Dodaj do ulubionych

Cimoszewicz o PIS

28.03.19, 09:34
Blisko cztery lata bezprawia,pogardy dla milionów ludzi,ich praw i wolności,dla demokracji i zwykłej ludzkiej przyzwoitości. cztery lata łapczywych nepotów, niekompetentnych karierowiczów i koleśów.
Edytor zaawansowany
  • wsk175 28.03.19, 17:40
    Cała prawda o pisiej trzodzie.
  • no-popis 28.03.19, 18:50
    wsk175 napisał:

> Cała prawda o pisiej trzodzie.
    Cimoszewicz , ty i Putin jesteście jednomyślni.
  • wsk175 28.03.19, 19:00
    A już się bałem, że staniesz w obronie pisiej trzody....
  • prawdawaszaboli 28.03.19, 20:24
    na zakończenie umowy najmu...
  • pies.na.czarnych 28.03.19, 22:10
    To ta leśniczówka, którą Kurw.ski kupił za złotówkę?

--
    Uwaga szczur!
  • biologiczny_zegar 28.03.19, 20:36
    Dlatego Pis zgarnia wyrok za wyrokiem a proces goni proces !
    Taka jest przyszłość pisowców...do grobowej deski !
  • lech1966 28.03.19, 20:47
    ISbiologiczny_zegar napisał:

> Taka jest przyszłość pisowców...do grobowej deski ![/b]

PiS czeka druga kadencja a zostaną wybrani w demokratycznych wyborach a nie przy pomocy ulicy i zagranicy. Jeśli wygrają to wyłącznie dzięki głosom obywateli RP.

Wiem że to smutne dla leminzej jeloperii, ale takie są fakty.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • szwampuch58 28.03.19, 20:57
    wybrani korupcyjnymi metodami na sierotach krajowych po PRL-u,ten kraj to banda prymitywow z cwanymi debilami przy korycie,wiem pisowski ciulu ze to cie nie rusza ale pomysl chwile(jezeli masz czym) ale o to chodzilo gdy byla nadzieja stac sie normalnym europejskim panstwem?

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • lech1966 28.03.19, 21:00
    Wszystkie sieroty PO PRL przygarnęła oPOzycja więc to normalne że PiS także stara się o ich głosy. :-)))))))🤘🤘🤘

--
    Autor KZP
  • szwampuch58 28.03.19, 21:16
    Sorry,nie masz czym myslec...nawet mi przykro z tego powodu bo rodak to rodak ,nawet idiota

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • lech1966 28.03.19, 21:20
    szwampuch58 napisał:

> Sorry,nie masz czym myslec...nawet mi przykro z tego powodu bo rodak to rodak
    > ,nawet idiota

Nie wiem kto tu ma problemy z myśleniem i utrwalaniem faktów. Do dziś nie wiesz dlaczego leminza jeloperia przegrała demokratyczne wybory. Ja wiem dlaczego, a ty szwampuch dalej myśl....

wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/511531,donald-tusk-przeciek-rzad-cba-slawomir-nowak-prokuratura-sledztwo-umorzenie.html

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 28.03.19, 22:15
    Kaczyński zaczął od wyłudzenia trzystu złotych. Niedawno wyłudził już pięćdziesiąt tysięcy. Do jakiej sumy dojdzie jeżeli dożyje drugiej kadencji obiecanej mu przez lesia?

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 28.03.19, 22:20
    A Gawłowski i Adamowicz poprawili zeznania podatkowe?. Nie chce mi się na ten temat z tobą gadać kundelku

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 28.03.19, 22:24
    Szyszko poprawił i jest klawo jak cholera, lesiu.

--
    Uwaga szczur!
  • adam.eu 28.03.19, 22:39
    lech1966 napisał:

> A Gawłowski i Adamowicz poprawili zeznania podatkowe?. Nie chce mi się na ten t
    > emat z tobą .......................

I tak nie gadasz, tylko piszesz o ..............
    A swoją drogą, to jeżeli PO Ci się podoba, to czy uważasz, że PIS nie powinien mieć żadnej opozycji?
    Nie obawiasz się też, że Putinowi podobnie jak i Tobie bardziej odpowiadają rządy PISu w Polsce niż innych sił politycznych?

--
    Droga na drugą stronę
  • lech1966 28.03.19, 22:50
    Gdyby oPOzycja miała program to byłoby w czym wybierać, ale dla mnie programem nie jest "walka o stołki z PiS". Z dwojga złego już wolę PiS niz PO.

--
    Autor KZP
  • adam.eu 28.03.19, 23:02
    No cóż, istotny program stołki plus. Program gospodarczy bliski Gierkowskiemu.

--
    Jeżeli należysz do większości chcącej Polski w UE idź 26 maja na wybory.
  • lech1966 28.03.19, 23:09
    adam.eu napisał:

> No cóż, istotny program stołki plus. Program gospodarczy bliski Gierkowskiemu.

Dzięki sloikom takie miasta jak Warszawa się rozwija. Bo elity z Pragi czy Pruszkowa nie koniecznie grają do naszej wspólnej bramki

--
    Autor KZP
  • adam.eu 29.03.19, 13:46
    lech1966 napisał:

> adam.eu napisał:
    >
    > > No cóż, istotny program stołki plus. Program gospodarczy bliski Gierkowsk
    > iemu.

> Dzięki sloikom takie miasta jak Warszawa się rozwija. Bo elity z Pragi czy Prus
    > zkowa nie koniecznie grają do naszej wspólnej bramki
    >

Stołki plus, takie do siedzenia, a nie słoiki.

--
    "Furia na TVP to atak na ostoję prawdy, wolności pluralizmu medialnego w PL." - Jacek Kurski
  • adam.eu 28.03.19, 22:30
    lech1966 napisał:

> PiS czeka druga kadencja a zostaną wybrani w demokratycznych wyborach a nie prz
    > y pomocy ulicy i zagranicy. Jeśli wygrają to wyłącznie dzięki głosom obywateli
    > RP.
    .........................................

Nie wstyd Ci takiego Twojego pisania? A jeżeli teraz nie, to co będzie w przyszłości? Czy to co dzieje teraz nie jest aby na rękę naszego sąsiada ze wschodu? No tak, chyba wiesz o tym i robisz to celowo :(.

--
    Droga na drugą stronę
  • lech1966 28.03.19, 22:32
    No kurde Adamie???? Czy już ci się demokracja nie podoba? Znasz zasady demokracji???

--
    Autor KZP
  • adam.eu 28.03.19, 22:58
    Trudno mi łączyć PIS z demokracją, z prawdziwym dążeniem do prawa i sprawiedliwości.
    Ty też o tym nie piszesz

--
    "Furia na TVP to atak na ostoję prawdy, wolności pluralizmu medialnego w PL." - Jacek Kurski
  • lech1966 28.03.19, 23:11
    adam.eu napisał:

> Trudno mi łączyć PIS z demokracją, z prawdziwym dążeniem do prawa i sprawiedliw
    > ości.
    > Ty też o tym nie piszesz

PiS to nie demokracja, ale PO też nie jest demokracją. Demokracja nie ma koloru partyjnego. Polecam lekturę definicji w Wiki, bo chyba zupełnie nie kumasz o co chodzi w demokracji

--
    Autor KZP
  • adam.eu 29.03.19, 09:54
    Jeżeli popierasz demokrację PISu, to przeczytaj i porównaj. Dal PIS to.............. dyktatura ............ populizmu?, podobnie, jak kiedyś była dyktatura proletariatu. Władza w rękach................... . Inni to wrogowie ........, popierani przez ...............

--
    Droga na drugą stronę
  • lech1966 29.03.19, 12:19
    Ja ich nie traktuje jak wrogów. To raczej oni mnie tak traktują. Zobacz kto pierwszy atakuje inwektywami? Jak nie ma argumentów to pozostaje hejt aby bronić swoich też Adamie

--
    Autor KZP
  • adam.eu 29.03.19, 13:44
    lech1966 napisał:

> Ja ich nie traktuje jak wrogów. To raczej oni mnie tak traktują. Zobacz kto pie
    > rwszy atakuje inwektywami? Jak nie ma argumentów to pozostaje hejt aby bronić s
    > woich też Adamie

Nie o Tobie piszę, twierdzę że PIS to dyktatura bardzo zbliżona do dyktatury proletariatu w PRL.

--
  • lech1966 29.03.19, 18:17
    adam.eu napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > Ja ich nie traktuje jak wrogów. To raczej oni mnie tak traktują. Zobacz k
    > to pie
    > > rwszy atakuje inwektywami? Jak nie ma argumentów to pozostaje hejt aby br
    > onić s
    > > woich też Adamie
    >
    > Nie o Tobie piszę, twierdzę że PIS to dyktatura bardzo zbliżona do dyktatury pr
    > oletariatu w PRL.

Qrde. Trudno się nie zgodzić, ale to parcie na szkło opozycji powoduje że PiS broni się jak może. Pomyśl ile dobrych rzeczy można byłoby zrobić gdyby nie wojna polsko-polska. Nie lepiej zamiast toczyć wojnę rozpocząć dyskusję na argumenty?
    Chyba że opozycja nie ma nic do zaoferowania pt. wyborcy poza walka z PiS?
    Przykro mi ale tak to właśnie wygląda.

--
    Autor KZP
  • adam.eu 29.03.19, 20:04
    Tak, broni się dokładnie rozwalając trójpodział władzy, przejmując wszystko jak w PRL. Do tego jeszcze rozdaje przed wyborami na kredyt. Faktycznie się broni, trzyma się koryta.

--
  • lech1966 29.03.19, 20:31
    Mnie te zmiany pasują. Uważam że skoro sejm RP jest najwyższym organem władzy państwowej to wszystkie inne władze jemu podlegają. W Konstytucji jest niekonsekwencja nie dająca się rozstrzygnąć. Mam nadzieję że PiS w drugiej kadencji ja zmieni, a pozniej niech sobie rządzą lemingi.

--
    Autor KZP
  • adam.eu 30.03.19, 19:38
    To zerknij na słowa Cimoszewicza, na moje i innych. Nie podobają Ci się? Do tego dołączę nakręcenie spirali oczekiwań społeczeństwa, a to wszystko dzięki bezpardonowej walce o prymitywnego wyborcę, też Ci się podoba? Zmiany są po myśli Rosji, to chyba Ci się podoba. Bo Putin też rządzi Rosją zgodnie z ich powiedzmy, prawem. Każdą dyktaturę ktoś świadomie bądź nieświadomie popiera.

--
    Droga na drugą stronę
  • taniarada 30.03.19, 19:45
    adam.eu napisał:

> To zerknij na słowa Cimoszewicza, na moje i innych. Nie podobają Ci się? Do teg
    > o dołączę nakręcenie spirali oczekiwań społeczeństwa, a to wszystko dzięki bezp
    > ardonowej walce o prymitywnego wyborcę, też Ci się podoba? Zmiany są po myśli R
    > osji, to chyba Ci się podoba. Bo Putin też rządzi Rosją zgodnie z ich powiedzmy
    > , prawem. Każdą dyktaturę ktoś świadomie bądź nieświadomie popiera.
    >
    Nie powołuj się na to czerwone ścierwo.Wybacz mój język.
  • adam.eu 30.03.19, 19:56
    taniarada napisał(a):

> Nie powołuj się na to czerwone ścierwo.Wybacz mój język.

Sam widzisz, jak rosną podziały w społeczeństwie. Moim zdaniem Cimoszewicz niestety zbyt często nie potrafi użyć dyplomatycznego języka. Ale poza tym to go szanuję.
    --
    Droga na drugą stronę
  • adam.eu 30.03.19, 20:01
    A jeżeli wierzysz w inteligencję Jarosława K. to właśnie jemy zależy na takim skłóceniu Polaków, a już na pewno wie, że jego działania do tego prowadzą.

--
  • biologiczny_zegar 28.03.19, 22:35
    Wyrok za Wyrokiem. Oto przyszłość pisu. Dociera ?
  • inocom 29.03.19, 00:12
    derff napisał:

> Blisko cztery lata bezprawia,pogardy dla milionów ludzi,ich praw i wolności,dla
    > demokracji i zwykłej ludzkiej przyzwoitości. cztery lata łapczywych nepotów, n
    > iekompetentnych karierowiczów i koleśów.

Nienawiść odbiera rozum. Użyteczny błazen.

--
    "W Unii Europejskiej istnieje teoria, że ona powstała po to, aby zapobiegać nacjonalizmom, które wywołały II wojnę światową. To ciekawa koncepcja. Polski nacjonalizm ją wywołał? Portugalski? A może norweski? Nie, to byli Niemcy i ich partnerzy - Rosja Sowiecka. Bezbożne systemy chcące panować nad światem". George Friedman
    opinie.wp.pl/marcin-makowski-jesli-spacer-po-krakowie-mial-byc-prezydenckim-sprawdzianem-tuska-srednio-sie-udal-6303058031326849a
  • mazala2 29.03.19, 13:47
    Jako polityk beznadziejny a jako gadający "intelektualista" niesie przesłanie wałęsowskie.
  • adam.eu 29.03.19, 13:51
    Zerknij no jeszcze na pierwszy post. A swoją drogą to spodziewałem czegoś o Michniku.

--
  • mazala2 29.03.19, 13:59
    I słusznie albowiem Michnik stał się symbolem wroga polskiej suwerenności.
  • adam.eu 29.03.19, 20:00
    To nawijaj :-)

--
  • taniarada 30.03.19, 19:49
    Czerwoni towarzysze są niereformowalni .Zwłaszcza tacy starzy politycznie związani z PZPR.
  • qqazz 30.03.19, 19:51
    Gwoli przypomnienia
    P. Cimoszewicz zaczynał swoją polityczną karierę w organizacji która przez 41 lat uprawiała bezprawie, pogardę dla milionów ludzi, ich praw i wolności, zwalczała wszelkie przejawy demokracji i zwykłej ludzkiej przyzwoitości. 41 lat agentów, łapczywych nepotów, niekompetentnych karierowiczów i kolesiów rządzących krajem pod dyktando Kremla.
    Organizacja wyprowadziła sztandar ale kolesiostwo dalej się trzyma razem.

pozdrawiam
    --
    wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html
    ----
    "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
  • derff 30.03.19, 21:45
    Jak już to za komuny było więcej przyzwoitości nawet opozycja wiedziała na co może liczyć. A większym szują był sędzia Kryże albo prokurator Piotrowicz wtedy jak skazywali czy teraz jak rżna głupa?
  • adria231 31.03.19, 08:15
    " zaczynał swoją polityczną karierę w organizacji która przez 15 lat uprawiała bezprawie, pogardę dla milionów ludzi, ich praw i wolności, zwalczała wszelkie przejawy demokracji i zwykłej ludzkiej przyzwoitości. 4 lat agentów, łapczywych nepotów, niekompetentnych karierowiczów i kolesiów rządzących krajem pod dyktando Torunia"
    Pozwoliłam sobie na nieudolne trochę przerobienie ww tekstu. Zgadnijcie, o kim ten tekst?
    Pisia demokracja przypomina rajską demokrację: Pan Bóg przedstawił Adamowi Ewę i powiedział : wybierz sobie żonę.
    W pisiarni demokraja jest kultem jednostki, sprawiedliwość niesprawiedliwością, prawo bezprawiem....
  • derff 31.03.19, 09:57
    Mierny bierny ale wierny tak było i jest. Największy głupek jest na piedestale byleby bił pokłony. To obraża przyzwoitych ludzi.
  • prawdawaszaboli 31.03.19, 15:22
    >Cimoszewicz zaczynał swoją polityczną karierę w organizacji która przez 41 lat uprawiała bezprawie, pogardę dla milionów ludzi, ich praw i wolności, zwalczała wszelkie przejawy demokracji i

W nagrodę wyjechał na stypendium Fulbrighta...

Jednak sowieckie geny zostały (dewastacja leśniczówki)...
  • xystos 31.03.19, 10:31
    Komu zależy na tym co mówi Tocimosiek?,jego pobratymcy
    plemienni.

--
    ZEN
  • ghuj_ferchofsztad1 31.03.19, 15:56
    derff napisał:

> Blisko cztery lata bezprawia,pogardy dla milionów ludzi,ich praw i wolności,dla
    > demokracji i zwykłej ludzkiej przyzwoitości. cztery lata łapczywych nepotów, n
    > iekompetentnych karierowiczów i koleśów.

Tylko cztery lata pogardy dla ludzi i rządów bezprawia w porównaniu do "kompetencji" i przestrzegania prawa i wolności przez rządy PZPR i SLD.
    Ten komuszek nie ma litości dla siebie samego.
  • taniarada 31.03.19, 18:17
    ghuj_ferchofsztad1 napisał:

> derff napisał:
    >
    > > Blisko cztery lata bezprawia,pogardy dla milionów ludzi,ich praw i wolnoś
    > ci,dla
    > > demokracji i zwykłej ludzkiej przyzwoitości. cztery lata łapczywych nepo
    > tów, n
    > > iekompetentnych karierowiczów i koleśów.
    >
    >
    > Tylko cztery lata pogardy dla ludzi i rządów bezprawia w porównaniu do "kompet
    > encji" i przestrzegania prawa i wolności przez rządy PZPR i SLD.
    > Ten komuszek nie ma litości dla siebie samego.
    To ruska ,bolszewicka swołocz.Która wszystkiego co dotknie ,zostawia w ruinie.Amen.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.