Dodaj do ulubionych

Janusz P zwany małpką ma akt oskarżenia

27.03.19, 20:18
Zakończyło się śledztwo w sprawie byłego szefa partii Twój Ruch Janusza P. Prokuratura wysłała do warszawskiego sądu akt oskarżenia wobec polityka, twierdząc, że popełnił przestępstwo skarbowe, uszczuplając państwową kasę o milion złotych - informuje RMF FM.
Śledczy ustalili, że były polityk dopuścił się przestępstwa skarbowego, bo uchylił się od zapłacenia podatku od zbycia akcji i udziałów w jednym ze swych przedsiębiorstw oraz towarzystwie inwestycyjnym.
Dzięki temu miał osiągnąć dochód w wysokości 5 i pół miliona złotych, a podatek powinien był wynieść około milion złotych. Janusz P. miał nie wywiązać się z obowiązku zapłaty podatku. Podejrzany nie przyznał się do winy, jednak prokuratura nie uznała jego wyjaśnień.Skończyło się pajacowanie . wiadomosci.onet.pl/kraj/byly-szef-partii-twoj-ruch-janusz-p-z-aktem-oskarzenia/m4d6rrl
Edytor zaawansowany
  • szwampuch58 27.03.19, 20:25
    pajacowanie siepaczy zera dopiero siEm zaczyna,kartofel

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • s-t-efano2 27.03.19, 21:17
    szwampuch58 napisał:

> pajacowanie siepaczy zera dopiero siEm zaczyna,kartofel
    >
    Polityka januszy i grażyn.
  • no-popis 27.03.19, 21:55
    szwampuch58 napisał:

> pajacowanie siepaczy zera dopiero siEm zaczyna,kartofel
    >
    Nie zapłacił podatku od sprzedaży udziałów a to dobrze, że ściganie takich przestępstw się zaczyna.
  • szwampuch58 28.03.19, 13:27
    Tja,a Janusz Palikot na to:
    palikot.pl/oswiadczenie-ws-oskarzen/

--
  • sverir 28.03.19, 13:32
    O, proszę, jest to, o czym mówiłem:
    "Wiele lat temu Janusz Palikot, z najlepszej woli, przyjął rozwiązanie podatkowe transakcji, z którym organ podatkowy się nie zgodził"

Skoro z najlepszej woli coś zrobił, to powinno być dla prokuratury wystarczające. Dziwnie działa ta ziobrowa instytucja.

--
    Dałem kotu na imię Brexit. Siedzi w otwartych drzwiach i miauczy, że chce wyjść.
  • alistair_p 27.03.19, 20:37
    radom.wyborcza.pl/radom/7,48201,24583853,igor-m-byly-wiceprezydent-radomia-skazany-za-lapowki-pieniadze.html#s=BoxOpCzol6

--
    ''Inteligentni ludzie są często zmuszeni do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami''
    Jerzy Pilch
  • sverir 27.03.19, 20:59
    Przed sądem powie, że nie wiedział, że tak nie można i wszystko będzie w porządku. To musi zadziałać, bo przecież prokuratura umorzyła postępowanie w sprawie takiej dwójki, bo dwójka była przekonana, że może naruszać przepisy antykorupcyjne.

--
    Dałem kotu na imię Brexit. Siedzi w otwartych drzwiach i miauczy, że chce wyjść.
  • s-t-efano2 27.03.19, 21:15
    sverir napisał:

> Przed sądem powie, że nie wiedział, że tak nie można i wszystko będzie w porząd
    > ku. To musi zadziałać, bo przecież prokuratura umorzyła postępowanie w sprawie
    > takiej dwójki, bo dwójka była przekonana, że może naruszać przepisy antykorupcy
    > jne.
    > JaPas człowiek do zadań specjalnych Donalda Tuska. Jedno co trzeba mu przyznać że lewaków rozwalił koncertowo. Nie wyciągnął jednego wniosku z życia amerykańskiego gangstera Ala Capone który też poszedł siedzieć za niezapłacone podatki.

• szwampuch58 27.03.19, 21:24
    a tym Eliotem Nessem niby jest facet o ksywie Zero???.....buhahahahaha, kartofel dej se siana

--
  • sverir 27.03.19, 21:27
    Powtarzam: jeśli powie, że nie wiedział, że tak nie można, to sąd powinien go uniewinnić. Zgodnie z zasadami przyjętymi przez prokuraturę od 2016 roku.

--
  • lech1966 27.03.19, 22:09
    sverir napisał:

> Powtarzam: jeśli powie, że nie wiedział, że tak nie można, to sąd powinien go u
    > niewinnić. Zgodnie z zasadami przyjętymi przez prokuraturę od 2016 roku.

U nas każdy sąd sądzi według własnego widzimisię. Więc jeden może skazać a drugi uniewinni. Nawet jak czyn nie jest pod wpływem DSR. (Duży Stopień Roztargnienia) to wyrok i tak nie jest przewidywalny.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • sverir 28.03.19, 07:29
    "U nas każdy sąd sądzi według własnego widzimisię. Więc jeden może skazać a drugi uniewinni"

Nie mówię o skazaniu, tylko oskarżeniu. Nie ma racji prokuratura, że skoro urzędnik był przekonany, że może złamać przepisy, to nie popełnił przestępstwa?

"Nawet jak czyn nie jest pod wpływem DSR. (Duży Stopień Roztargnienia) to wyrok i tak nie jest przewidywalny"

Jak mówiłem - zawsze sąd może oprzeć uniewinnienie na stwierdzeniu, że oskarżony chciał dobrze. W prokuraturze przechodzi to bez słowa sprzeciwu, dlaczego przed sądem miałoby być inaczej?

--
  • inocom 27.03.19, 23:02
    sverir napisał:

> Powtarzam: jeśli powie, że nie wiedział, że tak nie można, to sąd powinien go u
    > niewinnić. Zgodnie z zasadami przyjętymi przez prokuraturę od 2016 roku.

Od kiedy to sąd kieruje się zwyczajami w prokuraturze?
    Dasz stosowny artykuł (podstawę prawną)?

Kombinujesz, jak Sutryk odnośnie nauczycieli.
    gazetawroclawska.pl/prezydencie-wroclawia-doloz-nauczycielom-zobacz-ile-zarabiaja-w-lubinie/ar/14000271#wiadomosci
    Na modną koszulkę była kasa. Ciekawe czy nie z budżetu miasta.

--
    Szerszeń może mieć około 4,5 cm długości, 7,5-centymetrową rozpiętość skrzydeł i 6-centymetrowe żądło. W jednym gnieździe mogą żyć nawet tysiące owadów. Żądła wstrzykują toksyny, które prowadzą do wstrząsu anafilaktycznego, ciężkiego stanu nagłego, który charakteryzuje się szybkim obniżeniem ciśnienia tętniczego, stanowiąc realne zagrożenie dla życia.
    web.archive.org/web/20190302152056/wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24507742,grozne-szerszenie-coraz-blizej-polski-ich-uzadlenia-moga-byc.html
  • sverir 28.03.19, 07:27
    "Od kiedy to sąd kieruje się zwyczajami w prokuraturze?"

Od kiedy zarówno sąd jak i prokuratura posługują się kodeksem karnym i kodeksem postępowania karnego.

" Dasz stosowny artykuł (podstawę prawną)?"

Uważnie przestudiuj jeden i drugi wymieniony akt. Ja ciebie za darmo uczyć nie będę.

" Na modną koszulkę była kasa. Ciekawe czy nie z budżetu miasta"

Powiedz mi - onanizujesz się już do zdjęć Sutryka, czy to jeszcze nie ten moment?

--
  • inocom 28.03.19, 09:12
    sverir napisał:

> "Od kiedy to sąd kieruje się zwyczajami w prokuraturze?"
    >
    > Od kiedy zarówno sąd jak i prokuratura posługują się kodeksem karnym i kodeksem
    > postępowania karnego.
    >
    > " Dasz stosowny artykuł (podstawę prawną)?"
    >
    > Uważnie przestudiuj jeden i drugi wymieniony akt. Ja ciebie za darmo uczyć nie
    > będę.
    >
    > " Na modną koszulkę była kasa. Ciekawe czy nie z budżetu miasta"
    >
    > Powiedz mi - onanizujesz się już do zdjęć Sutryka, czy to jeszcze nie ten momen
    > t?

W wyglądam na pedała? Pomyliłeś mnie z kimś innym.

--
    V politice začíná Evropská Unie připomínat doktora z Haškova příběhu "Osudy dobrého vojáka Švejka", který předepisoval na všechny zdravotní potíže pouze jediný lék - klystýr.
  • religijnych.uczuc.obraza 28.03.19, 09:19
    A uważasz że nie wyglądasz?

--
    Ryszard Czarnecki:
    Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce. Mamy do czynienia z przesuwaniem się naszego kraju na Wschód-ze standardów zachodnich i europejskich do standardów wschodnich, rosyjskich i białoruskich
  • sverir 28.03.19, 10:33
    Nie pomyliłem. Nie znam żadnego innego faceta, który przejawiałby taką fascynację innym facetem.

--
  • eiran 28.03.19, 10:35
    W tym przypadku to jakaś wersja fetyszyzmu - nie chodzi o konkretnego faceta, tylko o sprawowany przezeń urząd.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • sverir 28.03.19, 10:47
    Właściwie możesz mieć rację.

--
  • religijnych.uczuc.obraza 28.03.19, 11:23
    A romek ludzikowo i jego fascynacja tym z wilczymi oczami?

--
    Karol, człowiek, który popylał melexem
  • sverir 28.03.19, 13:06
    Wolę nie wiedzieć, co romek robi z tymi oczami

--
  • buldog2 29.03.19, 07:34
    Smaży i marzy.

Marzy o reszcie Tuska. Może nawet nie o całej.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  • inocom 28.03.19, 17:39
    sverir napisał:

> Nie pomyliłem. Nie znam żadnego innego faceta, który przejawiałby taką fascynac
    > ję innym facetem.

Właśnie Samorząd Wojewódzki odmawia finansowania Narodowego Forum Muzyki (oczka w głowie Dutkiewicza i jego trabanta Sutryka) ca ~9 mln złotych rocznie.
    I słusznie. Będzie piękny pustostan we Wrocławiu, kolejny po stadionie.

Ciekawe jaką teraz Sutryk założy bieliznę.

--
    "Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení, máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty" - Miloš Zeman
  • sverir 28.03.19, 20:21
    "Właśnie Samorząd Wojewódzki odmawia finansowania Narodowego Forum Muzyki (oczka w głowie Dutkiewicza i jego trabanta Sutryka) ca ~9 mln złotych rocznie"

Województwo Dolnośląskie jest jednym z organów prowadzących NFM i ma ustawowy obowiązek utrzymywania go. Jeśli "właśnie odmawia finansowania" i "będzie pustostan" to trudno, jednak będzie to źle świadczyło nie tylko o władzach miasta, ale także o twoich ulubieńcach. Może nawet przede wszystkim o nich, bo trzecim współorganizatorem jest MKiDN. Trzeba naprawdę sporo samozaparcia, żeby upadła instytucja mająca wsparcie samorządu województwa i ministerstwa, ale Bezrobotni Samorządowcy i PiS udowodnili, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

--
  • inocom 29.03.19, 00:05
    sverir napisał:

> "Właśnie Samorząd Wojewódzki odmawia finansowania Narodowego Forum Muzyki (oczk
    > a w głowie Dutkiewicza i jego trabanta Sutryka) ca ~9 mln złotych rocznie"
    >
    > Województwo Dolnośląskie jest jednym z organów prowadzących NFM i ma ustawowy o
    > bowiązek utrzymywania go. Jeśli "właśnie odmawia finansowania" i "będzie pustos
    > tan" to trudno, jednak będzie to źle świadczyło nie tylko o władzach miasta, al
    > e także o twoich ulubieńcach. Może nawet przede wszystkim o nich, bo trzecim ws
    > półorganizatorem jest MKiDN. Trzeba naprawdę sporo samozaparcia, żeby upadła in
    > stytucja mająca wsparcie samorządu województwa i ministerstwa, ale Bezrobotni S
    > amorządowcy i PiS udowodnili, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

Dobra dobra, nie strasz. Upadł EIT+ drugie oczko w głowie Dutkiewicza i jego trabanta Sutryka.
    Rząd przejął interes za 1 zł. Dutkiewicz włożył w to, za naradą (niedarmową Lutego) prawie miliard złotych.
    Rząd PiS z pewnie przejmie NFM za aż kolejną złotówkę.

Jakby się rozwijał Wrocław gdyby w kasie miasta był ten miliard chyba nie muszę ci uświadamiać. A tak, wielkim sukcesem jest podpisanie umowy na budowę torowiska tramwajowego donikąd (600 m). Przy okazji PKP wyremontuje sobie 2 km torów kolejowych. A Wrocław zostanie ze ślepym torem tramwajowym.

Jeśli przyjrzysz się planom tej "inwestycji", to torowisko będzie nieprzejezdne dla autobusów.
    Całość "inwestycji" nie ma zabezpieczenia finansowego - brakuje na dzień dzisiejszy 120 mln zł. A taniej nie będzie.
    Sutryk buduje ślepy tor.

--
    "Stůjte v poznané pravdě, která vítězí nade vším a sílu má až na věky" AD 1415 (z dopisu Jana Husa z kostnického vězení Pražské univerzitě). Cit. z projevu V. Havla na konferenci o M. J. Husovi ve Vatikánu 1999. old.hrad.cz/president/Havel/speeches/1999/1712.html
  • sverir 29.03.19, 06:09
    "Dobra dobra, nie strasz"

Ty się z kimś na głowy zamieniłeś?:)) Przecież to Ty napisałeś, że z NFM padnie. To powiedz: padnie czy nie padnie?

--
  • inocom 30.03.19, 00:52
    sverir napisał:

> "Dobra dobra, nie strasz"
    >
    > Ty się z kimś na głowy zamieniłeś?:)) Przecież to Ty napisałeś, że z NFM padnie
    > . To powiedz: padnie czy nie padnie?

Pod Sutrykiem padnie. Jak wszystko. Szkoły specjalne dla dzieci z Downem padają.
    Państwo czy samorząd przejmą NFM za bezcen.

Ciekawe czy Sutryk będzie bronił NFM czy swojej rzyci. Jak padnie NFM jest szansa, że dotrwa do terminowych wyborów, jak nie padnie NFM po Sutryku. Art. 7.1 nie ogranicza się li tylko do NFM.

--
    Gwiazda Polarna tiny.pl/gz1ck
  • sverir 30.03.19, 07:13
    "Pod Sutrykiem padnie. Jak wszystko. Szkoły specjalne dla dzieci z Downem padają"

Oj, bo uwierzę, że się przejmujesz.

--
  • inocom 29.03.19, 01:12
    inocom napisał:

> sverir napisał:
    >
    > > Nie pomyliłem. Nie znam żadnego innego faceta, który przejawiałby taką fa
    > scynac
    > > ję innym facetem.

Dz. U. 1991 Nr 55 poz. 236
    Art. 23. 1. Udział pracownika w strajku zorganizowanym zgodnie
    z przepisami ustawy nie stanowi naruszenia obowiązków pracowniczych.
    2. W okresie strajku zorganizowanego zgodnie z przepisami ustawy
    pracownik zachowuje prawo do świadczeń z ubezpieczenia społecznego oraz
    uprawnień ze stosunku pracy, z wyjątkiem prawa do wynagrodzenia. Okres
    przerwy w wykonywaniu pracy wlicza się do okresu zatrudnienia w zakładzie
    pracy
    .

A Sutryk na to, wbrew ustawie, będą pełne pensje za czas strajku.

wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,24595344,sutryk-pensje-nauczycieli-protestujacych-we-wroclawiu-nie-zostana.html
    Konstytucja Sutryka zobowiązuje do czegoś? Czy można tak działać wbrew prawu

Art. 7. Zasady działania organów państwa
    Organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa.

--
    "W Unii Europejskiej istnieje teoria, że ona powstała po to, aby zapobiegać nacjonalizmom, które wywołały II wojnę światową. To ciekawa koncepcja. Polski nacjonalizm ją wywołał? Portugalski? A może norweski? Nie, to byli Niemcy i ich partnerzy - Rosja Sowiecka. Bezbożne systemy chcące panować nad światem". George Friedman
    opinie.wp.pl/marcin-makowski-jesli-spacer-po-krakowie-mial-byc-prezydenckim-sprawdzianem-tuska-srednio-sie-udal-6303058031326849a
  • sverir 29.03.19, 06:21
    "Konstytucja Sutryka zobowiązuje do czegoś? Czy można tak działać wbrew prawu"

Można. Potwierdziła to pisowska prokuratura umarzając postępowanie w sprawie Kempy i Szydło, kiedy nie publikowały wyroku. Ale i bez pisowskiej ekwilibrystyki prawniczej byłoby to możliwe. Jak ktoś może zauważyć (Ty nie), przepis odnosi się do uprawnień pracownika, nie do uprawnień pracodawcy. Pracownik nie może mieć roszczeń o wypłatę wynagrodzenia na czas strajku, ale przepis nie zabrania pracodawcy wypłaty wynagrodzenia za czas strajku.

--
  • inocom 30.03.19, 00:48
    sverir napisał:

> "Konstytucja Sutryka zobowiązuje do czegoś? Czy można tak działać wbrew prawu"
    >
    > Można. Potwierdziła to pisowska prokuratura umarzając postępowanie w sprawie Ke
    > mpy i Szydło, kiedy nie publikowały wyroku. Ale i bez pisowskiej ekwilibrystyki
    > prawniczej byłoby to możliwe. Jak ktoś może zauważyć (Ty nie), przepis odnosi
    > się do uprawnień pracownika, nie do uprawnień pracodawcy. Pracownik nie może mi
    > eć roszczeń o wypłatę wynagrodzenia na czas strajku, ale przepis nie zabrania p
    > racodawcy wypłaty wynagrodzenia za czas strajku.

Różne skarpetki (i likwidacja szkoły dla dzieci z Downem), głaskanie nieswojego kota, kontra

gazetawroclawska.pl/smierc-w-pozarze-w-parku-szczytnickim-mozna-zlikwidowac-koczowisko-zdjecia/ar/14008643#wiadomosci
    A wracając do twoich wypocin.
    Art. 44 ustawy o finansowcach publicznych jawnie mówi, że Sutryk może sobie pomarzyć.
    Ust. 3. Wydatki publiczne powinny być dokonywane:
    1) w sposób celowy i oszczędny,

Co z nauczycielami, którzy będą pracować? Jak rozumiem będą pracować za darmo, bo Sutryk nie da im 2 razy.

--
    "W Unii Europejskiej istnieje teoria, że ona powstała po to, aby zapobiegać nacjonalizmom, które wywołały II wojnę światową. To ciekawa koncepcja. Polski nacjonalizm ją wywołał? Portugalski? A może norweski? Nie, to byli Niemcy i ich partnerzy - Rosja Sowiecka. Bezbożne systemy chcące panować nad światem". George Friedman
    opinie.wp.pl/marcin-makowski-jesli-spacer-po-krakowie-mial-byc-prezydenckim-sprawdzianem-tuska-srednio-sie-udal-6303058031326849a
  • sverir 30.03.19, 07:15
    "Różne skarpetki (i likwidacja szkoły dla dzieci z Downem)"

Likwidacji? Bo zmienia się organ prowadzący?

"Art. 44 ustawy o finansowcach publicznych jawnie mówi, że Sutryk może sobie pomarzyć.
    Ust. 3. Wydatki publiczne powinny być dokonywane:
    1) w sposób celowy i oszczędny"

Inocomie - dość już cię uczyłem za darmo. Następnym razem porozmawiamy o przepisach i ich stosowaniu, gdy będziesz miał elementarne pojęcie.

--
  • yoma 28.03.19, 10:18
    Takoż może nie odebrać wezwania do sądu i co mu zrobicie, co zdaje się dość powszechne wśród szefów partii.

--
    <*>
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • weteran-czasu 27.03.19, 21:40
    Grubymi nićmi szyte przez moherowe gnojowisko.
    Niebawem skończy się pajacowanie siepaczy.

--
    ]:->
  • no-popis 27.03.19, 21:56
    weteran-czasu napisał:

> Grubymi nićmi szyte przez moherowe gnojowisko.
    > Niebawem skończy się pajacowanie siepaczy.
    >
    Co grubymi nićmi tu szyte ? Napisz.
    Ukrycie transakcji przed urzędem skarbowym o takiej wartości ?
  • x2468 27.03.19, 22:42
    Ukrycie "stodoly" przez Szyszke nie bylo wynikiem roztargnienia?

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • no-popis 28.03.19, 12:14
    x2468 napisał:

> Ukrycie "stodoly" przez Szyszke nie bylo wynikiem roztargnienia?
    >
    O swoich obsesjach POrozmawiaj z lekarzem.
    Tutaj mowa o Palikocie.
  • weteran-czasu 28.03.19, 12:21
    Te dwieście metrów asfaltu za darmochę też trzeba będzie zbadać.

--
  • x2468 28.03.19, 18:41
    Te 200 metrow to wynik roztargnienia.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • adam.eu 28.03.19, 14:27
    no-popis napisała:

> O swoich obsesjach POrozmawiaj z lekarzem.
    > Tutaj mowa o Palikocie.

Dodam, że Szyszko i Palikot to politycy lub byli politycy. A ich postępowanie ocenia polityczna prokuratura. Jak oceniła Szyszkę, to każdy wie. Zapewne też wszyscy się domyślają, dlaczego. Jak będzie próbowała ocenić Palikota można przypuszczać i dlaczego tak, tym bardziej, że zbliżają się wybory.
    A swoją drogą, jak można oszukać urząd skarbowy w sprawie sprzedaży akcji?
    Nie bardzo rozumiem.

--
    "Furia na TVP to atak na ostoję prawdy, wolności pluralizmu medialnego w PL." - Jacek Kurski
  • sverir 28.03.19, 14:48
    Ja dodam, że za zarzuty wobec Palikota odpowiada Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Jest to ta sama prokuratura, która:
    1) umorzyła postępowanie w sprawie nieopublikowania wyroków TK, ponieważ osoby za to odpowiedzialne były przekonane, że złamałyby w ten sposób prawo (osób odpowiedzialnych prokuratura nie przesłuchiwała);
    2) umorzyła postępowanie w sprawie billboardziarzy pisowskich, bo w ich subiektywnych przekonaniu kłamliwe oświadczenie majątkowe odpowiadało prawdzie.

W przypadku Palikota nie wystarczy jego oświadczenie, że w jego subiektywnym mniemaniu działał legalnie. Nie wiem, jak z innymi okręgami, ale w tym warszawskim zapisanie się do PiS to najlepsza gwarancja nietykalności karnej.

--
  • wsk175 27.03.19, 22:44
    pisia sprawiedliwość.
  • erte2 28.03.19, 01:08
    no-popis napisała:
    Co grubymi nićmi tu szyte ? Napisz.Ukrycie transakcji przed urzędem skarbowym o takiej wartości ?

Żabciu droga - tak się składa że jakoś w rzetelność i niezależność prokuratury pod wodzą ziobry i kaczyńskiego nie bardzo wierzę, szczególnie jeśli chodzi o Janusza P. czy innych byłych i obecnych polityków którzy jasno i dobitnie mówili o "dobrej zmianie", braciach mniejszych czy innych ziobrach. To że będą się starali dopaść Palikota było pewne; dziwię się że dopiero teraz - widocznie mieli trudności ze spreparowaniem dowodów.
  • weteran-czasu 28.03.19, 12:20
    A skąd wiesz, że to prawda?
    Jest wyrok sądowy?

--
  • pies.na.czarnych 28.03.19, 06:24
    „Jestem głęboko przekonany, że akt oskarżenia w tej sprawie, jest chybiony. Wiele lat temu Janusz Palikot, z najlepszej woli, przyjął rozwiązanie podatkowe transakcji, z którym organ podatkowy się nie zgodził. Po wielu latach postępowania i ostatecznej decyzji organu II instancji mój klient, szanując decyzję organu skarbowego, zapłacił zaległy podatek z odsetkami. Nie ma tu zatem mowy o umyślnym popełnieniu wykroczenia czy przestępstwa skarbowego" - stwierdził.
    www.tvn24.pl/akt-oskarzenia-wobec-bylego-szefa-partii-twoj-ruch-janusza-palikota,922241,s.html

--
    Uwaga szczur!
  • s-t-efano2 28.03.19, 06:33
    Żona uprzejmie donosi. . żona P. zarzuca mu wyprowadzenie majątku za granicę
    O nieprawidłowościach związanych m.in. ze sprzedażą Polmosu mówiła mediom była żona polityka Maria Nowińska. Kobieta zarzucała P., że wyprowadził ich majątek za granicę i poświadczał nieprawdę w oświadczeniach majątkowych.p- Niech wytłumaczy, co stało się z sumą 180 mln uzyskanych ze sprzedaży Polmosu Lublin, i odpowie na pytanie, kto jest jego cypryjskim sponsorem? W oświadczeniu majątkowym widnieją jedynie wielomilionowe długi. CBA przygotowało raport, który pokazuje niejasności w jego finansach. Prokuratura nie postawiła zarzutów. Uzasadniła, że błędy w oświadczeniach majątkowych wynikają z jego filozoficznego wykształcenia i stosunku do wartości materialnych. Nareszcie wiadomo, dlaczego opłaca się studiować filozofię. (...) Ukrył dowody w rajach podatkowych" – mówiła Nowińska w wywiadzie dla "Wprost" w 2012 roku.
    Więcej: wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Janusz-Palikot-oskarzony-o-przestepstwo-skarbowe-na-ok.-milion-zlotych.
  • pies.na.czarnych 28.03.19, 06:47
    Gdzie Ziobru nie może tam baba pomoże.

--
    Uwaga szczur!
  • haen2010 28.03.19, 07:51
    Kilkunastoletnie kotlety to wniosek jest jeden - tyle roboty służb i prokuratury w czarnej dupie. Oprócz jednego, bardzo wątpliwego Gawłowskiego nic konkretnego na tzw opozycję przez trzy lata nie znaleźli. Nikt nie ma wyroku, nie mówiąc o odsiadce.

Ale będzie naprawdę kogo wsadzać, gdy mafia pisowska utraci kontrolę nad państwem. Rozhulali się na całego.
  • siemanko 28.03.19, 08:08
    Przecież on nie chlał małpek tylko jako pierwszy ujawnił katering małpkowy na pokładzie prezydenckiego Tupolewa, którym co cztery dni latał Kaczyński na weekend w Helu, a po drodze żłopał te małpki!!!
    Kumasz?

--
    demotywatory.pl/4917194/W-tych-miejscach-moze-Marysia-bezpiecznie-jezdzic-na-hulajnodze
  • weteran-czasu 28.03.19, 12:23
    On ma moherowe klapy na oczach i pislamskie bielmo.

--
  • siemanko 28.03.19, 12:32
    weteran-czasu napisał:

> On ma moherowe klapy na oczach i pislamskie bielmo.
    >
    Raczej pot z rowa prezesa mu oczy zalewa.

--
    demotywatory.pl/4917194/W-tych-miejscach-moze-Marysia-bezpiecznie-jezdzic-na-hulajnodze
  • yoma 28.03.19, 12:48
    A jak tam tow. Lisiecki, nadal siedzi?

--
    Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc mówi: nic mi nie zrobicie. [Cimoszewicz]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.