Dodaj do ulubionych

Płażyński...bezrobotnym? Ot PiSlamski cwaniak.

06.03.19, 08:30
trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24518538,kacper-plazynski-jako-bezrobotny-dostal-20-tys-zl-na-aktywizacje.html#s=BoxOpCzol7 //-- A co na to PrezesPan? To nie jest śmieszne,to jest wredne,ogłupianie suwerena i to nawet własnego.

--
www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
Edytor zaawansowany
  • zzapijaczony_ryj 06.03.19, 12:33
    Pisiora!
    Tacy są, że łykną wszystko co tylko się da.
  • klapaniak 06.03.19, 12:57
    😀😃😉😍😚🤩😑😣😯😌🤤😕☹😟😦🤯😁😄😊😘☺🤔😶😥😪😛😒🙃🙁😤😧😬🤐😴😝😔😲
  • zzapijaczony_ryj 06.03.19, 15:42
    klapaniak napisał:

> 😀😃😉😍😚🤩😑😣😯😌🤤😕☹😟😦🤯😁😄😊😘☺🤔😶😥😪😛😒🙃🙁😤😧😬🤐😴😝😔😲
    Którzy tak na chama nie doją państwa!\PiSior nie ma skrupułów, bo uważa, że jemu się te pieniądze nalezą.
  • behemot17-13 06.03.19, 13:05
    Ziemkiewicz rolnikiem.

--
    "po co iść tropem tego, co się już skończyło ?" <*> ci co weszli na szczyt, widzieli świat z góry. niestety, niektórzy zamiast zejść powoli, stoczyli się na łeb i szyję.<*> "Przód tej wypowiedzi leci do tyłu czyli bokiem w dół czy jakoś tak."
  • yoma 06.03.19, 14:42
    O, właśnie się wije w TVN24, określając się przedsiębiorczym młodym człowiekiem.

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • ktos_z_kosmosu 06.03.19, 17:55
    yoma napisała:

> O, właśnie się wije w TVN24, określając się przedsiębiorczym młodym człowiekiem

W lutym auto moje atomowe miałem w międzyplanetarnym warsztacie i do pracy ziemskim autobusem jeździłem.
    Jeździłem, jeździłem, aż mi jakiś taki podobnie przedsiębiorczy, z torby okulary progresywne podwędził.
    A może to był sam minister ćwiczący by z wprawy nie wyjść? W końcu do Europy się wybiera, a tam okularów, że ho ho.
  • czestochowa2222 06.03.19, 15:33
    Nigdy bym na takiego salcesona nie zagłosowała .
  • aankaa 06.03.19, 17:31
    musi być z niego g...ny adwokat skoro nikt go nie chce i musiał się zarejestrować jako bezrobotny ;)

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • pies.na.czarnych 06.03.19, 17:39
    Nie aż taki zły skoro wie jak legalnie wyssać kasę.

--
    Uwaga szczur!
  • ktos_z_kosmosu 06.03.19, 17:47
    W innym wątku napisałem, że ten młokos to gówniarz.
    Zdanie podtrzymuję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka