Dodaj do ulubionych

Butelka wódki, dwie cole i trzech ochroniarzy.....

09.03.19, 19:41
Czyli niebezpieczna wyprawa prezydent Gdańska Dulkiewicz do Biedronki.
Jak donoszą media ta ryzykowna eskapada zakończyła się pełnym sukcesem. Dzielni ochroniarze z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem bronili panią Prezydent przed niebezpiecznymi klientami tego ekskluzywnego sklepu.

Pani Prezydent życzymy pani wielu podobnych sukcesów.
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 09.03.19, 20:09
    Gdyby była pisią to wysłaliby na zakupy samych ochraniarzy:)

--
    Uwaga szczur!
  • no-popis 10.03.19, 08:01
    pies.na.czarnych napisała:

> Gdyby była pisią to wysłaliby na zakupy samych ochraniarzy:)
    A tak to skromnie lata rejsowymi samolotami :)
  • pkt4aa 09.03.19, 20:41
    Tylko trzech .Prezespan by przyszedł ze setką .Uzbrojonych o zęby .Ale nie po alkohol .Flaszkę se kupiła kobita ze szczęścia że wygrała.
  • mitima 09.03.19, 21:13
    Witam miło tych zarejestrowanych i niezarejestrowanych.
  • pies.na.czarnych 09.03.19, 21:33
    „Game of Nagrań” - najnowszy sezon serialu przedwyborczego.

--
    Uwaga szczur!
  • porannakawusia22 09.03.19, 21:48
    Biedny zagubiony Kaczyński - do koszyka niesionego przez Szydło włożono mu torebkę cukru, kurczaka choć się zdziwił, że nie ugotowany i popychano go kolanem do kasy bo nie wiedział, że trzeba w kasie zapłacić.
    Potem okazało się, że nie ma ze sobą pieniedzy więc znowu Szydło Kloconoga zapłaciła.
    Potem okazało się, że przepłacił gdyż w sąsiednim sklepie ceny o 30% niższe.
    Tak to zakupy Kaczyńskiego. Niesamodzielny, jak dziecko - nie wie co kupić, nie wie, że trzeba zapłacić przy kasie, nie ma pieniędzy na zakupy, kupował w impulsie w drogim sklepie.
    Jak dziecko.
    Słuchawki tylko jeszcze mu dać do założenia - hłe, hłe?
  • yoma 10.03.19, 07:34
    Dwa kurczaki :)

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • witek.bis 09.03.19, 22:54
    Że niby jedna flaszka na czworo to za mało? Też tak uważam. Założę się, że ochroniarze już ją nazywają "Bidulkiewicz".

--
    Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
  • pies.na.czarnych 10.03.19, 08:35
    Dwie małe cole, to świadczy o jej oszczędności, ale i tak Lesia nie przebije. Lesiu konsumował małpki bez popitki.

--
    Uwaga szczur!
  • witek.bis 09.03.19, 23:30
    Jeśli sprawiedliwy z taką trudnością dostępuje zbawienia, to chyba mamy do czynienia z jakimś szemranym interesem

--
    Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
  • snajper55 10.03.19, 03:32
    witek.bis napisał:

> Jeśli sprawiedliwy z taką trudnością dostępuje zbawienia, to chyba mamy do czyn
    > ienia z jakimś szemranym interesem

A czego oczekujesz od żydowskiej religii? ;)

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • citisus 09.03.19, 23:42
    Jakie to zabawne jak chór wujów w komentarzach tylko jedno......"A Kaczyński...."
    Co wy?
  • snajper55 10.03.19, 03:33
    citisus napisał:

> Jakie to zabawne jak chór wujów w komentarzach tylko jedno......"A Kaczyński...
    > ."
    > Co wy?

My? Symetryści.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • erte2 09.03.19, 23:42
    citisus napisał:

..... Dzielni ochroniarze z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem bronili panią Prezydent przed ........

Niegramotny matole - po polsku i zgodnie z gramatyką powinieneś napisać "...bronili pani prezydent". Wróć do podstawówki i spróbuj nauczyć się poprawnego pisania.
    A do tzw. "meritum" się nie odnoszę, bo i nie ma do czego.
  • citisus 10.03.19, 00:12
    Chłopie "panią" ....biernik kogo, co.....
    Tak wiem.....polska mowa trudna mowa.
  • m.marle 10.03.19, 01:34

Fakt, już kiedyś koledzy mówili mi, że to bezpieka. A ja, frajer, nie wierzyłem. Myślałem - po ki ch.. reżimowi nagrania co kto z nas i kiedy kupuje do jedzenia i popitki. Myliłem się. A okazuje się, że z braku czegokolwiek - to i ze zwykłych zakupów też mogą wywnioskować kiedy np. inwigilowany opozycjonista spodziewa się gości. Albo zrobić przeciek do Tajnych Współpracowników w reżimowej szczekaczce, że niby mają "haka" na osobę śledzoną...

--
    "Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, tobyśmy nigdy niczego nie mieli" /Jarosław Kaczyński/
  • aniechto.only 10.03.19, 07:31
    > Chłopie "panią" ....biernik kogo, co.....
    > Tak wiem.....polska mowa trudna mowa.

Dla ciebie na pewno. Jednak, chłopie, dopełniacz, doucz się:

www.spplitwa.uw.edu.pl/slownik?haslo=BRONI%C4%86

• citisus 10.03.19, 07:45
    Dobre, podajesz link, z którego wynika, że mam rację :)
    Doczytaj do końca.....
    >>>>>> 'chronić’ a schemat składniowy jest następujący: bronić kogo, co - przed czym: Bronię swoją córkę przed niewłaściwym towarzystwem.
  • cronny 10.03.19, 08:51

I kto widział - kupować w sklepie? PiS-owski standard - to zamawianie droga służbową "dla celów reprezentacyjnych" alkoholu w hurtowniach za setki tys. zł. Oczywiście z pieniędzy podatników.

--
    "Takeście sobie, łajdaki, myśleli, że wam ta komisja coś pomoże... drek wam pomogła" /Jaroslav Hašek, "Przygody dobrego wojaka Szwejka"/
  • religijnych-uczuc-obraza 10.03.19, 08:55
    cronny napisał:

>
    > I kto widział - kupować w sklepie? PiS-owski standard - to zamawianie droga słu
    > żbową "dla celów reprezentacyjnych" alkoholu w hurtowniach za setki tys. zł. O
    > czywiście z pieniędzy podatników.
    >
    A płaciła kartą czy gotówką?
  • cronny 10.03.19, 09:22
    religijnych-uczuc-obraza napisała:

> A płaciła kartą czy gotówką?

Nie wiem. Nie do mnie z tym pytaniem. Ale jeśli cię interesuje numer karty tej pani i jej PIN - poproś kolegów z którejś z tych trzyliterowych agencji, żeby ci "wyciekli".

• xystos 11.03.19, 08:09
    niepoważne są twoje żarty

ja stary emeryt też E-handluje 2x w miesiącu za około 2 tysiace koron za
    kazdym razem,trzeba mieć dwie olbrzymie chłodziarki i dwie równie wielki zamrażalki.

w sklepach dużo bakcyli-powinno się
    ich unikać gdyż starsze osoby mają
    słabszy system immunologiczny.

--
    ZEN
  • aniechto.only 10.03.19, 10:50
    > Dobre, podajesz link, z którego wynika, że mam rację :)
    > Doczytaj do końca.....
    > >>>>>> 'chronić’ a schemat składniowy jest następujący:
    > bronić kogo, co - przed czym: Bronię swoją córkę przed niewłaściwym towarzyst
    > wem.

Oczywiście, że masz rację, gołąbku na szachownicy :)
    Ale jednak radzę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem, wtedy może ci uda zrozumieć subtelną różnicę miedzy przed czym a przed kim.
  • erte2 11.03.19, 10:41
    citisus
    Nie kompromituj się do końca matołeczku i wykorzystaj okazje żeby siedzieć cicho.

Biernik: kogo? co? widzę? - panią prezydent.
    Dopełniacz: kogo? czego? - bronię? - pani prezydent.
    Zrozumiało różnicę?
  • zzapijaczony_ryj 10.03.19, 09:34
    który sam nawet po korytarzach sądowych nie chodzi, bo się boi.
    A do sklepów nie chodzi, bo robią to za niego opiekunowie.
  • dr.krisk 10.03.19, 10:59
    Zastanawiam się nad stopniem skretynienia współobywateli podniecających się faktem robienia przez panią Dulkiewicz zakupów. A że była z ochroną? Nie dziwię się.
    Naprawdę nie macie co robić, tylko zajmować się takimi głupotami.
  • jureek 11.03.19, 08:38
    dr.krisk napisał:

> Naprawdę nie macie co robić, tylko zajmować się takimi głupotami.

No wiesz! Temat musi być bardzo poważny, skoro nawet w glównym wydaniu dziennika TV pokazano ten filmik z zakupów.
  • dr.krisk 11.03.19, 10:04
    Żartujesz....
  • jureek 11.03.19, 10:34
    dr.krisk napisał:

> Żartujesz....

Niestety nie żartuję. We wczorajszym dzienniku o 19:30 pokazano ten film, a pasek miał dokładnie takie same słowa jak tytuł tego wątku.
  • m.c.hrabia 11.03.19, 10:44
    czyli wiemy skąd ten matołek (założyciel wątku) czerpie przekazy.

--
    Wiemy, że przekaz TVP info może razić inteligentne osoby, ale my chcemy trafić do naszych wyborców
  • no-popis 11.03.19, 11:27
    jureek napisał:

> dr.krisk napisał:
    >
    > > Naprawdę nie macie co robić, tylko zajmować się takimi głupotami.
    >
    > No wiesz! Temat musi być bardzo poważny, skoro nawet w glównym wydaniu dziennik
    > a TV pokazano ten filmik z zakupów.
    Musiał być poważny skoro z tego portalu już zwolniono dziennikarza, który to zamieścił.
  • dr.krisk 11.03.19, 11:57
    A może dlatego zwolnili bo temat niepoważny, a pan "dziennikarz" usiłował z tego zrobić news?
    Zastanawiam się, co w tym całym wydarzeniu was tak podnieca? Rozumiałbym, gdyby pani Dulkiewicz zakupy zrobiła za państwowe pieniądze, albo kupowała narkotyki w bramie. Ale zakupy w Biedronce?
    Pogięło was wszystkich do reszty.
  • m.c.hrabia 11.03.19, 12:14
    Musiał być poważny skoro z tego portalu już zwolniono dziennikarza, który to zamieścił.

jak zwykle łżesz,
    nikt go nie zwolniał, bo sam już wcześniej złożył wymówienie , mając obiecane zatrudnienie w
    publicznym pis radio Gdańsk, no i tak bez mydła na dobry początek.

--
    Wiemy, że przekaz TVP info może razić inteligentne osoby, ale my chcemy trafić do naszych wyborców
  • jureek 11.03.19, 13:11
    no-popis napisała:

> Musiał być poważny skoro z tego portalu już zwolniono dziennikarza, który to
    > zamieścił.

Dlaczego rozpowszechniasz fake-newsy?
  • adalberto3 10.03.19, 11:38
    Może nie mogła udowodnić, że ma 18 lat.
  • inocom 11.03.19, 10:43

> Pani Prezydent życzymy pani wielu podobnych sukcesów.

No już wiemy, że by kupić flachę potrzebuje 3 osób. :)

--
    Robert Biedroń: W dziadostwie i beznadziei PO niczym nie różni się od PiS. Chodzi im o stołki.
  • pies.na.czarnych 11.03.19, 13:25
    inocom napisał:

>
    > > Pani Prezydent życzymy pani wielu podobnych sukcesów.
    >
    > No już wiemy, że by kupić flachę potrzebuje 3 osób. :)
    >
    >

Procedury pisi ciemniaku. Nawet gdy osoba wchodzi do własnego domu ochrona ma obowiązek wejść przed nią i sprawdzić czy wszystko jest OK.
    BTW
    Gdyby kupowała z księdzem to nikt by się nie czepiał.

--
    Uwaga szczur!
  • inocom 11.03.19, 10:53
    Gdańsk ma prezydenta :)

--
    ~Dawid
    "Na listach bezpartyjnych są wszyscy Ci, którym nie wyszło w partiach. I tyle w temacie."
  • religijnych.uczuc.obraza 11.03.19, 11:02
    A Mirka w Gdańsku nie startowała?

--
    Ryszard Czarnecki:
    Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce. Mamy do czynienia z przesuwaniem się naszego kraju na Wschód-ze standardów zachodnich i europejskich do standardów wschodnich, rosyjskich i białoruskich
  • eiran 11.03.19, 11:26
    Wrocław był tym razem reprezentowany przez Grzegorza Brauna.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • x2468 11.03.19, 11:21
    Pis, a wlasciwie Kaczynski tez ma swojego, "osobistego" prezia.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • x2468 11.03.19, 11:32
    Wyzsza polka to 318 malpek na miesiac, lub dla troche mniej waznych 3/4 Ruskiego Standardu na leb, najlepiej na mafijnym przyjeciu SKOK w Wolominie. Absolutnie najwyzsza polka to flaszka za 2000 zl na koszt podatnika ktora Jaroslaw K. podarowal wspolnikowi koniokradowi Orbanowi pod ochrona 20 ochroniarzy w "Rozowej Owieczce".

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • aktyntasza 21.03.19, 07:54
    W biedronce nie ma możliwości oddania butelki zwrotnej i otrzymania kaucji.
    Piwo i inne produkty są sprzedawane wyłącznie w jednorazowych opakowaniach i butelkach.
    Biedronka powinna kary płacić za energochłonne rozwiązania i za brak ekologicznych rozwiązań.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka