Dodaj do ulubionych

A co z audytem?

12.03.19, 12:06
Takie mieli dowody na bizancjum władzy poprzedniej, i jakoś zamilkli, posadzili kogoś? Jedynego, którego prześladuja to Gawkowski, za zegarek, i to jest jeden z tych przerażających aktów zbrodni POwskich.

--
Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
Obie są przerażające.
Arthur C. Clark.
Obserwuj wątek
    • lumpior Re: A co z audytem? 12.03.19, 12:14
      A to samo co z komisją smoleńską.Zero,nic,wydana kasa i wstyd,totalny wstyd. Winnych,odpowiedzialnych za to brak,TKMPiSlam tak ma.

--
      www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
      • religijnych.uczuc.obraza Re: A co z audytem? 12.03.19, 12:33
        W międzyczasie wzięli się za Macierewicza, wywłoko.

--
        „- Słuchaj! Ja wiem, że żadnych tajnych porozumień w Magdalence nie było. Ja do Magdalenki nie jeździłem, ale mój brat Leszek jeździł, uczestniczył we wszystkich posiedzeniach, mówił, że nic nie było i ja mu wierzę.„
    • porannakawa01 Re: A co z audytem? 12.03.19, 20:58
      Pamiętam piejącą z trybuny sejmowej Kloconogą Szydło - Znaleźli Złoty Mercedes!
      Nikt go jednak nie widział!
      Hłe, hłe?

--
      Ubolewam, że [D…] jest on absolwentem naszego wydziału. [Jako prawnik] dobrze wie, co to znaczy zasada demokratycznego państwa prawnego, co to znaczy Konstytucja i […] łamiąc Konstytucję po prostu nie realizuje swoich obowiązków jako Prezydent RP.
      (Prof. Jan Zimmerman)
        • religijnych.uczuc.obraza Re: A co z audytem? 12.03.19, 22:18
          W ogrodku nie byli. Tusk kasę z Ofe ma zakopaną w ogródku. Ciężarówkami ją wywoził z Ofe.

--
          Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość z niepokojem przyjmuje zalecenia Komisji Nadzoru Bankowego tzw. „Rekomendację S” wprowadzające ograniczenia w dostępności do kredytów walutowych, których głównym skutkiem będzie zmniejszenie możliwości nabywania przez obywateli (szczególnie przez młode osoby) własnych mieszkań.
          Przemysław Gosiewski
          Przewodniczący Klubu Parlamentarnego
          Prawo i Sprawiedliwość
          • buldog2 Re: A co z audytem? 12.03.19, 22:50
            Ale leszab, ten złodziej, namierzył go. Znasz leszaba? I znaczną część ukradł.

--
            Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
            Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
            Partia Interesów Sowieckich - Obraza
            do pudła. bez żadnego trybu
    • ukos Audyt siem zesraudyt n/t 12.03.19, 21:39

--
      Po tępocie poznacie (PiS)ich.
      Nienawidzą szczepionek, in vitro, racjonalności i cywilizacji,
      a najbardziej Europy.
      Skoro jej nienawidzą, to bez sensu wybierać ich do PE.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka