Dodaj do ulubionych

GRU została Polska. PISnajlepszy

05.03.19, 17:44
Bardzo dużo ostatnio zatrzymań rosyjskich hakerów. Śledztwa prowadzone są w Bułgarii, Czechach czy Tajlandii. Polityka bierności zamienia się w działania ofensywne. Jesienią Cyber Command wysłał oddziały na Ukrainę oraz do Macedonii i Czarnogóry.
Pierwsze efekty kontrofensywy USA widzimy już.

Cyber Command trollom Internet Research Agency oraz hakerom z GRU rozesłał powiadomienia o tym, że zna nie tylko ich aliasy, ale i prawdziwe nazwiska. W web-brygadzie wywołał tym poważne zamieszanie.

Dyrektor NSA i dowódca Cyber Command Paul Nakasone powziął decyzję o utworzeniu grupy do zwalczania Rosji w cyberprzestrzeni.
W czasie wyborów uzupełniających do Kongresu przeprowadził operację przeciw „Internet Research Agency” i zablokował jej możliwość ingerencji.

Po fazie początkowych sukcesów wojna informacyjna z państwami Zachodu przynosi Rosji wyłącznie pasmo klęsk.
W całym cywilizowanym świecie tak jest. Z jednym wyjątkiem.

Została Polska. PISnajlepszy

Polska za nic ma bezpieczeństwo własne i sojuszników, a panoszącą się obcą agenturę oficjalnie wynosi do rangi legalnej władzy.

Tylko Polska, wbrew stanowisku wywiadów NATO, na najważniejszy dla obronności urząd ministra obrony narodowej mianowała agenta, który zniszczył wywiad i kontrwywiad. Zamykał śledztwa przeciw rosyjskim agentom, włamywał się do pomieszczeń zajmowanych przez instytucje Sojuszu. Niszczył polski przemysł, kluczowe dla stanowiska obsadzał agentami. Upaprany w konszachty z mafią.

Na czele agenturalnego drobiu potomek rosyjskiego sanownika i polskiej ladacznicy z dorobkiem. Zerwał negocjacje „pierwiastka” w Traktacie Lizbońskim i lobbował brexit. Zniszczył Konstytucję, praworządność, wolność mediów, sojusze i pozycję Polski.

Na przykrycie własnego łapówkarstwa lekką ręką wydaje 10 miliardów dolarów. Tyle kosztuje 120 samolotów F-35. A reżym JARa twierdzi, że nie stać nas na 30.
Agent JAR to gwiazda rosyjskich służb.

PISnajlepszy.

--
Partia Interesów Sowieckich - Obraza
do pudła. bez żadnego trybu
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka