Dodaj do ulubionych

Korupcja wyborcza!

28.03.19, 20:49
Sami są skorumpowani do szpiku kości, łapki chciwe i lepkie traktują naród jak ciemną plastelinę.
Swoich pieniędzy nie dają. Bierzcie je, bo to Wasze pieniądze, Wasza krwawica,
ale pozostańcie przy swoich poglądach, przy swoich wyborach.
Nie pozwólcie się sterować politycznej łobuzerii.
Nie dajcie się przekształcić w skorumpowanych łotrów.
--
]:->
Edytor zaawansowany
  • szwampuch58 28.03.19, 21:01
    Kto ma nie pozwolic ciemnota chytra na darmowy grosz od cwaniakow pisowskich (ktorzy kasuja tysiace)????? Optymizm u ciebie jak wulkan na Marsie!

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • lech1966 28.03.19, 21:06
    szwampuch58 napisał:

> Kto ma nie pozwolic ciemnota chytra na darmowy grosz od cwaniakow pisowskich (
    > ktorzy kasuja tysiace)????? Optymizm u ciebie jak wulkan na Marsie!

A leminze ciemniaki oddają zaraz PO wpłynięciu darmowej kasy na konto?.. Oczywiście dla nich to nie jest łapówka POwiedz mi szwampuch co robiły z kasą z NASZYCH podatków POprzednie rządy? Bo przecież to nie jest pierwszy rząd który pobiera od nas POdatki???

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • szwampuch58 28.03.19, 21:13
    podobno miales z ciemniakami pisowskimi rozliczyc PO i jak zwykle wielkie goooooowno,nikt nie siedzi

--
  • lech1966 28.03.19, 21:22
    Ja nie miałem rozliczać. Ja mam przypominać dlaczego nie można na nich głosować. Ja nie mam nic przeciw PO pod warunkiem że nadal zostaną w oPOzycji.

--
    Autor KZP
  • szwampuch58 28.03.19, 21:31
    achaaaa,ty i twoja durna ferajna jestescie tylko od dojenia tego kraju w mysl zasady:teraz kurwa my....kradniemy

--
  • lech1966 28.03.19, 21:36
    szwampuch58 napisał:

> achaaaa,ty i twoja durna ferajna jestescie tylko od dojenia tego kraju w mysl
    > zasady:teraz kurwa my....kradniemy

Widzę że wyznajesz zasadę że tylko wam się należy dojenie tej krowy którą się nazywa RP????
    Może uzasadnisz dlaczego tylko wy umiecie doić???. Czy to wystarczający powód???

wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/511531,donald-tusk-przeciek-rzad-cba-slawomir-nowak-prokuratura-sledztwo-umorzenie.html

--
    Autor KZP
  • szwampuch58 28.03.19, 21:42
    a kto ciulu pisowski prowadzil kampanie wyborcza pod haslami:
    teraz beda standardy nasze,lepsze
    wystarczy nie krasc

--
  • wsk175 28.03.19, 21:33
    Skorumpować można tylko pisie prostytutki.
  • szwampuch58 28.03.19, 21:38
    Wszytko, co mówią PiSowcy jak tego cyngla, należy przyjmować dokładnie odwrotnie: prawo i sprawiedliwość to bezprawie i niesprawiedliwość, zwycięstwo to porażka, gorszy sort to lepszy sort, zdrajcy ojczyzny to patrioci, patrioci pisowskie to ruskie zielone ludziki .....tylko tego kraju zal

--
  • lech1966 28.03.19, 21:40
    szwampuch58 napisał:

> Wszytko, co mówią PiSowcy jak tego cyngla, należy przyjmować dokładnie odwrot
    > nie: prawo i sprawiedliwość to bezprawie i niesprawiedliwość, zwycięstwo to p
    > orażka, gorszy sort to lepszy sort, zdrajcy ojczyzny to patrioci, patrioci pi
    > sowskie to ruskie zielone ludziki .....tylko tego kraju zal

Chyba cię pogięło szwampuch. Odpowiedz mi na co szły podatki a czasach rządu PO i PSL????

--
    Autor KZP
  • szwampuch58 28.03.19, 21:45
    do piwnicy pana Tuska,oczywista oczywistosc cyngiel.....kurna Ziobro rewizje powinien zrobic,ze dwa zlote Mercedesy sa tam na sicher zaparkowane

--
  • lech1966 28.03.19, 21:53
    szwampuch58 napisał:

> do piwnicy pana Tuska,oczywista oczywistosc cyngiel.....kurna Ziobro rewizje po
    > winien zrobic,ze dwa zlote Mercedesy sa tam na sicher zaparkowane

Tusk dostał swoją kasę legalnie. 27- 1 za oczywiste załatwianie interesów swoim przyjaciołom. On jest jedynym wygranym w tej "grze interesów". Ten atak z UE jest tym motywowany. PiS święty nie jest ale wasza agresją nie prowadzi do niczego dobrego dla Polski i Polaków. Ujawni więc na jakie konto lemingi zwracają 500+ od PiSu. Ta kasa przecież śmierdzi. Ja bym jej w domu nie trzymal. ( Gdybym dostawał)

--
    Autor KZP
  • obrotowy 28.03.19, 23:47
    i dlatego trzeba glosowac na SLD - a nie na POPIS !
  • yoma 29.03.19, 00:19
    Nie przelogowałoś się, gocha.

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • obrotowy 29.03.19, 12:43
    nawet gdyby chcial.

obie jego frakcje daly sie zbyt dobrze poznac popis-ujac sie przed Narodem.
  • lech1966 28.03.19, 21:38
    wsk175 napisał:

> Skorumpować można tylko pisie prostytutki.

To może podasz numer konta na które leminze "nie prostytutki " zwracają 500 +? Musisz znać to konto bo przecież ty też zwracasz tą "korupcję"
    Jako leming musi cię brzydzić ta kasa.😁😁😁😁

--
    Autor KZP
  • wsk175 28.03.19, 21:54
    1. nie tą, a tę korupcję nieuku
    2 nie wiem kto to leming
    3 nie korzystam z pisiego rozdawnictwa, a gdybym korzystał to i tak bym na pisią trzodę nie głosował
  • lech1966 28.03.19, 22:02
    wsk175 napisał:

> 2 nie wiem kto to leming.

Hahhaaha. To było dobre lemingu. Dowiesz się przy goleniu kto to jest leming.

> 3 nie korzystam z pisiego rozdawnictwa, a gdybym korzystał to i tak bym na pisi
    > ą trzodę nie głosował

Tu bardzo mi przykro, łącze się z tobą w "bulu". Nie martw się. Kiedyś znów wrócisz do "interesów" z PO albo jakąś ich kolejna hybrydą

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 28.03.19, 22:22
    Niby dlaczego ktoś ma oddawać skoro pisi dają? W wątku założycielskim pisi ciemniaku masz wszystko ładnie wyjaśnione.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 28.03.19, 22:31
    pies.na.czarnych napisała:

> Niby dlaczego ktoś ma oddawać skoro pisi dają? W wątku założycielskim pisi ciem
    > niaku masz wszystko ładnie wyjaśnione.

Dają ci twoje własne pieniądze, a może wyjaśnisz mi w takim razie co robił rząd Tuska z naszymi własnymi pieniędzmi???

Ja bym nie przyjął łapówki nawet jakby dawał mi rzad, ale rozumiem że dla was to normalność.
    Dla was polskość to nienormalność.

--
    Autor KZP
  • sverir 29.03.19, 08:46
    "Dają ci twoje własne pieniądze"

Tak? Chyba Tobie.

"Ja bym nie przyjął łapówki nawet jakby dawał mi rzad(...)"

Chyba że stwierdziłbyś, że Ci się po prostu należy:))

--
    Dałem kotu na imię Brexit. Siedzi w otwartych drzwiach i miauczy, że chce wyjść.
  • horpyna4 28.03.19, 21:42
    Nie obrażaj prostytutek, to ciężko pracujące kobiety.

Wiesz, jaka jest różnica między prostytutką, a k..wą? Prostytutka to zawód, k..wa to charakter.
  • sverir 28.03.19, 23:33
    Jesteś Lechu jak pies pawłowa. Powiedz mi, tak po przyjacielsku, jest jakieś skurwysyństwo, którego nie usprawiedliwisz, jeśli wykona je PiS?

--
    Dałem kotu na imię Brexit. Siedzi w otwartych drzwiach i miauczy, że chce wyjść.
  • lech1966 28.03.19, 23:38
    Sverir mnie śmieszy ta argumentacja oPOzycji. Wytykam im swoje własne błędy. Przecież i Tusk i Komorowski to historycy więc nie powinni mi mieć tego za złe.😁😁😁😁😁

--
    Autor KZP
  • sverir 29.03.19, 08:12
    "Sverir mnie śmieszy ta argumentacja oPOzycji. Wytykam im swoje własne błędy"

Nie wytykasz błędów opozycji, tylko bronisz PiS Lechu. Co ośmiesza Twoje wytykanie błędów, nie opozycję:)

--
  • lech1966 29.03.19, 12:17
    sverir napisał:

> "Sverir mnie śmieszy ta argumentacja oPOzycji. Wytykam im swoje własne błędy"
    >
    > Nie wytykasz błędów opozycji, tylko bronisz PiS Lechu. Co ośmiesza Twoje wytyka
    > nie błędów, nie opozycję:)

Jakiś przykład bronienia PiS? Kpie z argumentów opozycji bo będąc przy władzy robili dokładnie to samo.

--
    Autor KZP
  • sverir 29.03.19, 12:32
    "Jakiś przykład bronienia PiS? Kpie z argumentów opozycji bo będąc przy władzy robili dokładnie to samo"

To właśnie ta kpina jest obroną PiS, Lechu - za każdym razem, gdy ktoś coś wytknie PiS, mówisz, że PO robiła tak samo. To brzmi jak usprawiedliwianie.

--
  • lech1966 29.03.19, 18:02
    Nie jestem wierzący ale znam kilka powiedzonek czy fragmentów ewangelii. Jest tam taki cytat który mówi o tym ze: zebrali się ludzie aby ukamienować ( ukarać) kobietę która zgrzeszyła. Wezwano tam Jezusa żeby osadził tę kobietę ( tak jak robi dziś PO) a Jezus wysłuchał tej opowieści czy zarzutow i powiedział. "Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem". Jak mówi ewangelia po cichu i że spuszonymi głowami odchodzili PO kolei wszyscy uczestnicy. Począwszy od " uczonych w piśmie" ( obecnie lemingi) po zwykły plebs (PSL) 😁😁😁😁. Nikt nie rzucił kamieniem. Typuje że w tamtych czasach istniało nawet wśród "uczonych w piśmie (lemingi) coś takiego jak sumienie, które by ich gryzło gdyby będąc w grzechu odważyli się tym kamieniem rzucić. Dziś podłość ludzka przekracza kolejne granice a socjotechnika pozbawia resztek sumienia. Dlatego przypominam im co robili sami będąc u władzy. Wkuzyli mnie ostatecznie tymi słowami. "WYGRAJCIE WYBORY TO BĘDZIECIE RZĄDZIĆ WEDŁUG WŁASNEGO UZNANIA" .

PIS też mnie irytuje, bo przegina z różnymi rzeczami ale z dwojga złego uważam że są o niebo lepsi od PO z przyległościami.

--
    Autor KZP
  • sverir 30.03.19, 07:27
    "PIS też mnie irytuje, bo przegina z różnymi rzeczami ale z dwojga złego uważam że są o niebo lepsi od PO z przyległościami"

I myślę, że tu leży przyczyna naszych sprzeczności:) Ja dla odmiany uważam, że PO to prawie najgorsze, co mogło wejść na scene polityczną Polski. Prawie, bo jest jeszcze PiS:))

--
  • lech1966 01.04.19, 22:14
    sverir napisał:

> "PIS też mnie irytuje, bo przegina z różnymi rzeczami ale z dwojga złego uważam
    > że są o niebo lepsi od PO z przyległościami"
    >
    > I myślę, że tu leży przyczyna naszych sprzeczności:) Ja dla odmiany uważam, że
    > PO to prawie najgorsze, co mogło wejść na scene polityczną Polski. Prawie, bo j
    > est jeszcze PiS:))

No coz Sverir. Muszę przyznać że to było dobre, naprawdę się uśmiałem. Masz racje, dokładnie tu w tym miejscu tkwi problem............

--
    Autor KZP
  • obrotowy 28.03.19, 23:45
    chetnie tez wezme dzialke.
  • ukos 29.03.19, 12:42
    A Wolak Zorba ochotnie daje się przekupić (vide ostatnie sondaże w Małopolsce). Nic innego niż efektowny finał Wolaka Zorby nie uleczy.

W wyborach jesiennych ważne jest pozbawienie PiSu samodzielnej większości w Sejmie i jakiejkolwiek w Senacie, a nie przejęcie władzy. Nawet gdyby PiS nie miał większości koalicyjnej, to trzeba umożliwić mu rządy mniejszościowe na czas nadciągającego kryzysu. Nawet nie mając większości koalicyjnej PiS będzie największym klubem, więc to kogoś z nich Adrian desygnuje na premiera, wystarczy, że w głosowaniu nad wotum zaufania opozycja w połowie się wstrzyma zapewniając kworum, a w połowie nie weźmie udziału w głosowaniu. A potem żadnych wcześniejszych wyborów - nie pozwolić uciec, jak im się udało w 2007. Jeżeli już, to po kompromitujących głosowaniach PiSu przeciwko własnym rządom. Można się założyć, że nie będzie żadnej PiSowskiej zielonej wyspy, tylko PiSowska recesja, PiSowski kryzys i PiSowskie długi za PiS-rodzinę+ na cudzym. I to raczej już przed wyborami prezydenckimi.

Wolaka nie nauczy się rozumu, dopóki nie dotkną go skutki jego własnej głupoty. Jeśli teraz przejmie się władzę, to skończy się taką samą goebbelsowską kampanią jak po 2007, prowadzoną po to, żeby po zakończeniu kryzysu zeżreć owoce cudzej pracy.
    --
    Po tępocie poznacie (PiS)ich.
    Nienawidzą szczepionek, in vitro, racjonalności i cywilizacji,
    a najbardziej Europy.
    Skoro jej nienawidzą, to bez sensu wybierać ich do PE.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.