Dodaj do ulubionych

No to wojna

15.05.19, 11:14
Już nie polityczna ale religijna. Kiepsko wygląda forsa Kaczusio za bezdurno. Chyba nie wykona planowanej inwestycji wyborczej. Jeżeli już, to w procentach bez sukcesu. Schetyna na smyczy PSL i ich proboszczów wije się jak piskorz. Nawet Nowacką zaprosił do tej za dychę koalicji europejskiej.
Dziwne, ale nie przewidział reakcji na film Sekielskich. Przedtem jeszcze spławił panią Scheuring-Wielgus ze swoich list. No, dupek po prostu. Uwierzył, że z klechami trzeba żyć za pan brat.

P.s. Nie potrafię dziś przewidzieć wyniku wyborów 26 maja 1919.
Edytor zaawansowany
  • eiran 15.05.19, 11:18
    Ostatnie zdanie jest bez wątpienia prawdziwe, zwłaszcza że tego dnia, sto lat temu, nic się nadzwyczajnego nie wydarzyło.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • haen2010 15.05.19, 11:40
    Pomimo tego zawirowania spróbuję. Jakieś 10% na korzyść KE, tylko para homosiów ponad progiem.
  • haen2010 15.05.19, 18:19
    Dopiero teraz zauważyłem. Coś wtedy jednak się działo:

W połowie maja 1919 wojska polskie rozpoczęły ofensywę w Galicji i na Wołyniu. 14 maja jako pierwsze uderzyły oddziały I Korpusu Armii Hallera, Grupa Operacyjna gen. Aleksandra Karnickiego oraz Lwowska Dywizja Piechoty. 15 maja weszło do akcji zgrupowanie gen. Wacława Iwaszkiewicza, uderzając z trzech stron na Sambor.

25 maja oddziały polskie doszły do linii Bolechów – Chodorów – Bóbrka – Busk. W tym samym czasie, 25 maja, armia rumuńska wraz z 4 Dywizją Strzelców Polskich rozpoczęła zajmowanie południowo-zachodnich terenów ZURL (Pokucia) z Kołomyją i Śniatynem. Część oddziałów ukraińskich (1 Brygada Górska UHA i Grupa „Hłyboka”) utraciła styczność z głównymi siłami i zmuszona była przejść na Zakarpacie, gdzie została internowana przez władze czechosłowackie.
  • pies.na.czarnych 15.05.19, 11:53
    Sztachetą to jest katol, może nawet były ministrant.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 15.05.19, 13:13
    Piłsudski chyba wtedy wygrał, nie? :)

Mógłbyś Heniu jeszcze raz na spokojnie? Bo za cholerę nie łapię, co chciałeś przekazać światu.

--
    Pis jest jak gołąb. Nie przepędzasz, znaczy zachęcasz, żeby s...
  • buldog2 15.05.19, 13:15
    Wygrał? Oj, oj...

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    Susanne Abbuehl - The twilight turns from amethyst
  • yoma 15.05.19, 13:22
    Buldog, kochany, tam była taka emotka...

--
    Bo nie poradzisz nic bracie mój, gdy na tronie siedzi...
  • haen2010 15.05.19, 17:37
    Piszę, że po filmie Sekielskich bajzel zrobił się naprawdę duży w nastrojach. Nie wiem jak to się przełoży na krzyżyki wyborcze. Powinna wygrać na tym partyjka dwóch homosiów, ale też nie jestem tego pewien.
  • yoma 16.05.19, 09:32
    OK, dzięki, teraz łapię.

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • qwardian 15.05.19, 17:45
    Ile płacą za taki wpis na Nowogrodzkiej..

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • haen2010 15.05.19, 18:08
    Prawdę o polskiej "polityce" może sobie komentować tylko niezależny finansowo komentator. Również polityk typu Palikota, ale to rzadki przypadek, chyba jednostkowy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.