Dodaj do ulubionych

Kretynizm Polaków, czy kompletne zidiocenie?

13.04.19, 19:37
No, bo jak to inaczej można zrozumieć?
wiadomosci.radiozet.pl/Eurowybory-2019/Sondaze/Wybory-do-PE.-Nowy-sondaz-po-strajku-nauczycieli.-PiS-na-czele

--
www.gieldaklasykow.pl/wp-content/uploads/2016/04/fsm-syrena-105l-06.jpg
Edytor zaawansowany
  • xystos 13.04.19, 19:44
    to klasyka nietylko europejska,
    Polacy się cywilizują.

--
    ZEN
  • skarpeta105l 13.04.19, 20:01
    xystos napisał:

> to klasyka nietylko europejska,
    > Polacy się cywilizują.
    >

fakt, nietylko, bez matury tak się pisze!

--
  • borrka 13.04.19, 20:14
    Takie jest niemieckie powiedzenie, a tu płaci Od Rzeczy.
    Lekceważyc kompletnie, co nie znaczy, że jest dobrze.
    Jest lepiej.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • buldog2 13.04.19, 21:35
    Wcale nie, prawie identyczne wyniki podaje Kantar (Wiosna tam stoi wyżej, ale ten elektorat jest jak liść na wietrze).

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    do pudła. bez żadnego trybu
  • taniarada 13.04.19, 22:16
    buldog2 napisał:

> Wcale nie, prawie identyczne wyniki podaje Kantar (Wiosna tam stoi wyżej, ale t
    > en elektorat jest jak liść na wietrze).
    >
    Głowa do góry Ślniak .Musisz się przyzwyczajać.
  • buldog2 14.04.19, 13:45
    Idzie przeżyć.
    W wyborach parlamentarnych życzę PISowi wygranej. W przypadku przegranej może trwać długo.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    do pudła. bez żadnego trybu
  • skarpeta105l 14.04.19, 16:56
    buldog2 napisał:

> Idzie przeżyć.
    > W wyborach parlamentarnych życzę PISowi wygranej. W przypadku przegranej może t
    > rwać długo.
    >
    Nienawiść do kobiet przede wszystkim!

Wygogluj "Akcja Buś"

--
  • skarpeta105l 14.04.19, 14:50
    j nie o sondażach, tylko o wyborcach.

--
  • lech1966 13.04.19, 22:22
    buldog2 napisał:

> Wcale nie, prawie identyczne wyniki podaje Kantar (Wiosna tam stoi wyżej, ale t
    > en elektorat jest jak liść na wietrze).

Ja się dziwię że w ogóle lemingi mają jeszcze jakieś poparcie. Przecież ten niby protest nauczycieli jest wymysłem lemingów i zstępnych. Nie odmawiam im prawa do strajku czy do domagania się wyższej płacy, ale granie stresem maturzystów i rodziców uważam za niegodne zawodu nauczyciela. Niech strajkują sobie do woli przez wakacje. Dwa miesiące strajku złamałoby każdy,,,,, nawet leminzy rząd.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • buldog2 14.04.19, 13:47
    Całe poparcie powinni dostać zdrajcy i złodzieje z PIS oraz cisi sprzymierzeńcy - Kukiz i Wiosna.

--
  • borrka 13.04.19, 22:42
    Sondażownia podała duża przewagę Jakiego nad Trzaskowskim, a pisie trole wyły z orgazmu.
    Wynik znamy.
    Sondaże są manipulowane i niezbyt obiektywne.
    Obserwując reakcje troli dzisiaj, nie wpadam w panikę.
    Czas PiS wlasnie mija.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • lech1966 13.04.19, 22:55
    borrka napisał:

> Sondażownia podała duża przewagę Jakiego nad Trzaskowskim, a pisie trole wyły z
    > orgazmu.
    > Wynik znamy.
    > Sondaże są manipulowane i niezbyt obiektywne.
    > Obserwując reakcje troli dzisiaj, nie wpadam w panikę.
    > Czas PiS wlasnie mija.

Ten protest i granie maturami przez ZNP dotyka nie tylko Pisowskie dzieci, ale także dzieci leminzych jelopow..Nie wydaje mi się aby im nie zależało na przyszłości własnych dzieci. Nie wszyscy mogą liczyć na stanowiska "za POchodzenie" jak córka Komorowskiego czy Rostowskiego. Tu stracicie jak się nie opamiętajcie borrka..

--
    Autor KZP
  • no-popis 14.04.19, 08:35
    lech1966 napisał:

> Ten protest i granie maturami przez ZNP dotyka nie tylko Pisowskie dzieci, ale
    > także dzieci leminzych jelopow..Nie wydaje mi się aby im nie zależało na przysz
    > łości własnych dzieci. Nie wszyscy mogą liczyć na stanowiska "za POchodzenie" j
    > ak córka Komorowskiego czy Rostowskiego. Tu stracicie jak się nie opamiętajcie
    > borrka..
    Widać, że w obenym okresie politycznym tylko dzieci pisowskich patriotów mogą liczyć na przyszłość a dzieci leminżych jełopów nie. Na przykład syn Mariusza Kamińskiego, który otrzymał pracę załawioną przez szefa NBP, który ma kilka problemów z zagadnieniami podlegającymi CBA czy Mariuszowi Kamińskiemu.
    Aż takiego nepotyzmu jak w PiS nie było w PO.
    Nepotyzm porównywalny do PSL : córka Piotrowicza, żona i brat Ziobry, synowa Sobeckiej,siostra Morawieckiego, syn Przyłębskiej, ojciec Jakiego, córka Szyszki, syn Czarneckiego, brat Waszcykowskiego
    Przy czym pani rzecznik rządu i jednocześnie kandydat na europosłankę mówi, że : dzieci polityków są zdolne i dokonują własnych wyborów:)))
  • lech1966 14.04.19, 10:47
    Generalnie zgadzam się z tobą. Już dawno zauważyłem że nie ma grabi grabiacych od siebie. Ja nie twierdzę że teraz jest lepiej, po prostu uważam że strajk nauczycieli uderza we wszystkie dzieci nie zależnie od przekonań i POlitycznych barw. Nauczyciele a przez nich POKO straci poparcie tych którzy obecnie jescze chcą zagłosować.
    A co do nepotyzmu PO i PSL

www.grzechy-platformy.org/upolitycznienie-spolek/

--
    Autor KZP
  • skarpeta105l 14.04.19, 15:01
    borrka napisał:

> Sondażownia podała duża przewagę Jakiego nad Trzaskowskim, a pisie trole wyły z
    > orgazmu.
    > Wynik znamy.
    > Sondaże są manipulowane i niezbyt obiektywne.
    > Obserwując reakcje troli dzisiaj, nie wpadam w panikę.
    > Czas PiS wlasnie mija.
    >
    >
    Czas wykopać Świra.

--
  • stres.po.urazowy 14.04.19, 14:01
    A tu już najwyższy czas aby społeczeństwo wymienić na bardziej światłe.
    Patrz!!!
    Jak ci nauczyciele społeczeństwo wychowali!!!?????

Przecież te społeczeństwo nigdy nie powinno zdać do następnej klasy!!!!!
  • inocom 13.04.19, 20:16
    skarpeta105l napisała:

> No, bo jak to inaczej można zrozumieć?

Jeśli masz wroga wyślij go na drugą półkulę.

--
    Szerszeń może mieć około 4,5 cm długości, 7,5-centymetrową rozpiętość skrzydeł i 6-centymetrowe żądło. W jednym gnieździe mogą żyć nawet tysiące owadów. Żądła wstrzykują toksyny, które prowadzą do wstrząsu anafilaktycznego, ciężkiego stanu nagłego, który charakteryzuje się szybkim obniżeniem ciśnienia tętniczego, stanowiąc realne zagrożenie dla życia.
    web.archive.org/web/20190302152056/wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24507742,grozne-szerszenie-coraz-blizej-polski-ich-uzadlenia-moga-byc.html
  • j-k 13.04.19, 20:18
    - emigracja

- karabin w reke i do podziemia

- i trzecie - najlepsze:
    pl.depositphotos.com/13079837/stock-photo-white-rope-noose.html
  • inocom 13.04.19, 20:47
    j-k napisał:

> - emigracja

Tylko nie do Brukseli czy Sztrasburga.

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • szwampuch58 13.04.19, 20:29
    "dla portalu DoRzeczy.pl. "
    i tak siEm dziwie ze tylko tyle dla swoloczy,mogli siEm lepiej postarac

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • borrka 13.04.19, 20:40
    I pisi mogą sie troche poonanizować, ale ogólnie, to spokojnie:
    w takim sondażu, Jaki miał dużą przewage nad Trzaskowskim :)

--
  • ktos_z_kosmosu 13.04.19, 21:17
    Ja z kosmosu, sondaże z chmury, politycy z przypadku, a moderatorzy tego forum z łapanki.
    Oto Polska właśnie.
    Polaków się nie czepiam. Ci od tej kołomyi fioła już dostali.
    Wesołego alleluja.
  • taniarada 13.04.19, 22:14
    ktos_z_kosmosu napisał:

> Ja z kosmosu, sondaże z chmury, politycy z przypadku, a moderatorzy tego forum
    > z łapanki.
    > Oto Polska właśnie.
    > Polaków się nie czepiam. Ci od tej kołomyi fioła już dostali.
    > Wesołego alleluja.
    O przepraszam bardzo.Snajper nie jest z łapanki .To zdeklarowany aktywista PO. Sondaż nie jest chmury .To rzeczywisty obraz .fałszowany na portalach GW.Amen.
  • wsk175 13.04.19, 22:29
    "To rzeczywisty obraz ."
    Kupa goowna też się cieszy popularnością wśród much......

• lech1966 13.04.19, 22:33
    wsk175 napisał:

> "To rzeczywisty obraz ."
    > Kupa goowna też się cieszy popularnością wśród much......

Bardzo trafne określenie wspierającej nauczycieli oPOzycji. Nic dodać nic ująć.

--
    Autor KZP
  • wsk175 13.04.19, 23:14
    Akurat kupa kaczego goowna pisich przyciąga.
  • lech1966 13.04.19, 23:29
    wsk175 napisał:

> Akurat kupa kaczego goowna pisich przyciąga.

No nie tylko. Jak widać ciebie też przyciągnęła, a deklarujesz że należysz do przeciwnego obozu
    😁😁😁😁😁😁😁

Ps. Myślę że ta kupa przyciąga was bardziej niż wszystkich pozostałych.

--
    Autor KZP
  • ktos_z_kosmosu 14.04.19, 07:22
    taniarada napisał(a):

> O przepraszam bardzo.Snajper nie jest z łapanki .

Tego nie wiem, czy to on. Może jakiś rezydent, albo legat, czy inny noncjusz?
    Za rękę nie złapałem.

> To zdeklarowany aktywista PO.
    > Sondaż nie jest chmury .

Wydaje się gramotnym osobnikiem, ale wrażenia mogą mylić, Bo daje do myślenia postawa kogoś, kto gnany potrzebą spełnienia dobrego uczynku, potrafi zadziałać jak przysłowiowy niedźwiedź co muszkę na czole przyjaciela chciał zabić.
    Jeśli już tu jestem, to paru to osobom skromnie coś wytłumaczę.
    Partia zwana Platformą Obywatelską, to nie jest tylko pan Schetyna, a po nim długo nic. Tam jest wielu znacznie mądrzejszych od niego. Takich, którzy zamiast memłać ozorem, podobnie jak Biedroń wskażą ręką i wygłoszą.
    "Panie prezesie, idziemy po was".

> To rzeczywisty obraz .fałszowany na portalach GW.

Tu też nie mam dowodów winy.
    Jeśli zauważalne są jakieś przesłanki, to prędzej wynikają one z przyczyn opisanych powyżej, niż ze złej woli.

• taniarada 14.04.19, 14:04
    Na ten czas KO i PO nie ma szans z PIS.Bo PIS coś robi ,a ci klepią swoje formułki o złym PIS .I to ta różnica.To samo klepie reszta na tym forum hejterów.To forum powinno się nazywać Forum Anty PIS.Bo tu o czym innym nie pogadasz .Pozdrówka.
  • ktos_z_kosmosu 14.04.19, 15:18
    taniarada napisał(a):

> Na ten czas KO i PO nie ma szans z PIS.

Jak sobie ścielą, tak się wysypiają.

> Bo PIS coś robi

Ano robi robi.
    Coś ci opowiem.
    Działka letniskowa w ładnym miejscu i otoczeniu innych działek. Wiosną w okolicy pojawiły się koty, a po czasie małe kotki. Wczasowiczki zachwycone zaczęły te kotki dokarmiać. Misek i miseczek w okolicy było pełno. Na uwagi kosmitów, że źle robią bo przez cały rok tych kotków nie będą dokarmiać, odpowiadali, że gdy ich nie będzie, to kotki same sobie coś złapią, a w ogóle, to oni coś zorganizują i ktoś ze wsi będzie stworzenia karmił. Przyszła jesień, oni nic organizując wyjechali do miast, kotki przyzwyczajone do misek nie potrafiły sobie żyru upolować i jak jeden wyzdychały.
    Poniał?

>,a ci klepią swoje formu
    > łki o złym PIS .

To pewnie też kosmici.

Poz
    > drówka.

Odwzajemniam plus
    Wesołego alleluja
  • rzewuski1 13.04.19, 23:05
    Zwykłe brednie, naród się budzi i przepędzi te zgraje na Madagaskar.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • lech1966 13.04.19, 23:14
    rzewuski1 napisał:

> Zwykłe brednie, naród się budzi i przepędzi te zgraje na Madagaskar.

Przecież nie do Brukseli. Jelopow tam dostatek.

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 14.04.19, 13:54
    Brakuje tylko Szydlowej, Kempy i tym podobnego barachla.

--
    Uwaga szczur!
  • ktos_z_kosmosu 14.04.19, 10:40
    rzewuski1 napisał:

> Zwykłe brednie, naród się budzi i przepędzi te zgraje na Madagaskar.

Owszem, budzi się, ale jest zdezorientowany bo nie widzi silnego lidera, lidera z twardo wytyczną i czytelnie określoną linią polityczną.
    Bez takiego lidera naród to se może.
    Jeszcze jedno. Naród to nie tylko zwolennicy i przeciwnicy PiS i jego polityki (jeśli przyjmiemy, że bezmyślny bajzel i poddaństwo linii KK, to polityka). Naród to też ci, co zdegustowani nie chodzą na wybory, a to jest siła, bo to ponad dziesięć milionów krzyżyków na kartach wyborczych. Zatem ten, kto będzie potrafił poderwać tyłki tej gromadzie, ma zagwarantowaną władzę w Polsce.
    Kto to taki?
    Nie mam pojęcia, wiem tylko, że Schetyna i Tusk odpadają w przedbiegach. Obaj przegięli w nieróbstwie i kunktatorstwie.
  • lech1966 14.04.19, 14:44
    ktos_z_kosmosu napisał:

> Kto to taki?
    > Nie mam pojęcia, wiem tylko, że Schetyna i Tusk odpadają w przedbiegach. Obaj p
    > rzegięli w nieróbstwie i kunktatorstwie.

A co z tymi którzy ich wybrali w wewnętrznych partyjnych wyborach? W czym oni są lepsi od Tuska i Schetyny? To ten sam typ. A ten typ jest obecnie skompromitowany aż po operatora partyjnego szaletu. Żeby dostać nowa szanse trzeba przeprosić za te byle beznadziejne rządy. A przeprosin nie będzie bo jelplop nie zna słowa przepraszam

--
    Autor KZP
  • ktos_z_kosmosu 14.04.19, 15:38
    lech1966 napisał:

> ktos_z_kosmosu napisał:

> > Kto to taki?

Tego nie napisałem.
    Oj cwaniaczek cwaniaczek.

> > Nie mam pojęcia, wiem tylko, że Schetyna i Tusk odpadają w przedbiegach.
    > Obaj p
    > > rzegięli w nieróbstwie i kunktatorstwie.
    >
    > A co z tymi którzy ich wybrali w wewnętrznych partyjnych wyborach? W czym oni s
    > ą lepsi od Tuska i Schetyny?

Przytocz dowody na to, w czym są oni gorsi, lub choćby podobni.
    Będziesz wiarygodny. Jeśli jednak takowymi nie dysponujesz, to na bazie wróżenia z fusów tylko ich pomawiasz.
  • lech1966 14.04.19, 15:55
    ktos_z_kosmosu napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > ktos_z_kosmosu napisał:
    >
    > > > Kto to taki?
    >
    > Tego nie napisałem.
    > Oj cwaniaczek cwaniaczek.
    >
    > > > Nie mam pojęcia, wiem tylko, że Schetyna i Tusk odpadają w przedbie
    > gach.
    > > Obaj p
    > > > rzegięli w nieróbstwie i kunktatorstwie.
    > >
    > > A co z tymi którzy ich wybrali w wewnętrznych partyjnych wyborach? W czym
    > oni s
    > > ą lepsi od Tuska i Schetyny?
    >
    > Przytocz dowody na to, w czym są oni gorsi, lub choćby podobni.
    > Będziesz wiarygodny. Jeśli jednak takowymi nie dysponujesz, to na bazie wróżeni
    > a z fusów tylko ich pomawiasz.

Proszę bardzo. Wybierz sobie pasujące do teorii " osobliwości PO"

www.grzechy-platformy.org/ludzie/

--
    Autor KZP
  • ktos_z_kosmosu 14.04.19, 16:03
    lech1966 napisał:

> Proszę bardzo. Wybierz sobie pasujące do teorii " osobliwości PO"
    >
    >
    > www.grzechy-platformy.org/ludzie/

Policzyłem tym czymś co wy nazywacie palcem.
    Wyszło mi 17 członków.
    Dawaj resztę, bo chyba ty sam nie wierzysz, że PO to partia złożona z 17 członków, no, plus lider.
  • lech1966 14.04.19, 16:12
    ktos_z_kosmosu napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > Proszę bardzo. Wybierz sobie pasujące do teorii " osobliwości PO"
    > >
    > >
    > > www.grzechy-platformy.org/ludzie/
    >
    > Policzyłem tym czymś co wy nazywacie palcem.
    > Wyszło mi 17 członków.
    > Dawaj resztę, bo chyba ty sam nie wierzysz, że PO to partia złożona z 17 członk
    > ów, no, plus lider.

Wystarczy że wybierzesz inną zakładkę i będziesz miał resztę. Dla chcącego nic trudnego. Masz tam kompendium wiedzy o PO z przyległościami

--
    Autor KZP
  • ktos_z_kosmosu 14.04.19, 16:41
    lech1966 napisał:

> Wystarczy że wybierzesz inną zakładkę i będziesz miał resztę. Dla chcącego nic
    > trudnego. Masz tam kompendium wiedzy o PO z przyległościami

Powiem szczerze, nie chce mi się.
    Wystarczająco jestem krytyczny wobec PO i dalsze roztrząsanie ich wpadek niczym widłami obornika na polu, nie bawi mnie. Ja tylko, jak wielu w tym kraju, analizuję stopień win, schamienia i dokonuję wyboru by postawić na tych łagodniejszych i mniej szkodzących Polsce.
    Póki co, tym, którym dobro i pomyślność tego kraju leży na sercu, tylko taki wybór pozostaje.

• lech1966 14.04.19, 16:57
    Niestety. Nie ma złotego środka aby wszyscy byli zadowoleni. Obecni też nie są wiele lepsi. Dopóki nie są gorsi jest dobrze.

--
    Autor KZP
  • ktos_z_kosmosu 14.04.19, 19:56
    lech1966 napisał:

> Niestety. Nie ma złotego środka aby wszyscy byli zadowoleni. Obecni też nie są
    > wiele lepsi. Dopóki nie są gorsi jest dobrze.

I radzę ci tej linii się trzymać.
    Na pociechę rodakom.
    Wysoki stopień zidiocenia ludzi, nie tylko tyczy Polaków. W całej Europie i na świecie to zjawisko występuje i to bywa, że w skali większej niż w naszym kraju. Tu mimo różnic, ludzie się jeszcze jakoś dogadują. Fundamenty państwa narodowego jeszcze nawet nie skrzypią (gospodarczo i ekonomicznie jest znacznie gorzej). PiS wiele psuje, ale w kwestii psucia ludzi, nie jest to psucie na wielką skalę. Ta ich fuzja z KK jest groźna. KK wyraźnie prze do utworzenia z Polski kraju wyznaniowego. Ich niczym mantra, powtarzanie "jeden pasterz, jedna owczarnia", mówi bardzo wiele, a Kaczyński, choć niewierzący, by ugrać swoje, idzie im na rękę. PO i reszta postosolidaruchów też w tej kwestii, swoje ma za uszami.
    Stąd przyczyny mojej niechęci do starych liderów tych ugrupowań. Oni wszyscy są umoczeni, ludzie o tym wiedzą i ludzie im tego nie darują.
    Czas na młodych, lub tych spoza układu kościelno-postsolidarnościowego.
    Wesołego alleluja.
  • lech1966 14.04.19, 20:37
    Nawzajem ktosiu
    Wesołego alleluja

--
    Autor KZP
  • m.c.hrabia 14.04.19, 08:08
    masło maślane

--
    Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.