Dodaj do ulubionych

Joachim przywozi ciastka z Brukseli :)

27.04.19, 20:39
Joachim przywozi ciastka z Brukseli :D

Matolusz jak zapali to mozna jajo zniesc :D:D:D

Jeden z naszych bardzo bliskich przyjaciół z rządu i z PiS, Joachim, opowiedział mi, że jego najmłodsze dziecko lubi maślane ciasteczka. Ale niestety, musi te ciasteczka przywozić z Brukseli. Więc nawet jakbyśmy sprawdzali te etykiety na ciasteczkach, to dziecko nigdy nie kłamie. Dziecko nie czyta etykiet, dziecko poznaje po smaku. Te same ciasteczka smakują inaczej smakują - podsumował premier.

--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • szwampuch58 27.04.19, 20:48
    Trzy razy czytalem te podsumowanie Matola(w tym raz gosno) i za cholere nie kumam o co siEm mu rozchodzi,ten jezyk wolski siEm rozwija

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • pies.na.czarnych 27.04.19, 20:48
    Jedyny wniosek z tej opowieści nasuwa się sam. Joachim swoje dzieci nie wychowuje patriotycznie :D

BTW: Panie premier! Ladnie to tak kapowac kolegę partyjnego :D

--
    Uwaga szczur!
  • kawa_poranna 27.04.19, 21:26
    Dlaczego więc forsuje się w sklepach zakup polskich ziemniaków, polskich towarów?
    Jeden woli ciasteczka ze Szwecji, inny ziemniaki duńskie a inny jeszcze jabłka z Chorwacji.
    Szczał w kolano Matołusza?
  • pawelbrys 28.04.19, 12:50
    Im te ciasteczka się po prostu należały!
  • yoma 28.04.19, 17:57
    Niech wydoi krowę, zbierze śmietanę, ubije masło i upiecze ciasteczka, z czym ma problem.

--
    Bo nie poradzisz nic bracie mój, gdy na tronie siedzi...
  • pies.na.czarnych 28.04.19, 19:24
    Problem jest w tym, ze to wszystko trzeba samemu zrobic.

--
    Uwaga szczur!
  • no-popis 28.04.19, 18:29
    pies.na.czarnych napisała:

> Joachim przywozi ciastka z Brukseli :D
    >
    > Matolusz jak zapali to mozna jajo zniesc :D:D:D
    >
    > Jeden z naszych bardzo bliskich przyjaciół z rządu i z PiS, Joachim, opowie
    > dział mi, że jego najmłodsze dziecko lubi maślane ciasteczka. Ale niestety, mus
    > i te ciasteczka przywozić z Brukseli. Więc nawet jakbyśmy sprawdzali te etykiet
    > y na ciasteczkach, to dziecko nigdy nie kłamie. Dziecko nie czyta etykiet, dzie
    > cko poznaje po smaku. Te same ciasteczka smakują inaczej smakują - podsumował p
    > remier.

>
    JA bułki paryskie kupuję w Berlinie. Codziennie z Paryża pieczywo jest przywożone samolotem.
  • pies.na.czarnych 28.04.19, 19:23
    Tez dla niepatriotycznego dziecka?

--
    Uwaga szczur!
  • no-popis 28.04.19, 19:26
    pies.na.czarnych napisała:

> Tez dla niepatriotycznego dziecka?
    Nie dla całej rodziny plus wnuki na niedzielne śniadanie.
  • xystos 29.04.19, 08:45
    czesto mam gości z polski,twierdzą że
    mająte same produkty co w szwecji
    ale te polskie są droższe a te tansze
    szwedzkie są smaczniejsze.

ostatnio dużo ostrzeżeń w mediach
    przed olejem kokosowym-według
    biologów to trucizna,ostrzeżenia przed słodzikami rownież,orężady z
    tradycjonalnym cukrem są dużo mniej
    szkodliwe dla zdrowia.

--
    ZEN
  • oszo-lom-z-rm 29.04.19, 09:33
    Ciastka to tylko przykład szerszego zjawiska jakim są podwójne standardy jakościowe ze do nas przysyła się chłam a na zachodzie zostawia to co najlepsze. My to samo ale na odwrót do siebie zostawiamy chłam a na zachód wysyłamy to co najlepsze . To nazywam te zjawisko jakościowym rasizmem apartheidem!
  • pies.na.czarnych 29.04.19, 10:00
    > do siebie zostawiamy chłam a na zachód wysyłamy to co najlepsze

Kiedys bylo tak: kazda fura gnoju wywieziona na zachod jest ciosem... Po co to zmieniono? Komu to przeszkadzalo?
    :)

--
    Uwaga szczur!
  • oszo-lom-z-rm 29.04.19, 14:24
    Trzeba było komuny nie obalać
  • xystos 29.04.19, 14:32
    nietrzeba było,to był błąd stulecia.

--
    ZEN

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.