Dodaj do ulubionych

Kaczuś, Robert i Grzesiu.

24.03.19, 15:16
Wymagało trochę pomyślunku dlaczego Kaczuś wspomagając Roberta czynem i forsą w jego początkowej fazie nagle ogłosił homofobię. Nie było to olśnienie, ale zrozumiałem perwersję tego pokręconego, ale cwanego gościa. Przyczyny były dwojakie.

Primo - uruchomić na tzw opozycji konkurencję na kilkanaście procent wartości wyborczej. Robert spisywał się znakomicie równo jadąc w opozycję antypisowską i jednocześnie zjednując sobie antykościelnych wyborców. Zadziałało znakomicie.

Secundo jest bardziej skomplikowane. Kaczuś uznał, że bez szkody na swoim lumpenelektoracie kościelnym może ogłosić homofobię, kiedy Robert już dojrzał na zaplanowane procenty. Bo tak naprawdę 90% hetero za nimi nie przepada. Czyli po prostu wcisnął Roberta w brzuch Schetyny i szeroko rozumianej opozycji. Razem z jego popapranym programem wyborczym.

Sukces jest. Schetyna razem ze swoją KE klęczy przed proboszczem zamiast wziąć do koalicji antykościelną opozycję spoza zasięgu Roberta. Będzie to KE kosztować co najmniej kilkanaście procent poparcia w majowych wyborach.
Edytor zaawansowany
  • haen2010 24.03.19, 15:20
    Zapomniałem dopisać, że ten homofobiczny alert znakomicie przykrył kryminalne afery pisowskiej mafii i Kaczusia. Także mordu na Adamowiczu.
  • no-popis 24.03.19, 18:10
    haen2010 napisał:

> Zapomniałem dopisać, że ten homofobiczny alert znakomicie przykrył kryminalne a
    > fery pisowskiej mafii i Kaczusia. Także mordu na Adamowiczu.
    Myślę, że Putin, poprzez Kaczusia, wydał jakieś środki operacyjne na Trzaskowskiego aby tę batalię uruchomić w kampanii wyborczej.
  • lech1966 24.03.19, 22:09
    haen2010 napisał:

> Także mordu na Adamowiczu.

No nie Heniek, teraz to cię poniosło. Myślisz że pewnym ludziom było na rękę śledztwo prokuratorskie w sprawie finansów PA? Przecież Gdańsk to Mała Sycylia, mogli prokuratorzy dojść po sznurku do kłębka. Pamiętasz słowa LW o tym że "daleko zaszli" i trzeba było "liczyć głosy"????
    Tu mogłoby być podobnie.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • j-k 24.03.19, 15:44
    ilesz razy mam to powtarzac. ?

chodzi o przedgrywke na wybory krajowe - jesienia.
  • haen2010 24.03.19, 18:05
    Of course. Ale po remisowych samorządowych wielu uwierzy w swój fart. Taki plebiscyt, sondaż.
  • no-popis 24.03.19, 18:09
    haen2010 napisał:

> Wymagało trochę pomyślunku dlaczego Kaczuś wspomagając Roberta czynem i forsą w
    > jego początkowej fazie nagle ogłosił homofobię. Nie było to olśnienie, ale zro
    > zumiałem perwersję tego pokręconego, ale cwanego gościa. Przyczyny były dwojaki
    > e.
    Przede wszystkim to Putin nie Kaczuś finansował Biedronia. Przecież jak wszyscy tu wiemy to Putin finansuje "cwanego" Kaczusia i jego ekipę a więc po co podajesz w tekście ogniwo pośrednie.
  • haen2010 24.03.19, 18:57
    Putin takim za przeproszeniem g. polskim się nie zajmuje. Co najwyżej trzeci szczebel ichni FSB. I na pewno nie wydaje na to swoich zaskórniaków.
  • qeensz 24.03.19, 20:09
    Hejo ludziska !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.