Dodaj do ulubionych

Tusk w przebraniu patrioty-filozofia rozczarował !

03.05.19, 15:37
Nie tylko swoich fanów i wielbicieli Koalicji Europejskiej ale również zdeprawowaną niechlujstwem intelektualnym młodzież Biedronia.
Wykład nie przyniósł chwały zarówno Tuskowi jak i Organizatorom.
Edytor zaawansowany
  • skarpeta105l 03.05.19, 15:42
    mazala2 napisał:

> Nie tylko swoich fanów i wielbicieli Koalicji Europejskiej ale również zdeprawo
    > waną niechlujstwem intelektualnym młodzież Biedronia.
    > Wykład nie przyniósł chwały zarówno Tuskowi jak i Organizatorom.

Jak by to co piszesz było prawdą to Qrwizja by to transmitowała na wszystkich programach, zeby Polacy, którzy tylko ją mają , kumasz to, czy za trudne?

--
    www.gieldaklasykow.pl/wp-content/uploads/2016/04/fsm-syrena-105l-06.jpg
  • mazala2 03.05.19, 15:46
    Za prostackie. Polityka nie dla skarpet.
  • kod1501 03.05.19, 15:42
    To był wykład dla "trzepomógów"
    Donalt mnie niczym nie zaskczył, bo on jest do "bulu" przewidywalny.
  • 141288bs 03.05.19, 21:13
    To nie byl wyklad, bylo to wiecowanie na uczelni ktora jest nazywana uniwersytetem.
  • m.c.hrabia 03.05.19, 21:23
    141288bs napisał:

> To nie byl wyklad, bylo to wiecowanie na uczelni ktora jest nazywana uniwersyte
    > tem.

rzekł wykładowca , języka polskiego:))

--
    Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
  • lech1966 03.05.19, 21:28
    m.c.hrabia napisał:

> 141288bs napisał:
    >
    > > To nie byl wyklad, bylo to wiecowanie na uczelni ktora jest nazywana uniw
    > ersyte
    > > tem.
    >
    > rzekł wykładowca , języka polskiego:))

Niestety z rozumem to miało niewiele wspólnego. Tusk opowiadał dowcipy, klakierzy klaskali i slinili się na dzwiek jego głosu. Co za piękny upadek POKO z Tuskiem na czele.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • 141288bs 03.05.19, 21:30
    m.c.hrabia napisał:

> 141288bs napisał:
    >
    > > To nie byl wyklad, bylo to wiecowanie na uczelni ktora jest nazywana uniw
    > ersyte
    > > tem.
    >
    > rzekł wykładowca , języka polskiego:))
    >
    - przykucniety za stodola Bazylego to piszesz?
  • m.c.hrabia 03.05.19, 21:34
    przykucniety za stodola Bazylego to piszesz?
    Bazyl to Polak ?

--
    Wiemy, że przekaz TVP info może razić inteligentne osoby, ale my chcemy trafić do naszych wyborców
  • 141288bs 03.05.19, 21:41
    m.c.hrabia napisał:

> przykucniety za stodola Bazylego to piszesz?
    > Bazyl to Polak ?
    - to ty wiesz kto on, ciagle tam mu wlazisz z .... nieczystosciami
    >
  • mazala2 03.05.19, 15:44
    Wygląda, że marzy Mu się liderowanie w totalnej opozycji.
  • szwampuch58 03.05.19, 15:46
    ...jest bez znaczenia!

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • kod1501 03.05.19, 15:50
    szwampuch58 napisał: c

> ...jest bez znaczenia!

Są bez znaczenia - Kartoffel.
  • szwampuch58 03.05.19, 16:16
    opinia jest bez znaczenia,mialo byc....a te sOm se w kuper wsadz kartofel

--
  • kod1501 03.05.19, 16:26
    szwampuch58 napisał:

> opinia jest bez znaczenia,mialo byc....a te sOm se w kuper wsadz kartofel
    >

Ja, ja - po polsku jaja, Kartoffel.
  • erte2 03.05.19, 17:18
    kod1501 napisał:

szwampuch58 napisał: c
    ...jest bez znaczenia!
    Są bez znaczenia - Kartoffel.

Masz rację, wasze opinie kartoffle są bez znaczenia. Cieszę się ze się zgadzasz.
  • lech1966 04.05.19, 21:11
    erte2 napisał:

> kod1501 napisał:
    >
    > szwampuch58 napisał: c
    > ...jest bez znaczenia!
    > Są bez znaczenia - Kartoffel.

>
    > Masz rację, wasze opinie kartoffle są bez znaczenia. Cieszę się ze się zgadzasz

Opinie "żabci" są jeszcze mniej znaczące,,,, żabciu.
    Cieszę się że się zgadzasz.

--
    Autor KZP
  • skarpeta105l 03.05.19, 15:49
    www.google.com/search?q=Kaczy%C5%84ski+pelerynka&rlz=1CADMEA_enPL841&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjX_vWHwP_hAhWtl4sKHedrBBcQ_AUIDigB&biw=1188&bih=564

--
  • m.c.hrabia 03.05.19, 15:54
    przecież wiedziałeś o tym już tydzień temu :)
    i dopiero dzisiaj o tym piszesz.

--
    Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
  • aniechto.only 03.05.19, 16:20
    O jej, co za zaskoczenie, Tusk pisiaków rozczarował.
  • lech1966 03.05.19, 23:15
    aniechto.only napisała:

> O jej, co za zaskoczenie, Tusk pisiaków rozczarował.

Właśnie nie, nie rozczarował. On nikogo nie umie rozczarować. Jest przewidywalny jak smak flakow na oleju. Obojętnie czy coś powie czy nie to i tak wiadomo co ma na myśli.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

--
    Autor KZP
  • skarpeta105l 03.05.19, 16:21
    m.c.hrabia napisał:

> przecież wiedziałeś o tym już tydzień temu :)
    > i dopiero dzisiaj o tym piszesz.
    >

--
  • weteran-czasu 03.05.19, 16:36
    Rozczarował, bo nie napluł Kaczyńskiemu w cuchnące od brudu ucho?

--
    ]:->
  • niegracz 03.05.19, 16:43
    KonstyTuskcja
    KonstyTuskcja
    wymachiwał KonstyTusckją
    -
    jemu to zwisa
    gra swoją rolę za duuuża kasę

..
    a nie lepiej żeby to wygłosił na Narodowym -dla swoich kibiców
    jakoś na Uniwersytecie-nie pasuje

--
    "Fizyka" Publisi smoleńskiej, cytuję:
    Airbus ma napęd turbośmigłowy w którym śmigło wytwarza siłę nośną aerodynamiczną i ma ona znikomą składową "do tyłu"
  • aniechto.only 03.05.19, 16:46
    Świetnie podsumował PiS:

Nie może być tak, że władza raz do roku obchodzi święto konstytucji, a na co dzień konstytucję obchodzi

• lech1966 03.05.19, 21:32
    aniechto.only napisała:

> Świetnie podsumował PiS:
    >
    > Nie może być tak, że władza raz do roku obchodzi święto konstytucji, a na co dz
    > ień konstytucję obchodzi

Tusk pokazał jak to robić w czasach swoich rządów. Wasze pretensje uważam za nieuzasadnione i bezprawne.

--
    Autor KZP
  • adam.eu 04.05.19, 21:35
    lech1966 napisał:

> Tusk pokazał jak to robić w czasach swoich rządów. Wasze pretensje uważam za ni
    > euzasadnione i bezprawne.

Dobra Tusk pokazał "jak co robić w czasach swoich rządów".
    Ale zauważ, że tu chodzi o rządy, o praworządność, a raczej, brakiem tej praworządności PISu.
    Nacjonalizm, podziały społeczeństwa, populizm.

--
    "Furia na TVP to atak na ostoję prawdy, wolności pluralizmu medialnego w PL." - Jacek Kurski
  • lech1966 04.05.19, 21:56
    adam.eu napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > Tusk pokazał jak to robić w czasach swoich rządów. Wasze pretensje uważam
    > za ni
    > > euzasadnione i bezprawne.
    >
    > Dobra Tusk pokazał "jak co robić w czasach swoich rządów".
    > Ale zauważ, że tu chodzi o rządy, o praworządność, a raczej, brakiem tej prawor
    > ządności PISu.
    > Nacjonalizm, podziały społeczeństwa, populizm.

Niestety Adamie ale winię za ten stan rzeczy,,,,,, niestety oPOzycje. Obawa przed PiS em i eskalacja zamieszania, nie obciąża nikogo innego a tylko i wyłącznie oPOzycje. Do tej pory władza przechodziła z rąk do rąk w cywilizowany sposób. Byl to werdykt demokratycznych wyborów. Tym razem jełopy oPOzycyjne postanowiły walczyć o frukta stawiając wszystko na jedną kartę. Kłamiąc i oszukując i obywateli i europosłów. Wybory za kilka miesięcy. Co będzie jak znów obywatele zdecydują że mandat znów dostanie PiS?. OPOzycja nic nie proponuje poza walka z PiS. Demokracja się nie podoba???

--
    Autor KZP
  • adam.eu 04.05.19, 22:07
    Żałosne rozumowanie. A kto w Rosji dostaje mandat?

--
    Jesteś za uczestnictwem Polski w UE? 26 maja idź na wybory.
  • adam.eu 04.05.19, 22:14
    Jest więcej elementów demokracji, niż same wybory, patrz wspomniana Rosja, hitlerowskie Niemcy. W tych też państwach media są przedłużeniem potrzeb władzy.

--
    Masło droższe od ośmiorniczek.
  • lech1966 04.05.19, 22:23
    adam.eu napisał:

> Żałosne rozumowanie. A kto w Rosji dostaje mandat?

Widzisz jaki jesteś ,,,,,,, żałosny. Buldoga pytaj kto w Rosji wygra wybory. To właśnie beznadziejność oPOzycji doprowadziła do tego że nie ma na kogo zagłosować. A te durnie z PO do dziś nie wiedzą dlaczego ich wyborcy woleli zostać w domu w 2015. Wtedy jeszcze mieli coś do powiedzenia, dziś nie mają nic, a nawet jak coś mówią to wszystko świadczy przeciwko nim. Same suchary i spleśniałe kotlety. Ty widzę kupujesz ten chłam. Ja nie mam zamiaru. Już prędzej zagłosuje na Indian niż na cepów z PO

--
    Autor KZP
  • adam.eu 04.05.19, 22:33
    Proste, z Twoim rozumowaniem w Rosji idziesz na wybory i głosujesz na Putina. Albo być może siedzisz w domu.

--
    Jesteś za uczestnictwem Polski w UE? 26 maja idź na wybory.
  • lech1966 04.05.19, 22:42
    adam.eu napisał:

> Proste, z Twoim rozumowaniem w Rosji idziesz na wybory i głosujesz na Putina. A
    > lbo być może siedzisz w domu.

Sorry Adamie ale nie rozumiem o czym mówisz??? Jak mieszkasz w Rosji to co cię obchodzi jakaś tam Polska???? Zajmij się robieniem dobrze swojemu prezydentowi Putinowi.

--
    Autor KZP
  • adam.eu 05.05.19, 06:11
    lech1966 napisał:

> adam.eu napisał:
    >
    > > Proste, z Twoim rozumowaniem w Rosji idziesz na wybory i głosujesz na Put
    > ina. A
    > > lbo być może siedzisz w domu.

> Sorry Adamie ale nie rozumiem o czym mówisz??? Jak mieszkasz w Rosji to co cię
    > obchodzi jakaś tam Polska???? Zajmij się robieniem dobrze swojemu prezydentowi
    > Putinowi.

Ależ rozumiesz, czym może się skończyć powoływanie li tylko na wyniki wyborów pomijając inne istotne składniki demokracji mając dodatkowo tubę propagandy, a u nas dodatkowo aktywnie wspieraną przez Kościół.

--
    Masło droższe od ośmiorniczek.
  • no-popis 04.05.19, 21:09
    aniechto.only napisała:
    A pamiętasz dzidziu głosowanie nad wnioskiem o oddanie Ziobry pod Trybunał Stanu ? Kiedy PO miałą władzę ?
    > Świetnie podsumował PiS:
    >
    > Nie może być tak, że władza raz do roku obchodzi święto konstytucji, a na co dz
    > ień konstytucję obchodzi
  • eiran 03.05.19, 16:49
    Ze swoimi milionami wejść na blog smoleński pewnie trzepiesz jeszcze większą kasę na reklamie?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • nazimno 03.05.19, 17:22
    A cos poprawnie po polsku?
  • alistair_p 03.05.19, 21:26
    A cos poprawnie po polsku? Sam robisz błędy.

--
    ''Inteligentni ludzie są często zmuszeni do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami''
    Jerzy Pilch
  • lech1966 04.05.19, 15:53
    niegracz napisał:

> KonstyTuskcja
    > KonstyTuskcja
    > wymachiwał KonstyTusckją
    > -
    > jemu to zwisa
    > gra swoją rolę za duuuża kasę
    >
    > ..
    > a nie lepiej żeby to wygłosił na Narodowym -dla swoich kibiców
    > jakoś na Uniwersytecie-nie pasuje

Klakierów POKO to nie przeszkadza. Dla nich liczy się tylko to żeby oklaskiwać, ,,, a kogo? To już nie ma znaczenia.

--
    Autor KZP
  • lech1966 04.05.19, 21:16
    weteran-czasu napisał:

> Rozczarował, bo nie napluł Kaczyńskiemu w cuchnące od brudu ucho?

Za to napluł w twarz Węgrom. To go dyskwalifikuje jako europejskiego polityka. Klakierzy klaskali i cieszyli się jak "głupi bateryjką". Ale cóż zrobić, nie moje małpy i nie mój klown.

--
    Autor KZP
  • j-k 03.05.19, 16:55
    zaproponowal wlasna wizje.

USE.

- United States of Europe.

tylko to sie nie moze udac - bez Anglii.
  • haen2010 03.05.19, 17:07
    Zgadzam się z pisowskim dupkiem - nie było to wystąpienie dla jego populacji. Mało było krajowej polityki za to sporo o roli Konstytucji, Targowicy i globalnych zagrożeniach. Manipulacji słabymi umysłami, całej tej rewolty technologii, alienacji władzy i syfie ekologicznym.

Z ciekawostek - to dużą część jego wykłady skutecznie zakłócały samoloty Kaczusia i Dudusia. Ich wrodzony prymitywizm z nienawiścią i strachem w pełni się objawił.
  • taniarada 03.05.19, 17:13
    haen2010 napisał:

> Zgadzam się z pisowskim dupkiem - nie było to wystąpienie dla jego populacji. M
    > ało było krajowej polityki za to sporo o roli Konstytucji, Targowicy i globalny
    > ch zagrożeniach. Manipulacji słabymi umysłami, całej tej rewolty technologii, a
    > lienacji władzy i syfie ekologicznym.
    >
    > Z ciekawostek - to dużą część jego wykłady skutecznie zakłócały samoloty Kaczus
    > ia i Dudusia. Ich wrodzony prymitywizm z nienawiścią i strachem w pełni się obj
    > awił.
    I czemu szczytujesz ?
  • szwampuch58 03.05.19, 21:44
    Palikot,jestes politycznym trupem,miales swoje 3 minuty ale je spierdoliles totalnie

--
  • m.c.hrabia 03.05.19, 21:52
    :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

haen2010 28.04.19, 12:49
    Jeden z niewielu, który nie szkodził Polsce. Jak zwykle - ceniony na świecie, opluwany przez rodaków.
    Mam sporo pretensji, że sprowadził na nas hakatumbę pisowską, że słuchał bełkotu doradców w rodzaju Rostowskiego i późnego Balcerowicza - nie znał się na na ekonomice państwa. Ale nigdy nie sprzeniewierzył się interesom państwa jako całości. I podstawowym zasadom demokracji, wolności i państwa prawa.

Natomiast oleję defiladę i marsz Schetyny. Niech sobie maszerują. Nie wiadomo tylko dokąd

--
    Wiemy, że przekaz TVP info może razić inteligentne osoby, ale my chcemy trafić do naszych wyborców
  • 141288bs 03.05.19, 23:11
    Oj szampuch, cos wiecej do podzielenia sie..., niz wtret o Palikocie ?
  • 141288bs 03.05.19, 23:11
    Oj szampuch, cos wiecej do podzielenia sie..., niz wtret o Palikocie ?
  • taniarada 03.05.19, 17:12
    By Polacy zapierzali do końca życia.Amen .
  • adam.eu 03.05.19, 21:37
    mazala2 napisał:

> Nie tylko swoich fanów i wielbicieli Koalicji Europejskiej ale również zdeprawo

Napisał rzecznik prasowy fanów Tuska i wielbicieli Koalicji Europejskie, jak i rzecznik zdeprawowanej niechlujstwem młodzież Biedronia.
    Wpis rzecznika przyniósł chwałę Michnikowi jak i Tuskowi, i Organizatorom.
    Podobnie jak rzecznik nie muszę uzasadniać mojego twierdzenia.

--
    "Furia na TVP to atak na ostoję prawdy, wolności pluralizmu medialnego w PL." - Jacek Kurski
  • no-popis 04.05.19, 06:17
    mazala2 napisał:

Tak być nie musi. Problem może być w słabości intelektualnej czy wręcz ograniczeniach tutejszych tr o lli leminżych , w tym wątku np szwampucha, skarpety i hrabiego.
    Może pojawi się ktoś z mózgiem zamiast musku z lemingowa i wskaże siłę programową wykładu Tuska.
  • adam.eu 05.05.19, 06:37
    no-popis napisała:

..........................................
    > Może pojawi się ktoś z mózgiem zamiast musku z lemingowa i wskaże siłę programo
    > wą wykładu Tuska.

Widzisz, same lemingi są tutaj. Więc pokaż im siłę Twojego intelektu i dał przykład, daj cytaty, daj siłę programową tzw. Twojej lewicy, chociaż uważam, że Twoja lewica to populizm Jarosława K. siła jego programu.

--
  • no-popis 04.05.19, 06:30
    Kwintesencją zachodu jest to, że ludzie uśmiechają się do siebie ....
    www.facebook.com/229623631066668/photos/a.231068604255504/314777825884581/?type=3&theater
    Nic bardziej zabawnego nie mógł POwiedzieć człowiek o "wilczych oczach".
    www.google.com/search?q=tusk+wilcze+oczy&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=ryfMElEuSZF6iM%253A%252CK6X17xqRokRnnM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kRhwSeFe7dd4TlvWROng25stp7qpQ&sa=X&ved=2ahUKEwjduN2ShYHiAhVS1qYKHUyHBKwQ9QEwDnoECAcQDA#imgrc=ryfMElEuSZF6iM:
  • buldog2 04.05.19, 07:22
    Ne słuchałem, nie wiem. Może tam kogo rozczarował. Przed chwilą przeczytałem i zabrakło mi choćby odniesienia na temat przywrócenia połamanego prawa i zniszczonego ładu społecznego. Znaczy ma zostać tak jak było, można rzucać na państwo oszczerstwa smoleńskie, wydawać tajemnice NATO, robić SKOKi. Ja tego nie kupuję, pod polewą z lukru polityki światowej też nie. To raz.

Po drugie, wywodami w tym wątku zrobiłeś z siebie durnia. Tylko nie chce mi się już tłumaczyć, dlaczego.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    prezes to wasze pisowskie małe wsjo. bez żadnego trybu
  • no-popis 04.05.19, 07:28
    buldog2 napisał:

> Ne słuchałem, nie wiem. Może tam kogo rozczarował. Przed chwilą przeczytałem i
    > zabrakło mi choćby odniesienia na temat przywrócenia połamanego prawa i zniszcz
    > onego ładu społecznego. Znaczy ma zostać tak jak było, można rzucać na państwo
    > oszczerstwa smoleńskie, wydawać tajemnice NATO, robić SKOKi. Ja tego nie kupuję
    > , pod polewą z lukru polityki światowej też nie. To raz.
    Natomiast wyjawianie kont bankowych opozycjonistów białoruskich oraz ich zawartości co było podstawą do skazania ich przez sądy białoruskie było jak najbardziej OK :)
  • adam.eu 05.05.19, 06:43
    no-popis napisała:

> buldog2 napisał:
    >
    > > Ne słuchałem, nie wiem. Może tam kogo rozczarował. Przed chwilą przeczyta
    > łem i
    > > zabrakło mi choćby odniesienia na temat przywrócenia połamanego prawa i z
    > niszcz
    > > onego ładu społecznego. Znaczy ma zostać tak jak było, można rzucać na pa
    > ństwo
    > > oszczerstwa smoleńskie, wydawać tajemnice NATO, robić SKOKi. Ja tego nie
    > kupuję
    > > , pod polewą z lukru polityki światowej też nie. To raz.
    > Natomiast wyjawianie kont bankowych opozycjonistów białoruskich oraz ich zawar
    > tości co było podstawą do skazania ich przez sądy białoruskie było jak najbardz
    > iej OK :)

OK, Twoim zdaniem konta wszystko usprawiedliwiają, nawet brak Twojej agitacji za partią Razem. Bowiem partia Razem mogłaby zabrać głosy jakąś cząstkę wyborców PISu.

--
  • niegracz 04.05.19, 11:53
    buldog2 04.05.19, 07:22
    "Znaczy ma zostać tak jak było, można rzucać na państwo oszczerstwa smoleńskie, "
    -
    no to mamy tak samo

rzucać oszczerstwa smoleńskie i łykać kłamliwą narracje rosyjską
    Tusk to firmował- wysłał też "Kopacz pół-metra" do złożenia hołdu smolenskiego Putinowi
    "pracujemy tu jak w rodzinie"
    ( może to była przenośnia ( rodzina - to eufemistyczne okreslenie mafii)

--
    Airbus ma napęd turbośmigłowy w którym śmigło wytwarza siłę nośną aerodynamiczną i ma ona znikomą składową "do tyłu"
  • taniarada 04.05.19, 18:23
    buldog2 napisał:

> Ne słuchałem, nie wiem. Może tam kogo rozczarował. Przed chwilą przeczytałem i
    > zabrakło mi choćby odniesienia na temat przywrócenia połamanego prawa i zniszcz
    > onego ładu społecznego. Znaczy ma zostać tak jak było, można rzucać na państwo
    > oszczerstwa smoleńskie, wydawać tajemnice NATO, robić SKOKi. Ja tego nie kupuję
    > , pod polewą z lukru polityki światowej też nie. To raz.
    >
    > Po drugie, wywodami w tym wątku zrobiłeś z siebie durnia. Tylko nie chce mi się
    > już tłumaczyć, dlaczego.
    >
    Super Śliniak ,Jestem dumny z ciebie.
  • no-popis 04.05.19, 07:31
    ....rozczarował :)
  • mazala2 04.05.19, 11:38
    były Premier Tusk podczas występu w UW, kto z wybitnych mówców europejskich w XX-tym wieku,używał prawie identycznej techniki przemawiania do zgromadzonego tłumu ?

Prawidłowa odpowiedź zostanie nagrodzona.
  • niegracz 04.05.19, 11:55
    Polski przez Unię
    i ciotkę Merkel uchodźcami

--
  • m.c.hrabia 04.05.19, 13:38
    i zapomniał się upomnieć o tych trzech co przeżyli, i są więzieni gdzieś na Kamczatce.

--
  • snajper55 04.05.19, 13:44
    niegracz napisał:

> Polski przez Unię
    > i ciotkę Merkel uchodźcami

Piszesz o 90 tys muzułmanach z Czeczenii? Ani Merkel, ani UE nie miała z tym nic wspólnego.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • lech1966 04.05.19, 15:38
    snajper55 napisał:

> niegracz napisał:
    >
    > > Polski przez Unię
    > > i ciotkę Merkel uchodźcami
    >
    > Piszesz o 90 tys muzułmanach z Czeczenii? Ani Merkel, ani UE nie miała z tym ni
    > c wspólnego.

A skąd snajper u ciebie taka wiedza ze wyrażasz się w kategoryczny sposób??? 90% emigrantów przybyło na zaproszenie pani Merkel więc skąd wiedzą że akurat ci przybyli na inne zaproszenie?

--
    Autor KZP
  • 141288bs 04.05.19, 15:26
    Mam inne zdanie - wczoraj na Uniwersytecie Warszawskim, zapowiadany wyklad, przerodzil sie w wiec a dokladniej w wystep klowna ktory okraszono yteligentnymi brawami przez wiekszosc wielbicieli zarcikow rodem z piaskownicy. Jedynie nieliczni uczestnicy tego wystepu, dali wyraz dezaprobaty tej rozrywkowej imprezy, nie okazujac radosci a raczej zarzenowanie z faktu
    znalezienia sie na tym spektaklu.
    Reasumujac, widowisko bylo nedzne pozbawione jakiekolwiek mysli przyszlosci Polski w UE..., chyba,ze uznamy Jazdzewskiego za kierunkowskaz dla Koalicji Europejskiej, a jego wystep przed Donaldem Tuskiem jako namaszczenie go przez Tuska, do tej roli. Tak to wszystko wygladalo.
    Mysle, ze z taka ocena tego spektaklu trafilem w"10", bowiem piszac to samo w innym miejscu na FK, moj watek zostal usuniety..., to tylko potwierdza trafnosc oceny tego "wydarzenia".
  • m.c.hrabia 04.05.19, 16:47
    Mysle, ze z taka ocena tego spektaklu trafilem w"10", bowiem piszac to samo w innym miejscu na FK, moj watek zostal usuniety..., to tylko potwierdza trafnosc oceny tego "wydarzenia"

oczywiście nie przyszło ci do pustaka , że z fk usuwają wszelkiej maści , świrów, debili, kretynów
    oraz inną swołocz,
    --
  • 141288bs 05.05.19, 00:00
    Przyszlo mi do glowy, hrabio, a nawet nie musialo bo jest to widoczne az nadto, ze wszelkiej masci debile, kretyni, szubrawcy i najgorsza swolocz, moze bezkarnie hejtowac nie przebierajac w wulgaryzmach i ohydnych okresleniach.
    A jednym z tej swoloczy jestes ty hrabio...jako specjalista erotoman.
  • no-popis 05.05.19, 06:26
    141288bs napisał:

> Przyszlo mi do glowy, hrabio, a nawet nie musialo bo jest to widoczne az nadto,
    > ze wszelkiej masci debile, kretyni, szubrawcy i najgorsza swolocz, moze bezkar
    > nie hejtowac nie przebierajac w wulgaryzmach i ohydnych okresleniach.
    > A jednym z tej swoloczy jestes ty hrabio...jako specjalista erotoman.
    Jesteś bardzo delikatny wobec tego osobnika :)
  • 141288bs 04.05.19, 16:39
    Twoje podejscia spelzly na niczym, chciales byc finezyjnym, ale wyszedles na durnia. Nie wytrzymales i tym zdradziles sie, baranie,
    bedziesz tym zwierzakiem do konca swoich dni.
  • 141288bs 04.05.19, 17:06
    Rozumiem cie po-pis z tym twierdzeniem,iz byl to wyklad - by zauwazyc co to bylo potrzebna jest drobinka inteligencji.
    POpracuj nad soba, moze ci sie uda rozumiec.
  • siemanko 04.05.19, 17:09

Gdybyś w podobnym stylu napisał o KAczyńskim to byś wylądował na oślej albo w kosmosie!--
    demotywatory.pl/4917194/W-tych-miejscach-moze-Marysia-bezpiecznie-jezdzic-na-hulajnodze
  • 141288bs 04.05.19, 17:17
    Twoje gratulacje potwierdzaja,ze jestes z ekipy moderatora...tyle w mojej odpowiedzi.
  • siemanko 04.05.19, 17:28
    141288bs napisał:

> Twoje gratulacje potwierdzaja,ze jestes z ekipy moderatora...tyle w mojej odpow
    > iedzi.

Ty idioto mnie za mniejszą krytykę PiSu na osła wysyłają!!!
    Weź coś na percepcję, najlepiej oleium jak to radził imć PAn Zagłoba!
    --
    demotywatory.pl/4917194/W-tych-miejscach-moze-Marysia-bezpiecznie-jezdzic-na-hulajnodze
  • 141288bs 04.05.19, 17:45
    siemanko napisał:

> 141288bs napisał:
    >
    > > Twoje gratulacje potwierdzaja,ze jestes z ekipy moderatora...tyle w mojej
    > odpow
    > > iedzi.
    >
    > Ty idioto mnie za mniejszą krytykę PiSu na osła wysyłają!!!
    > Weź coś na percepcję, najlepiej oleium jak to radził imć PAn Zagłoba!
    - o, tak...jak to tak, popierasz Jazdzewskiego i cie odsylaja?
  • 141288bs 04.05.19, 17:25
    siemanko napisał:

>
    > Gdybyś w podobnym stylu napisał o KAczyńskim to byś wylądował na oślej albo w k
    > osmosie!--
    > demotywatory.pl/4917194/W-tych-miejscach-moze-Marysia-bezpiecznie-jezdzic-na-hulajnodze
    - dlaczego mialbym pisac w "podobnym stylu" o Jarku Kaczynskim? - mozesz mi odpowiedziec?
  • siemanko 04.05.19, 17:29
    141288bs napisał:

> siemanko napisał:
    >
    > >
    > > Gdybyś w podobnym stylu napisał o KAczyńskim to byś wylądował na oślej al
    > bo w k
    > > osmosie!--
    > > demotywatory.pl/4917194/W-tych-miejscach-moze-Marysia-bezpiecznie-jezdzic-na-hulajnodze
    > - dlaczego mialbym pisac w "podobnym stylu" o Jarku Kaczynskim? - mozesz mi odp
    > owiedziec?

dalej nie zakumałeś aluzji!
    I niech tak zostanie.
    Nie kumasz to nie wiesz, i tyle

--
  • 141288bs 04.05.19, 19:13
    No dobrze"nie zakumalem aluzji', ale odpowiedziec na moje pytanie, moglbys.
  • no-popis 04.05.19, 21:13
    siemanko napisał:

Nie płacz trollu. Moderatorom zapewne nakazano cię wyblokować bo twoje wsparcie dla Tuska przynosi mu straty a nie zyski. Pisałem ci o tym kiedyś, że ty naganiasz elektorat Kaczyńskiemu wspomagając , tak ci się wydaje, twoim prymitywizmem, Tuska i PO.
    > Gdybyś w podobnym stylu napisał o KAczyńskim to byś wylądował na oślej albo w k
    > osmosie!--
    > demotywatory.pl/4917194/W-tych-miejscach-moze-Marysia-bezpiecznie-jezdzic-na-hulajnodze
  • no-popis 04.05.19, 19:08
    Bardzo delikatnie to określiłeś a występując po tym Jeżdżewskim znowu przysporzył punktów dodatnich Naczelnikowi Kaczyńskiemu. Znowu wtopa.
  • lech1966 04.05.19, 20:33
    no-popis napisała:

> Bardzo delikatnie to określiłeś a występując po tym Jeżdżewskim znowu przysporz
    > ył punktów dodatnich Naczelnikowi Kaczyńskiemu. Znowu wtopa.

Tylko pomysł. ONI chcą radzić europejskim krajem??? To to jakaś paranoja????

--
    Autor KZP

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.