Dodaj do ulubionych

PIS widzi, że będzie tracił grunt pod nogami

23.04.19, 19:57
Miał być publiczny hołd nauczycieli uwieczniony przez TVPIS, a tu nic.
Obecnie w rankingach PIS stoi mocno i do jesiennych wyborów pewnie tak zostanie.
W dłuższej perspektywie grozi nam rosnący deficyt, oblędne stopy procentowe i możliwy krach finansów państwa. Bo że stanęły inwestycje, wiemy już. PISowcy nie są głupi aż tak, by nie zdawać sobie z tego sprawy. Czują to. Powoli, stopniowo będą tracić grunt pod nogami. Jakaś grupa przekupiona, jakiś strajk złamany, a szykują się następne.

Las się zbliża.

Kilka minut temu pokazał się i raczej bez sensu na oślą trafił PISowski wątek propagandowy, cytuję fragment:
W ostatnim czasie było za dużo chaosu w kraju i za dużo podziałów wśród społeczeństwa, co prowadziło do kłótni i często do nienawiści którą wylewano głównie na forach internetowych. Wcześniej jak wysprzedawano majątek Polski i wszystko przeszło w obce zagraniczne ręce nikt tym się nie interesował, a teraz wszyscy drą mordy walcząc zacięcie bo dali się podburzyć. My możemy walczyć o swoje racje bo jest demokracja ale za dużo jest w ostatnim czasie chaosu i powinno się na parę miesięcy wprowadzić spokój, aby to się unormowało i abyśmy zaczęli myśleć na trzeźwo.
forum.gazeta.pl/forum/w,396,167996108,167996108,Polacy_reaguja_zbyt_nerwowo_.html

Jakby nie patrzeć, "powinno się na parę miesięcy wprowadzić spokój, aby to się unormowało" żywcem przypomina enuncjacje Jaruzelskiego z jesieni 1981. Zaczęły się po ustąpieniu z urzędu Stanisława Kani, byłem wtedy pewien, że dopóki jest na stanowisku, można jeszcze spać spokojnie. I równie pewien, że kiedy odejdzie z urzędu czasu zostało niewiele.

Dobrze pamiętamy te "parę miesięcy". Prawie 2 lata spokoju i "normalizacji".
Dziś na to za wcześnie. Jeszcze. Ale za rok-dwa może dojść do powtórki i chwilowego "zawrotu głowy od sukcesów".
Na powtórkę Okrągłego Stołu raczej już, swołocz, nie liczcie.

--
Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
Edytor zaawansowany
  • j-k 23.04.19, 21:04
    sugerujesz, ze moze Biedron ? :)
  • buldog2 23.04.19, 21:10
    1. Wątek nie o PO.
    2. Czy coś w tym, co napisałem, pozwala tak przypuszczać?

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    prezes to wasze pisowskie małe wsjo. bez żadnego trybu
  • j-k 23.04.19, 21:27
    buldog2 napisał:
    > 1. Wątek nie o PO.
    > 2. Czy coś w tym, co napisałem, pozwala tak przypuszczać?

nie interesuje mnie PiS
    - interesuje mnie PO.
    i intelektualny upadek tej Partii

Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
    zwolennik LEWICY.
  • piq 23.04.19, 22:39
    ...obchodzi i przestań paskudzić w cudzych wątkach. Tak, wiem, twój własny wątek wszyscy by gremialnie olali, bo sobie na to zapracowałeś, zatem postanowiłeś się przylepiać do cudzych okrętów i mamlać "płyniemy!".
  • j-k 24.04.19, 01:29
    i popros, aby GW przestala blokowac moje NOWE wontki - to tak uczynie :)

to tak uczynie.

Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
    dzialacz "S" w 1981.
  • no-popis 24.04.19, 05:59
    piq napisał:

> ...obchodzi i przestań paskudzić w cudzych wątkach. Tak, wiem, twój własny wąte
    > k wszyscy by gremialnie olali, bo sobie na to zapracowałeś, zatem postanowiłeś
    > się przylepiać do cudzych okrętów i mamlać "płyniemy!".
    Jesteś tu ilustracją upadku PO.
    Nawet nie wiesz o tym.
  • piq 24.04.19, 08:46
    ...i intelektualna dziewico. Uważam ich za niedołęgi i durni. Jak zwykle, ćwoku, skompromitowałeś się i ujawniłeś jako kryptopisowiec, bo to oni twierdzą, że jak ktoś jest antypisowski, to jest proplatfusi. Spadaj, ćwierćinteligencie, bo nudzisz.
  • no-popis 24.04.19, 20:41
    piq napisał:

> ...i intelektualna dziewico. Uważam ich za niedołęgi i durni. Jak zwykle, ćwoku
    > , skompromitowałeś się i ujawniłeś jako kryptopisowiec, bo to oni twierdzą, że
    > jak ktoś jest antypisowski, to jest proplatfusi. Spadaj, ćwierćinteligencie, bo
    > nudzisz.
    Każdy twój wpis jest przewidywalny i kto tu nudzi.
    To prawda sympatie twoje z PO są tylko przejściowe do czasu spełnienia strategicznych celów Putina w Polsce ale ty za przyglupi jesteś aby pomoc to Putonowi uczynić.
  • piq 24.04.19, 23:57
    ...możesz zakładać własne szalenie ciekawe wątki. Ale nie umiesz napisać ani jednego, tylko obsikujesz moje nogawki w wątkach, które ponoć są nudne i przewidywalne. Zabawna jesteś durnota, tylko głupia i uperdliwa.
  • lech1966 24.04.19, 23:42
    piq napisał:

> ...i intelektualna dziewico. Uważam ich za niedołęgi i durni. Jak zwykle, ćwoku
    > , skompromitowałeś się i ujawniłeś jako kryptopisowiec, bo to oni twierdzą, że
    > jak ktoś jest antypisowski, to jest proplatfusi. Spadaj, ćwierćinteligencie, bo
    > nudzisz.

I co z tego piq ze tak uważasz,, znasz powiedzenie że swojego nie widzisz pod nosem a cudze widzisz pod lasem????? To tak właśnie jest z Toba.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • piq 24.04.19, 23:58
    ...piekielnie inteligentny i przenikliwy. Za 5 lat okaże się, kto miał rację.
  • lech1966 25.04.19, 00:01
    piq napisał:

> ...piekielnie inteligentny i przenikliwy. Za 5 lat okaże się, kto miał rację.

Racja, z jednej strony nie chciałbym abyś miał rację, ale z drugiej,,,,,czuje że możesz ją mieć.
    I to mnie najbardziej wkurza. Ale na to już nie mam wpływu..

--
    Autor KZP
  • no-popis 24.04.19, 05:58
    buldog2 napisał:

> 1. Wątek nie o PO.
    Tradycyjnie niemądry a raczej bezbronny w argumentacji wpisywacz tekstów.
    Dzieciaki by cię obśmiały na swoim forum z taką argumentacją gdyby np mowa była o strajku nauczycieli a ktoś, odpowiadając na argumentację z maturami, odpowiedział : ten wątek jest o strajku nauczycieli a nie o maturach.....załóż sobie osobno :)
    Dzieci by cię obśmiały.
  • danillko 23.04.19, 21:11
    j-k napisał:

> sugerujesz, ze moze Biedron ? :)
    Nic z tych rzeczy.
    Totalsi chcą przejąć władzę i dokonać fizycznej eksterminacji kilku milionów ludzi. Jak Pol-Pot w Kambodży chcą w Polsce stworzyć nowe społeczeństwo - bez PiS-u, ale z uchodźcami z Afryki...
  • ukos 23.04.19, 21:17
    danillko napisał:

> ...

Chyba już tylko lobotomia mogłaby Ci pomóc.
    --
    Po tępocie poznacie (PiS)ich.
    Nienawidzą szczepionek, in vitro, racjonalności i cywilizacji,
    a najbardziej Europy.
    Skoro jej nienawidzą, to bez sensu wybierać ich do PE.
  • taniarada 23.04.19, 21:40
    ukos napisał:

> danillko napisał:
    >
    > > ...
    >
    > Chyba już tylko lobotomia mogłaby Ci pomóc.
    Na tym forum ukos schizofrenię można leczyć w inny sposób.Do tego służy zwykły młotek .Tylko musisz się bardziej rozejrzeć .
  • buldog2 23.04.19, 21:30
    Nic z tych rzeczy.
    Wyłącznie przestępcy powinni zostać ukarani, w miarę możliwości wyeliminowane naciąganie i życie cudzym kosztem.

--
  • buldog2 23.04.19, 22:07
    Już tak mówiliście. W spocie '2005, że pod rządami PO ludzie będą umierać z głodu. Później przyszły te rządy i w czasie najgorszego od Wielkiej Depresji kryzysu gospodarka rozwijała się. Nauczyciele, oni też, dostawali podwyżki. Nie było złodziejstw i rozdawnictwa na krzywy ryj elektoratu, nie było też kredytów na przeżarcie, na koszt przyszłych pokoleń.

Oskarżenie o "fizyczną eksterminację kilku milionów ludzi", to oskarżenie o ludobójstwo. Bardzo poważne oskarżenie, poważniejsze niż o kradzież miliardów, czy dziesiątków miliardów, złotych czy euro. Jeśli fałszywe, powinno być ścigane z urzędu.
    Jak sobie tę "fizyczną eksterminację kilku milionów ludzi" wyobrażasz?

--
  • lech1966 24.04.19, 23:44
    buldog2 napisał:

> Już tak mówiliście. W spocie '2005, że pod rządami PO ludzie będą umierać z gło
    > du. Później przyszły te rządy i w czasie najgorszego od Wielkiej Depresji kryzy
    > su gospodarka rozwijała się.

Tu są dowody tego rozwoju..

www.grzechy-platformy.org/ukrywane-majatki/

--
    Autor KZP
  • taniarada 23.04.19, 21:28
    Widzisz Śliniak .Na ten czas PIS trzyma się mocno.I szybko się to nie zmieni.Może sobie GW pisać epopeje i songi .Nic to nie da.Dopiero jak przyjdzie czas na Naczelnika.Ale są przed nim inni wybrańcy narodu.Długa kolejka do anielskiego orszaku .Zrozumiałeś coś z tego Śliniak?
  • buldog2 23.04.19, 21:32
    Do wyborów PIS sobie poradzi. Tak przypuszczam.

--
  • pies.na.czarnych 23.04.19, 21:39
    Jak śmiesz Tanjusza! Naczelnik jest zawsze pierwszy. Nikt nie ośmieliłby się nawet stanąć przed nim.

--
    Uwaga szczur!
  • taniarada 23.04.19, 21:45
    pies.na.czarnych napisała:

> Jak śmiesz Tanjusza! Naczelnik jest zawsze pierwszy. Nikt nie ośmieliłby się na
    > wet stanąć przed nim.
    >
    Doceniam dowcip i humor.Zachowaj odrobinę kultury w swoich wątkach .A będzie się można normalnie wpisywać.A nie tylko atak personalny za atak .Pozdrówka.
  • pies.na.czarnych 23.04.19, 21:50
    Poparcie społeczeństwa dla nauczycieli spędza pisim sen z oczu. Nowo zatrudnione zastępy pisich troli bezskutecznie próbują zakłamać rzeczywistość. Bezskutecznie.
    Pisi to już passé kak gowariut Rosjanie. Nadchodzi nowa epoka dla Polski.

--
    Uwaga szczur!
  • buldog2 23.04.19, 21:58
    Ten styl, cytowanego fragmentu, z czymś tu na forum mi się kojarzy. Jakoś znajomy, ale nie potrafię zidentyfikować.
    Ale z tą powszechnością poparcia to ostrożnie. Ludzie są mocno podzieleni, na miejscu nauczycieli odpuścilbym strajk w czasie matur, w ich, nauczycieli, interesie. Ale strajk nauczycieli to akcydens, istota rzeczy i dłuższa perspektywa się od niego nie zmieni. Gdyby opozycja była coś warta, to bym napisał: będą siedzieć.
    Może taka opozycja powstanie.

--
  • piq 23.04.19, 22:43
    ...kształtować pośród walk ulicznych gdzieś około połowy roku 2020. Ale być może musimy przełknąć tę żabę, bo nie ma innego wyjścia.
  • buldog2 23.04.19, 22:52
    PIS już dawno zaczął fortyfikować Sejm, teraz pewnie będzie budował podkop na róg Alei Jerozolimskich i Nowego Światu, tam mają tradycyjny punkt umocniony i inne podziemne drogi odwrotu. Przejdą od podziemia. Niektórzy tunelami przedostaną się na Belwederską 49, reszta będzie robić robotę do czasu dezynsekcji kanalizacji.

--
  • pies.na.czarnych 23.04.19, 23:31
    O jakim fragmencie mówisz? Co byś nie mówił poparcie jest wystarczająco duże aby pisi zauważyli, że zaczęły się schody.
    Ja uważam, że z tym rządem nauczyciele nie powinni zadawać się w jakiekolwiek dyskusje. Pisi mieli kilka miesięcy czasu na dyskusje. Jedynym wyjściem jest twarde trzymanie się założeń strajku, a o reformowaniu pisiej reformy to niech Matełosz rozmawia sobie z Zalewską. Niech nauczyciele nie zapomną jak zostali potraktowani lekarze i co wyszło z pisich obietnic.

--
    Uwaga szczur!
  • buldog2 23.04.19, 23:36
    O tym, co go cytowałem na początku, w pierwszym wpisie.
    Jeśli chodzi o strajk, moim zdaniem nauczyciele powinni przerwać go na czas matur i zrobić prezent nie dla rządu, a dla maturzystów i ich rodziców. Wtedy poparcie dla nich wzrośnie, a nie stracą nic, bo PIS i tak nic im nie da.

--
  • pies.na.czarnych 23.04.19, 23:54
    Co zrobią maja moje poparcie. Ja na ich miejscu strajkowałbym dalej. Matury można zrobić miesiąc później i świat się nie zawali.

--
    Uwaga szczur!
  • xystos 24.04.19, 05:44
    można też dać nauczyielo opniaka za
    porzucenie pracy z wilczym biletem

uczniowie będą uradowani,to wzmocni PiS elektorat.

--
    ZEN
  • xystos 24.04.19, 05:51
    dziś w nocy snił misie pochó 1-o Majowy,były parówki i Tow.Wiesław
    tak pięknie z trybuny przemawiał,
    ooch gdzie jest ten świat?

--
    ZEN
  • pies.na.czarnych 24.04.19, 12:58
    xystos napisał:

> dziś w nocy snił misie pochó 1-o Majowy,były parówki i Tow.Wiesław
    > tak pięknie z trybuny przemawiał,
    > ooch gdzie jest ten świat?
    >

Towarzysz Jarosław na drabince ci się śnił.

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 24.04.19, 12:57
    Strajk jest porzuceniem pracy? Czego cię w tej socjalistycznej Szwecji nauczono:D

--
    Uwaga szczur!
  • no-popis 24.04.19, 06:02
    buldog2 napisał:

> Może taka opozycja powstanie.
    Powrót twojego wymarzonego komunizmu nie jest możliwy.

• taniarada 23.04.19, 22:11

„Trzeba skończyć ten strajk” - zawyrokował Grzegorz Schetyna. Na tym jednak nie poprzestał i całkiem na serio przedstawił swoją wizję rozwiązania protestu nauczycieli. Lider PO wymyślił sobie, że strajk zakończyłby się gdyby... Prawo i Sprawiedliwość oddało władzę. Ja nie mogę .Kończę na dzisiaj.
  • buldog2 23.04.19, 22:26
    Trochę inaczej to powiedział:
    "Trzeba skończyć ten strajk, panie prezesie Kaczyński".

A wszystko to ani na jotę nie zmienia treści wpisu początkowego.

--
  • buldog2 23.04.19, 23:40
    Charakterystyczne, że w wątku praktycznie nie widać PISiąt. Wcięło nie tylko tęskniące do stanu wojennego, cytowane wyżej niewiadomoco, ale i ludzikowa. Nawet ludzikowa.

--
  • no-popis 24.04.19, 06:04
    buldog2 napisał:

> Charakterystyczne, że w wątku praktycznie nie widać PISiąt. Wcięło nie tylko tę
    > skniące do stanu wojennego, cytowane wyżej niewiadomoco, ale i ludzikowa
    > . Nawet ludzikowa.
    Tęsknisz za mną :)
    Wybacz, że przeoczyłem tak wybitny wątek ale jak widzisz tylko chwilowo. Piękna pogoda była i miałem możliwość nie wziąć ze sobą telefonu :)
  • pies.na.czarnych 24.04.19, 13:00
    > miałem możliwość nie wziąć

To od słońca czy z nieuctwa?

--
    Uwaga szczur!
  • no-popis 25.04.19, 11:12

> > miałem możliwość nie wziąć
    >
    > To od słońca czy z nieuctwa?
    >
    Co masz na myśli ...konkretnie proszę!
  • no-popis 25.04.19, 17:19

> > miałem możliwość nie wziąć
    >
    > To od słońca czy z nieuctwa?
    No właśnie, znowu się skompromitowałeś prezentując własne nieuctwo :)
  • pies.na.czarnych 25.04.19, 17:32
    Jezeli sam nie widzisz smiesznosci swojego wpisu to nie mam ci co tlumaczyc bo i tak nie zrozumiesz.
    Widze jednak u ciebie pewien postep. Wnuki wytlumaczyly ci, ze przed znakami przestankowymi nie stawia sie odstepu i to stosujesz. Tak trzymac, moze jeszcze beda z ciebie ludziki.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 25.04.19, 20:32

> Jezeli sam nie widzisz smiesznosci swojego wpisu to nie mam ci co tlumaczyc bo
    > i tak nie zrozumiesz.
    > Widze jednak u ciebie pewien postep. Wnuki wytlumaczyly ci, ze przed znakami pr
    > zestankowymi nie stawia sie odstepu i to stosujesz. Tak trzymac, moze jeszcze b
    > eda z ciebie ludziki.

Wy lemingi jednak macie coś z głową. Jak brakuje merytorycznej odpowiedzi, albo brakuje argumentu na obronę swojej fałszywej tezy to zawsze czepiacie się ortografii albo stylistyki.

To się robi nudne,,,,,,, i śmieszne.😁😁😁😁😁

I wy mówicie że jesteście lepiej wykształceni. ?????🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

--
    Autor KZP
  • no-popis 26.04.19, 11:42
    lech1966 napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
    >
    > > Jezeli sam nie widzisz smiesznosci swojego wpisu to nie mam ci
    Jeszcze śmieszniejsze, w przypadku psa, jest to, że nie zna zasad elementarnej ortografii i pisowni. Ostatnio wzywał mnie za WZIĄĆ :) ale podkulił ogon i uciekł od tematu.
  • pies.na.czarnych 26.04.19, 11:48
    ???

--
    Uwaga szczur!
  • xystos 26.04.19, 12:17
    zgryźliwe przekupki,no ale dobrze że
    się niegryziecie.

będzie dzisiaj w TVP jakiś futbol mecz?

--
    ZEN
  • buldog2 24.04.19, 14:07
    Jeszcze kwiatek, o którym zapomniałem wspomnieć oddzielnie.
    ...teraz wszyscy drą mordy walcząc zacięcie bo dali się podburzyć.
    Wszyscy dali się podburzyć. Błąd, towarzyszu PIS, poważny błąd! A nawet, POważny.
    Powinno być: POdburzyć.
    Brakło psów łańcuchowych amerykańskiego imperializmu, POgrobowców niemieckich rewizjonistów, Hupki i Czaji.

--
  • no-popis 24.04.19, 15:30
    buldog2 napisał:

> Jeszcze kwiatek, o którym zapomniałem wspomnieć oddzielnie.
    > ...teraz wszyscy drą mordy walcząc zacięcie bo dali się podburzyć.
    > Wszyscy dali się podburzyć. Błąd, towarzyszu PIS, poważny błąd! A nawet, POważn
    > y.
    > Powinno być: POdburzyć.
    > Brakło psów łańcuchowych amerykańskiego imperializmu, POgrobowców niemieckich r
    > ewizjonistów, Hupki i Czaji.
    >
    ...i Putina, tekstów pisanych cyrylicą , szpiegów ruskich w rządzie Morawieckiego :)
    Bardzo trafny komentarz tylko niepełny.
  • 141288bs 24.04.19, 15:46
    Buldoga ta twoja"dluzsza perspektywa" ciagle sie wydluza, a PiS ma sie coraz lepiej. Ach te niespelniajace sie pragnienia, tak ciagle ci towarzysza... i bedzie tak do twojej z...j smierci,AMEN.
  • no-popis 24.04.19, 15:49
    141288bs napisał:

> Buldoga ta twoja"dluzsza perspektywa" ciagle sie wydluza, a PiS ma sie coraz le
    > piej. Ach te niespelniajace sie pragnienia, tak ciagle ci towarzysza... i bedzi
    > e tak do twojej z...j smierci,AMEN.
    Mnie martwi, że PiS dalej rządzi i chyba , niestety, rządzić będzie w następnbej kadencji przez takich właśnie buldogów, pigów, hrabiów, syrenek105 i podobnych arogantów i półgłówków u władzy.
  • buldog2 24.04.19, 16:32
    Żaden jeszcze rząd pokomunistyczny (poprzedni rząd PIS tylko myślał o konfiskacie i przejedzeniu aktywów NBP, ale nie zdążył tego zrobić) nie próbował zapożyczać Polskę i niszczyć rozwój kraju na całe dekady, żeby tylko utrzymać się u żłoba trochę dłużej.
    POwcy pożyczali głównie na inwestycje.

--
  • no-popis 24.04.19, 17:10
    buldog2 napisał:

> Żaden jeszcze rząd pokomunistyczny (poprzedni rząd PIS tylko myślał o konfiskac
    > ie i przejedzeniu aktywów NBP, ale nie zdążył tego zrobić) nie próbował zapożyc
    > zać Polskę i niszczyć rozwój kraju na całe dekady, żeby tylko utrzymać się u żł
    > oba trochę dłużej.
    > POwcy pożyczali głównie na inwestycje.
    PO wcy okradali słusznie, na inwestycje a Pisowcy nieładnie wyznawco niePOkalanego POczęcia. Jako tr o ll Putina nie możesz żle napisać o Człowieku Rosji w Warszawie a obecnie w UE :)
  • xystos 24.04.19, 18:58
    rozumię,z daleka od kraju więc
    niewiele rozumię

znaczy się dobrzy złodzieje i złe
    złodzieje.

--
    ZEN
  • buldog2 24.04.19, 21:17
    Odpowiem ci serio.
    Rządy PO miały bardzo wiele wad, przede wszystkim zaniechań. Były machlojki, także poważne i takie o których nie mówią media, np. jeden z moich znajomych wykrył jedną na ponad pół miliarda. Nie było likwidacji wyłudzania pieniędzy przez górników i podobnych, rolników, na których miastowi musieli płacić ZUS itd., rosła ilość urzędników, świat prawników to było państwo w państwie.
    Tu: forum.gazeta.pl/forum/w,28,138441323,138537655,Lista_1_1_uzupelniona_.html
    zamieściłem (w 2012 r.), lekko skorygowaną, prowizoryczną listę przewin PO:
    Lista przewin PO v. 1.1
    1. Brak skutecznych prób redukcji deficytu budżetowego.
    2. Brak programu b. szerokich preferencji zagranicznych inwestycji.
    3. Powiększanie, fatalne powiększenie liczebności administracji.
    4. Brak pomocy firmom innowacyjnym (wiem, co piszę, na przykładzie kolegi, który zamówienia ma z całego świata, a brak ok. miliona dolarów do uruchomienia produkcji).
    5. Brak przeniesienia wydatków budżetowych z dotowania postępowego elektoratu na R&D i zwiększenia ich do rozmiarów (proporcjonalnie) co najmniej takich, jak w Niemczech, oraz programu szybkiego dojścia do finansowania takiego, jak w krajach skandynawskich.
    6. Powiększanie, fatalne powiększenie liczebności administracji.
    7. Niemal całkowita uległość wobec lobby prawniczego.
    8. Brak wschodniej polityki gospodarczej takiej, jaką prowadzą Niemcy.
    9. Brak adaptowania gospodarki polskiej do konkurencji z wielkimi koncernami w warunkach gospodarki globalnej, np. na wzór Korei Płd.
    10. Brak odpowiedniego finansowania i skandaliczny poziom publicznych mediów.
    11. Uległość wobec wyzysku przez związkowe lobby górników i podobne.
    12. Uległość wobec PSL i utrzymywanie przywilejów KRUS.
    13. Brak rozliczenia prawdziwych afer poprzedniego rządu (już nie mówię o wcześniejszych), np. prawdziwej afery hazardowej.
    14. Brak przyznania Ojcu Dyrektorowi możliwości cyfrowej emisji sygnału na drodze innej (np. ustawowej), niż ogólna. Im też się należy TV, było o tym nawet w mediach mętnego nurtu (np. w TOK FM mówiła o tym P. Dominika Wielowieyska).
    Należałoby powiedzieć jeszcze o skandalicznej sprawie ACTA i braku należytego odporu kłamstwom o zamachu smoleńskim. Postawa wobec ACTA została zrewidowana, dlatego nie ma o niej w spisie, co nie zmienia faktu, że była to jedna z najgłupszych i najgorszych rzeczy w czasie rządów PO i choć o tym cicho, będzie pamiętana długo. Kłamstwo o zamachu smoleńskim, jego skutki jeszcze się nie skończyły i sprawy będziemy wracać nie raz.

To bardzo wiele zarzutów, pisałem, że PO należy się odsunięcie od władzy, ale że zamiana PO na PIS, to jak z deszczu pod rynnę. I miałem rację.
    Bardzo PISowski portalik rodaknet.com tak się rozczarował do rządów PIS, że podsumował je tak:

"Fałsz i nędza polityki prowadzonej przez obecnych rządców III RP, ma prawo odstręczać i napawać odrazą ludzi rozumnych.
    Jako autor setek tekstów z lat 2008-2015, w których niezwykle krytycznie oceniałem reżim PO-PSL, mogę napisać – tak prostackiej propagandy, takich pokładów zakłamania i ordynarnego fałszu, nie widziałem nawet w tamtych latach. I nie z powodu tego, iż rządy PiS miałyby być gorsze od nieszczęść tamtego okresu, ale z prostej przyczyny – istniały wówczas media i politycy, którzy potrafili dokonywać krytycznych ocen i działać w społecznym interesie.
    Dziś brakuje tej fundamentalnej wartości, a termin „wolne media” jest tylko jałowym frazesem.
    Opisywanie obecnych zjawisk lub komentowanie poszczególnych wypowiedzi, postaw i decyzji, nie miałoby najmniejszego sensu. Zakładam, że czytelnicy bezdekretu znają moje teksty z ostatnich trzech lat i doświadczając codziennej hipokryzji luminarzy „dobrej zmiany”, potrafią też dokonać racjonalnej oceny tej polityki. To, co napisałem w
    tekście „FAŁSZYWA ALTERNATYWA”, wydaje się dostateczną konkluzją."

To fragment tekstu Ściosa, tego kłamcy o zamachu smoleńskim. Ale tu napisał kilka słów prawdy.

--
  • no-popis 25.04.19, 06:01
    buldog2 napisał:

> Odpowiem ci serio.
    > Rządy PO miały bardzo wiele wad, przede wszystkim zaniechań. Były machlojki, ta
    > kże poważne i takie o których nie mówią media, np. jeden z moich znajomych wykr
    > ył jedną na ponad pół miliarda. Nie było likwidacji wyłudzania pieniędzy przez
    > górników i podobnych, rolników, na których miastowi musieli płacić ZUS itd., ro
    > sła ilość urzędników, świat prawników to było państwo w państwie.
    > Tu: forum.gazeta.pl/forum/w,28,138441323,138537655,Lista_1_1_uzupelniona_.html
    > zamieściłem (w 2012 r.), lekko skorygowaną, prowizoryczną listę przewin PO:
    Gimnazjalistów byś na to kłamstwo nie nabrał. Taki twój wpis nie istnieje i za PO byłeś piewcą niePOkalanego POczęcia.
    Tutaj, poniżej pkt 2 i pkt 6 są identyczne a więc uważaj jak wklejasz te kłamstwa . Rób to ostrożnie i z uwagą żołnierzyku PO.
    Nie ma wpisów krytykujących PO, za włądzy PO, jak twierdzisz.
    To, że jesteś idiotą nie znaczy, że możesz tak traktować innych na tym forum.
    > Lista przewin PO v. 1.1

> 3. Powiększanie, fatalne powiększenie liczebności administracji.

> 6. Powiększanie, fatalne powiększenie liczebności administracji.
  • buldog2 25.04.19, 10:10
    Kłamiesz, jak zwykle ludzikow.
    Wpis był chyba prawie do końca 2014, kiedy to przy kolejnym podbiciu wątku zaczął być niewygodny w rozpoczynającej się dyskusji na temat zbliżających się wyborów. Wtedy zniknął, zostały kopie.
    Jesteś prymitywnym, tanim PISoidem, ludzikow. Prymitywnym głupim PISoidem.

--
  • no-popis 25.04.19, 10:42
    buldog2 napisał:

> Kłamiesz, jak zwykle ludzikow.
    > Wpis był chyba prawie do końca 2014, kiedy to przy kolejnym podbiciu wątku zacz
    > ął być niewygodny w rozpoczynającej się dyskusji na temat zbliżających się wybo
    > rów. Wtedy zniknął, zostały kopie.
    Kłamca zasłania się krzykiem o kłamstwie. Żenująco głupia sztuczka.
    Jesteś prymitywnym, tanim putinowskim tr o llem ale tak prymitywnym, że na tym forum się kompromitujesz bo to forum dla dorosłych.. Spróbuj coś pisać dla polskich dzieci.
  • buldog2 25.04.19, 11:19
    Bzdury, ludzikow,
    Ale możesz zapytać Haena. Rozmawialiśmy o tym kilka razy i myślę, że pamięta to, jak też jeszcze wcześniejsze sprawki.
    Poza tym, snu z oczu mi twoje kłamstwa i oszczerstwa nie spędzają. Wszyscy tutaj znają twoją wiarygodność, ludzikow.

--
  • buldog2 25.04.19, 11:36
    Tak się jednak stało, że chyba jedna z najwcześniejszych (może pierwsza) wklejek cały czas istnieje:
    forum.gazeta.pl/forum/w,28,138426480,138426480,Nigdy_wiecej_nie_oddam_glosu_na_PO.html?p=138692719
    Z września 2012 roku.

Jesteś prymitywnym, kłamliwym i całkowicie przewidywalnym PISoidem, ludzikow.
    Co bardzo dobrze przecież wiemy, albowiem od dawna bardzo dobrze cię tutaj znamy. A ty kolejny raz tę opinię potwierdziłeś, wręcz i jawnie, ludzikow.

--
  • xystos 24.04.19, 16:23
    PiS uczy się na błędach swych poprzedników,
    dlatego też ośmiorniczki popijają
    orężadą a nie winem-niestraci gruntu
    pod nogami.

--
    ZEN
  • buldog2 24.04.19, 16:33
    Nie orężadąm, tylko Stoliczną albo Russkim Standartem.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.