Dodaj do ulubionych

Idziemy na american dream

24.02.19, 21:25
Zwolnieni warunkowo lub zagrożeni skazaniem, plus analfabeci oraz zagrożeni biedą wstępują do armii. 3 michy dziennie i czyszczenie to super. Tak jest w USA. Jak nakupujemy okrętów to zwiedzą i popływaja.Teraz pewnie pojedziemy do Wenezueli. To będzie nowość . Bo w tych Afganistanach i Irakach tylko opium i marycha. Wenezuela to kokaina. Pewnie większość pojedzie w ciemno na 3 tury
Edytor zaawansowany
  • lech1966 24.02.19, 21:32
    Pakujesz już walizki ?? Ja bym się pakował zamiast pyskować.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • taniarada 24.02.19, 21:44
    Piłeś nie jedź.Szok.
  • buldog2 24.02.19, 22:18
    Jest alternatywa. Jak tam nie wezmą, do partii przyjmą z otwartymi ramionami. Ale też nie każdego i jakieś doświadczenie trzeba mieć. Kilka włamów do sklepu alkoholowego czy kiosków Ruchu, kredytów na słupa, sprywatyzowana fabryczka i malina! Wyrok w zawiasach albo w oczekiwaniu nie przeszkoda, a rekomendacja. Na każdym etapie postępowania można członka ułaskawić.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    do pudła. bez żadnego trybu
  • lech1966 24.02.19, 23:08
    Mówisz o szeregowym wyborcy PO buldog?? Ja się na tym nie znam a nabrać nabrałem się tylko dwa razy i powiem ci że nigdy więcej nie dam się nabrać. Będę teraz dmuchał na zimne

--
    Autor KZP
  • ktos_z_kosmosu 24.02.19, 23:23
    lech1966 napisał:

> Ja się na tym nie znam a nabrać nabrałe
    > m się tylko dwa razy i powiem ci że nigdy więcej nie dam się nabrać. Będę teraz
    > dmuchał na zimne
    I sobie tym razem uszy poparzę.
  • lech1966 25.02.19, 20:22
    ktos_z_kosmosu napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > Ja się na tym nie znam a nabrać nabrałe
    > > m się tylko dwa razy i powiem ci że nigdy więcej nie dam się nabrać. Będę
    > teraz
    > > dmuchał na zimne
    > I sobie tym razem uszy poparzę.

Może i sobie poparzę. Ale jak nie spróbuję to będzie tak jak było, a ja chcę zmian.

--
    Autor KZP

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka