Dodaj do ulubionych

Przekaz PiS do mediów:Nie podskakujcie.

18.04.19, 09:03
A jak już ktoś podskoczy i zaatakuje ulubionych nazioli Kurdupla,to.....
wyborcza.pl/7,75398,24677100,abw-na-tropie-tvn.html#s=BoxOpImg4

--
''Inteligentni ludzie są często zmuszeni do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami''
Jerzy Pilch
Edytor zaawansowany
  • terbal 18.04.19, 09:55
    Czyli skrytych P0grobowców Stalina i Hitlera udających w TVNnach wolnościowców.
    Ja jestem za.
    Wielu tu KomunoFaszystów na forum jest a między innymi są i tacy którzy nawet nie wiedzą, że KomunoFaszystami są. Tak im bardzo już mocno Prowadzący Lemingi Pasterze mózgi wypatroszyli.
    Oni oczywiście mówią o wolności ale o wolności tylko dla siebie samych.

--
    ♧♣♧♣♧♣♧♣♧♣♧♣♧♣♧♣♧♣♧♣♧♣♧♣♧♣♧♣
  • alistair_p 18.04.19, 09:59
    Wielu ludzi w PiS nie zostanie.

--
    ''Inteligentni ludzie są często zmuszeni do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami''
    Jerzy Pilch
  • terbal 18.04.19, 10:17
    Myślenie na prawdę nie boli.
    Zapewniam.

--
  • skarpeta105l 18.04.19, 14:33
    terbal napisał:

> Czyli skrytych P0grobowców Stalina i Hitlera udających w TVNnach wolnościowców.
    > Ja jestem za.
    > Wielu tu KomunoFaszystów na forum jest a między innymi są i tacy którzy nawet n
    > ie wiedzą, że KomunoFaszystami są. Tak im bardzo już mocno Prowadzący Lemingi P
    > asterze mózgi wypatroszyli.
    > Oni oczywiście mówią o wolności ale o wolności tylko dla siebie samych.
    >
    >
    >
    >
    >
    >

--
    www.gieldaklasykow.pl/wp-content/uploads/2016/04/fsm-syrena-105l-06.jpg
  • buldog2 18.04.19, 15:04
    Czyli skrytych P0grobowców Stalina i Hitlera udających wolnościowców i prawdziwych Polaków.
    Wielu tu KomunoFaszystów na forum jest a między innymi są i tacy którzy nawet nie wiedzą, że KomunoFaszystami są. Zdaje się im, że są Polakami, aż tak im już bardzo już mocno Prowadzący Leszaba Pasterze resztki po mózgu wypatroszyli, że oczywiście PISzą oni WOLNOŚĆ !!!!!! WOLNOŚĆ !!!!!!
    ale tak naprawdę myślą OBC..G! OBC..G!
    Oczywiście tylko dla siebie samych. Bo to jest spełnienie w PISie.

--
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  • inocom 18.04.19, 09:59
    Naukowca IPN?

--
    Gwiazda Polarna tiny.pl/gz1ck
  • terbal 18.04.19, 10:18

--
  • stasi1 18.04.19, 11:09
    Nie każdy musi oglądać takiego dziennikarza, nie chcesz to nie oglądaj. Do naukowca z IPN chcesz czy nie i tak musisz się dorzucić
  • jureek 18.04.19, 12:10
    Do TVN-u też się wszyscy dorzucamy kupując reklamowane w tej telewizji produkty czy usługi. I nie ma tu znaczenia, czy oglądamy, czy nie oglądamy tej stacji.
  • pies.na.czarnych 18.04.19, 12:42
    Nie musisz kupować.

--
    Uwaga szczur!
  • jureek 18.04.19, 12:47
    pies.na.czarnych napisała:

> Nie musisz kupować.

Fakt. Mam trochę pola, więc jakoś przeżyję bez wspomagania TVN-u. Nie każdy jest jednak w tak komfortowej sytuacji.
  • pies.na.czarnych 18.04.19, 12:58
    Szkoda, że na twoim polu nie rośnie nic innego tylko zielenina, która można zeżreć. Gdyby tam np. rosły kosmetyki, komputery itd. to całkowicie mógłbyś się odciąć od wspierania TVN.

--
    Uwaga szczur!
  • xystos 18.04.19, 13:02
    zioła też uprawiasz?

--
    ZEN
  • sverir 18.04.19, 13:34
    "Do TVN-u też się wszyscy dorzucamy kupując reklamowane w tej telewizji produkty czy usługi"

Na Ciebie też się wszyscy dorzucamy:)

--
    Pracuję dla idei. Znaczy teraz nazywamy się Orange.
  • jureek 18.04.19, 14:22
    sverir napisał:

> "Do TVN-u też się wszyscy dorzucamy kupując reklamowane w tej telewizji produkt
    > y czy usługi"
    >
    > Na Ciebie też się wszyscy dorzucamy:)

No to podziękuję, korzystając z okazji :)

• x2468 18.04.19, 20:05
    Chlop gruche wali a na kuncje mu rosnie. Krowa+, swinia plus...na co jeszcze liczycie kmioty?

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • sverir 19.04.19, 07:59
    " No to podziękuję, korzystając z okazji :)"

A to i nie ma za co, polecamy się:)

--
    Pracuję dla idei. Znaczy teraz nazywamy się Orange.
  • eiran 18.04.19, 14:46
    Idąc tym tokiem rozumowania, kupując cokolwiek reklamowane gdziekolwiek dokładasz się do tego gdziekolwiek. Pola i tak nie mógłbyś uprawiać, bo dokładałbyś się do mediów reklamujących nasiona, sprzęt rolniczy czy nawozy. Pewnie nie byłby to TVN, ale już TVP jak najbardziej.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jureek 18.04.19, 15:01
    eiran napisał:

> ę do mediów reklamujących nasiona, sprzęt rolniczy czy nawozy. Pewnie nie byłby
    > to TVN, ale już TVP jak najbardziej.

Zgadza się. TVN jest przecież dla młodych, dynamicznych, z wielkich miast. To dla nich przeznaczone są tak ambitne programy jak całowanie przez przystojnych gringo (m.in. Filip Chajzer) nieznajomych kobiet na ulicy jakiegoś południowoamerykańskiego miasta, albo inne big brothery.
  • eiran 18.04.19, 15:19
    TVN jest stacją komercyjną, która stara się emitować takie programy, dzięki którym widownia będzie na tyle duża, że reklamodawcy uznają za celowe kupowanie czasu reklamowego. Z TVP sprawa jest zupełnie inna - dzięki wpływom z abonamentu oraz dodatkowym - prosto z budżetu państwa, może sobie pozwolić na programy bardziej ambitne, o niższej oglądalności ale za to ubogacające duszę i umysł widza, oraz na obiektywne informacje całkowicie wolne od nacisków polityków, a tym bardziej międzynarodowej finansjery oraz rewanżystów z Berlina i Brukseli.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • j-k 18.04.19, 15:52
    eiran napisał:
    ... oraz rewanżystów z Berlina i Brukseli....

zapomniales o rewanżystach z Parisa.

a wszyscy oni rewanżystami istotnie sa.
    chca sie zrewanzowac Stanom Zjednoczonym Ameryki za wyzwolenie
    i zbudowac Stany Zjednoczone Europy - likwidujac niepodlegle panstwa narodowe.

ale tym rewanżystom mowimy - NIE !
  • jureek 18.04.19, 15:56
    j-k napisał:

> ale tym rewanżystom mowimy - NIE !

Mówicie wy, czyli kto? Ty i inni emigranci żyjący w tej paskudnej starej Europie?
  • pies.na.czarnych 18.04.19, 21:53
    J-k formuje Piątą Kolumnę finansując ją zasiłkiem otrzymywanym od Merkelowej:)

--
    Uwaga szczur!
  • j-k 18.04.19, 22:28
    rozumuje, ze owa Dama zasilki daje wam niezle...

takze wam, Eurokratom w Bruxelce ?
  • jureek 18.04.19, 15:54
    No więc właśnie podaję przykłady, jak TVN zabiega o oglądalność w swojej grupie docelowej, czyli jakie programy do tej grupy docelowej trafiają.
  • eiran 18.04.19, 16:13
    TVN jest telewizją ogólnopolską, trochę tylko inaczej sprofilowaną niż Polsat.
    Dla grupy docelowej o której piszesz, jest TVN24. Pomijając ten drobny szczegół, że młodzi, dynamiczni, z wielkich miast oglądają tradycyjną telewizję o wiele rzadziej niż średnia dla całej populacji. Prawdę powiedziawszy, przypuszczam że o tym wiesz, ale ponieważ sam się do tej grupy nie zaliczasz (poza oczywiście dynamizmem), więc z przyjemnością demonstrujesz swoją wyższość kulturową.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jureek 18.04.19, 17:11
    eiran napisał:

> (poza oczywiście
    > dynamizmem),

Wiesz co? Daj se siana z tym dynamizmem. Mam z dynamizmem mniej więcej tyle wspólnego co Ty z popieraniem PiS-u.

> więc z przyjemnością demonstrujesz swoją wyższość kulturową.

Przypomnę tylko nieśmiało, że najpierw pojawiło się demonstrowanie wyższości kulturowej nad tymi, do których może być ewentualnie adresowana reklama nasion i narzędzi rolniczych.

• eiran 18.04.19, 19:16
    jureek napisał:

> Przypomnę tylko nieśmiało, że najpierw pojawiło się demonstrowanie wyższości ku
    > lturowej nad tymi, do których może być ewentualnie adresowana reklama nasion i
    > narzędzi rolniczych.

Tak odczytałeś mój wpis? Całkowicie nietrafnie, ale co ważniejsze, był późniejszy niż twój opis rzekomego targetu TVN.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jureek 18.04.19, 21:46
    eiran napisał:

> Tak odczytałeś mój wpis? Całkowicie nietrafnie,

W takim razie poproszę o wyjaśnienie, co chciałeś wyrazić, gdy pisałeś, że reklamy nasion i narzędzi rolniczych nie pasują do TVN, natomiast pasują do TVP.

co ważniejsze, był późniejs
    > zy niż twój opis rzekomego targetu TVN.

Czyżby? Twój wpis o reklamach dla rolników jest z 14:46, a mój o młodym, dynamicznym targecie TVN z 15:01
  • eiran 18.04.19, 22:21
    Nie mam czego wyjaśniać - pomyliłem się. Źle spojrzałem na chronologię postów.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jureek 19.04.19, 06:48
    eiran napisał:

> Nie mam czego wyjaśniać - pomyliłem się. Źle spojrzałem na chronologię postów.
    >
    Przyznanie się do błędu, to wielka rzadkość na tym forum - szanuję!
  • stasi1 19.04.19, 08:28
    Idąc tokiem twojego rozumowania też dorzucam się do mediów dyr. Rydzyka bo przecież też być może kupuje produkty tam reklamowane. A tego nie chciałbym robić wystarczy że już i tak finansuje tego pana bezpośrednio z podatków a pośrednio przez firmy kontrolowane w moim imieniu
  • ukos 18.04.19, 13:24
    Jakie zachwycone PiSusiem, ich kochanym protektorem zapewniającym faszolom ochronę, osłonę i obronę państwowymi środkami.
    --
    Po tępocie poznacie (PiS)ich.
    Nienawidzą szczepionek, in vitro, racjonalności i cywilizacji,
    a najbardziej Europy.
    Skoro jej nienawidzą, to bez sensu wybierać ich do PE.
  • sesja.zl 18.04.19, 14:37

--
    ※※※※※※※※※※※※※
  • skarpeta105l 18.04.19, 14:37
    dzięki niej możemy się dowiedzieć prawdy"-Jarosław Kaczyński.

--
    www.gieldaklasykow.pl/wp-content/uploads/2016/04/fsm-syrena-105l-06.jpg
  • x2468 18.04.19, 20:11
    Pissprawdy. Gorzej niz w PRL.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • alistair_p 18.04.19, 22:07
    Więcej was nie było na FK?Poczytajcie sobie,z czegoś takiego tylko pisdacki kretyn może się cieszyć.Napiszcie coś jeszcze np.o TVN,jakoś o tzw.za przeproszeniem publicznej TV nie piszecie :-) ,czyżby resztki wstydu was hamowały?
    wiadomosci.wp.pl/tak-zle-nie-bylo-od-dekady-polska-spada-w-rankingu-wolnosci-mediow-6371696770573953a

--
    Jerzy Pilch

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.