Dodaj do ulubionych

6150 zł "łapówki" dla Niesiołowskiego?

23.02.19, 05:24
Toż to mniej niż 10% wynagrodzenia dla asystentki prezesa banku.
I co i tym się PiSia prokuratura nie zajmie?
Pozostaje jeszcze pytanie, czy konsumpcja w naturze to łapówka?
wiadomosci.wp.pl/seksualne-spotkania-stefana-niesiolowskiego-padla-kwota-jaka-za-nie-zaplacono-6352342139680385a
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: 6150 zł "łapówki" dla Niesiołowskiego? 23.02.19, 05:55
      zzapijaczony_ryj napisał:

> Toż to mniej niż 10% wynagrodzenia dla asystentki prezesa banku.
      > I co i tym się PiSia prokuratura nie zajmie?
      > Pozostaje jeszcze pytanie, czy konsumpcja w naturze to łapówka?
      > wiadomosci.wp.pl/seksualne-spotkania-stefana-niesiolowskiego-padla-kwota-jaka-za-nie-zaplacono-6352342139680385a
      Faktycznie nie ma problemu .
        • no-popis Re: 6150 zł "łapówki" dla Niesiołowskiego? 23.02.19, 07:18
          adam.eu napisał:

> no-popis napisała:
          >
          > > Faktycznie nie ma problemu .
          >
          > Tylko patrzeć, jak dostrzeżesz problem w PIS wieżach.
          Masz nieaktualne i jak to u ciebie wyrojone wiadomości bo już kilkakrotnie problem w PiS Tower "wykryłem.
          Zrozum wreczcie tr o llu, że nie reprezentuję sfanatyzowanej , partyjnej ciemnoty jak ty i poglądy mam niezależne, zarówno wobec łapownika i obłudnika Niesiołowskiego jak i kamaryli pisowskiej.
          A teraz POdkul ogon i zniknij :)
        • no-popis Re: dyskusja 23.02.19, 07:26
          zzapijaczony_ryj napisał:

>
          > Morawiecki pyta Glapińskiego:
          > Jak tam nowa asystentka?
          > Glapiński odpowiada:
          > Jako fachowiec jest do dOpy, ale jako dOpa to fachowiec
          Masz śiadomość chamie, że obrażasz tę kobietę?
          • zzapijaczony_ryj Re: dyskusja 23.02.19, 07:48
            no-popis napisała:

> zzapijaczony_ryj napisał:
            >
            > >
            > > Morawiecki pyta Glapińskiego:
            > > Jak tam nowa asystentka?
            > > Glapiński odpowiada:
            > > Jako fachowiec jest do dOpy, ale jako dOpa to fachowiec
            > Masz śiadomość chamie, że obrażasz tę kobietę?
            prawda zabolała?
            A poza tym to nie ja to wymyśliłem, ja tylko zacytowałem mema
          • zzapijaczony_ryj Tu masz "chama" 23.02.19, 08:02
            no-popis napisała:

> zzapijaczony_ryj napisał:
            >
            > >
            > > Morawiecki pyta Glapińskiego:
            > > Jak tam nowa asystentka?
            > > Glapiński odpowiada:
            > > Jako fachowiec jest do dOpy, ale jako dOpa to fachowiec
            > Masz śiadomość chamie, że obrażasz tę kobietę?

Tu:
            www.emito.net/spolecznosc/fora_tematyczne/dyskusja_ogolna/wojna_plci_2213944?strona=114#comment-3881487
            • zzapijaczony_ryj Re: dyskusja 23.02.19, 08:47
              stasi1 napisał:

> Pewnie większość kobiet w Polsce za takie pieniądze dała by się obrazić w taki
              > sposób
              PiSior kobiet nie zrozumie, Misiewicza to co innego.
              • stasi1 Re: dyskusja 24.02.19, 09:07
                Akurat u mnie w firmie zwolniło się miejsce dla Kobiety(odebrać telefon napisać i pismo trzymać zapasy). Znajoma znajomej chciała by do nas przyjść, pytam się kierownictwa(akurat jest pisowskie) o to . To oni pytają się czy ma doświadczenie jak dwórki Glapińskiego. Przekazuje dalej i dostaje odpowiedź: Jeśli będzie miała zapłacone jak dwórka to doświadczenie też znajdzie
                • no-popis Re: dyskusja 24.02.19, 15:36
                  stasi1 napisał:

> Akurat u mnie w firmie zwolniło się miejsce dla Kobiety(odebrać telefon napisać
                  > i pismo trzymać zapasy). Znajoma znajomej chciała by do nas przyjść, pytam się
                  > kierownictwa(akurat jest pisowskie) o to . To oni pytają się czy ma doświadcze
                  > nie jak dwórki Glapińskiego. Przekazuje dalej i dostaje odpowiedź: Jeśli będzie
                  > miała zapłacone jak dwórka to doświadczenie też znajdzie
                  Wiesz chamie , że obrażasz kobiety ?
                  • stasi1 Re: dyskusja 25.02.19, 08:59
                    Przecież to dostałem od znajomej! Skoro to samo ona dostała od swojej to jakie moje obrażanie? A doświadczenie jako dwórki wyszło od kolegów z twoimi poglądami
                      • religijnych.uczuc.obraza Re: dyskusja 25.02.19, 09:44
                        Ale romek czuje się obrażony!

--
                        Ryszard Czarnecki:
                        Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce. Mamy do czynienia z przesuwaniem się naszego kraju na Wschód-ze standardów zachodnich i europejskich do standardów wschodnich, rosyjskich i białoruskich
                      • lech1966 Re: dyskusja 27.02.19, 18:37
                        yoma napisała:

> Ja się nie czuję obrażona.

Przebadaj się czy aby nadal jesteś tą płcią która deklarujesz.?

--
                        Nic nam teraz nie wychodzi
                        PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
                        Autor KZP
                        Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
                  • zzapijaczony_ryj Martyna brała mniej niż 65 tysięcy 27.02.19, 10:14
                    no-popis napisała:

> stasi1 napisał:
                    >
                    > > Akurat u mnie w firmie zwolniło się miejsce dla Kobiety(odebrać telefon n
                    > apisać
                    > > i pismo trzymać zapasy). Znajoma znajomej chciała by do nas przyjść, pyt
                    > am się
                    > > kierownictwa(akurat jest pisowskie) o to . To oni pytają się czy ma dośw
                    > iadcze
                    > > nie jak dwórki Glapińskiego. Przekazuje dalej i dostaje odpowiedź: Jeśli
                    > będzie
                    > > miała zapłacone jak dwórka to doświadczenie też znajdzie
                    > Wiesz chamie , że obrażasz kobiety ?
                    Tu masz :
                    www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,24497457,nbp-ujawnil-zarobki-ile-zarabia-martyna-wojciechowska.html?utm_medium=push&utm_source=pushpushgo&utm_campaign=NBPzarobki
                • lech1966 Re: dyskusja 24.02.19, 21:37
                  stasi1 napisał:

> Akurat u mnie w firmie zwolniło się miejsce dla Kobiety(odebrać telefon napisać
                  > i pismo trzymać zapasy). Znajoma znajomej chciała by do nas przyjść, pytam się
                  > kierownictwa(akurat jest pisowskie) o to . To oni pytają się czy ma doświadcze
                  > nie jak dwórki Glapińskiego. Przekazuje dalej i dostaje odpowiedź: Jeśli będzie
                  > miała zapłacone jak dwórka to doświadczenie też znajdzie

Dziwne, od mojej znajomej lemingi z PO żądali absolutnej dyspozycyjności. Nawet nie pozwolili zapytać męża o zdanie, a nie mówimy o Stefanie....

--
                  Nic nam teraz nie wychodzi
                  PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
                  Autor KZP
                  Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
    • alistair_p Re: 6150 zł "łapówki" dla Niesiołowskiego? 23.02.19, 06:30
      I co ci tu napisać?Uważam,że to co "niezależna"prokuratura Zbynia wynalazła na Niesiołowskiego to ściema,rzeżbienie w gównie,ale z drugiej strony łapówka to łapówka i kwota nie ma tu nic do rzeczy.Czy spóżnisz się na pociąg 15 minut czy godzinę to bez różnicy.

--
      ''Inteligentni ludzie są często zmuszeni do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami''
      Jerzy Pilch
      • no-popis Re: 6150 zł "łapówki" dla Niesiołowskiego 23.02.19, 06:50
        alistair_p napisał:
        łapówka to ł
        > apówka i kwota nie ma tu nic do rzeczy.Czy spóżnisz się na pociąg 15 minut czy
        > godzinę to bez różnicy.
        Ludzie dotknięci wirusem homosovieticus nie widzą w tym nic szczególnie złego. Jak policjant drogowy to ...ma prawo mieć wybudowany własny, wielki dom z basenem i czepianie sie go jest nie na miejscu :) To taka rosyjskoukraińska tradycja.
        • alistair_p Re: 6150 zł "łapówki" dla Niesiołowskiego 23.02.19, 06:59
          Nie ma co porównywać Niesiołowskiego z ukraińskim czy białoruskim milicjantem.Na Ukrainie jeszcze nie tak dawno,teraz nie wiem,w kiosku były koperty z nadrukiem Z WYRAZAMI WDZIĘCZNOŚCI.

--
          ''Inteligentni ludzie są często zmuszeni do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami''
          Jerzy Pilch
          • no-popis Re: 6150 zł "łapówki" dla Niesiołowskiego 23.02.19, 07:28
            alistair_p napisał:

> Nie ma co porównywać Niesiołowskiego z ukraińskim czy białoruskim milicjantem.N
            > a Ukrainie jeszcze nie tak dawno,teraz nie wiem,w kiosku były koperty z nadruki
            > em Z WYRAZAMI WDZIĘCZNOŚCI.
            Nie porównywałem Niesiołowskiego ale tego co bagatelizował łapówę czyli schzofrenika Zapijaczonego.
              • no-popis Re: 6150 zł "łapówki" dla Niesiołowskiego 23.02.19, 15:29
                adria231 napisała:

> Kiedy facet nie jest łasy na pieniądze, czyli nieprzekupny - wtedy podsuwa mu s
                > ię panienki. Wiemy, że faceci rzadko wtedy potrafią odmówić. Do tego trochę pig
                > ułek i mamy faceta na tacy. To nie pisiarnia wymyśliła . To sposób znany od se
                > tek lat.
                I dlatego ten pan nie powinien już pełnić żadncyh funkcji publicznych...no może ewentualnie dołączyć do KOD bo tam kryteria etyczne są obniżone.
      • zzapijaczony_ryj Re: 6150 zł "łapówki" dla Niesiołowskiego 23.02.19, 07:23
        alistair_p napisał:

> I co ci tu napisać?Uważam,że to co "niezależna"prokuratura Zbynia wynalazła na
        > Niesiołowskiego to ściema,rzeżbienie w gównie,ale z drugiej strony łapówka to ł
        > apówka i kwota nie ma tu nic do rzeczy.Czy spóżnisz się na pociąg 15 minut czy
        > godzinę to bez różnicy.
        >
        Ja tam uważam inaczej, że konsumpcja w naturze jest jak postawiony obiad, czy flaszka, a te akurat łapówką nie są.
        Po prostu jeden woli popić i pojeść, a drugi pobzykać.
        I jak to się ma do 50 tys w kopercie, których to ta sama PiSia prokuratura nie ściga!
      • zzapijaczony_ryj Re: No ludzie o co się spierać 23.02.19, 13:36
        taniarada napisał(a):

> Dziadek emeryt może był tani ,ale dziewczynki miał gratis.Ile te bidule musiały
        > się napracować by Stefek był zadowolony .Nie każdej chciał pokazać sejm.
        Maciotewicz swojej sejm pokazywał i nie tylko sejm zresztą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka