Dodaj do ulubionych

roszczenie na 8-10 mld zł wobec Polski

12.02.19, 07:34
Geniusz a może nawet demiurg gospodarki, według PiS, tym razem potraktował w sposób nieprzyjęty w standardach gospodarczych- inwestora australijskiego.
Kiedy Morawiecki i rząd PiS zrozumieją, że umów należy dotrzymywać ?!
Ile mamy płacić za tych nieudaczników w gospodarce ?
gornictwo.wnp.pl/australijczycy-pogrozili-palcem-polsce-wszystko-przez-te-inwestycje,339687_1_0_0.html
Edytor zaawansowany
  • qwardian 12.02.19, 09:43

Wy zdrajczyki martwicie się o inwestorów zagranicznych, a my faszyści martwimy się o nasz polsk KGHM, który Canada wykolegowała z Kolumbii Brytyjskiej..

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • privus 12.02.19, 09:56
    Wykolegowała? A może to "dobra zmiana" pozostawia wszędzie po sobie takie szlaczki?
  • buldog2 12.02.19, 10:02
    I co wasz naczelnik JAR w tej kwestii wymyślił? Postanowił? Wydajemy wojnę Kanadzie, czy GB?

--
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  • m.c.hrabia 12.02.19, 13:51
    Najważniejsze to wstać z kolan

--
    Wiemy, że przekaz TVP info może razić inteligentne osoby, ale my chcemy trafić do naszych wyborców
  • x2468 12.02.19, 13:51
    Zapomniales napisac o winie PO.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • klodawa1952 12.02.19, 16:26
    x2468 napisał:

> Zapomniales napisac o winie PO.
    Nie ! Ja jestem symetrysta a więc piszę o winie wtedy kiedy ktoś jest winny, moim zdaniem.
    Nie jestem przypadkiem patologicznym jak np ty, że zawsze ten sam jest zły a zawsze ten sam jest dobry.
    Tym się od ciebie, od was tro lli, różnię.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.