Dodaj do ulubionych

Jak myślicie, jakie będą dalsze losy

12.02.19, 10:02
pani prokurator po takiej laurce od mecenasa?
"Mamy wspaniałą panią prokurator, niezwykle dociekliwą. Pojawiają się zupełnie nowe okoliczności w sprawie, które potwierdzają, że doszło do popełnienia przestępstwa, i wskazują na osoby winne jego popełnienia - wyjaśniał w "Rozmowie Piaseckiego" Jacek Dubois, pełnomocnik Geralda Birgfellnera (www.tvn24.pl)"


--
"Ojciec Rydzyk powinien dostać Nagrodę Nobla z fizyki, bo udowodnił, że fale radiowe mogą przyciągać ciemną masę - stwierdził Stefan Niesiołowski."
Edytor zaawansowany
 • buldog2 12.02.19, 10:08
  Wstawi się za nią Amnesty International.

  --
  Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
 • religijnych.uczuc.obraza 12.02.19, 10:12
  Cóż, na pewno popełni jakieś przewinienie dyscyplinarne.

  --
  Ryszard Czarnecki:
  Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce. Mamy do czynienia z przesuwaniem się naszego kraju na Wschód-ze standardów zachodnich i europejskich do standardów wschodnich, rosyjskich i białoruskich
 • buldog2 12.02.19, 10:21
  Nie przewinienie, a przestępstwo. I nie popełni, a popełniła (czas przeszły). W czasie przyszłym zostanie ono wykryte (może nawet już zostało wykryte) i przykładnie ukarane, przez prawy i sprawiedliwy sąd.

  --
  Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza
  do pudła. bez żadnego trybu
 • ktos_z_kosmosu 12.02.19, 10:50
  buldog2 napisał:

  > nie popełni, a popełniła (czas przeszły). W
  > czasie przyszłym zostanie ono wykryte (może nawet już zostało wykryte) i przyk
  > ładnie ukarane, przez prawy i sprawiedliwy sąd.

  Ciekawe gdzie, po utracie władzy PiSu, a to jest więcej jak pewne, ten "prawy i sprawiedliwy" sąd się schowa. Pewne, bo każdy logicznie myślący wie, że zaangażowanie i wybryki Jarosława Kaczyńskiego, to wyłącznie jego prywata, realizacja osobistych ambicji. Facet ma swoje cele i beznamiętnie prze by je osiągnąć. Jeśli osiągnie, albo stwierdzi, że już nic więcej nie da się ugrać, wycofkę zrobi i bidogłupków co w niego wierzyli, też beznamiętnie, wystawi do wiatru.
  Czekam na kogoś, kto po wyeliminowaniu z naszej polityki Kaczyńskiego i jego sługusów, zapowie i zorganizuje uruchomienie sądu na wzór Norymbergi.

 • zoro_wieczorowo_poro 13.02.19, 16:39
  już zrozumiałem swą przedwczesną radość .
  "„Jeszcze nie ma ustalonego terminu [kolejnego przesłuchania Birgfellnera], ale będzie to przyszły tydzień. Dzisiaj jestem zmartwiony, bo narracja i sposób prowadzenia sprawy dla nas się diametralnie zmieniły. W poniedziałek dostrzegliśmy niesamowitą wnikliwość prokuratury, która ustalała działania, które mogły naruszać prawo, natomiast dzisiaj dostrzegliśmy działania, które miały zniwelować te odkrycia. Jesteśmy przekonani, że celem prokuratury było wysondowanie, co nasz klient wie, a nie dotarcie do istoty tej sprawy, czyli czy doszło do czynu zabronionego. Miałem wrażenie, że mamy do czynienia tak naprawdę z przedstawicielem pokrzywdzonego, który sonduje, co wiemy. Mamy olbrzymie obawy, czy to postępowanie idzie w kierunku ustalenia czynu zabronionego, czy i kto go popełnił, czy ma doprowadzić do tego, żeby uniemożliwić dotarcie do prawdy i doprowadzić do sytuacji, w której wiedza naszego klienta będzie użyta przeciwko niemu” – mówił po przesłuchaniu Geralda Birgfellnera mecenas Jacek Dubois."


  --
  "Ojciec Rydzyk powinien dostać Nagrodę Nobla z fizyki, bo udowodnił, że fale radiowe mogą przyciągać ciemną masę - stwierdził Stefan Niesiołowski."
 • eiran 13.02.19, 17:46
  Niezależnie od wszystkiego, odnoszę wrażenie, że mec. Dubois wykazuje skłonność do przechodzenia z jednej skrajności w drugą. W odróżnieniu od Giertycha. A to ten pierwszy wywodzi się z rodu o wielopokoleniowej tradycji adwokackiej.

  --
  Przez 14 lat ayran.
 • privus 13.02.19, 17:05
  Wątpisz w Ziobrę?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.