Dodaj do ulubionych

Trutnie z Koalicji Europejskiej

16.03.19, 17:27
Jeśli scenariusz opisany przez Onet się potwierdzi, na "jedynkach" znajdą się takie tuzy polskiej polityki jak Włodzimierz Cimoszewicz (Warszawa), Jerzy Buzek (Śląsk), Marek Belka (Łódzkie), Ewa Kopacz (Wielkopolska) czy Radosław Sikorski (Kujawsko-Pomorskie). Z drugiej strony, listy otwierać będą także politycy, najdelikatniej rzecz ujmując, mniej popularni: Jarosław Kalinowski (Mazowsze), Krzysztof Hetman (Lubelszczyzna), Czesław Siekierski (Podkarpacie) czy Bogusław Liberadzki (Zachodniopomorskie - Lubuskie). Wreszcie są również niezwiązani dotąd z polityką: Janina Ochojska (Dolnośląskie - Opolskie) oraz Tomasz Frankowski (Podlaskie - Warmińsko-Mazurskie
Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24552808,to-jest-mis-na-skale-naszych-mozliwosci-czyli-koalicji-europejskiej.html
Obserwuj wątek
    • eiran Re: Trutnie z Koalicji Europejskiej 16.03.19, 17:41
      A może byś tak, bi Stefano, napisał coś od siebie? Bo sdamo wklejenie tekstu z wyborczej wraz linkiem, to trochę mało. Dlaczego oni to trutnie, a Zalewska, Mazurek, Kempa i Szydło to nie trutnie? Bo nie są w stanie zapłodnić królowej?

--
      Przez 14 lat ayran.
        • lech1966 Re: Trutnie z Koalicji Europejskiej 16.03.19, 21:39
          s-t-efano2 napisał:

> Aweteran-czasu napisał:
          >
          > > Zawsze lepsi niż Kępa, Szydło i reszta PiSłajdactwa.
          > >
          > A jaki program wyborczy mają trutnie z Koalicji ?Kto odpowie?

Brak programu,,,,,, to program KE w wersji PRL

--
          Nic nam teraz nie wychodzi
          PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
          Autor KZP
          Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
        • ktos_z_kosmosu Re: Trutnie z Koalicji Europejskiej 16.03.19, 22:06
          s-t-efano2 napisał:

> A jaki program wyborczy mają trutnie z Koalicji ?Kto odpowie?

Zapytaj ich, poczytaj.
          Ja tylko mam nadzieję, że ich programem będzie likwidacja stworzonego w Polsce, nie tylko przez PIS, ciemnogrodu, czyli kato-burako landu.
          • lech1966 Re: Trutnie z Koalicji Europejskiej 16.03.19, 22:16
            Weź ktosiu nie pendrol. Co prawda mnie też wiele nie pasuje w PiS. A z ciemnogrodem można się dogadać, to napinanie muskułów z jednej strony powoduje utwardzenie stanowiska z drugiej. Nie widzisz że ta wasza ideologia przegrywa ze zdrowym rozsądkiem? Zamiast wam to przysparzać wyborców jest na odwrót.

--
            Autor KZP
            • ktos_z_kosmosu Re: Trutnie z Koalicji Europejskiej 16.03.19, 22:49
              lech1966 napisał:

> z ciemnogr
              > odem można się dogadać,

Jasne, postawisz flaszkę i się dogadasz. Uważać tylko musisz by z ilością procentów nie przesadzić, bo ciemnogród ma to do siebie, że potrafi z serdecznego przyjaciela, przeistoczyć się w zaciekłego wroga.
              No i dyskurs zakończysz, raczej już definitywnie, z rozbitą fizjonomią.
              Wierz mi, z kosmosu duża widać, a i bywały jestem.
              • lech1966 Re: Trutnie z Koalicji Europejskiej 16.03.19, 23:02
                Wiesz co. Mnie to zwisa. Te wartości do których odwołuje się opozycja wcale na mnie nie robią wrażenia. Wiem że to kłamstwo i oszustwo. Okłamali mnie tyle razy że nawet jakby powiedzieli że ........ Kurde nawet nie potrafię podać przykładu w co ewentualnie bym mógł uwierzyć. Pewnie nie jestem w stanie w nic uwierzyć. Nawet w to że w lipcu spadnie śnieg ( choć to prawdopodobne). Nawet w to że Schetyna na wczasach w Egipcie widział Yeti.. Kłamcy muszą odejść, ale jak zaufać następcom???? Nie wiem. Głosowałem kiedyś na Palikota. Był dla mnie bardziej wiarygodny niż Tusk, ale później wyszło że to przybudówka PO. Nie zaufam Wiośnie do puki nie zobaczę że nie je Schetynie z ręki. Wtedy możemy pogadać .

--
                Autor KZP
                • ktos_z_kosmosu Re: Trutnie z Koalicji Europejskiej 16.03.19, 23:25
                  Oszukali cię, okradli (w innym wątku pisałeś o tym)?
                  A znasz powiedzonko "okazja czyni złodzieja"?
                  Konkluzja.
                  To ty dałeś się oszukać i okraść. Gdziekolwiek byś mieszkał, pod jakąkolwiek władzą na świecie byś funkcjonował, to nie przestrzegając zasady powyżej, zostaniesz oszukany i okradziony.
                  Tak ten świat jest skonstruowany od prawieków. Różnica polega tylko na tym, że dziś tylko z kasy cię oczyścili, dawniej by cię zjedli.
                  • lech1966 Re: Trutnie z Koalicji Europejskiej 16.03.19, 23:35
                    No tak. Masz rację.:-))))) Gdyby mnie zjedli dziś nie mieliby wyborcy o którego znów muszą zabiegać.
                    I który nie chce się dać znów oszukac. Możee to jest dobra rada dla przyszłości PO?????. Z resztą PO obiecuje że uruchomi Oświęcim i rozwiąże ostatecznie problem PiSowski. Nie wiem czy zaproszą znów Niemców. Ale wiem że mają dobre kontakty

--
                    Autor KZP
                  • lech1966 Re: Trutnie z Koalicji Europejskiej 16.03.19, 23:58
                    ktos_z_kosmosu napisał:

> A znasz powiedzonko "okazja czyni złodzieja"?
                    > Konkluzja.

Nareszcie nazywasz rzecz po imieniu

> To ty dałeś się oszukać i okraść. Gdziekolwiek byś mieszkał, pod jakąkolwiek wł
                    > adzą na świecie byś funkcjonował, to nie przestrzegając zasady powyżej, zostani
                    > esz oszukany i okradziony.

Nie zostałbym oszukany. Pracowałem za granicą, zarobiłem pieniądze. Nikt mnie nie oszukał, ani ja nikogo nie oszukałem. Pracowałem ciężko i zarabiałem dobrze. Ale w Polsce w swojej ojczyźnie nie mogłem liczyć na równe traktowanie, i nadal nie mogę ( choć jest troszkę lepiej) znajomi królika nie mogą już kręcić interesów co za PO było normalnością. Nadal jest nierówność ZUS do KRUS. Rolnik prowadzący biznes rolnyczy niech sobie płaci KRUS ale rolnik prowadzący biznes podlegający ZUS niech płaci ZUS. Wszystkie rządy RP łamały w tej kwestii Konstytucję RP

--
                    Autor KZP
                    • ktos_z_kosmosu Re: Trutnie z Koalicji Europejskiej 17.03.19, 09:22
                      Nikt cię nie oszukał?
                      Masz rację, nie zostałeś oszukany, lecz sam się oszukałeś, bo gdzie ta kasa?
                      Widocznie zapomniałeś o:
                      "Małych złodziei wieszają, a dużym pomniki stawiają".
                      Plus o fazie z filmu Vabank.
                      "Trzeba było uważać".
                      Czytaj, że wkopałeś się w jakąś sprytną "strategię gospodarczą" władz.
                      Cóż, kapitalizm pozwala rozwijać skrzydła sprytnym, mądrym i bogatym. Uzbrojonym tyko w wiarę i optymizm, tyłki kopie.
                      To sprawiedliwy ustrój.
                      • 141288bs Re: Trutnie z Koalicji Europejskiej 17.03.19, 11:20
                        Kosmito, pisac o kapitalizmie mozna wtedy gdy sie wie czym jest kapitalizm - zlodzieje nigdy nie zbuduja kapitalizmu, bo wczesniej sami sie wykoncza (patrz Czarnecki), widac wyraznie jego upadek i kroczacego za nim konia od karawanu.
                        • ktos_z_kosmosu Re: Trutnie z Koalicji Europejskiej 17.03.19, 12:20
                          141288bs napisał:

> zl
                          > odzieje nigdy nie zbuduja kapitalizmu, bo wczesniej sami sie wykoncza (patrz Cz
                          > arnecki),

Masz na niego dowody,"okradł" cię czy tylko tak w/g PiSowskiego przekazu takie twierdzenia tu upubliczniasz?

> widac wyraznie jego upadek i kroczacego za nim konia od karawanu.

Jeśli coś widzę, to widzę mściwe łapki Jarosława Kaczyńskiego, co to mści się za swoich druhów i ich blond przyboczne z pensją miesięczną 70000, pensja plus premia za wybitne umiejętności parzenia kawy. Kawy pitej z namaszczeniem, gdzieś w szwajcarskiej willi, wynajętej za publiczne pieniądze by państwo splendorem było otoczone i co najważniejsze, by żaden niekontrolowany monitoring nie uwieczniał ceremoniału picia tej kawy.
      • lech1966 Re: Trutnie z Koalicji Europejskiej 17.03.19, 00:02
        yoma napisała:

> Znamy toto czy nowe jakieś?

Chyba znacie. Toż to trutnie znane i uznane przez elity PRL

--
        Autor KZP
      • buldog2 Re: Trutnie z Koalicji Europejskiej 17.03.19, 14:39
        Anwandzia.

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Partia Interesów Sowieckich - Obraza
        PIS do pudła. bez żadnego trybu
    • buldog2 Tak, trutnie 17.03.19, 00:50
      Tak, Skarbie,
      Nie to co w związku Antoniego z Pisiewiczem - będzie który startował?
      Albo Glapińskiego z Chrzanowskim.

--
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      PIS do pudła. bez żadnego trybu
      • lech1966 Re: Tak, trutnie 17.03.19, 00:58
        buldog2 napisał:

> Tak, Skarbie,
        > Nie to co w związku Antoniego z Pisiewiczem - będzie który startował?
        > Albo Glapińskiego z Chrzanowskim.

Skoro jelopy to Ja na na to nic nie poradze

Raz jełop,,,,na zawsze jełop. To zaczyna docierač do świadomości wyborców. I to jest to dobre.

--
        Autor KZP
      • 141288bs Re: Tak, trutnie 17.03.19, 08:36
        buldog2 napisał:

> Tak, Skarbie,
        > Nie to co w związku Antoniego z Pisiewiczem - będzie który startował?
        > Albo Glapińskiego z Chrzanowskim.
        >
        > --
        > Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        > PIS do

- albo Giertycha z Czarneckim
        > pudła. bez żadnego trybu
      • eiran Re: Pamiętają o potrzebach dzieci ? 17.03.19, 13:20
        Kiedy w Łodzi rządził PiS, a konkretnie prezydent Kropiwnicki, w Łodzi w ogóle nie było bezdomnych. Dopiero po tym, jak zwolennicy masturbacji odwołali go w drodze sfałszowanego referendum, łodzianie w proteście zaczęli masowo opuszczać swoje mieszkania i zamieszkali w noclegowniach.

--
        Przez 14 lat ayran.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka