
    W oryginale jest "Pecunia non olet", co tłumaczy się na polski "Petunia nie omlet" :-)). Poza tym reszta się zgadza.
  • klodawa1952 12.02.19, 07:58
    erte2 napisał:

> czandra1
    > W oryginale jest "Pecunia non olet", co tłumaczy się na polski "Petunia nie oml
    > et" :-)). Poza tym reszta się zgadza.
    PO w ostatnim naborze brało już tych najtańszych:)
  • nazimno 12.02.19, 08:33
    Masz racje, to kwiatek, nawet przyjemnie pachnie.
  • zzapijaczony_ryj 12.02.19, 08:50
    czandra1 napisał:
    . Kazdy
    > pisior jest w jakiś sposób powiązany z esbecją.

PiSi IPN kryje czerwonych w otoczeniu Jarozbawa. Powinno się to to zaorać i zasiać tam trawę.
  • klodawa1952 12.02.19, 10:14
    zzapijaczony_ryj napisał:

> czandra1 napisał:
    > . Kazdy
    > > pisior jest w jakiś sposób powiązany z esbecją.
    >
    > PiSi IPN kryje czerwonych w otoczeniu Jarozbawa. Powinno się to to zaorać i zas
    > iać tam trawę.
    Też odnoszę takie wrażenie.
  • pies_na_czarnych 12.02.19, 08:52
    Nie wiem jakie powiazania miala SB z KGB, ale z tego co pisza w tym artykule mozna wnioskowac, ze dzialala/dziala na ich korzysc. Rydzyk pseudonim "ojciec" nawet sam nie musi sie starac aby otrzymywac wysoka pomoc finansowa od pisiego rzadu. Moneta sama wpada do jego kasy aby mogl prowadzic antypolska dzialalnosc.

Pekunia non olet. Pekunia to nie jest kadzidlo:D

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • nazimno 12.02.19, 08:56
    Przez "k" ????????
    ...nastepny blysk...
  • pies_na_czarnych 12.02.19, 09:10
    Tak, sorry.
    Przyzwyczailem sie, ze w jezyku polskim wszystko jest spolszczone i dlatego malo zwracam uwage na poprawna pisownie wyrazow obcych. Po polsku np. pisze sie "komputer" przez "k" i nikomu to nie przeszkadza.

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • yoma 12.02.19, 10:53
    Przestańcie się czepiać, fajny tytuł :)

Pekunia kojarzy mi się z taką świnką... a nie, to pekari.

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • nazimno 12.02.19, 10:58
    Biedny Wespazjan przewraca sie w grobie.
  • klodawa1952 12.02.19, 10:16
    Zmień nick lub przestań pisać.
    Wyborcy, jak ciebie czytają, boją się jeszcze większych niż ci obecni, przygłupów u władzy.
  • czandra1 12.02.19, 10:58
    Zieeeew.

--
    Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
    Obie są przerażające.
    Arthur C. Clark.
  • klodawa1952 12.02.19, 11:45
    czandra1 napisał:

> Zieeeew.
    >
    PO takich przyglupach jak ty to wszystko spływa. Nie wstydzą się wlasnych ułomnosci.
    Tylko, że tutejszy obserwator widzi w tobie zwolennika PO a więc niestety wyrabiasz taka opinię lemingom, że to takie nieczytate i niekumate oraz agresywne, prymitywne, nienawistna, wulgarne jak ty.
    Przyznaj się chandra. Jesteś tutaj podwójnym agentem PiS aby ośmieszyć PO. Przecież to niemożliwe aby taki przyglupy
    reprezentował tu europejską partię.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.