Dodaj do ulubionych

Chamstwo "brukowca" SE

10.05.19, 15:39
Jak mogli wyrządzić dzieciom taką krzywdę?
wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Morawiecki-adoptowal-dwoje-dzieci.-Premier-komentuje-okladke-Super-Expressu
Edytor zaawansowany
  • adam.eu 10.05.19, 15:43
    Idę o zakład, że to celowa próba ocieplenia Mateusza. W PO była pani, co wielokrotnie więcej dzieci adoptowała, ale nie pamiętam, czy się tym chwaliła akurat przed wyborami.

--
    Jesteś za uczestnictwem Polski w UE? 26 maja idź na wybory.
  • praktykujacyateista 10.05.19, 15:48
    I na pewno ociepli jego wizerunek bardziej niż 100 wystąpień i obiecanek Morawieckiego. TYlko dlaczego kosztem dzieci, a co jeśli o tym, ze są adoptowane dowiedziały się dopiero teraz?
  • adam.eu 10.05.19, 15:53
    Pomyśl, kto na tym zyskał? I kto o tym pierwszy pisze na forum?

--
  • no-popis 10.05.19, 15:58
    adam.eu napisał:

> Pomyśl, kto na tym zyskał? I kto o tym pierwszy pisze na forum?
    >
    Pierwszy na tym forum napisał o tym ten' z którym rozmawiasz przygłupie.
  • adam.eu 10.05.19, 16:03
    no-popis napisała:

> adam.eu napisał:
    >
    > > Pomyśl, kto na tym zyskał? I kto o tym pierwszy pisze na forum?
    > >
    > Pierwszy na tym forum napisał o tym ten' z którym rozmawiasz przygłupie.

A jednak nie wyrabiasz i "tarzasz się w błocie".

--
    "Furia na TVP to atak na ostoję prawdy, wolności pluralizmu medialnego w PL." - Jacek Kurski
  • praktykujacyateista 10.05.19, 16:00
    adam.eu napisał:

> Pomyśl, kto na tym zyskał? I kto o tym pierwszy pisze na forum?
    >
    No to zgadnij kto napisał, a nie pisze?
  • adam.eu 10.05.19, 16:08
    To łaskawie sam sobie "zgaduj" :-)

--
  • no-popis 10.05.19, 19:07
    adam.eu napisał:

> To łaskawie sam sobie "zgaduj" :-)
    Tu też nie dałeś rady :)
  • m.c.hrabia 10.05.19, 16:01
    jak blondi panienka ,wzywała dziecko Tuska na przesłuchanie przed kamerami tv to było ok, a dzisiaj płac i zgrzytanie gdy dzieci premiera dostały rykoszetem za mendowatość Morawieckich ,ojca i dziadka.

--
    Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
  • adam.eu 10.05.19, 16:07
    m.c.hrabia napisał:

> jak blondi panienka ,wzywała dziecko Tuska na przesłuchanie przed kamerami tv t
    > o było ok, a dzisiaj płac i zgrzytanie gdy dzieci premiera dostały rykoszetem z
    > a mendowatość Morawieckich ,ojca i dziadka.

Jedna sprawa, to o jednym dziecku już miała kiedyś pisać wyborcza.
    A druga, to zakładając, że to drugi dziecko nie wiedziało, to pewnie i tak by się dowiedziało, a jak dowiedziało się teraz, to plusy ma PIS.

--
    "Furia na TVP to atak na ostoję prawdy, wolności pluralizmu medialnego w PL." - Jacek Kurski
  • adam.eu 10.05.19, 16:12
    Tak czy inaczej, granie pradziadkami, czy prawnukami czy innymi członkami rodziny nie tylko w polityce to wielkie chamstwo.

--
    Masło droższe od ośmiorniczek.
  • m.c.hrabia 10.05.19, 16:17
    Polityka to jedno wielkie szambo, i ci którzy chcą się na niej "wybić" muszą się liczyć z zapachem tejże.

--
    Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
  • praktykujacyateista 10.05.19, 16:27
    adam.eu napisał:

> Tak czy inaczej, granie pradziadkami, czy prawnukami czy innymi członkami rodzi
    > ny nie tylko w polityce to wielkie chamstwo.
    >
    To zupełnie co innego.
  • praktykujacyateista 10.05.19, 16:14
    m.c.hrabia napisał:

> jak blondi panienka ,wzywała dziecko Tuska na przesłuchanie przed kamerami tv t
    > o było ok, a dzisiaj płac i zgrzytanie gdy dzieci premiera dostały rykoszetem z
    >
    nie przystoi.
  • no-popis 10.05.19, 17:58
    m.c.hrabia napisał:

A co jedno z drugim ma wspólnego ? NAwet wiek się nie zgadza, tu pełnoletni mężczyzna a tam po prostu dzieci.
  • eiran 10.05.19, 16:10
    Przede wszystkim Superexpress i jego wydawca są zdecydowanie bliższe PiS-owi. Poinformowały o sensacji z książki, którą napisał wcześniejszy piarowiec banku, w którym Morawiecki był prezesem.
    Wydaje mi się nieprawdopodobne, żeby Morawieccy ukrywali przed obojgiem dzieci, że są adoptowane, byłoby to bardzo nierozsądne.
    Oczywiście - wypuszczenie takiego newsa przez samego Morawieckiego, w celu przykrycia smrodu palącego mu się z całkiem przeciwnej strony byłoby niebywałym wręcz pokazem cynizmu, Morawiecki jest wprawdzie wyjątkowo cynicznym i wielokrotnie przyłapanym kłamcą, ale w tak instrumentalne wykorzystywanie dzieci trudno uwierzyć nawet w jego przypadku. Może autor książki się wypowie?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • m.c.hrabia 10.05.19, 16:13
    ale w tak instrumentalne wykorzystywanie dzieci trudno uwierzyć nawet w jego przypadku.

komu trudno temu trudno, ja na ten przykład jestem na 100% przekonany ,że tak jest.
    --
    Wiemy, że przekaz TVP info może razić inteligentne osoby, ale my chcemy trafić do naszych wyborców
  • adam.eu 10.05.19, 16:16
    A gdyby ukrywali prawdę wobec dzieci i czekali, aż samo kiedyś jakoś wyjdzie, to by źle o tej rodzinie świadczyło.

--
  • eiran 10.05.19, 16:28
    Też tak uważam, zwłaszcza w dobie, kiedy dzieci powszechnie chorują na alergie i inne choroby, których źródeł sprawdzając przodków, kiedy praktycznie każdy ma ustaloną grupę krwi, a dzieci w gimnazjum powinno wiedzieć jak grupy krwi się dziedziczy itp. itd. Mimo wszystko, zapytałbym autora książki.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • adam.eu 10.05.19, 16:42
    Tak więc, czy ukrywali prawdę, czy manipulują opinią publiczną, to trudno powiedzieć, co jest gorsze.

--
    Masło droższe od ośmiorniczek.
  • eiran 10.05.19, 16:38
    Ostatnie reakcje na pańską książkę pozytywne nie są. Za sprawą prasy nagłośniono wątek, w którym opisuje pan prywatne sprawy premiera dotyczące jego dwójki najmłodszych dzieci.

Ja przecież w „Delfinie” nie zajmowałem się specjalnie życiem prywatnym Morawieckiego. Choć moi rozmówcy udzielili mi wielu informacji na temat jego życia prywatnego, nie opublikowałem znacznej części tych opowieści. Nie chciałem się tym zajmować.

Ale dziećmi akurat się pan zajął.

W moim najgłębszym przekonaniu – które mam dzisiaj i miałem, gdy to pisałem – wątek adopcji dwójki dzieci przez Morawieckiego bardzo dobrze o nim świadczy. To skrajny technokrata, a tutaj zdobył się na rzecz wielką i ja to pochwalam. W całej książce ta informacja zajmuje jedno krótkie zdanie. Mateusz Morawiecki jest osobą publiczną i nie jest to informacja, którą w biografiach się pomija. Nie widzę w tym nic zdrożnego, a przeciwnie: uważam to za bardzo pozytywne działanie Mateusza Morawieckiego.

Niektórzy zadają pytania, czy miał pan zgodę premiera, by pisać o sprawie tak wrażliwej, jak adopcja.

Nie miałem. Do pisania o człowieku parającym się polityką nie potrzeba jego zgody. Chyba, że w Rosji lub na Białorusi.

Czy Morawiecki w gronie swoich współpracowników otwarcie mówił o tej sprawie?

Gdy adoptował dzieci, nie pracowałem już w banku, więc nie umiem na to pytanie odpowiedzieć. Ale znając go - na pewno nie.

A w domu, wśród rodziny?

Z moich informacji wynika, że w domu Morawieckich mówiło się o tym otwarcie i dzieci o tym wiedziały.

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/piotr-gajdzinski-autor-ksiazki-delfin-kulisy-biografii-mateusza-morawieckiego/5tc0wk7
    Tu raczej wierzę autorowi
  • adam.eu 10.05.19, 17:06
    Mam wątpliwości, zarówno co do terminu upublicznienia informacji jak i do stwierdzenia, że Morawiecki to "skrajny technokrata", ale to tylko wątpliwości. Nie znam na tyle faceta. Mogę jedynie powiedzieć, że mnie rozczarował, jako polityk, niby fachowiec, a populista pełną gębą i posłuszny Jarosławowi K.

--
  • praktykujacyateista 10.05.19, 17:26
    adam.eu napisał:

> A gdyby ukrywali prawdę wobec dzieci i czekali, aż samo kiedyś jakoś wyjdzie, t
    > o by źle o tej rodzinie świadczyło.
    >
    Punkt widzenia zalezy odmiejsca siedzenia. Gdybyś ty był tym dzieckiem i kochał ojca i matkę to czy chciałbyś się dowiedzieć, że zostałeś adoptowany?
  • adam.eu 10.05.19, 17:38
    To trudny temat, obstaje jednak, że małe dzieci wszelkie informacje przyjmują bardziej naturalnie, bez emocji.

--
  • eiran 10.05.19, 16:50
    Czy moderacja naprawdę nie może niczego zrobić z tym półgramotnym antysemitą?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • haen2010 10.05.19, 18:14
    Może jakiś link? Kompletnie nie wiem o co biega?
  • no-popis 10.05.19, 18:21
    haen2010 napisał:

> Może jakiś link? Kompletnie nie wiem o co biega?
    Heno, aż tak żle jest u Ciebie w korzystaniu z google ?
    www.se.pl/wiadomosci/polityka/premier-morawiecki-adoptowal-dwoje-dzieci-byly-wspolpracownik-ujawnia-aa-MRe2-nUr6-ZjwG.html
  • eiran 10.05.19, 19:02
    Chodzi o wpis niejakiego xystos, który był powyżej, a który został zdjęty

--
    Przez 14 lat ayran.
  • taniarada 10.05.19, 19:18
    eiran napisał:

> Chodzi o wpis niejakiego xystos, który był powyżej, a który został zdjęty
    Więc o co biega?
  • taniarada 10.05.19, 19:17
    Nie powinno się wydarzyć, ale się wydarzyło. A czy można się dziwić, że te kanalie coś powstrzyma? Nie ma dla nich żadnych świętości. nie liczą się rodziny ani dzieci. Po trupach do Brukseli. Panie Premierze, wielkie wyrazy szacunku dla całej Rodziny. W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.
  • adam.eu 10.05.19, 19:29
    taniarada napisał(a):

> Nie powinno się wydarzyć, ale się wydarzyło. A czy można się dziwić, że te kana
    > lie coś powstrzyma? Nie ma dla nich żadnych świętości. nie liczą się rodziny an
    > i dzieci. Po trupach do Brukseli. Panie Premierze, wielkie wyrazy szacunku dla
    > całej Rodziny. W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okoliczny
    > ch bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięst
    > wie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.

Jest :-)
    Brawo!!!!!
    O taki efekt chodziło :-)

--
  • haen2010 10.05.19, 19:40
    No, duże świństwo ze strony tego niby kumpla rodzinki. Musiał u niego koleś Morawiecki nieźle nagrabić.

To żaden plus dla małżonków kiedy nie mogą mieć własnego przychówku. Kompleksy i stres.
  • don.kichote 10.05.19, 21:48
    taniarada napisał(a):

> W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okoliczny
    > ch bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięst
    > wie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.

Ps.
    Biorę to na sygnaturkę

--
    Na ignorancje lekarstwem są książki, na głupotę - strzelba i szpadel
  • m.c.hrabia 10.05.19, 21:08

Marek Migalski
    ‏ @mmigalski

Marek Migalski podał/a dalej Super Express

No to żaden skandal. A nawet już pewne, że ustawka. Domyśliłem się po tym, że dzieci nie mają wypikselowanych twarzy. Zatem cofam swoje słowa współczucia dla @MorawieckiM Cisną mi się na usta inne

--
    Wiemy, że przekaz TVP info może razić inteligentne osoby, ale my chcemy trafić do naszych wyborców

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka